Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
2. mar 2007

chvala BOHU take ambulancie nenavštevujeme ale ked sa vratiš o 11 od zubara tak rychlo navariť maleho dať spať upratať ..a potom ani nevieš a je 8h večer no ale čo čo robite cez vikend?

melory
2. mar 2007

vka neviem co robime ale asi sme doma, lebo hugo nesmie ochoriet, je po vybrani nosnej mandle cize doma a doma a doma.

vka
autor
2. mar 2007

juj ja že kde si sa stratila 😕 to je neprijemne taky maly drobček tak sa uzdravte ☹ ☹

melory
2. mar 2007

len byt doma je za trest...ved vies ako to je nevyvetrane deti, dnes este o,k, ale za try dni mu aj mne sibne

vka
autor
2. mar 2007

ja to poznam ine by to bolo v dome maju viac priestoru pred 2 rokmi boli chori prave na vianoce a to sme boli u svokrovcov ako neteplotovali len ten kašel a boli celkom spokojny

andrea.m
2. mar 2007

my tiež doma ohlásili sa nám 2 návštevy čo ešte nevideli tamarku 🙂 tak bude veselo

melory
2. mar 2007

jaj ja sa tesim uz ako budu chodit kukat babo.

vka
autor
2. mar 2007

no tak toto som mala tiež rada no treba aj pohostiť a tak toto šlo poriadne do penazi tak končim ideme k babke byvaju od nas 3 km deti tam ostavaju spať lebo zajtra ideme do polska na maso aj niečo pozrieť na oblečko tak sa majte krasne pa pa

melory
4. mar 2007

vka mne to tak ani nedoslo, ja som im nevyvarala, a chipsy, dzus z tesca pomarancovy alebo mineralka, kava, palicky, daky chlebik, neviem asi som to neprehanala, a alkohol u nas moc nejde a este je tu zvyk k babu doniest aj sampus tak alkohol pri najhorsom bol.
fakt sa neviem dockat ze budu chodit, u nas bol zas trapas s darekmi...co doniesli.

vka
autor
4. mar 2007

ahoj deti spia aspon to mladšie ja som navštevam robievala chleiky obloženy tanierik alebo očka podla toho o aku navštevu šlo u nas alkohol neide tak treba volačo kupiť aj zo sladkosti či keksikov malinovky no čo už v našich rodinach sa nosili peniažky daleky pribuzni do 400sk a naši vlastny aj viac pripadne nejake vecičky ale mala som tie navštevy celkom rada kym mi dieťa spalo potom 😠 😠 😠 ked sa maly zzobudi ideme na Drienicu na kupko urobili tam vitalny svet tak skočim do solarka 😎 😎 😎 juj už sa tešim

adikasb
4. mar 2007

Ahojte kocky 😉
Joj, ja cez vikend nic nestiham... V sobotu poupratovat, este navarit, okolo malej, este pridu aj nasi alebo svokrovci - jasne, ze mi aj pomozu s hocicim, ale na net akosi potom nestiham... A dnes sme boli na obed u svokrovcov, ale uz sme doma. Mala tam nechcela vobec spat, zaspala a hned bola hore a potom uz bola taaaka unavena, len tak tupo na jedno miesto pozerala, tak sme radsej isli domkov. No a samozrejme, ze v aute krasne zaspinkala a spinka...
vka, to je super ist na kupko 🙂 Aj ja chceeem 😅 Ale musim pockat, kym mala trosku podrastie, lebo ja ju nemam odvahu niekomu len tak nechat... Ona sa obcas taaak rozplace, a vtedy ju musim hned ja zobrat, a niekedy dokonca ked sme na navsteve, tak hned musime domov bezat - ale to sa nam zatiala len 2x stalo...
Tak potom napis ako bolo, tak v dobrom Ti zavidim 😉 A aj ci nebola studena voda, lebo ja som pocula, ze je dost studena...
A ja som tie navstevy - co prisli kuknut babetko tiez mala celkom rada. Mala podostavala darceky, a ja som si mala s kym pokecat... Prisli aj kamosky, ktore som dlhsie nevidela a tak... A s pohostenim som to tiez neprehanala, nejaky cajik alebo kavu, keksik, popripade nejaky chlebik.
Peknu nedelu 😉

andrea.m
5. mar 2007

ahojte prajem príjemný začiatok týždňa 🙂
návštevný víkend máme za sebou,aspoň som pokecala dozvedela sa čo nového v rodine.dávala som tiež len chlebíky a čipsy.ved prišli až poobede ne kávu tak aké vyváranie 😉

melory
5. mar 2007

ahojte aj ja zdravim sabinov, mame sa o.k. len sa mi kazdym dnom viac a viac zda, ze idem rodit, do rana sa mi to dokonca aj snivalo.

adikasb
5. mar 2007

Aj ja prajem dobre rano a pekny zaciatok tyzdna 😉
Melory, takze dievcatko sa bude volat nakoniec Dorotka? Tiez pekne meno, ale aj Lilianka bolo super... Chodi k Tebe vo sne a vravi Ti, ze chce byt Dorotka?

vka
autor
5. mar 2007

no čaute melory ty každy tyžden do porodu budeš meniť mena pre babo??????,,si podarena dorotka je pekne no viac sa aspon mne pačilo lilianka neporozmyšlaš ešte????? adika na kupku bolo super na drienici urobili vitalny svet a tam je voda tepla aj bublinky aj solna jaskyn a aj bylinkova sauna aj parna a masaže celkom fajn no bolo kopec ludi vieš nedela ale bolo fajn no idem dať maleho spať potom skočim do obchodu ešte nakuknem pa

andrea.m
5. mar 2007

no tak to tam musí byť krásne na tej drienici.už som tam dlho nebola ale možno v lete skočíme ked budeme dovolenkovať u našich 😉

melory
5. mar 2007

adika ano predstav si a muz povedal ze teda ked chce nech sa tak vola, ale mne sa to dako nezda, ja sa neviem rozhodnut.

adikasb
5. mar 2007

No melory, tak to bude uz od mala vyberave dievcatko 😉 A vies co, mozno ze si nad tym menom netreba az tak lamat hlavu... Mozno ked sa narodi a prvykrat ju uvidis, tak hned budes vediet meno - ci Lili alebo Dorotka 😉

adikasb
5. mar 2007

vka, a kolko je teraz vstupne na Drienici? A vstupne do vitalneho sveta je zvlast? Och ale je dnes pekne... Aj sa chystam na prechadzku do mesta - pojdeme manzelovi oproti, on okolo tretej chodi z robotky a aj na nakup... Som myslela, ze uz sa vyberieme hned teraz, ale Sofi pri papani zaspala, tak ju necham. Idem daco zjest, ale este neviem co, lebo som nevarila 😅

vka
autor
5. mar 2007

adika vstupne je asi 250sk na osobu a to neobmedzene my sme neplatili nič lebo manžel tam točil reklamu tak sme mali vstup volny my inač chodievame do vyšnych ružbach poprechadzame sa a tak na kupko v zime polyžujeme a tak sa fajne na kupku vyhrejeme je tam super tepla voda a aj vodne trisky ťa vymasiruju dnes je ozaj krasny den už ked sme šli od zubarky tak bolo super teplo a aj tweraz som sa vratila z vonku tak to hejjj a na stredu hlasia do 15 stupnov konedčne je tu jar dufam že to možem povedať nahlas 😉

lovacka
5. mar 2007

ahojte babule.chcem sa vas opytat ci nahodou nepoznate niekoho z brezovice?
jedna sa konkretne o hudobnu skupinu.dik velmi by mi pomohlo ak by ste mi vedeli pomoct 😉

vka
autor
5. mar 2007

lovacka zda sa mi že TENDER su z dubovice neviem na isto babky ja idem na Drišlakoviny dam vedieť ako bolo pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
6. mar 2007

super den pre všetkych 😎 😎 😎 😎

kacenka78
6. mar 2007

Ahojky, tak na tomto fore som 1x..🙂 najprv sa tu musim zorientovat, pochadzam z Lipian a mam doma polročného drobca...

adikasb
6. mar 2007

Kacenka vitaj 😉
Joj, ale bol dnes krasny dnik
🙂 Zase sme boli na prechadzku v meste a na nakupik... A boli sme aj u nasich, a zajtra sa mozno vyberieme do Presova, ked pride muzik z robotky, uz sa tesim. To je super materska, ked je take krasne pocasicko, uz sa tesim na leto 😀
vka, aj muzik minule spominal, ze pocul, ze v Ruzbachoch je super, tak sa mozno niekedy vyberieme... Ale mala este musi trosku podrast, aby sme aj na bazenik zasli... Joj, ja by som si uz tak sla zaplavat 😅

vka
autor
6. mar 2007

Kačenka vitaj ešte jedna otazočka potom cena tych kvetinačov bude vyšia ked dodaš ty že? inač včera na DRIšLAKOVINACH bolo super uplne to vyzera inač na živo ako v tv boli sme tam do 21 30h tancoval tam vranovčan nejaka spevačka a ciganska skupina celkom fajn boli to velkonočne drišlakoviny je dobre sa takto odreagovať dnes bol ozaj krasny den aj včely sem tam poletovali asi by trebalo umyvať okna no nie???? 😔 😔

andrea.m
6. mar 2007

vka tender sa volajú,ale sú z brezovice.už som dala lovačke info cez IP.jeden zo skupiny je najlepší kamarát môjho brata...hrajú dobre.no bola som len krátko idem pozerať poisťovňu šťastia,mrknem cez reklamu.

vka
autor
6. mar 2007

joj no vidiš dzedzina jak dzedzina aj ja idem pozrieť celkom sa mi to pači pa

andrea.m
7. mar 2007

ahojte...no mi tu máme hotovú jar,aj filipkovi už očka slzia je alergický na peľ no to zas bude obdobie ale už berie kvapky tak dúfam,žeto nebude až také hrozné 😉