Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
30. mar 2007

ahoooj..🙂
drobec spinka, manzel spinka a ja mam trosku klud..🙂
a co ty a malicky?

nutka
30. mar 2007

maju poobednu siestu,co?My sme ok,Radko so svokrom obkladaju nasu buducu spalnu v podkrovi sadrokartonom,...tak pracovne sme naladeni....a ja pustam drobcovi Mozarta 😀 a malujem si s Windows colors-Nema

kacenka78
30. mar 2007

no moj drahy prisiel z nocnej sluzby rano a teraz dospava, lebo sa chysta do Presova a skoro rano do Bratislavy na vystavu motoriek.. 😎

nutka
30. mar 2007

...a mala by som asi umyt okna....ale sa mi uz nejako nechce 😝 ,asi dockam na stanku ,pride po sviatkoch ma kuknut a pomoze mi....ved aj tak tu je furt bordel a naprasene,kym neskoncia s tym podkrovim..... 😉
....ty uz mas?

nutka
30. mar 2007

sak dojdi s nim,vylozi ta u nas na Ohaji a posedis na kavu,a potom si ta vyzdvihne,hm?????,

kacenka78
30. mar 2007

ja sa chystam az buduci tyzden...no tie moje tri okna umyjem raz dva..🙂
no ja by som sla, ale s malym to je zlozitejsie, teraz je ako cert...

nutka
30. mar 2007

a umyvas aj u svekrusky???????
malemu vz vysiel aspon jeden zubok,ci este nic????

kacenka78
30. mar 2007

nie, svokra ma uz umyte..🙂...malemu este nevysiel ani jeden, aj ked to ocakavame uz dost dlho..

nutka
30. mar 2007

moje zlate,tak nech uz je vonku co najskor!!!!!
a tie nove lienocky su take chutnucke,jaj!!!

kacenka78
30. mar 2007

sa ti pacia? dakujeeem..🙂

nutka
30. mar 2007

ja asi uz ked je na ceste ten Samko ,tak vymalujem izbicku na nebickovo a zlto,dam nejaku borduru asi Macka Puh....a tak by sme objednali nejake take crepnicky....
katka a misky pod ne nerobis?lebo k tym sedmokraskam som si dokupila take obyč.hnede a musim ich zamalovat aby pasovali.....

kacenka78
30. mar 2007

no tie podmisky su dost drahe, ja som napriklad kupila u nas pre moju sestru jemno zelene (plastove)jej som malovala zlto zeleny so slnecnicou...a celkom tam pasuje

nutka
30. mar 2007

tie plastove maju v baumaxe,ale neviem kolko stoja,ale nie vela-asi 20.- a tie plastove nemali u nas zelene 😠

kacenka78
30. mar 2007

u nas maju zelen cca 14 stoji taky vacsi...ja som to aj vravela tvojej mamine...
musim bezat, moji milovani chlapi sa zobudili..🙂

nutka
30. mar 2007

pa pa, pozdravuj............

kacenka78
31. mar 2007

Kde ste vsetky? uzivate si slniecka? ja som bez muzika, urobil si vylet do Blavy,kde je vystava motoriek, tak sme s drobcom boli zase s nasimi na chate..🙂

vka
autor
1. apr 2007

ahojte všetci dnes bol krasny slniečkovy den boli sme sa prejsť kolo torysi malemu sme nrezali vrbove prutiky na korbač budem mu pliesť adiky nešla si dnes kolo cirkevnej školy aj manželom a manžel tlačil velky kočiar a ty taky športovy buginu ????? ked nie tak nič čakame navštevu lebo 14apr ideme na svadbu tak nas pridu oficialne zavolať idem urobiť dake očka tak zatial pa

adikasb
1. apr 2007

Ahojte 🙂
Tak dnes je fakt nadherny dnik, sme sa fajne poprechadzali. Sme u svokrovcov uz od vcera - mala dnes prvykrat spala mimo domova a zvladla to super 🙂 Tak som rada, lebo koncom aprila sa zberame na vikend na zapad - do Sv. Jura, tak sme chceli vyskusat, ci nam bude spinkat aj inde ako doma.
VKA, nie neboli sme to my - my mame este len jedno babo 😉 A odvcera sme teda u svokrovcov - v Sar. Michalanoch. Tak dnes ju tu vsetci povozili, bola vonku cele poobedie a teraz sa usmieva s holou ritkou na gauci a debati 😉
Peknu nedelu 🙂

vka
autor
1. apr 2007

ahoj aj my to nešlo do hlavy že či si to ty či nie ale dosť sa za mnou ta holka otačala tak som si nebola ista takže vas adika čaka vylet deti su prisposobive a ked sa rada vozi v aute tak neni problem ani sme sa nenazdali a velka noc predodvermi ešte posledne upravy a bude zajta sa chystam prezliesť postele a skočiť s diankou do mesta pozrieť na nejake sviatočne topanky inač nemam ešte ani šunku klobasu prakticky chladnička prazdna 😔 akože moj mužik ma čas ale nenavidim nakupy s detmi aby som sa ja s taškami vliekla a cestou ma furt napadne čo som zabudla deti utekaju tam a tam v obchode všetko ich zaujima už sa nam podarilo rozbiť čučo sirup a kečup samozrejme sme to museli zaplatiť a na hanbu som do toho obchodu nevkročila za 2mesiace no čo narobiš 😒 😒 😒

vka
autor
2. apr 2007

no babky dnes asi upratuju nikoho nikde dnes som bola v meste a kupila som dianke krasne poltopanky ku kostymčeku take klopkačky tak ta sa ale vytešuje aj byt som si velkonočne vyzdobila teraz si dam kavu maly zatial ešte spinka ale ked si sadnem ku kave bude hore ako vždy 😒

adikasb
4. apr 2007

Ahojte, nikde nikoho? Co vsetky upratujete? Ja som vcera konecne doumyvala okna aj som si trocha poupratovala, ale este musim zajtra alebo v sobotu poumyvat podlahy a tak zbezne doupratovat. A musim sa pochvalit - dnes sme mali spankovy rekord, Sofi dnes spala 9 hodin vkuse, od osmej vecera do piatej rana 😀 Sice som mala rano prsia tvrdsie ako kamen ale aj tak super, lebo ona mi inac vstava aj 2-3x za noc. Kacenka, Tebe ako Matejko spinka? Prespi uz celu noc? Sice teraz Vam idu zubky, tak je to asi horsie... Uz mu nejaky vysiel? A aj teraz mi Sofi pekne spinka, asi ma dobry den 😉
Pekny den prajeme 😉

vka
autor
4. apr 2007

no ahojte konečne som tu niekoho odchytila ja mam cely byt upratany aj vyzdobeny dnes idem k mamke niečo jej pomocť aj po cviklu no vonku je dačo strašne a my ideme na buse okrem toho včera som cely sabinov prešla a nikde som nenašla pončo pre dianku ked bude vonku chladnejšie tak pojde asi vo vetrovke neviete nahodou o niekom kto predava pončo ???

kacenka78
4. apr 2007

adika, my od zaciatku spime v noci maxim.4 hodinky v kuse, teraz je to este horsie, noci mame fakt tazke..:-/ a zub stale nie je vonku... 😕

vka
autor
5. apr 2007

ahoj ahoj tak ako mamičky pracovničky 😀 😀 😀 včera som bola u mamky piecť take suche kolačiky a robili sme cviklu keby ste videly aku mam ruku joj a je po mojich nechtoch ostaly sme tam na noc po obede sme došli domov teraz som navarila polievočku tak aby bola aj na zajtra dnes sme mali dukatove buchtičky a zajtra asi špagety ked je ten prisny post vipijem si kavičku a idem poupratovať ako dlho varite šunočku minuleho roku neviem či som ju varila dlho ale ta sieťka sa mi nedala dať dole a ked hej tak aj s masom juj tak som bola nervozna 🙄 🙄 🙄 🙄

adikasb
5. apr 2007

Ahojte, tak dnes sa nastastie pocasie umudrilo, lebo vcera bolo strasne 😝 Dnes som este poriadne vypucovala kupelnu a boli sme v meste na nakup - pokupit prisady na kolaciky 🙂
vka, no neviem ako dlho sa ma varit ta sunka, toho roku ju varim prvykrat, ale hadam taku polhodinku... Spytam sa este mamy, alebo babky. A tiez mam v plane zajtra tie spagety varit 🙂 Rychle a jednoduche, a hlavne teda bezmasite 😉
Dobru nocku 🙂

vka
autor
6. apr 2007

včera sme boli v tesku na nakup a kupili sme šunku no je surova tak asi ju budem variť minimalne 2hodinky inač mile kočky KRASNE A POZEHNANE VELKONOCNE SVIATKY 🙂 🙂 🙂 🙂

kacenka78
6. apr 2007

aj my sa pridavame k zelaniu krasnych a pokojnych sviatkov..🙂

bznka
6. apr 2007

Ahojte sabinovcanky! Citam si uz dlhsie vase forum, tak dnes ma napadlo vam napisat a popriat krasne a pokojne sviatky 🙂

vka
autor
9. apr 2007

ahoj ahoj prajem krasnu šibačku bznka ty si zo sabinova tak prečo sem tam nenapišeš budeme všetky radi tak krasny dnik pa pa

adikasb
10. apr 2007

Ahojte, tak a mame po Velkej noci... My sme boli vcera len tak pekne symbolicky oliate a poobede sme boli na Drienici - bolo super, poprechadzali sme sa, dali kavicku. Ale je to teda makacka tlacit kociar do kopca - aj ked samozrejme, ze takmer celu cestu tlacil manzelik 😉 Ale skusila som aj ja a da to zabrat... Dnes ideme do poradne, malu by mali preockovat a som zvedava kolko uz vazi, bambulka nasa 🙂
Pekny den 😉