Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
14. jan 2009

Dnes sme boli so segrou pozerať šaty tu v sb no ja som si nič nevybrala 😒 segra ano ...asi som naročna 😒 😒 😒 😒 zajtra ešte skočim do pečovskej skušky dopadli fajn mam konečne pokoj.....na nejaky ten mesiac zajtra v robote dalšia porada 8- Dianka chora nekašle nesopli ale je malatna hlava ju boli čosi na nu lezie ostava doma do piatku maly zatial ok....klop kloop ešte varim aby tu mali zajtra čo jesť som unavena ako kôn v piatok objednavky a tak konečneee vikend to bude len a len oddychovať mužik chce v nedelu na lyžovačku tak pojdeme ale bez deti tak na bazenik no ....kus romantiky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
14. jan 2009

..evka gratulujem ku skuske

vka
autor
14. jan 2009

potom v juni ako skonči šk rok budeme oslavovať 😉 😉 😉 😉 lebo ozaj ten stres napätie skonči až potom 😒 ale čo už raz som sa na to dala tak to nejak dotiahnem aj do konca 😉 😉 😉 😉

bznka
14. jan 2009

..nomodli by sme niekey ist oslavit novy rok 😀

danuska24
15. jan 2009

vcera som odkladala veci co uz Linda vyrastla z nich.. a triedila veci co su jej dobre.. taka kopiska ze neviem kedy to znosi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
asi si budem musiet dokupit aukcie 😀 😀

vka
autor
15. jan 2009

No Dani druhe babo ti vynosi pripadne požičiaš kmotre ..mimochodom čo budu mať??a ako znaša tehotenstvo?

vka
autor
15. jan 2009

Ina sa velmi tešim lebo v jednej požičovni sa mi pačili jedny šaty ale ta holka zrušila rezervaciu tak su rezervovane pre mna v ponelok idem skusiť len dufam že mi budu dobre sedieť lebo velakrat sa stava že na vešiaku krasne ale horšie na postave 😉

danuska24
15. jan 2009

no Evi ked bude dievcatko tak aj hej, ale ked bude chlapcek .. 😀 😀
pre kmotru uz nachystane - 1 velky space bag 😅 😅 - pre chlapceka
😉

vojtecka
15. jan 2009

Caute kocky ako sa mate koncom tyzdna? 😉 Ja ako vzdy, len sa tesim na zajtra, konecne sa mi uvolnila babka tak zajtra si urobim doobedu pre seba kadernicka, kozmetika a tak. Len uz normalne neviem chodit bez kocika 😀 😀

vojtecka
15. jan 2009

A Dani musela som vcera zo sekaca odist, zobudila sa mi mala a bolo tam velmi plno, ale uz ta neprehliadnem!!! 😅

kingstonka
16. jan 2009

pekny piatok prajem...
tak bez kocika uz ani ja nedokazem chodit ... minule som aj nakupny vozik tlacila systemom ako kocik - teda dopredu- dozadu-dopredu dozadu- ako ked nechcem aby sa dieta zobudilo 😀 ... mariana - tu kozmetiku, kadernicku zavidim-uzi si to- snad sa aj mne v blizkej dobe podari ...

lenrie
16. jan 2009

ahoijte baby,tak ja som teiz triedila veci ,a mam plno tasiek,musim tiez kupit tie spacebagy,Dani mas tie original???
len neviem ci mne sa oplati skladovat,nieco som podavala kmotre ale mam tu vacsinou starsie veci,lebo nove som rozpredala,sice ja este jedno babo planujem ale nevim kedy 😵
Evi a kam sa chystas?
no v skolke maju 18teho feruara karneval tak aby som zacala zhanat masku a maly chce stoj co stoj len spidermana

bznka
16. jan 2009

..no tak ja som evka mala space bag/original/...a nadavala soma o fras...das do toho vecei, samsoka nejako vela nie, bo riskujes ze sa ti roztrha...ale mna to to trhalorovno pri tom zvare hore ....a reklamovat sa mi nechcelo....a po niekolkych pouziatiach sa mi urobili na tom take mini dierky 🙄 ..proste hroza za tie peniaze ale chela som vyskusat tak som mudrejsia...a najma ked som vetrovky dala ..noa na druhy rok som nevedela ako ich narovnat take pokrcene boli 😀 ..ja st ym dobre ksusensoti nemam.....najprv som bola ocarena ale po viacerych pozitiach menim nazor

lenrie
16. jan 2009

no tak dakuejm za radu,tak sa radsej tych veci zbavim,ved ktovie kedy budem mat tretie a to urcite kupim male vecicky nanovo a take starsie,to aj v sekaci,co len na doma 😀

lenrie
16. jan 2009

pred chvilkou mi dosli uzasne deky,co som chcela ako prehoz na gauc,su tak jemnucke,ze v nich budem asi spat a este aj obojstranne.....tak sa vytesujem,idem asi pomaly urobit kvasok,cjcem robit pecene buchty na obed,a za cvilu mala ide spinkat,tak nech mi dovtedy cewsto vykysne,lebo s nou by som nec neurobila,to by sme mali cesto po celej kuchyni
😝 😀

dioliana1
16. jan 2009

Ja som robila buchty na pare.... 🙂

danuska24
16. jan 2009

Leni ja mam z Metra a tie su perfektne.

danuska24
16. jan 2009

M - dufam ze som ta nevystrasila 😀 😀 😀 😅 😀 😀

vojtecka
16. jan 2009

Caute kocky, niezeby sme boli dakde vonku, piatok vecer ale my doma pri PC 😅
Ja mam space baky z 39-tky a tiez som spokojna, ziadny problem 😉

danuska24
16. jan 2009

dala som malu poobede spat, nechala pootvorene dvere, troska poplakala a zrazu ticho.. tak sa idem na nu pozriet a ona stoji v postielke a posiela svojim fotkam pusy (co ma na policke) 😀 😀

bznka
17. jan 2009

...no musaim skusit tie bagy aj ine....ale zase je pravda ze tie co som este neotvarala a stale su v nich veci je to Ok..no tie viacpouzivane s uz mimo provoz..predsa maju za sebou uz skoro 3 roky 😉

vka
autor
17. jan 2009

Ahojte tak pozeram že debata ohl vakov aj ja sa pridavam k tym čo nemaju kde čo dať 😠 ...................................no Maji dufam že si kočka ako ma byť ja ku kaderničke zajdem 1 pripadne 2 krat do roka mne sa pačia dlhe vlasy a vlastne kratke som nikdy nemala ofinu si stale strihnem sama,farbim sama ...ku kozmetičke nechodim musim poklopať pleť mam celkom dobru a snažim sa použivať kvalitnejšie pripravky či nejake masky odličovadla hydratačne kremy a pomaha mi aj solarko obočie si trham sama ked mi trhala kozmetička dosť ma to bolelo a ten tvar nikdy nie podla mojej predstavy ved napokom doma sa stym pekne pobavkaš takže na tieto veci si moc nepotrpim.........
neviem .... no zatial mi to vyhovuje 😉 😉 😉
Dani no mala podarena 😀 ja dovaram obedik mame kapustnicu a ryžový nakyp 😉Chceli sme isť v nedelu polyžovať no plany sa menia Sebastián ma v utorok meniny tak zajtra dojdu naši upečiem nejaký kolačik prezliekala som postele ešte doupratovať byt tak nudiť sa určite nebudem...mať tak čarovný prsten 😉 😉 😉 😉 😉 😉 prijemný zvyšok vikendu 🙂

bznka
17. jan 2009

....no tak mne sa dnes upratovat velmi nechelo..tak som to urobilalen tak zbezne..a po dalsie ved kazdy den nieco robim...a nie je to u nas ako u ciganov ato je zaklad...prach neriesim 😀

...evka ak budes mat taky carovny prsten tak mi ho potom pozicaj.

..mangelik siel na nocnu, no pride segra tak mi zbehne cas

vojtecka
17. jan 2009

pekny večer prajem kocky, vlasy mam podstrihnute, tak som spokojna, ja zas dlhe vlasy mat nemozem, lebo ja mam vlasov ako na 4 hlavy 😀 😀 mam velmi huste a nepoddajne. Mala som pred vianocami pokus ze necham dlhe, ale manzel ked prisiel domov tak hned na druhy den ma odviezol ku kadernicke. Kozmeticka nerobila, tak z obocka nic, inak ja na nic ine ani nechodim ku kozmeticke iba farbit obocie, lebo ja som blond tak mi ho ani nevidno 😀 mam ja ale problem co? 😅 😅

Deti uz spinkaju, magel mi volal, kolega tam oslavuje tak uz bol taky sama mamicka moja 😅

danuska24
17. jan 2009

no obocie treba aj mne farbit aj vlasy podstrihnut.. takze musim zavolat svojej kozmeticke a kadernicke kedy mozu prist k nam 😉

bznka
18. jan 2009

No a vikend za nami.....taky lenivy a domaseduci ale fajn 😉

..nas caka tento tyzden zapis do skoly

vka
autor
19. jan 2009

Fijha tak ŠTEVKO bude prvačik no super a kam ho davaš ?,tak sa držte sa tom zapise 🙂 🙂 🙂 ten tyžden bude ale perný 😒 bola som skusiť šatičky no krasne joj tešim sa ešte dokupiť nejaky nahrdelnik a hotovo vymyslieť nejak učesik nechtiky si urobim aspon raz v roku si vyhodim z kopýtka ........

bznka
19. jan 2009

...pojde na Komenskeho..mala som dilemu medzi nou a cirkevnou..ale vraj sa cirkevna pohorsila tak vyhrala komenskeho

danuska24
19. jan 2009

evi potom cakame fotecky 😉