Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
30. júl 2008

Terka asi 😉 😉 😉 😉 😉

Včera som na kupku nebola jednak kvoli mrakom a potom my volala holka čo mala dnes dojsť na dolievku či nemohla,,včera aj pre mna lepšie dnes sa zberame na tu Domašu ale tak kolo 11h mužik ma ešte jedno stretko takže sa musime prisposobiť.......... Včera som našla super ponuku ultra last minute do egypta na 12 dni AI 9 890sk jedno dieťa zadarmo dnes by sme leteli ale bohužial mali iba 3 letenky maleho by som doma nenehali no škoda tak dovča pripada až na pol augusta mrzi ma to lebo super cena .....ale nevadi

Dani a čože prepisuješ????

Pekný slbnečený dnik 😎 😎 😎 😎 aspon vyzera 😀 😀 😀 ale je to nevyspytatelne

danuska24
30. júl 2008

ocovi prepisuje revizne spravy - lebo je na dovolenke a ked sa vrati tak ich bude potrebovat 😉
uz mam nastastie poslednu 😝

bznka
30. júl 2008

..tak co Evi, boli ste na Domasi?

..no my sme sa rozhodli ze asi na dovolenku nepojdemem bo uz aj tie dobre zajazdy sme prespali 😒

vka
autor
1. aug 2008

Ahoj boli sme na Domaši a bolo superrrrr tepla voda a je jej vela už davno jej tolko nebolo zajtra ideme do madarska na kupaliska (Tisi Varoš) či ako sa to piše 🙄 tešim sa lebo je tam kopec atrakcii pre deti tak sa vyblaznia 😉 😉 😉 😉 😎

Terka ja ponuky sledujem každy den ale 4 členna rodina to ma už o 10tis drahšie tak ak môžeš využi kym Miriamka je mala a nema 2r 😒
Zberam sa do mesta videla som krasne prezuvky pre Dianku do školy tie som zhanala minulý rok a už neboli tak idem kupiť aby nevykupili 😉

rexonka
1. aug 2008

ahojte nevieti mi nahodou poradit kolko tak stoji mesacne podnajom2- 3izb.V Presove su strasne drahe a tak zistujem ako je to v sabinove.Za odpoved vam vopred dakujem.

bznka
1. aug 2008

..rexonka tak ja ti neporadim..fakt neviem

....Evka tak tako bolo v madarsku my sa tiez chystame niekedy ale chceme si rezervovat ubytko, ked uz meriame cestu tak nech sme tam dlhsie..ale mna zaujalo kupalisko ze nejako nyderhaza...ci tak nejako....no ale aj to ci si pisala si chvalia...no v tej co spominam ja je suepr detsky svet...a ceny v madarsku su super...neporovnatelne s nasimi......tak verim evka ze napises viac

....my sme vcera boli v ruzbachoch dnes na kupku sabinove tak si to tiez uzivame..zajtra nas caka oslava 80 narodenini mangelovej babky

vka
autor
3. aug 2008

Ahoj .... tak na kupku bolo suuuuupppeeerrr vlastne slabe slovo no vynikajuco kopec bazenov atrakcii sice topogany su len 2 a kopa ludi tam stoji v rade.....no našej Dianke to vobec nevadilo maš tam bazeny s horucou vodou vo vnutri a teplejšia vonku to su tie mineralne a potom klasicke jeden taký vačši s bublinkami kde bola aj široka šmykalka a tam bolo každu polo hodiny pusteny taky unašajuci prud do okola to bolo perfektne bol tam bazen s umelými vlnami tie puštaly tiež asi každu pol hod a samozrejme detske take 2 jeden pre staršie a druhý pre malinke babulka v tvare hradu a vela šmykaliek hojdačiek stankou s občerstvenim a podium na ktorom po obede boli vystupenia stretli sme tam susedou z ražnan tak vraveli že oni su tam od štvrtku a cez tyžden nieje tolko ludi no včera bolo vela cena kolo 600sk sme platili na rodinu Tian mal zadarmo takže vstupne ako zadarmo ked porovnaš z popradom .....................no vratila by som sa tam určite ale vraj je v madarsku ovela viac takýchto kupalisk asi treba len pohladať a ubytovanie tak tam ponukaju rodinne domy ale ked ideš vraj najdeš to vraveli tí susedia ale cenovo neviem.........................................
Terka prijemne oslavy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Rexonka moja znama plati za 2 izb byt 1 500sk najom ale byt je dosť v zlom stave tie lepšie su asi drahšie no určite z Prešovom sa porovnať neda

Peknu nedelu kočky 🙂 🙂 🙂

bznka
3. aug 2008

...no evvka...ved to ze ceny su tam neporovnatelne......no tak ssa tesim ze sa vam tam pacilo........no ja som si to pozrela na nete a vyzera to zaujimavo....my teraz uz rozmyslame tiez o takom 4dnovom pobyzte v madarsku....aby sme vyuzili kupaliskoa trosku si to vymenili.....no len ich rec je taka nesympaticka 😒

danuska24
3. aug 2008

ahojky. Terka aj my sa zberame do Madarska, tiez by sme si chceli urobit ,,predlzeny,, vikend, len sa bojim ist s malou bez vybaveneho ubytka, aj ked na druhej strane nie je to tak daleko, ze sa neda vratit..... ale predsa...
No uvidime este co s muzikom poriesime 😉

vka
autor
3. aug 2008

no Terka čo sa tyka vstupneho su tie ceny lacne ale tam v tom stredisku je dosť draho pivo 50sk na naše deťom sme kupili zmrzku taka zo stroja bola dosť velka ale jedna vychadzala kolo 45- 50sk takže dosť ..... 😒 😒 😒

Dani ale ved aj v sukromi maju izby na urovni a ked ešte kojiš že ti mlieko robiť netreba nevidim v tom problem a čo sa tyka reči tak vobec po slovensky nevedia absolutne a kolko tam slovakov chodi tak to by aj mohli naučit sa niečo iba rukami noham 😀 ale tam kde zmrzku predaval tak po slovensku aj trocha vedela a aj mala prichute slovenky napisane 😀

bznka
3. aug 2008

...ceny aj tak lepsie ako v chorvatsku 😉

lenrie
4. aug 2008

ahojte tak my sme boli na hte od piatku,tak aspon zbehol vikend 😉 😉

vka
autor
4. aug 2008

Leni kuk IP

ozaj minulý tyžden a vikend velmi rychlo zbehol neviem či zato že sme furt kdesi boli 😒

bznka
4. aug 2008

..prajem vam pekny tyzden

vka
autor
4. aug 2008

aj tebe čo sa chystate tento tyž robiť??????my žiadne plany 😒
možno niekedy odskočime k našim .................ostaneme na noc a z rana pojdeme do lesa na huby .....aspon ja s deťmi kedže mužik pracuje ................

bznka
4. aug 2008

...tento tyzdne nic nemam v plane......na druhy tyzdne uz mangelik zacina dovolenku....ale to budeme len tak chodit niekam sem a tam 😉

vka
autor
4. aug 2008

Dani kuk IP

Leni nezmokla si ?????? 😀

bznka
6. aug 2008

....no polka prazdnin za nami, zazitky skoro ziadne...kedze pocasie vacsej polke neprialo....ale verim ze tento mesiac sa to vynahradi

...co dnes budete porabat?

...my pojdeme do mesta, potom skocime k nasim a inak neviem

vka
autor
6. aug 2008

My dnes ideme k mamke skočime na huby včera som chcela ale došla navšteva 😉

Terka mne prva polka prazdnin zbehla moc rychle ..........

Zajtra mame s mužikom 9 vyročie svadby deti necham u mamči a skočime niekam 🙂

bznka
6. aug 2008

9 rokov?....waw, to je super.....no tak to zajtra pekne oslavte....dajte si do nosa

vka
autor
6. aug 2008

Figu neoslavime 😠 😠 😠 zajtra ide mužik až do soboty kdesi do Tatier je tam nejaký festival ide točiť pre Tv LUX v sobotu rano dojde po obede na svadbu a do uvahy už len nedela pripada 😒 😒 😒 no čo narobime 🙄

boli sme v lese a našli sme hubky dubačiky nie vela ale na vianočnu kapustnicu ich bude až až 😉
vzala som si k sebe prazdninarku tak do piatku nech sa Dianka nenudi 🙂

bznka
6. aug 2008

....jej hubky....nejako na to nemyslim kedze stale si beriem od nasich 😀

...evka to je smola..inak fakt musis mat trpezlivost pri muzikovaj praci lebo mna by fakt kloflo.....ja by som to nezniesla keby stale niekam behal...alebo zeby som si zvykla?

...no a k tym hubam..dobry napad ja mam este par doma musim minut.....no tak budemem mat kapustnicu 😉

vka
autor
7. aug 2008

asi by si si zvykla 😉

Ja tiež beriem hubky od našich ked už nemam mamka si hocikedy vyjde do lesa a my cela rodinka huby mame moc radi takže spotreba velka 🙂 🙂

bznka
7. aug 2008

..ja huby velmi nemam rada...maximalne zavarene ...a to je vsetko..ale ked su tak nie su zle....no nebezim za nimi do lesa

..no my dnes idemem na gulasparty poobede ku kmotrovcom....tak trochu vypadneme

vka
autor
7. aug 2008

No tak daj si aj zamňa 😉 mne by aj okna umyť trebalo su take špinave od tych daždov ...............
nič idem dovariť obedik pa 😒

vka
autor
7. aug 2008

Situacia sa zmenila takže mužik do Tatier nešiel 🙂 🙂 boli sme na večeri v atriu v Prešov prešli sa pomeste dali zmrzku pokecali a tak zašli po deti

bznka
8. aug 2008

...Ahojte....no vdis evka tak nakoniec to vyslo.......no tak vy ste boli v Presove?.....no sak otazka je a kde v saninove by sa dalo?..najma ked sa chce clovek najest 😀

vka
autor
8. aug 2008

Ahoj myslela som že pojdeme na šomku no mužik chcel radšej do PO aj preto lebo v nayke potreboval volačo kupiť
ale bolo super trebalo by častejšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inač malý mal včera liešťa na lýtku muž ho kupal a pozera myslel že to nejaka chtrastička tak sme operovali 😖 prvykrat som sa takým niečim stretla ale nejak sanam to podarilo chvala bohu nebol ani nacucany a bol taký drobučky ranu vyčistili dala som malemu paralen štipku diazepanu a teraz ma tam iba drobnu škvrnku tak asi sme spravne postupovali aspon dufam ................................................................ 😒

musel chytiť ked včera bol so segrou v parku lebo ked sme došli z lesa dokladne boli prezrení a okrem toho striekala som repelentom

A včera som deťom vravela že dnes skočime na kupko ale nejdem aby sme nejaku infekciu nezaviedli 😖 😖 😖

A vy ste kde včera šli smerom na Ražnany ja že kto to na mna vytrubuje 😉 😉 😉 😀

bznka
8. aug 2008

..boli sme na chate u znamich...

...len to miesto terz po kliestovi kontroluj stale najlepsie 2 tyzdne...kvoli bolerioze.......to je inkubacna doba, nikdy nevies ci bol kliest infikovany ci nie......moj mangelik mam kliesta pred 2 ytzdnami a tiez zatial v pohode ....ale stale to kontrolujeme 😉

vka
autor
8. aug 2008

tie kliešte to je riadna pohroma 😠 😠 😠 😠