Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
20. dec 2007

...no tak ja nic neurobim a chcela som ale bolest je vacsia ako sila nieco robit...nikdy ma tak zub nebolel, vlastne uz nezub 😉

vka
autor
21. dec 2007

ranko hm bznka určite si v noci moc nespala to si si dala s tým zubom 😒 tak nech ťa ta bolesť čim skor prejde moja chudatko 😒 ma dojsť sestra lebo šla k lekarke na kontrolu s palcom ostane s malým a ja odskočim kupiť niečo mužikovi ale čo ?...........ked mi niečo udrie do oči... 😨

bznka
21. dec 2007

...ahojte, no spala som aj ked a to bolelo, ale este stale to boli a som napuchnuta ☹ , no takze este je zo mna velryba ☹ ....no aj ja este pojdem dnes do mesta, ale uz len tak 😉 ....ja som s darcekmi definitivne skoncila...uz len nazriem do knihkupectva 😉

vka
autor
21. dec 2007

my na darčeky ideme bud zajtra alebo v nedelu ked sa zamysliš nad tym tolko priprav nakupovania a zbehne to ako voda zachvilu sa budeme takto o velkej noci baviť ten čas ale uteka

bznka
21. dec 2007

....sak to a velka noc teraz vychadza vraj skoro 🙂

vka
autor
21. dec 2007

no 23 marca je velkonočna nedela ech tak sa namrzneme s tými košikmi 😒 😒 😒 😒

vka
autor
21. dec 2007

🙂

bznka
21. dec 2007

evka dnes som ta videla z auta, isla si domov z nakupom...dve tasky v ruke 😉

vka
autor
22. dec 2007

no 2 tašky v ruke a to som otačala 3x ked maš pracujuceho mužika tak takto to dopadne a ešte som bola dnes v mäsiarni a v lidli na ovocie tam som stretla susedkinho muža ako dobrovolne rano o 7 00h vstal a šiel nakupovať ale to ma všetko moj mužik prepačene pod stromček dostanem darček ktorým ma veeeelmi prekvapil nechcelm mi to povedať i tak som ho lamala aj aspon začiatočne pismeno no nedal sa až kym mi neprišla sms že mam aktivovaný paušal......tak vravim ty si mi kupil telefon 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sme sa snim hrali no je suuuuper po tom som tužila vysuvaci biely Sony Ericson no je užasný ale nazad ho dal do krabičky lebo chcem dať ten moj Dianke už mužik jej kupil prima kartu s čislom a aby jej to nebolo podozrive ta sa bude velmi tešiť možno je ešte mala na telefon ale ked nastupim do prace tak bude chodiť na subor tak nech viem o jej kroku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Neviete čo je s Dankou vyzera že ma to už za sebou už ani včera nepisala tak hadam 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

bznka
22. dec 2007

Evka ....ty si taka ako ja viem co dostanema to co neviem sa snazim z muzika vytiahnut..presne tak ze povedz ide o oblecenie, vec do kuchyne a tak...potom zacnem zo zaciatocnymi pismenami...a nakoniec na to pridem 😀 , tak mi nic ani nehovori, laby som mala prekvapenie...poucil sa po minule roky

...toho rocku som zase zistila darcek...sesterka robi v presove v parfumerii takje znackovej ....a ja tam si kupujem raz za dlahy cas lesk na pery.....no a ked som bola u zubara tak som tam nabehla ze chcem lesk na pery a ona sa pousmiala a povdala ze vyckaj do jeziska a stevovoi tradsej nic nehovor ...ale ja som mu to povedala a on ze musim vsetko vysnaorit a dobabrat...ze prave teraz som musela ist ten lesk kupovat 😀 ....no zenska intuicia 😉

...vka ja mam tie novy pausal....telefon ma mangelik...lebo ked ja beriem pausal tak mangelik ma telefon a ked on berie pausala tak ja si beriem telefon...tak si to komplikujeme 😀 ...a mam ten super pausal 100...co mozem volat vecer po 18,00 zadara a cez vikend do sieti operatora...zacal mi vi stvrtok...tak vcera vecer som ho vyuzila a telefonovala som s kamoskou 1 hodku ...bolo to fajn, nebyt obmedzena 😀

bznka
22. dec 2007

Danka uz urcite ma to za sebou......aspon dufam, a vsetko je v poriadku a teraz nech sa rychlo zotavia a c najrychlejsie doma.... 😉

no dnes ideme na spoved...aspon mame v plane, tak uz potom budem dobra a milujuca manzelka a matka 😀 😀 😀

vka
autor
22. dec 2007

no vidiš zajtra mi chce šete dokupiť daku kazetu s kozmetikou idem ešte poutierať prach dam maleho spať a čo sa týka Dankino vyzera to tak že ma malinku pri sebe mi mame spoved za sebou a aj ked sa snažim byť dobrou tak mi to nejak nevychadza

bznka
22. dec 2007

no tak doma sme trosku porobili, potom sme sli k nasim...ked som tam tak nemylsim na to co este treba 😀 , isla na spoved...ale necitim sa nejako inak, a skor ma neplnila nejaka zla energia 😠 ...tiez by som chcela by t dobra a tiez to akosi nevychadza
...moj muzik pre mna bali darceky v stevkovej izbe a ja stale ze uz mozem mozem...sak mi aspon jeden ukaz...no nezlomila som ho 😀

vka
autor
22. dec 2007

no ja mam tiež velmi rada prekvapka eraz mi teču nervy lebo furt do seba štuchaju už dostali na zadok a teraz ležia v posteliach opice jedne 😠 😠 😠 😠 tiež som toho dnes kopu stihla aj som robila rafaela polovica zjedena

bznka
22. dec 2007

no u nas prave jezisko nosi a robi stromcek 😀 ...kedze je u nas setra tak ja vegetim...oni s mangelom ozdobuju..ja som im urobila punc a tak pijeme 😀

vka
autor
23. dec 2007

punč a ako ho robiš nieje to zlý nápad ja dovaram obedik a tak deti odnesieme k našim a my šups do ulic ešte sa mame zastaviť u svokry aj kvoly vetvičkam inač by som ani nešla už si viem predstaviť aký dialog o skvelej švagrinke budeme viesť 😝 😝 😝

bznka
23. dec 2007

punc, je velmi vela receptov s rumom bez a tak dalej.....ja som urobila ten co je napisnany na tom koreni na punc....existuje uz take korenie ako na varene vino...potom spon nemusim davat rozne prisady 😉 ...islo tam pol litra cerveneho vina, pol litra vody....do zohriat dat tam cierny caj vyluhovat 3-4 minutya to korenie, pridat 1/8 pomancoveho dzusum stavy...najlespi je 100 percentny dzus ...potom dat to toho 8 cl rumu, 100 g cukru al eto je pre ma poto prilis sladke...a este 4 cl shery, ktore som ja nedala.....no ja tan nakrajam este jablka, pomarance citron a a je fajn, ale to krajam az do pohara....lebo sa mi neche precedovat pred tym ten punc, tak to cedim az ked lejem do pohara....no nannete je viacero druhov...takze vyskusam aj iný 😀

lenrie
23. dec 2007

ahojte som tu na skok,uz sme doma dosli sme az v piatok lebo v stredu zacala mala vracat,hned na to aj maly,celu noc sme s mamkou nespali len kolo nich behali,ale bolo to strasne maly aspon povedal,ze ho boli brusko a chce hrcat ale mala tya len revala a revala ☹ ☹ ☹ vo stvrtok sme boli u lekatky vraj nejaka crevna viroza no a v piatok som to mala uz aj ja aj mama aj otec,a dokonca bola u nas krstna a aj ta je teraz chora,no ale bolo to hrozne mat oboch naaz tak chorych,ani prezliekat sme nestihali ☹
vcera mi pisala Danka,tak este stale su 2v1,a dnes sa malo rozhodnut,ci pojde na cisarak,tak ked mi napise dam vam vediet,nic bezim nieco robit,nic som kvoli chorym detom a aj sebe nestihla,,,pa

vka
autor
23. dec 2007

och Leni tak skore uzdravenie tvojim drobcom mi sme pokupili čo sme chceli všade kopa ludi moj drahý mužik ofučaný už nemal na konci nervy a chcel mi kupiť k meninam kyticu no kopa ludi v kvetinarstve tak sa ospravedlnil tým že mi da koruny a ja si kupim niečo ja myslela že ma klofne ROMANTIK 🙄 🙄 🙄 nechcelo sa mu v rade stať ......................tu druhý chlapi prekvapenia žienkam po tajme darčeky nakupuju a moj .............on je lenivý volačo vymyšlať hodi peniaze a staraj teraz odišla svokra tak nasrdený bo som ich neponukla a nedala domov zopar kolačov do kelu tak ked som došla s kolačmi tak sa všetci do kolačov pustili a on celý večer a dnešný den furt do nich dobiedzal a vraj načo kolače???ech šťastne vianoce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jeho mam mi doniela tak gýčovy sveter akože pod stromček idem robiť šalat mimochodom bola tu suseda požičať zlaty klas tak z reči do rečičo robia jej muž robi šalat vraj sam od seba sa ponukol že jej pomože 😨 a ten moj a kuchyna sa nepriťahuju ale keby svokra dačo zahlasila tak stoji ako vojak v pozore 😠 Fiha tak o Danke som si myslela že nam zajtra napiše že je babom doma no.....tak nech všetko dopadne dobre aspon budu mať nadherný darček pod stomček

komisakpd
23. dec 2007

ahojte ja som tiez z SB 😉

vka
autor
23. dec 2007

tak vitaj dalšia maminka nas len poteši musim off idem ešte robiť ikebany

komisakpd
23. dec 2007

vdaka..len este nie som mamina, zatial sa len snazime..

adikasb
23. dec 2007

Prajeme vsetkym krasne a pokojne Vianoce, veeela darcekov a este viac radosti v detskych ocickach a hlavne veeela LASKY 😵 😵 😵

adikasb
23. dec 2007

A tiez vitam novu buducu maminku 😉 Tak Evi u nas robi salat tiez muzik - ale zemiaky nam uz uvarila aj ocistila babina, tak to bude mat zajtra o to lahsie - robit ho bude az zajtra, ale nechcem provokovat 😅 Ale u nich to aj doma bolo tak, ze salat vzdy otec robil... Ale inak teda tiez si myslim, ze by v kuchyni aj viac toho mohol... Musim ho este trosku vychovat 😀 Lebo on moc nevie varit, a ja som z domu zas zvyknuta, ze otec v pohode vie navarit. Ale s riadom obcas pomaha. A dnes staval so Sofi stromcek, no vcera nebol takmer cely den doma, tak som mala co robit, aby som nejak popri Sofi co to poupratovala... Ale ma odpustene, bol zarabat, takze sa nestazujem...
A dnes sme boli na Drienici - baby je tam NADHERNE, uplne krasne nasnezene, som neverila, akoby mrazik hore prutikom caroval, aj sanky sme vzali, tak trosku sme Sofi povozili 🙂

vka
autor
24. dec 2007

🙂 🙂 🙂 Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotave,Vianoce
k nám prišli prave. Preto sviatky
krasne majte, v pohode ich
preživajte...KRASNE A VESELE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
25. dec 2007

Krasne vianočne popoludnie u nas sa striedaju navštevy teraz odišla teta a zachviločky dojdu naši ako travite sviatky vy??? určite zaneprazdneno kedže tu nik nieje ale takto to ma byť 😉 😉 😉 😉

bznka
25. dec 2007

ahojte ja som na nete len na skok 😀
...ja ze zabudla som vam popriat krasne vesele a pohodove a poojom naplnene sviatky.... 😉

savta
25. dec 2007

caute dievcata prijemne sviatky plne lasky a pohody a radostna sprava Danka to ma za sebou a dnes rano sa im narodila krasna Linduska. 🙂 🙂 🙂

bznka
26. dec 2007

Tak Adke gratulujeme, a tesime sa s nimi...teraz nech su cim skor fit a doma.

adikasb
26. dec 2007

Tak bznka, asi si chcela Danke pogratulovat, ze? 😅 Ale neva 😉
Aj my gratulujeme Danke k Linduske, rychle zotavenie po poporode a veeela veeela radosti z babatka 😉 A uz sa tesime na fotecky 😵