Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
3. dec 2007

vážne zdravi sa???? je ozaj šikovna no najlepšie ked ideme na nakupy oblečenia ke sa jej niečo pači tak povie jej ake pekne aj tebe sa to pači a ked poviem že nie automaticky aj jej sa nepači je zlata aj ked sem tam zlosti teraz si triedi veci a maluje si usta včera jej segra dala vzorky ružov kremu vonavky tak ma zabavu

lenrie
3. dec 2007

no rastie z nej kocka 😉 tatik nech si prichysta brokovnicu alebo radsej nieco vacsie na plasenie frajerov 😀 😝 bude z nej krasna slecna 😉

vka
autor
3. dec 2007

tak tak 😉 😉 😉 😉 idem sa pomaly zberať sice čakam tiež nejaký balik no zatial nedorazil a myslim že asi už nedojde je dosť vela hod

lenrie
3. dec 2007

dobre moja 🙂 pa zatial 😉

vka
autor
3. dec 2007

Leni ako s pyžamkom?????

danuska24
3. dec 2007

ahoj
tak na urade to slo celkom rychlo, asi preto ze som sa vtrepala dopredu. ved nebudem stat taky rad pre 1 papier, no nie? 😀 😀
akurat som vypisala papiere, a v stredu tam ide Peto alebo ja-len budeme musiet ist dat overit spolnomocnenie..
poobede ma caka ,,vylet,, do PO, ostavame spat u nasich, zajtra ideme do KE, tak aspon nemusime tak skoro vstavat. 😉

danuska24
3. dec 2007

prajem pekny dnik, zatial pa, idem sa pomalinky chystat

vka
autor
3. dec 2007

tak na urade to šlo rychlo lebo mala Linduška ti vybavila protekciu 😵 Moja slečna si po byte beha ako nič zajtra ide do školy 😠 a ked jej poviem že pojdeš do školy tak začnem krivať herečka jedna 😠

bznka
3. dec 2007

Dobry dnik, ajked je uplne skaredy 😒

Evka dik za info, ked budem potrebovat tak mozno vyskusam.....ja teraz robim len taky prieskum 🙂 ,s Diankou mate pohodu, ako tak citam 🙂

- no my sme dne mali bombove rano... mysleala som ze ma vystrie od zlosti 😒 .... maly vymysla ze do ksolky nejde kvoli tomu ze ich minule zatupovala ucitelka ktoru nema rad a aboji sa jej, potom konecne sa ukludnil zacala mala plakat... a ked sme uz boli vychystany do sklky zistim ze vytah nefunguje a kociar som mala hore na chodbe... no co uz tak som 4 poschodia ho niesla dole, a potom este vonku take super pocasie 😠 , no takze super rano 😒................dnes uz ma z domu nikto nevyzenie 😉 , po maleho pojde mangel, dufam ze to stihne lebo som ho poslal kupit este gitaru pre maleho na vianoce.... nasli sme v rozpravke v hypernove taku malu spanielku, ziadne rapcaky a len take umeliny,lenze malemu sa velmi nepozdavala tak sme ju nekupovali a nakoniec povedal ze aj taku by chcel ... tak dnes ju ide tam kupit.

.... dnes som pobalila darceky ktore su uz doma,no neviem kde ich dat... asi pivnica to isti 😉 , no kedze nemam doma vela skrin takje problem 😉

bznka
3. dec 2007

Evka deti vedia ako na nas 😉 , nas maly tiez vie hereckovat a poriadne najme ked zuby treba umyvat 😉 .... aj kednema s tym problem len sa k tomu dokopat 😉

Danuska tak sa zajtra drz, a davajte pozor na tych cestach

vka
autor
3. dec 2007

no bznka to rano ti nezavidim 😒 ja darčky pobalene ešte nemam a kedže niesu kompletne tak ešte ani baliť nebudem no rozmýšlala som že si vyzdobim balkon a deťom okna mam take samolepiace folie vločiek ale nieje ešte skoro?????? už som videla visieť mikulaškou na balkonoch tak neviem 😒

lenrie
3. dec 2007

evi pyzamko som dala je to v poriadku moja 😉 prisla som tam o tristvrte a uz boli v postielkach 😒
Dani tak sa drzte zajtra 😉 potom napis co nove 🙂 no vybavit auto to je fuska 😲 nedavno manzel vybavoval moje kedze slo na jeho firmu

vka
autor
3. dec 2007

diky už o trištvrte v postielkach 😕 😕 sDiankou sa učime vianočnu basen juj ale sa durdi ked sa myli

lenrie
3. dec 2007

no vazne troska skoro 😲 ale ucitelka mu hned dala pyzamko,nevidela som maleho lebo uz bol v postielke 😠 a kludne si daj vianocnu vyzdobu,vobec nie je skoro,ved je advent,ja tiez idem vyzdobit bytik 😉 zboznujem tu vianocnu atmosferu a darceky?ja este nemam nic ☹ akurat to mam poobjednavanea este sa chstame do kosic k nasim tak skocime aj tam na nakupy,do metra a tak 😉

vka
autor
3. dec 2007

Leni aj milujem vianoce zajtra si vyzdobim balkon 😉 😉 😉 😉 pridi potom na obhliadku

lenrie
3. dec 2007

DOBRE pridem pozriet 😉 uz nemam maleho doma tak skocim doobeda k tebe 😉 a potom ty musis prist k nam 😉

vka
autor
3. dec 2007

dohodnute 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a mužikovi čo kupuješ

lenrie
3. dec 2007

no tak to ani netusim porad co kupujes ty 😉 ja fakt neviem,malym mam kopu darcekov a jemu neviem on tvrdi ze nic nepotrebuje ale vies musim mu nieco ake by to bolo ☹

vka
autor
3. dec 2007

ja mam pre svojho kozmetiku no myslela som že tričko tu v panskej ich maju pekne a aj tam kde je detský svet ako pokupil si veci ked sme boli na ukrajine prvykrat ale ked ja rada prekvapujem 😨 😨

lenrie
3. dec 2007

ved prave ide o to prekvapenie,ja asi nejake oblecenie 😉 a detom co?

vka
autor
3. dec 2007

moj chce zubara a bojovnikov Dianka ma zoznam dlhši ona by barbie z ostrova zvieratkový rupsak malovatka .............a viac ani nepišem ako iste čitaš same somarine nechce žiadnu knihu hru no neklofne ťa oblečenie maju malemu ešte dake trička

lenrie
3. dec 2007

a to im vsetky tie hracky aj kupite?

vka
autor
3. dec 2007

malemu kupime toho zubara a bojovnikov kupi babka Dianka nedostane zo svojho zoznamu nič 😝 😝 😝 😝 kupim jej oblečenia pre barbinky ale čo ine neviem možno knihu??? moj mužik sa da zlomiť na hračku ale každý večer robim policajta lebo nechce sa im hračky upratovať a hračiek plna detska a aj tak s polovicou nehraju

bznka
3. dec 2007

no evkla vyzdob si uz balkon, preco nie.... ja bytik vyzdobujem az na vianoce ale zimnu vyzdobu by som dala, ved vlocky patria kzime nielen k vianociam.... aj ja mam tie nalepky na okna a plno preplno, stale kazdy rok nekňjake dokupim..............teraz mame len adventny veniec, a ostatne sa mi este zatial nechce 😉

.... ja blakon zdobit nemusim lebo je otoceny na taku stranu kde nik nevidi a s nm by sa mi ani bavit nechcelo 😉

.... my malemu tiez nekupujem vsetko co chce, len to co sa da.... veci mu velmi nekupujem tym sa velmi netesi 😒

..... mangel ma oblecenie, objednal si nejake veci z quelle a staci 😉

..... a nie o vsetkm vie, nech aj on ma prekvapko 😉

..... doteraz sme stale kupovali tak ze sme o nicom nevedeli, ale stale sa tak neda.... aj teraz ja som si v sobotu vyhliadla zupan a tak ho uz mam 😉 , ale stale ma niecim prekvapi.... no aj oblecenie mi kupi, a naozaj velakrat sa aj strafi 😉

bznka
3. dec 2007

hovor my s tami hrackami nieco evka, ale zase nekup dietatku hracku.... preto sa snazime maleho stale na vianoce nejako zorientovat spravnym smerom 😀 , ako aj s tou gitarou. 😉 .... no evka ja knihy kupujem tiez malemu na vianoce alebo na meniny, nemoze to byt len o hrackach ktore chce on , alebo kupujeme hru...potom to berie tak ze jezisko mu nedoniesol to co chcel ale miesto toho mu doniesol knihu ci hru..... no to by bolo keby mal vsetko co chce 😉 ... dosli by sme na mizinu 😒

bznka
3. dec 2007

ale aspon jednu ci 2 veci zo zoznamu mu kupime, potom by to nebol jezisko 😉

vka
autor
3. dec 2007

vianoce niesu len o darčekoch ved čo sa tyka oblečka počas celeho roka kupujem detom sebe mužik si kupi a moje deti sa celkom oblečku tešia ja sa tešim na ten pokoj taký čarovný čas...na vyzdobu jedlo rozpravky v telke na navštevy stretneš sa s ludmi čo celý rok nevidiš ech nech su už vianoce 😅 😅 😅 nič idem sa učiť s Diankou volala som o ulohy tak mame čo dohanať pa

bznka
3. dec 2007

vd prave to, ze my to vieme o com su vianoce ale deticky predssa maju ako prve ze darceky 😉 , no ale clovek predsa rad urobi radost a prave v take sviatky.... ja tiez mam rada tu pohodu, tu atmosferu.... a najma kd vidim tie rozziarene detske ocka ... to je to najkrajsie... 😉

danuska24
3. dec 2007

baby diky, zajtra dam urcite vediet co a ako 😉

vka
autor
3. dec 2007

Dani dufam že tašku maš sebou 😀 😀 😀