Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
13. aug 2008

muzik rozhodol ze pojdeme koncom augusta do ceska , tak uvidime

danuska24
15. aug 2008

prijemnu dovolenku 😉

danuska24
21. aug 2008

este dovolenkujete? 😉

danuska24
21. aug 2008

inac boli sme v poradni, mala ma 9200 g a 77 cm

bznka
22. aug 2008

...ale uz sa nedovolenkuje...

danka tak ty mas ineho macka doma..my mamer skoror rok a 8 kil 😀

danuska24
22. aug 2008

to hej, je co nosit.. 😉
ako bolo v Madarsku?

bznka
22. aug 2008

vynikajuco 😉

..aspon si inak vypestujes svaly pri tej tvojej malej

bznka
22. aug 2008

....a vikedn pred nami , v nedelu hlasia dostatocne chladno 😕

danuska24
24. aug 2008

a moj muzik asi zdrhne na futbal.. chcela som ist do KE ale asi nic z toho..

komisakpd
24. aug 2008

ahooooojte..co nove? uz som tu dlho nebola....

prazdniny pomaly koncia....a skola zacina...

danuska24
24. aug 2008

ahojky. v prvom rade blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😉

danuska24
24. aug 2008

my konecne vypadneme v piatok aspon na par dni na ,,dovolenku,,. 😉 (ideme k muzovej sesterke, ma 2 deti - 9 mesacne a 2,5 rocne + nasa - o dovolenke asi tazko vraviet.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

komisakpd
24. aug 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

bznka
25. aug 2008

..tak komka..blahozelam...pozeram na obrazok 😉

danuska24
25. aug 2008

ahojky. dnes som mala ist na kontrolu na gyndu, davali mi injekcie, ale sa citim ok, tak som sa na to vybodla. bola som malej kupit body, ale asi pojdem do tesca, tam za tie prachy kupim nejake 3-balenie.. 😝

komisakpd
26. aug 2008

dakujem..bznka len sa treba vela modlit lebo uz som bola aj v nemocnici ale dnes na kontrole u gyn bolo vsetko ok...

danuska24
26. aug 2008

dominika neboj, vsetko bude ok, drzime prsteky. 😉

bznka
26. aug 2008

..dominika viem ze si bola v nemocke.....internet je velmi maly 😀

..myslela som na teba...a cele tehotenstvo to je zazrak ale aj boj.....no ja som sa na babetko v brusku nidky neupinala uplne..lebo kymnie je dietatko na svete tak este nie je vyhrate..aj ked poctim uz je nieco zacate 😉

..a teraz ked kamaratka prilsa o babo v 19 tt tak si to o to viac uvedomujem

komisakpd
26. aug 2008

presne tak mas pravdu...

danuska24
26. aug 2008

Evi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? ☹

vka
autor
27. aug 2008

Ahoj Ahoj všetkýmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dnes sme došli kolo 4h rano
Dovolenka bola užastná počasie na jednotku 😎 😎 😎 😎 bude mi za všetkým smutno ☹ vlastne už aj je nevahala a vratila by som sa nazad 😢 😢 😢 😢viac pisnem ked bud viac času ............... 😎 😎 😎 😎 😎 a ked sa aklimatizujem 😢 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
komka tak držim palce nech všetko vyjde ako ma ........
Terka kuk IP

bznka
27. aug 2008

evka dik za Ip.........a som rada ze bolu super......no a neboj aklimatizujes sa 😀

danuska24
27. aug 2008

majte sa fajn, zajtra cestujeme 😉

vka
autor
28. aug 2008

Ahojte Dani tak oddychni si 🙂 🙂 🙂 🙂
dala som zopar dfotiek na mmb neskôr pridam viac lebo fotky s prvej karty mame už na cd a stym mi mužik musi pomôcť -antitalent... 😔

konečne som dnes doprala poslednu varku ta ešte suši a tak ma čaka kopa žehlenia no .............. 🙄 🙄 🙄 furt si nemožem nejak zvyknuť ech s Diankou spominame stale čo by sme robili v tu atu hodinu no bolo super.....
Na dovolenku sme šli letecke je super super vec let trval 1h 15 min naše letovisko slnečne pobrežie bolo od letiska 35 km tam sme došli kolo 6 30h cestou sme zažili velmi krasny vychod slnka hotel pekny na urovni izba tiež každy treti den menili uteraky a vysavali koše vynašali každy den, v hoteli sme mali bazen v ktorom sa deti šantili samozrejme sme pri mori travili viac času k mru sme mali 50m plaže udržiavane čistučke žiadne ohorky riasy piesok jemný more teplecelých 12 dni ani jediný raz sa nezatiahlo bolo kolo 35 stupnov == no niečo nadherne
pobyt sme mali s ranajkami kde si bolo z čoho vybrať kopec šalatov ovocia .........
na večere sme chodievali bud k nam do hotela alebo do centra kde to bolo ovela lacnejšie ale za 350sk sme sa najedli do sytosti pri mori kopa atrakcii stankov s čačkami oblečenim ovocim ......
mužik sa vozil na vodnom skutri Dianka si vyskušala niečo ako bandži džamping vlastne taka guma čo ťa vyhodi do vzduchu maly na kolotočoch na tych skakacich hradoch boli ............. urobili sme si vylet lodou do Nessebaru kde sme stravili celý den prešli sa po hradbach pozreli stare domy na plaži sa počlapkali ....... aj v bulharskej dedine sme boli kde pre deti tam bolo kopec zaujimavosti vystupeni sutaži spolu s bohatou večerou a zabavou vratili sme sa odtial asi kolo 1 30h ale na druhy den deti boli už o 8h ale potom po obede zaspali .
my sme s mužikom ked deti večer zaspali šli na drink skoro každy večer sme chodili do jedneho tzv baru kde bola Happy hour objednaš si jeden drink a druhy dostaneš zadarmo vyskušali sme vela drinkou všetky chutili skvelo ...................mali sme tam aj partiu takže bolo s kým aj posedieť pokecať aj deti sa mali s kým hrať no na dovolenku nemožem povedať ani jedno krive slovo aj deti boli zlate oddychli sme si nabrali sily 😎 😎 😎 😎 ked sme odchadzali bolo nam velmi smutno Dianka chuderka velmi plakala jej ta naša dovolenka zrejme učarovala najviac ☹ ☹ chceme isť nazad 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀

vka
autor
28. aug 2008

Terka a vy ste kde boli v Madarsku presne ????

bznka
28. aug 2008

evka no fakt uz chcem ist aj ja....my my sme boli v nyiregyhaza...a vyskusali sme aj to kupko kde ste boli vy...bolo super, mylsim ze stacilo najmak voli miriamke

vka
autor
30. aug 2008

Ahoj Terka ako na svadbe?????? 😉 😉 😉

Konečne som sa zbavila pradla mam všetko poprate požehlene dnes som dala dokopy deťom izbu vyupratovala v skriniach a mam dosť deti si vyžiadali krupicu tak jedia tak okupať a nech mam pokoj
Dianke troška schnu vlasky dlhšie kedže ma tie vrkôčiky ale je kočka velmi jej pristanu - 🙂 🙂 🙂 bude jej to škoda dať dole ešte aspon 2 tyž nech sa poparadi ......................

Leni 🙂 bola som dnes pozrieť do školky ako su deti podelene ak som dobre pozerala tak Niko už nebude s našim chodiť do triedy ani neviem kam je pridelený lebo som iba cez plot preskočila a deti čakali v aute takže taka rychlovka 😒 ...............................................
Neskutočne sa mi šupe krk a tvar ech dlho som hneda bola 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vonku sa riadne ochladilo normalne 15 stupnou večer 😒 v skriniach som trička podavala na spodnu poličku keby nehodou ale asi mam pocit že zachvilu ich odložim do vakov 😒

Terka nebola si včera pozrieť v meste pozerala som ale nevidela som ťa 😒 my sme neboli dlho deťom bolo chladno tak sme šli kolo 17 30h preč ale zabavili sa aspon nejaka zmena no nie?? 😉

bznka
31. aug 2008

...no na svadbe bolo fajn...

...aj mne treba upratat detsku izbu, potriedit veci..ktore su nam uz male, tiei pomaly letne uz dat tak ze nech ich dam do zadnych policiek.

...evka v piatok som v meste nebola....nejako nevyslo....zemiakova brigada sa predlzila....a ja som doma cakala na muzika a nie a nie dojst 😉

vka
autor
1. sep 2008

no vidiš tak teba zemiakovka obišla ale mna nie no naši zemiaky zberaju až v polovici septembra ale ja chodim rada ....
Dnes mužik navrhol bodku za letom isť do Ružbach tak asi pojdeme spojime kupko s prechadzkou no kedže sa vratime dosť neskoro tak idem pochystať veci na zajtra malemu do školky nejake to pyžamko papučky .........malý sa teši len dufam že nebude plač tak to by ma asi kloflo ............... 🙄 ked som čital maju nejake nove detičky a plač je reťazova reakcia horšia ako virusi 😀 😀

tak krasny posledny prazdninový dnik 😉

lenrie
1. sep 2008

ahojte,tak ja som az dnes dosla domov z Lutiny,tak tu mam kopec bordelu,zajtra skolka,no hroza 😲 zvykla som si pospat do 9tej a teraz bud deti,obliekaj ich 😢 😢 ja som ani nepozerala v skolke ,kde bude maly,neboli sme tu a navyse sme minuly tyzden ja a maly prelezali so 40 stupnovymi horuckami v posteli,akas angina a kedze mne dali lieky s ktorych som sa vysypala ,brala som ich len dva dni a tak to aj vyzera,hrdlo mam cele zahnisane doteraz ☹ ☹ vcera sme este boli na diskoteke u nas na ranci,bolo aj Juno a Pito,tak bolo fajn len riadna zima 😠 😠
no idem asi popratta aj ked sa mi nechce ☹