Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
8. dec 2008

...no tak mne je to jedno aky kocik mam odstatne je ze nejaky mam..nie som nejako na kociky zatazena a najma ked vidim ake su ceny

...nasa mala teraz v kociku spat nehce a aj vozenie ktore trva dlhsie jej vadi

danuska24
8. dec 2008

nasa zatial v kociari sedi jak peciatka, som zvedava do kedy jej to vydrzi. ja tiez nie som zatazena ale po prvom smejde uz davam trocha pozor co kupujem.. ten nas vysiel na 2300 co si nemyslim ze je vela..

danuska24
8. dec 2008

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bznka
8. dec 2008

doma sme .......kde by sme boli, men sa ni vonku nechce ist....a kedze je dnes ten sviatok tak lenosim 😉

danuska24
8. dec 2008

my sme sice boli vonku len pol hodky, ale lepsie ako cely den trcat doma

bznka
8. dec 2008

tak my tie netrcime doma cely den.....dnes sme boli rano odprevadit stevka do skolky.....to si urobime mini prechadzku zaroven a aj ked ideme ponho.....myslim ze to staci ked je vonku tak super pocasie ako dnes

danuska24
8. dec 2008

mala nedavno zaspinkala, tak som zvedava kedy pojde spat vecer.. 😀
vcera sme kupili v kauflande babiku - hruuuuuuuuuza des...... ma lozit po 4, spievat, hovorit ale ked sme do nej dali baterky tak tak strasne skripala ci co to za hnusny zvuk ze nebolo pocut nic co hovori a okrem toho ani nelozila 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 muzik isiel reklamovat

vka
autor
8. dec 2008

😒 😒 😒 no čo narobiš dnešne hračky ked nestoja 2000sk nič z nich nedostaneš obchodnici vedia ako zarabať dnes taka kosa a ja nevzala ani silonky a teraz citim križe
ja som si nikdy nejak nepotrpela na kočiariky hoci teraz je ich ozaj nadherných

bznka
8. dec 2008

....no ale fakt dosla kosa...a zase z nicoho nic...myslimze to bude opat dobre na chorobky

vojtecka
8. dec 2008

Caute, to snad ani nie je mozne, pisem asi 6 krat a stale mi padne siet ☹ cely den mam na ... 😠 Rano sme zaspali /7.30/, nevedela som co skor, potom som išla na sociálku tam som sa fakt na.... 😠 a tak sa to tiahne celý deň 😠 , aj malý prišiel so škôlky ako divý 😒

dani pekný kočiarik, aj ja som chcela ku dievčatku červený, ale ten čo som si vybrala nemali v červenom, ale som veeeeľmi spokojná, nakupujem kočíky v PL.

Ani drahý sa mi nedovolal kôli nášmu super internetu 😢 😢

Dobrú noc, ide mi seriál Klinika Grace

bznka
9. dec 2008

Dobre ranko....juj blby zaciatok tyzdna Mariana..ale verim ze ostatne dni budu pohodovejsie

...na socialke som bola aj ja minuly tyzden ale az v presove...lebo mi vobec nedavaju peniaze na druhy pilier....a dokonca nevedeli mi dat vysvetlenie preco tam niesu.....no som zvedava ako sa to vyriesi

danuska24
9. dec 2008

dobre ranko 😉
pozeram na nete nejake darceky pre brata, nasla som pekne kravaty na aukciach http://www.mimiaukcie.sk/detail.php?id=1373704 a http://www.mimiaukcie.sk/detail.php?id=1373946 . co poviete?

danuska24
9. dec 2008

dnes ideme do poradne, caka nas ockovanie - prevenar + infanrix.. 😢 😢 😢 chudatenko moje malicke, to bude placu.... + prehliadka uz na rok

danuska24
9. dec 2008

dnes si tu pisem sama 😀 😀 😀 😀
uz sme po ockovani, mala plackala este len sme vosli dnu 😢
nase najnovsie miery su 10500 g a 81 cm 😵

bznka
9. dec 2008

aj my sme boli v poradni..ockovanie na 15 mesiacov.

danuska24
9. dec 2008

Teri a ake ockovanie je v 15 mesiacoch? ja som sa vytesovala ze budeme mat pokoj aspon trochu...

bznka
9. dec 2008

no tak tie vyrazkove choroby...ako osypky, rebeola a mumps 😉

vka
autor
9. dec 2008

Dani tak kočanda velka ja svojmu mužikovi neviem čo pod stromček asi nejake oblečko a čosi si ku počitaču chce kupiť tak akože pod stromček dnes som kupila Dianke vonavku Winx juj bude to radosti akože dospelačka dokupim nejaky lesk na pery a na buduci tyžden sa vyberem do Po centra lebo každy den som v po ale v centre tak tam ani nosom nečuchnem ................a konečne dokupim darčeky
Terka IP

vojtecka
10. dec 2008

Caute 🙂
Dnes tu nikto nie je???????????

danuska24
11. dec 2008

ahojte. tak od utorka teplotujeme, zajtra mame ist na chatu do nedele, tak dufam ze sa nam to podari a budeme ok. volali mi aj z prace, maju zajtra posedenie, tak ci nepridem.. 😅 😅

bznka
11. dec 2008

..danka a neteplotujete kvoli ockovaniu?

..vstupila som si inak do svedomia a aspon daslei okno som dnes umyla 😀 ..ale neupratujem velmi bo pri detoch to ani nevidno...jedno urobim a uz druhe je hore nohami 😀

danuska24
11. dec 2008

Teri hej. no pri poslednom ockovani sme boli po 3 dnoch ok, tak uvidime. to stale ked je moznost niekde vypadnut 😀 tak to zahapruje.
dnes mala potvorka vstala uz o 6.00 😝 😝

vka
autor
11. dec 2008

Ahoj poradi mi niekto......jedna holka si u mna obje overal peniaze uhradila a ja som jej ho poslala no princip je v tom že napisala som jej 4 12 že overal je poslany no to som ešte nevedela že mužik ho neposlal tak som nakazala mužikovi že ho ma poslať v piatok ani vtedy ho neposlal my sme mali v piatok vyročie a bašavel takže ja k tomu pristup nemala čiže overal sa posielal až v pondelok ale večer dnes mi pisala mamička že balik ešte nedostala a chce to reklamovať ja som jej pisla čo a aka vec a že ked ak ho nechce tak nech ho nepreberie že jej vratim peniaze aka je postupnosť peniaze by som jej mala poslať až ked mi balik dojde napäť že?
dik

danuska24
11. dec 2008

Evi hej az ked sa ti vrati ale myslim ze este budes platit aj cestu spat ( postovne)

vka
autor
11. dec 2008

no spolahni sa na chlapa 😒

danuska24
11. dec 2008

ja som raz dala inzerat - davala som veci z ,,minuleho storocia,, za postovne, bol velky balik, postovne okolo 80 korun a ta ..... si balik neprebrala tak som cvakla 80 tam a 80 spät 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vka
autor
11. dec 2008

😒 😒 😒 😒
Terka ja som prednedavnom prišla z prace a to že doma je tak ako po vybuchu može moja lenivosť no ale zajtra a cez vikend sa pustim do toho len kedy sa budem na skušku učit 😖

bznka
11. dec 2008

..evka az ked dojde balik.

..ak chces nieked ynieco predat po dianke..tak mi posli foto o co ide..ja rada odkupim ked budem potrebovat

vojtecka
11. dec 2008

Caute baby,

Evi az ked dojde balik, no fakt chlapi
Skusala som dnes nazehlit tu nazehlovacku zo skolky, tak som to do... ze az, myslela som ze je to klasika nazehlovacka, ale dala som to naopak, tak tricko ciste a na utierke mam Vilka, chudak sa na mna hneva

danuska24
11. dec 2008

😀 😀 😀 😀