Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
2. jan 2008

ved naraz sa všetko neda ja mať ten rozum ked som zariadovala Diankinu izbu tiež by som dala vstavane skrine ale tie stoja tiež dosť tak sa MUSIME USPOKOJIť S TýM čO MAME z času na čas veci preriedim popredam a hotovo ! na domček ti treba tiež volajaky finančný štart tak treba šetriť a uskromnovať sa a niekedy hadam sa aj to podari ak budem mať raz dom tak spravim tam taku grill party a všetky vas pozvem 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
2. jan 2008

no ja mat pozemok tu niekde v sabinove tak uz sa staviame, ale pravdu povediac o domceku snivam tak v kutiku duse lebo staviat sa mi neche absolutne 😉 ....no evka na tu gril party rada dojdem 😀 😀 😀

...evka co robis zajtra s detickami ak sa nudis tak dojdi k nam, bo ma trafi z tej nudy 😉

vka
autor
2. jan 2008

zajtra ideme do leluchova na mäso dala si kupiť aj mamka deti budu u nej tak zon zjtrajška nič ibaže v piatok normalne som sa zamyslela neviem ani ako dni idu ale mužika nebudeš mať doma či hej 😕 a maličkej to nebude vadiť

vka
autor
2. jan 2008

idem behať tak sa majte krasne pa pa

bznka
2. jan 2008

v piatok ja zase idem s malou na ortopediu ...no tak niekedy inokedy, muzika asi v piatok doma mat budem 😉,
...no tak zajtra nakup poriadne 😉 ...a vlastne musim zistit ci ta ortopedia bude robit 😉

komisakpd
3. jan 2008

Ako tak na vas pozeram, nemam cim prispiet..vy mate deturence (no sak verim, ze aj mna to bude cakat) ale zase mame velky dom..aj ked nie vlastny ale rodicovsky, no byvame sami..cize priestor by uz bol uz len ho naplnit 🙂 🙂 😉

bznka
3. jan 2008

ale komka 😉 ale urcite mas cim prispiet.....sak mi tu rozoberame aj ine veci ako len deti, tie len tak pomedzi recou hodime 😉

bznka
3. jan 2008

no tak ja uz viem Evkaa Lenka ako to vyriesime s priestorom...kedze komka ma rodicovsky dom a plno priestoru...tak veci budeme odnasat k nej a ona nam ich bude skladovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Evka tak ako ...nakupili ste ....budes uz len vyvarat masko 😉 ....no asi dojdeme k tebe na dril party...sak ugrilujes v rure 😉 😀

komisakpd
3. jan 2008

Terez som rada ze ti zostal humor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tym si vzdy vynikala..inac ja by som sa mala ucit o par dni musim odovzdat dizertacnu pracu a tak sa mi nechce pisat..uff...vymeni sa niekto? 😉

vka
autor
3. jan 2008

ahoj ked sa oteply tak na 20stupnou tak budem robiť grill party všetky vas pozyvam ale dovtedy do polska skočim ešte 3x ak nie viac pri našom konzume mäso terka zajtra nam pridu robiť odpočet plynu tak budem musieť byť doma a dianka ostala u našich tak ju ma mamka doniesť lebo je o 11 30h objednana u zubara takže niekedy inokedy ale to plati vieš čo.........nakupili sme a ani ludi nebolo večer ideme do mužikovho kamarata do po berieme i maleho moc sa mi tam nechce jeho kamoš je v pohode no vzal si taku ženu že neviem o čom sa mam s nou rozpravať ešteže ide maly on bude zachrana

bznka
3. jan 2008

....my do polska na maso velmi nechodime....bud si kupim tu alebo ked idu znami takmi kupia 😉 ....u nas maso by slo keby som ho vyvyrala, ale ja maso velmi nemusim 😉 ...no ale chlap by len maso jedol a jedol....no ma hote smolu 😀

...evka sak niekedy inokedy dojdete aj k nam, zajtra mi to tiez velmi nevyhovuje aj ked uz ani s malou sa mi neche na ortopediu....

... navstevu nejako zvladnes...presne ja to hovorim ked idem ku svokrovcom ze deti moj azachrana 😉

bznka
3. jan 2008

No komka....preco ta vlastne tak volam...buem ta radsej oslovovat Nika 😉 ...ja sa urcite nevymenim s pisanim tej prace, ale ked budes mat nieco zaujimave daj vediet ja sa vymenim a púoopatrujes moje deticky 😉

vka
autor
3. jan 2008

tak to hej nejak prežijem to je tak možeš mať dobru kamaratku alebo kamarata ale ak dostane muža alebo ženu na nič tak je po kamaratstve no čo narobiš aj takých ludi musi byť i

bznka
3. jan 2008

a to si mu nevedela vyhovorit 😀 ........no ale ked je stastny 😉 ...tak co narobis

komisakpd
3. jan 2008

pocuj terez a preco mas ty taky nick? zvlastny..nika?no da sa..nikto ma sice tak nevola iba mariana.. 🙂 🙂 🙂 skoda ze mi nepomozes..ale nieco ine? hmm..co by to malo byt..

bznka
3. jan 2008

preco? no sakmangel mi ho vymyslel ked sme spolu chodili...kvoli mojmu priezvisku za slobodna 😉
...ale tu ta tak mozem volat, na fore ...lebo inak biudes komka....sak nebudem pisat ze komisakpd.....tiez nechapem ako si k tomu dosla 😉

....babky ja komku poznam tak preto taka volnejsia debata 😉

kari
3. jan 2008

ahojte babky prajem vam aj ja vsetko najkrajsie a najlepsie v novom roku,vela zdravia pre vase deturence a jasne ze aj pre vas a vase polovicky.

komisakpd
3. jan 2008

bznka uz chapem..volaj ma ako chces..ty nechapes mojmu nicku lebo ani netusis ako sa volam teraz 😀 😀 😀 😀 😀 a pd su nase mena.. 😀 😀 😀 ale uz aj tvoje som pochopila..

inac som rada ze som tu nasla niekoho koho poznam 😉 😉 😉

danuska24
3. jan 2008

ahojte. ako sa mate? my uz fajn, v nemocnici sme dost pochudli, ale uz pekne papame. 😉 (klop klop klop)

danuska24
3. jan 2008

cez vikend nahodime nejake fotecky

komisakpd
3. jan 2008

super tesime sa 🙂 🙂 🙂 😀

vka
autor
4. jan 2008

Jej Dani tak vitaj domka no ak maš šas popiš aky bol pôrod aka sa ma malinka či v noci počuva a ako sa vam dari ešte raz Dani všetko naj a vela vela zdravička pre Lindušku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 na navšteve bolo tak ako som čakala ta jeho žena sa nejako so mnou ani poriadne nerozpravala ked som nahodila temu iba jedným slovom odpovedala a žeby ona sa nejak rozpravala o deťoch sice svoje nemaju ale jej muž chce podnikať tak sa rozpravali o tom a ked sme odchadzali tak sa ani nerozlučila a ani neodprevadila iba jej muž šiel až k autu no zvlaštna povaha 😒

lenrie
4. jan 2008

ahojte kocky 😉 my sme boli v materskom centre tak pisem az teraz a vcera som nezapinala net chcela som doma nieco porobit a keby som ho zapla uz sa od neho nepohnem 😀 😝 ahoj Dani,napis nam nieco o malickej a porode a samozrejme FOTKYYYYY 😉 juj musi byt krasnucka malicka,milujem malinke babatka,stale vravim,ze ked moji odrastu a mi bude smutno dam sa este na jedno nahovorit 😀

bznka
4. jan 2008

Ahoj Danka, tak vitaj doma....a uz baby su prilis zvedave a nebudem pisat ze aj ja...ked si predstavim ze my sme boli na tom tak pred necelymi 4 mesicmi tak uz ani tomu neverim....tzeraz nasa mala uz na nas hadze svoje finty a uz je to uplne ine.

Dnes som bola na ortopedii ...kontrola klbov, no cu OK, tak nemusime uz chodit na kontrolu a balit nasiroko.....tak sa tesim,lebo to balenie bolo na nervy a aj malu to obmedzovalo v pohybe...tak aj preto som to velmi nedodrziavala...ale teraz ked uz povedal doktro ze netreba tak ma to aspon netrapi ze nieco nerobim 😉

bznka
4. jan 2008

evka no tak ja by som taku navstevu asi tazko absolvovala....to by ma kloflo a poriadne 😉 .....inak to tvoje kloflo je fakt originalne 😉

...mna ide dnes rozhodit zase z osobky zvanej svokruska 😒 .....sak adrenalim musi byt 😀

lenrie
4. jan 2008

juj svokry to je ale tema ktora nam neda spat 😠 😠

bznka
4. jan 2008

no lenka este to, - ze neda mi spat 😉 .......no sak vdaka nim mame muzikov...ale to je uple ine ako znasat ich 😀 ...no ael niekedy aj muzik sa znasa rovnako tazko 😀 ...ked ma svoje dni 😀

komisakpd
4. jan 2008

No moja svokra je dobra..ja ju zase az tak casto nevidim, kedze je daleko.. 😉

vka
autor
5. jan 2008

komis tak ty nejako ponocuješ ? 😉 bnka kuk ip no dnes sa mi holky vobec nedarilo velmi zlý den rano som dala prať a šla som do kupelne čistiť rybe akvarko a dojdem do kuchyne voda skoro po celej dlažke do pračky som založila zle filter tak ma čakalo nekonečne zberanie vody ale som si pohrešila ako nikdy ked som to po dlllllllllllhom čase spravila šla som variť obed zaželali si kapustnicu ked som šla vyberať huby spadla mi doza na zem rozbila sa a taka bola krasna tak mi šla do kuchynel 😢 😢 😢 ked sa najedli vzal mužik deti von a ja som mala chvilu pre seba no ešte predtym som chcela povysavať a ked som už odkladala vysavač buchla som do kvetinača a rozsypala sa hlina a mohla som všetko odznova no neviem čo sa to dnes so mnou deje den nekonči tak som zvedava čo ešte pokazim 😠

komisakpd
5. jan 2008

juj vka, tak to mas naozaj blby den..asi si musis oddychnut..ja ponocujem lebo pisem dizertacku, do zajtra by som ju chcela mat ale vidim to blede..a dnes tiez sa chystam robit kapustnicu a normalne ako na stedry den ideme vecerat.Tak som zvedava..