Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
10. dec 2007

dobre ranko. ja dnes celkom v pohode aj ked mi bolo uz aj lepsie 😀

lenrie
10. dec 2007

Ahoj Dani,neboj mas to len za par a drzim palceky aby ste boli pekne na Vianoce domka 😉to cakanie je najhorsie ☹ mne nastastie oba porody vysli na vecer,kedy je v úporodnici a vlastene na celom oddeleni pokoj lebo ceuz den je tam kopa ludi a ked som rodila malu okrem mna nik nerodil takze fakt pohoda 😉

danuska24
10. dec 2007

no Leni dufam ze aj u mna to tak bude. ked vydrzim do 17. tak sa im uz nanominujem do nemocnice, domov uz nepojdem - nech sme na vianoce doma 😉

lenrie
10. dec 2007

presne tak Dani,ved ked mas vzbaveneho lekara aj ten bude chciet bytna Vianoce doma 😀 a mnae moj vravel,ze ak neporodim do terminu potom porod vyvolame tak neboj 😉

danuska24
10. dec 2007

no ved. on vravel ze keby nieco mam mu ihned volat. 😉

lenrie
10. dec 2007

aj ja som tak bola dohodnuta a ked som zavolala prisiel 🙂 😉

danuska24
10. dec 2007

😉

danuska24
10. dec 2007

Evi, bznka kde ste???

lenrie
10. dec 2007

no ktovie kde su?mozno prataju alebo nakupuju darceky 😉

danuska24
10. dec 2007

ja uz zajtra len dokupim somarinky - nejaku kozmetiku a tak a mame vsetkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lenrie
10. dec 2007

tak to ti zavidim,ja mam akurat detom kopuuuuu veci a viac nic ☹

danuska24
10. dec 2007

mne by este mali prist knihy co som objednavala z netu, tak dufam ze do vianoc su tu 😀 😀

lenrie
10. dec 2007

ja mam tiez vsetky hracky drobcom poobjednavane niektore z rakuska ale to by mi mali dojst toho sa nebojim 😀

danuska24
10. dec 2007

idem nieco zjest a trocha pospat , zatial pa

lenrie
10. dec 2007

pa a dobru nocku a aj dobru chut ja idem popratat dat prat a asi dam spat maleho 😀

danuska24
10. dec 2007

robila som ,,poriadky,, v mailoch - asi 400 som ich vymazala, hned mam v schranke lepsi prehlad 😀

vka
autor
10. dec 2007

Ahojte po dlhom čase v sobotu sme boli na sloničata juj bolo nadherne vystupenie v nedelu blahoželali ocovi a neviem čo sa malemu porobilo včera v noci spustil taký kašel rano teplota a tak sme šli dnes k lekarke vraj zapal nosohltana 😒 z čoho???? ako zdalo sa mi asi posledný tyžden že je taký zahlienený ale ani nekašlal a može byť že nejaký virus chytil ....tak sme doma až do vianoc ho nedavam do školky v pondelok alebo utorok kontrola a na tie 3 dni???? Dani čo ty tu tajne som dufala že sa prihlasi tvoj mužik a napiše dnes sa nam narodila Linduška............čo sa týka darčekov niesme ani my kompletný no nejak to doženieme adi tak ty si sa po dlhom čase ozvala napiš častejšie mala ma niekedy rok že tak všetko naj vela zdravička 😉 😉 😉 😉 😉 😉

adikasb
10. dec 2007

Ahoj Evi, pozeram ze si prave tu 🙂 Hej Sofi mala rok - uz pred dvoma tyzdnami. Tak sme trosku doma pooslavovali 😎 A dnes sme same doma, lebo muzik je na poobednej, tak az neskor vecer dojde. A Sofi je tu so mnou pocitaci, lebo je nejaka umrncana 😒 Malemu skore uzdravenie, jooj tie choroby otras... Aj ja som taka nachladena, kaslem, rano som pomaly ani hlas nemala, snad to mala nechyti...

vka
autor
10. dec 2007

no štve ma to že pred mesiacom sme boli tiež chorý a na antb.tak neviem či je ten skvelý čas na virusi???hmla vlhko už len čakam kedy odpadne Dianka 😖 😖

adikasb
10. dec 2007

no ved urcite ze je to tym pocasim 😖 Ved je to des, keby aspon trosku primrzlo, tak nieco pod nulou a krasny biely sneh, to by bolo 😀 A nam v Orckucanoch este robia kanalizaciu, vsetko rozkopane, same blato vsade 😠 ☹ Uz kocikom ani nechodim na prechadzky... Sofi mi akurat roztrhala celu servitku na novom koberci 😅 Ale aspon ze sa ona bavi 😀

vka
autor
10. dec 2007

adika aj ja ked zasadnem k počitaču tak deti okamžite volačo potrebuju 😒 idem davať deti spať tak nakuknem rano majte sa krasne

bznka
10. dec 2007

Ahojte, no LEnka ani som neupratovla a ani nekupovala darceky 😉 , doobeda saom lenosila vposteli, tak sa zadstavila sestra...bola na kontrole so synom, tak sme posedeli, a tak som sa vybrala aj s nou do mesta....potrebovala som nieco,no uz to aj tak kupim v kosiciach bo tu u nas je to hroza 😠 , a tak po maleho doskolky a den za nami 😉 ...

...no ja som malu porodila tiez tak rano u dokiho, ze o tyzden sa uvidime, na porod to nevyzera a vecer bola na svete 🙂

... evka no malemu rychle uzdravenie, teraz jej vraj vela deti chorych...moja sestra bola na kontrole s malym a hovorila ze kopa ludi 😒 , dufam ze nas nic nechyti

... zajtra mangel ide s malym na kontrolu na alergologiu..na kontrone testy a ja s malou poobede do poradne na ockovanie 😒

... a ani sa necudujem ze je tolko deti chorych ved v takom case ako je vonku, mhla , vlhko ...pocasie na chorobu, my sme minuleho roku boli takto chory...vlastne maly, a on kedze je dokonca alrgik na plesne tak to pocasie mu nepraje 😖

adikasb
10. dec 2007

Ahoj bznka 😉 Tak vy zajtra idete na poradnu zas? Nas ockovali naposledy co sme boli... A najblizsie vo februari, ale Sofi place este len ju polozim u dr. na ten prezliekaci pultik a drzi sa ma ako kliest ☹ Nema to tam moc rada a to jej ani nic take nemusi dr. robit... Takze moooc rada chodim do poradne 😔
Mne uz Sofi zaspinkala, tak idem susedov popozerat a poritom tu na netiku posediet 😀 A cakam kedy muzik pride.
Vsetkym detickam vela imunity v tomto pocasi 😉

bznka
10. dec 2007

no nas stevko bol taky isty, on uvidel este len biely plast a uz revala tosom s nim vobec do doktora velmi nechodila....len poradne. No jednoducho mal strach. Aj dotraz ma aj ked sa snazi 🙂

bznka
10. dec 2007

No som zvedava kto vypadne v superstar 😉

danuska24
10. dec 2007

adi - o tej kanalizacii by som ti vedela rozpravat.....
aj u nas to vyzera otrasne, cela cesta zablatena, vyber sa niekde peso, tak budem mat topanky spinaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

danuska24
10. dec 2007

baby ked ma pali zaha nie je to priznak ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz chceme mat malu pri sebeeeeeeeeeeeeeee

adikasb
10. dec 2007

No Danuska, ta zaha neviem... Ale moze byt, preco nie 😉 Mna zaha palila hlavne v prvych mesiacoch tehotenstva.
Ale verim Ti, ze uz sa nevies dockat 😵 😵 😵

adikasb
10. dec 2007

A teda aj u Vas robia tu kanalizaciu??? To robia vsade naraz 😨 A to pockaj ked uz budes s kociarom niekde chciet ist 😝 Fakt hroza, a topanky ake mame spinave ani nevravim, ale to len vyjdes na ulicu a su uplne zblatene...

danuska24
10. dec 2007

mna vobec az dnes ale od rana - 😝 😝 😝 😝 😝
muzik mi vravel nech uz konecne porodim ze chce ist malu kocikovat 😀 , tak asi budeme chodit na prechadzky do SB 😉