Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
3. apr 2010

Aj tebe Evicka...a samozrejme aj ostanym rovnako 😉

...ja mam tieto sviatky rada len po duchovnej stranke tie bludne tradicie ako svatenie jedla...a tak ja nemusim fakt..kedze mne to ani nechyba 😀

vka
autor
9. apr 2010

no ahojte nejak ste tu nakecali normalne nestiham čitať------------------------------v nedelu ideme na 50tku robila som mamke knihu normalne sa mi podarila pridam fotečky uvidite ako sa mate
Lenka a vy ako :::____

bznka
11. apr 2010

No vikend za nami tyzden pred nami 😉

..hej akosi sa to tu upustilo....inak viete ze nasa Adika Sb ma druhe babaetko? 😉

vka
autor
13. apr 2010

no opustilo veru 😒 😒 😒 😒 😒 😒 asi teraz fiči faceboook no o Adike som si sem tam prečitala v teme niečo kolo švajčiarska vraj tam žiju no .........
na 50 bolo super mame fotečky ak bude času pridam dnes otrasný den od rana pišem na počítači zadania ku skuškam ech mam pocit že nič nemam kompletne otázky tiež nie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ v študiu sa to nejako nakopilo začali svadby ..tak musim to všetko nejako zladiť.......................................

vka
autor
19. apr 2010

Ahojte ajaj nikoho no babky flakame nejak včera moja zlata dceruška vyhrala na miniplaybacku show ---absolutny víťaz viete aka to hrdosť moja krasna taka som na nu hrda

bznka
20. apr 2010

sak po mamicke taka sikovna gratulujeme.

vka
autor
23. apr 2010

vdaka
od kedy je verzia novej stranky na mk normalne mi to pripada všetko na kope nepriehľadné niesom s nou moc spokojná

vka
autor
27. apr 2010

Dievčence ak by ste o niekom vedeli čo zhana šaty na 1 sv prijímanie alebo svadbu pre družičku dajte vedieť mam totiž na predaj nadherne šatičky z kolekcie disney popoluška dovoz z usa snehobielej farby vek od 7-9r nutne vidieť a skušať

bznka
8. máj 2010

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

mmartina78
8. máj 2010

ahoj vka mam dceru 9 rocnu, ale je dost vysoka, potrebovali by sme satky na svdbu asi tak 150 cm vysoke dievcatko, skus poslat foto.

dioliana1
9. máj 2010

cawte nemáte náhodou na predaj lacno malý detský bicykel taký 10-12 palcový

dioliana1
9. máj 2010

cawte nemáte náhodou na predaj lacno malý detský bicykel taký 10-12 palcový?

vka
autor
11. máj 2010

Joj babky dlho som nebola učim sa mučim čakaju ma štatnice 25 maja mam prakticku časť a 4 juna teoreticku časť
Martina moja dcerka ma 145 cm a tie šatičky su jej akuratne takže tvojej budu zrejme male naša ma 23 prijimanie takže bude ich mať oblečene na tie 2 hod vydrži potom pridam fotečky ......nio asi je najlepšie skusiť
Dioliana chcem predať bicykel po malom je bordovej farby takže sa hodi aj pre dievča ale nakolko je ako nový značkový chcem ho predať za 60 eur vzhladom na svoj stav kolko palcový je netušim ale malý na nom bicykloval už od 2 r sice velmi malo lebo on skor na kolobežku ako na bike teraz už vie bez pomocných a potrebuje väčší tak mam aspon darček na narodeniny
neviem či mam ešte v bloku tu trojkolku ale aj tu chcem predať je ozaj krasna nutne vidieť

bznka
25. máj 2010

Evicka tak ako ?...drzala som palceky

vka
autor
28. máj 2010

dobre si držala prakticka na 1

no len ako dopadne teoreticka to je vo hviezdach len nech urobím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
29. máj 2010

evulik tak k prvej casti gratulujem a druhu zvladnes znamky nie su podstatne hlavna vec ze urobis

vka
autor
4. jún 2010

Tak aj druhá časť je za mnou na výbornu takže chvála Bohu mam za sebou jednu školu ešte doplnkové v prešove a hotovo ale to až v augustesice seminarku mi treba pisať no to nejak dokopem..... teraz sa už iba dobre zamestnať..................................................ale najprv byt dať do normalneho stavu žehlenia na 2 stoličkách v skriniach musim vypratať bo som tam iba hádzala...........................................normalne mi kamen zo srdca padol a profesorka ma na dramatike pochvalila že excelentná odpoved no to som aj dobru otazku potiahla keby som potiahla nejaku blbu tak neviem neviem...tak ako moja jedna spolužiačka ozaj každa skuška na jednotky potiahla zlu otazku a skončila s dvojkami trojkami je to trocha aj o šťastí inač musim dedičky moje chvaliť nechali sa ma učiť boli ohladuplne vedeli sa pekne hrať ...no mužík bol zasa naopak myslela som že ho roztrhnem ................................................dnes mi vravi že aký je na mna pyšný ale je rad že je už konec lebo keby ešte taký týžden sa mi trebalo učiť tak naš byt zožeru chrobaky.................................................................inač medzi nami doma som robila poriadky iba na oko takže....zajtra nabehnem do drogerky a všetci sa doma traste 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bznka
8. jún 2010

Evka si sikovna..co si to vlastne skoncila?...a este ake doplnkove v Presove?...sak napis viac 😀

vka
autor
9. jún 2010

Mam pedagogicke minimum predškolsku pedagogiku v prešove mam vychovavatelstvo pre špecialne školy.......Terka musime dať pizzu niekedy po jarmoku prida sa niekto ....nejak to tu už upada..........................Terka na facebooku ťa vidno malo či si v utajení??????????????????????,,,, 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bznka
10. jún 2010

nie osm aj tam ale malo.....a po jarmoku beriem pizzu a zapit tvoj uspech.

masabi
16. júl 2010

@mmartina78 ahoj tiez mam podobne vysoku dceru a mam doma saty co mala na 1.sv prijimani ale nie original na 1.sv.ak este nie je neskoro teda po svatbe....mozem pomoct.odfotim ak by bolo treba.

dioliana1
1. sep 2010

😀

vka
autor
5. sep 2010

Ajaj kočky už sem nik nechodí tak iba stručne od septembra pracujem v prešove v školke na sekčove našla som prácu ktorá ma neskutočne naplna v triede mam 2-3 ročne deti aj kolektív je super až na tie pisačky kým do toho hupnem no................ale da sa učitelka je pre ženu super povolanie malý nastupil do školy zatial sa nám pači ......Diaka je 4 ročníku ech deti nám rastu pod očami inač som poväčšine na fb takže iba tolko držkajte sa tu všetky

ivannocka
21. sep 2010

Noja som tiež zo sabinova tak nei si sama🙂

anita79
10. okt 2010

Mamicky, ktore dnes poobede nemate program -navstivte MC Cloviecikovo :
RODINNÉ CENTRUM ČLOVIEČIKOVO
Vás pozýva na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ pri príležitosti Medzinárodného dňa materských centier dňa 10.10. 2010 od 15. 00h. do 17.00h.Komenského 44 ( budova CVČ ), Sabinov
Príďte na deň otvorených dverí, spríjemnite si nedeľne popoludnie, spoznajte nás a naše priestory.

alcapalca
10. nov 2010

Ahojte, potrebujem poradit, prosím Vás keď budete mať čas napíšte mi aké mate skúsenosti so základnými školami v SB. Ktorú odporúčate a prečo, a ktorú určite nie. Sťahujeme sa do Vášho mesta a mám prváčika., osobne som už bola v každej ZŠ okrem Komenského, ale potrebovala by som aj skúsenosti domácich.....ďakujem vopred

ludka140281
19. jan 2011

@alcapalca ahoj,neviem ci si uz nasla,no ja som chodila na 9.maja: cirkevnu a bola som spokojna,kludne by som ju odporucala,no ja ked Sarka dorastie ju chcem dat na sukromnu,co je v centre mesta,hned vedla kostola 😉 chodia tam krsnata a pocuvam samu chvalu na tu skolu 😉
babule,stahujem sa skoro do centra mesta vo februari a aj touto cestou hladam mamicku,krora ma podobne stare deti, Sarka si nevie najst kamaratku,je hanbliva,aj do skolky chodi a sedava pri najmensich detickach,lebo ostatne dievcata sa uz dlhsie poznaju a ju k sebe neberu ☹ stale sa ma pyta: pojdeme sa niekde hrat?....kto sa pride hrat kumne? ☹

caterinka31
5. máj 2011

Ahojte su tu mamička s SB. 🙂 🙂 🙂

dioliana1
6. máj 2011

@caterinka31 okolie nestačí 😉 ?

caterinka31
6. máj 2011

@dioliana1 može aj okolie.... 🙂