Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
17. mar 2008

Moje deturence ešte nie pozeraju minimax ale už len chviločku najlepšie je že teraz mi Dianka vravi že ma vedieť pesničku do zajta mna raz z nej klofne 😠

lenrie
17. mar 2008

no mas to vesele 🙂 mne treba este pratat ale vobec sa mi nechce ☹ 😠 a kpec prania este mam ale to necham asi az na zajtra

danuska24
17. mar 2008

aj moja uz spinka 😉

vka
autor
18. mar 2008

Ahojky Leni si tu:???? maš doma svetlo take čo je k pisaciemu stolu či mam doniesť?

vka
autor
18. mar 2008

inač NIKOVI všetko naj k narodeninam vela zdravička šťastička a aby ho mamka ocko a sestrička počuvali 😉 😉 😉 😉 VŠETKO NAJ NAJ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenrie
18. mar 2008

ahoj,Evi az teraz som zapla pc 😉
dakujeme za blahozelanie 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉
a svetlo si radsej dones,ja mam ale to je take malee len a neviem ho teraz ani nikde najst 😠

vka
autor
18. mar 2008

Ok donesiem tyeraz odišla kamoška s drobcom mužik na ceste z prace a k tomu ešte hladný utekam variť äMYSLELA SOM žE DOJDE KOLO 16 00H 😠 pa zatial

bznka
18. mar 2008

..vsetko najlepsie oslavencovi 😉

.. babky ja zase som lietala po doktoroch....mam nejaku koznu alergiu /asi zihlavka/ alebo co a musia zistit z coho..ci nejaky zapal a tak...no ale uz len cakat na vysledky ....a tie budu za tyzden......no na mna sa akosi vsetko lepi teraz 😒

..

vka
autor
18. mar 2008

O moja zlata no čože je s tebou ty budeš mať malo nejakého vitaminu 😉

Aja sa čudujem že čo nepisneš tak nech sa to upravi a nahodou si nezmenila prašok na pranie či avivaž

bznka
18. mar 2008

...nie nezmenila ...trva to uz 2 tyzden a niecim stakym som sa uz stretla..a. mam pocit ze to nie je normalne a tak konecnen mam doktor ktory s tym nieco robi ....skor ide o zapal v tele, alebo nejaky bacil alebo nieco ine.....len treba najst pricinu a odstranit ju

danuska24
18. mar 2008

aj my sa pripajame k blahozelaniu (inac aj moj oco ma dnes narodky 😎 )

bznka
19. mar 2008

babky demokratky piste co peciete na velku noc..aky kolac a tak....bo ja neviem co a vlastne ani sa mi nechce 😒

lenrie
19. mar 2008

ahojte,baby musim pochvalit Evku,tak super mi urobila nechtiky 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 so nadmieru spokojna a super sme aj pokecali,tak nevahajte ak si chcete dat urobit,fakt to stoji za to,ja som nadsenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉
Terka,co pecieme?ani neviem ale asi tvarohovy kolacik,ten so zelatinou a aj banany v parizskom kreme a staci 😉 a drzim palce nech si cim skor v poriadku,mne by tiez trebalo zajst na gybdu ale aosi niet casu ☹ 😠

bznka
19. mar 2008

babny v púarizskom kreme?...to znie super ...daj recpet. 😉

bznka
19. mar 2008

myslela som banany v parizskome kreme.....pisem ako tatar 😎 😖

lenrie
19. mar 2008

jasne pockaj poslem ti ho cez Ip,dobre Terka?

vka
autor
19. mar 2008

Ahojte Leni dakujem za pochvalu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som rada že si spokojna
Terka a ako vyražky zmizli´= inač ja som si kolače dala objednať ja nepečiem spravim niekedy niečo suche či grilažových ježkou ale nemam toho roku chuť vonku je super počasie 😠
Odfotila som Lenkine nechtiky no fotky nevydarene trochu rozozstrene ale aspon na malý kuk sa da čosi fotak štrajkuje 😒

lenrie
19. mar 2008

juj Evi,som sa az zlakla,ze ake ta budu moje ruky 😲 😲 ale nahodou ok a nechty su fakt bomba,uz som aj umyvala,prala a zatial musim poklopat 😉 😉 😉 no teraz si nakupim somariny na nechty,som sa do nich zalubila 😝 😝 😀

vka
autor
19. mar 2008

Len moc neklopkaj 😀 😀 😀 a nalepky maju aj u Turociovej tak skus pa pa

danuska24
19. mar 2008

Evi udelujem pochvalu

bznka
19. mar 2008

......lenka dik za IP a recept v nom

......beriem lieky tak je to lepsie

......idem mrknut nechtiky

bznka
19. mar 2008

no nehctiky nadhera....moje su prave ohryzene ..takze 😒

vka
autor
20. mar 2008

Ahoj ahoj dakujem za pochvaly no na živo su ovela krajšie Lenka ma francuzku manikuru na bielych špičkacgh ma ružový ligotavý prašok a na volnom mieste nalepky dopasovane do ružovkata a všetko prelakovane lakom s vysokým leskom na fotke to nieje takto vidno dosť rozostrene je tam prakticky vidno len nechtiky ako take
Čo porabate? ja periem v rukach teraz sa to moči v avivaži moja Dianka ma prekvapila lebo sa pustila do upratovania detskej a to tak že ani na jednej poličke nieje žiadna hračka ide všetko ukladať ´´´´´´ 😨 😨 😨 😨 😨 😨

Malý tu podskakuje lebo chce hrať hry zatial pa

vka
autor
21. mar 2008

Ahojte babky ked už postime jedlom tak nepostme netom 😒
Teraz odišli svokrovci juj ale som vytočena ech.....ale ma vytočila 😠
čo ste robili na obedik u nas boli špagety 😵

vka
autor
21. mar 2008

Dala som postaviť zemiaky na šalatik cviklu sme robili u mamky zajtra rano syrček a šalatik dokončim ......
Kedy papate posvätene jedla my hned po posveteni aspon na mužikových krajoch maju takýto zvyk u nas jeme až rano v nedelu ale ja neprotestujem 😵

danuska24
21. mar 2008

baby prajem vam veeela sibacov a veeeela vody. my zdrhame, nebudeme doma , xixi 😀

vka
autor
22. mar 2008

🙂 🙂 🙂 Prajem krasnu Velku Noc
Nech Vaš dom je plný pokoja
stol hýri hojnosťou, srdcia
blizkých nech su naplnené
laskou a porozumenim... 🙂 🙂 🙂

bznka
23. mar 2008

...tak sviatky nam uz pomaly koncia..verim ze ste ich prezili vpohode...a este zajtra ten velkonocny pondelok, ktory ja fakt velmi nemam rada 😒

vka
autor
23. mar 2008

Terka to niesi sama moj nazor na velkonočný pondelok? je to fakt trapny den Naša Dianka sa teši a o Tianovi ani nevravim ved je chlap korbač prichystaný vonavka tiež 😵

Neviem ako vy ale ja som prejedna na utorok si davam očistný den 😉

danuska24
23. mar 2008

evi suhlasim s tym trapnym dnom 😉