Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
7. máj 2007

vka rano bolo skarede pocasie, ale potom sa uplne vycasilo a bolo nadherne, no ako tak vsak predpokladam tak zajtra uz bude po pocasi, kedze je volno 😉

adikasb
8. máj 2007

Ahojte, tak Sofi je uz skoro zdravucka, vcera sme uz aj trosku von na dvor vysli - naozaj bolo poobede naaadherne, tak pripekalo slniecko, ze mi az horuco bolo 🙂 Mozno sa aj dnes poobede vycasi 😉 Planujete nejaky vyletik?
No dnes je sice sviatok, ale muzik je aj tak v robotke, mozno aspon skor skonci...
vka, tak drzime prsty na tom pohovore - nech Ti to vyjde 😉

vka
autor
8. máj 2007

diky adika my sa dnes nechystame nikam možno sa dnes k nem chysta svokruša tak uvidime idem si dať kafe a upratať

vka
autor
9. máj 2007

ahojte tak dnes to prišlo plakali sme juj ale mam zly pocit chudačik ako vravel Mami nedavaj ma tam a chcem isť domov ale je zaujimave žr rano vstane s usmevom aj sa poumyva oblečie s tym že ide do školky ale ako nahle dojdeme do budovy školky usmev nikde zamračeny a plač učitelka vravela že može to byť aj tym že na školku si nestihol ani zvyknuť stale dake volno no neviem ako mam isť nanho či slubovať sladkosti hračky či ako dnes sa fotia dianka šla ako nevestička vyčesana budu mať tablo v meste tak ked bude dam info a pozriete a naš maly na fotke bude splakany ale ked som vyšla hore popočuvať neplakal ale on vie aj potichu slzičky gulať joj 😢 😢 😢 😢 😢 😢

bznka
9. máj 2007

vka bude dobre, len ty to musis prezit 🙂

ja som dnes bola v poradni - vraj vsetk OK,mala som aj UZV v 20 tyzdni, tak som videla to male co mi sarapati v brusku - bolo zlatucke, tak verim ze bude vsetko OK.

A zajtra idem do KE na 3D tak budem mat este dalsie info od dalsieho doktora, len teraz ma napadlo ze ci to nie je skoro - no ale ked ma tak objednali tak asi nie 😉

vka
autor
9. máj 2007

bznka bude všetko ok ja idem zajtra na ten pohovor tak sa idem dať dokopy umyť vlasy a natočiť tak budem do polnoci hore o 9h mam byť v PO tak na mna myslite do 11 30h by som sa mala vratiť ked nie tak po maleho skoči moja mamka lenrie kačenka ako sa mate nenapiše nik 😒 tak sa majte krasne

lenrie
9. máj 2007

ahojte tak ja nic nstiham manzel odisiel do ciech a som sama s detmi:::((((a maly je ako cert stale ublizujem malej musim davat obrovsky pozor aby jej neublizil a navyse mi uz zacalo skuskove tak mam co robit....ozaj baby neviete mi poradit?v sobotu 2,6 ideme na svadbu a zhanam niekoho kto by ma nalicil a ucesal....

lenrie
9. máj 2007

zda sa ze maly mi bude chory odkedy som ho dala spinkat uz bol trikrat hore ma upchaty nos a zle sa mu dycha ☹ takze skvela noc pred nami ☹ ☹ vka zajtra budeme drzat palce neboj dobre to dopadne 😉 😉 😉 potom daj vediet ako si pochodila aked pojdes niekedy zo skolky s deturencami zastav sa na kafe,mas to len na skok 😉 😉 😉 pa

bznka
10. máj 2007

vka drzime palce, nech ti to vyjde, ja som absolvovala vela konkurzov a pohovorov a viem ako ma to ubijalo a nicili - pri podmienkach ktore chceli a pri dovodoch preco ma naevzali alebo vlastne ani nic nepovedali ani sa neozvali a bolo ☹ , preto velmi pevne nervy

ja sa ozvem az vecer, ked dojdem a zreferujem ako sme dopadli na uzv, tesim sa

lenrie - neporadim, taketo veci neovladam a melemu dufam ze to prejde a bude v pohode

pekny den , aspon zatial to tak vyzera

bznka
10. máj 2007

tak na 3d neidem az o tyzden, pochorel doktor a tak som sa uz tesila 😒

vka
autor
10. máj 2007

ahojte tak som doma po deti som stihla ja na pohovore nas bolo 12 ludi takže šanca ako bič 😠 😠 😠 😠 všetkych nas nasačkovali do jednej zasadačky tam sme mali aj občerstvenie a vyplnili sme dotazniky tak prišiel nejaky pan zrejme šef aj s jednou pani porozpravali nam o firme a aj o mieste na ktore sme sa uchadzali tak si po mene volali dnu do kancelarie mna zavolali 4 daval mi otazky podla dotaznika a ked došiel na stav-vydata pytal sa na deti v akom su veku a či ked ochoreje maju s kym byť a či mi vyhovuje pracovna doba ta je 8h 16h a v stredu do 17h a piatok do 15h takže prac doba je super bol celkom milý dnu som bola ani nie 5minut na konci mi podal ruku a ked uspejem tak do 2tyžd mi dojde odpoved no neviem čo si o tom mam myslieť čakala som že odpoved povie hned na konci no kto absolvoval osobny pohovor mal isť domov 😖 😖 bolo tam viac mužov ako žien a myslim si že taku s deťmi tam zrejme nepotrebuju no nič nieje stratene nastup by mal byť 1.8. lebo jedna z nich pracovničok ide na matersku tak na miesto nej lenrie ja robim učesy ,ličim tak ak by si chcela akurat v piatok to vychadza 1.6 robim jednej neveste nechty a ona mi da ešte vedieť či bude chcieť jej sestra učes tak ak by si chcela daj vedieť

lenrie
10. máj 2007

ahojte.....tak vka drzim palce nech ti to vyjde 🙂 😉 a s tym ucesom a licenim to by slo ak mozes teda toho 2,6...budem strasne rada.....napis mi blizsie info cez IP.....ako je vonku?maly je akysi chory ale treba mi ist na nakup kedze sme sami doma a manzel ma prist v noci a chladnicka prazdna 😲

vka
autor
10. máj 2007

leni maš to v IP a komu že ideš na svadbu berieš aj detičky?

andrea.m
10. máj 2007

ahoj hľadám sissinu.si tu?

vka
autor
11. máj 2007

leni tak sme dohodnute ešte si zavolame a ako je malemu aj moj maly začina pokašlievať ale to bude tym počasim ved už malo byť teplučko 😎 dnes ideme k našim na rozlučkovu party moja sestra odchadza v sobotu na Cyprus na 5 mesačnu prax vrati sa začiatkom oktobra zajtra ju ideme odprevadiť na letisko juj ale nam bude chybať mojej Dianke asi najviac andrea no kto je ta sisina a ako deti počuvaju jas malym bojujem rano v školke no slubujem kupujem a nič nepomaha dnes som si povedala že mu nedam žiadnu sladkosť ani na počiatač nepojde ani rozpravku mu nepustim pokial bude v školke plakať či to zaberie netušim ale za pokus to stoji už som aj mužikovui nakazala aby mi to neskazil lebo on sa nemože pozerať ako ja deti mučim že im nič nedovolim oni su potom smutne ale to je bohužial tak ked sa volačo zakaže musi sa to dodržať a oni to musia pochopiť Dianka vie si aj uvedomiť a u nej si myslim že to zabera no ten maly tak to je ine kafe tak pa holky

bznka
11. máj 2007

vka aj moja sestra odchadza ale az na buduci tyzden na rodos, tiez na 5 mesiacov, nechodi ona na hotelovu a ked ano tak do ktoreho rocnika a ako sa vola

my pojdeme so sestrou zajtra posedie a porozlucovat sa, aj mne bude velmi chybat, a najma ake budu dlhe prazdniny bez nej, ale aj jej zavidim, mech si uziva ked moze - my sme take moznosti nemali.

vka
autor
11. máj 2007

bznka moja sestra chodi do školy pod Kalvariou tiež spoločne stravovanie je teraz druhačka aj ja jej zavidim aj si volačo zarobi sice su to smiešne peniaze ale predsa v nedelu ma mať vraj volno tak ako ju poznam bude len na plaži naši sa o nu aj trocha boja aby dačo nevystrojila žeby moc nepribrala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 juj to naša mamka jej dala prednašku ale si myslim že nieje hlupa nič idem upratať zachvilu mi treba isť po našu slečnu maly spi a ked sme šli zo školky šla som do obchodu a chcel lizatko nekupila som mu lebo plače v školke nejak sa mu to nepozdava ale do nedele nič 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 až ked v pondelok pojde do školky bez plaču tak potom len aby som to vydržala ale ja vydržim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 pa babky

bznka
11. máj 2007

tak moja sestra chodi na hotelovu akademiu, to je ina skola, aj moja mamka stresuje - sice zarobia mizerne a smiesne peniaze, ale ten zazitok stoji za to, a naozaj jeden den v tyzdni je volny a byt pri mori pat mesiacov je super, aj ked tam pracujes, uz len ta relaxacia po praci je fajn 🙂

vka
autor
12. máj 2007

ahoj dnes som bola s malym na pohotovosti v noci mal 38,7 teraz len zvyšenu dala mu antibiotika zapalene hrdlo v stredu mame isť na kontrolu zasa odvykne od školky no čo narobime nemal by chodiť von na slniečko teraz ho idem dať spať nedavno odišli naši boli na letisku odprevadiť sestru bola s nimi aj Dianka vraj velmi plakala aj jedna aj druha 😔 tak krasny vikend

bznka
14. máj 2007

Pekny dnicek po vikende, tak ako mamicky ste oslavili den matiek 😉

aspon aj muzikovia si na vas spomenuli
moj synator ma zajtra vystupenie vo skolke ta sa tesim

vka
autor
14. máj 2007

ahojte tak včera som dostala od deti srdiečka na špilke zapichla som si ich do kvetinača a mužik my chcel kupiť slnečne okuliare boli sme v tesku no teraz su moderne tie muchacke no neviem nejak sa mi nepozdavaju tak som nekupila nič ale v sobotu sa chystame do polska ak do toho nepride nič tak si kupim tam aj Dianka ma vystupenie v školke ale v stredu tiež sa tešim vraj spieva sama daku piesen no uvidime nič mi nechce prezradiť aj maly mal vystupovať no tento tyžden do školky nejde a okrem toho neviem neviem či by otvoril usta a či by nebol plač 😒 krasny dnik že už nech je tak stale dnes idem na zapis s diankou do umeleckej šlňkoly chce isť na gymnastiku a klavir no čo jej sz toho vydrži to netušim ale nech dievča skusi tak pa

bznka
14. máj 2007

vka tak boli sme u zubarky, bol sice mangelika ale velmi si ju pochvalil, a mali sme stastie, lebo vraj uz novych pacientov neberie, ale kedze sestricka nas omylom objednala tak uz nas nechcela vyhodit. Vdaka za tip. Sme max. spokojny.

aly zvladol osetrenie super bez placu,a opat mame ist niekedy v juni-ved musi pomaly, aby dieta nechytilo strach. 🙂

vka
autor
14. máj 2007

no vidiš tk to mate za sebou ona je celkom zlata našu dianku prijali do umeleckej školy aj na klavir aj na tanečnu ešte v juni bude na vyveske presne čo a ako dnes priniesla dianka zo školky fotky čo sa fotili juj ale je krasna som prekvapena že tak skoro inokedy im to trva aj cez mesiac no može byť že fotky dostali len predškolaci kvoli tablu zajtra pojdem rano s diankou do školky tak sa spytam lebo dnes po obede ju vyzdvihla babka deti pozeraju susedov ked skončia idu spať Bznka ty ešte pracuješ či si už doma na MD?

bznka
14. máj 2007

ja sedim doma, s pracou to mam komplikovane ☹

dlha historia a velmi smutna ☹ , tak radsej prec od tej temy

dianka, je asi velmi sikovna - bude chodit do tej hudobnej pripravky, ci ako sa to vola

vka
autor
15. máj 2007

no na začiatku je ta pripravka musi sa naučiť noty a tak hrať tak uvidime do kedy ju to bude baviť ako nutiť ju nebudem ked povie že nechce tak nepojde ale všetko zavisi od prace s ktorou som v koncoch už ani neviem kde všade som posielala životopisi kde všade som volala a nič najlepšie je mať pracu tu v sabinove no zatial nič a ked maš deti je to o to ťažšie rozmyšlam dačo na vlastnu päsť dostavať plat mesačne a o nič sa nestarať je to ine kafe no uvidime hodiny mi odbijaju ale na konci juna sa pojdem nahlasiť na urad prace a kedže budu tie prazdniny aspon budem s deťmi doma a od septembra ??????? 😒 idem na nakup

bznka
16. máj 2007

tak sestra mi odisla, a uz teraz je mi smutno - ja som si s nou tak dobre rozumela a stale sme boli spolu a zrazu tu nebude 5 mesiacov.

vcera mal maly vastupenie vo skolke - krasne to dopadlo, no je to nadherne, ked vystupuje a recituje a spieva - no parada, aj pekny darcek som dostala. 🙂

kacenka78
16. máj 2007

ahojte po dlhsom case, tak nas doma vsetkych trapi nejaka choroba, ja mam laringitídu, malý kašle, soplí a mal aj očká zapálené...manžel kašle...no hotový lazaret...

vka
autor
16. máj 2007

ahoj kačenka dnes som bola s malym u lekarky na kontrole nieje to najlepšie lebo ešte kašle musi vykašlať zo seba tie hlieny a bolo zaujimave kolko deti je chorých a to v maji 😲 😲 Bznka ani sa nenazdame a naše segry budu doma sestra mi včera pisala že je tam kolo 25- 26 stupnov sice nieje to vela vraj maju čakať 32 a viac stupnov a vravi že teraz je to o nervy vraj ani tam nefuka a ked dojde večer na izbu nevladze sa ani osprchovať a zaspi ani nevie jak vela prace maju neni tam zatial vela turistov no zametaju chlapci farbia zabradlie upratuju v skrinkach,vysavaju.. bola dosť sklamana no vraj koncom maja čakaju plny hotel a čo sa tyka jedla vravela že skoro sama zalenina a morske zvery 😀 robila mi chťky na melony ktore počas celeho dna može jesť juj ale dala by som si melonik Dianka dnes vystupovala juj neraz mi oči zaliali slzy bola zlata opica jedna aj ked ma neraz pozlosti 😵 😵 😵

bznka
16. máj 2007

tak ja som zedava co bude casom pisat sestra, ona bude v takom malom hoteli, kde je aj dost slovenskych turistov, tak uvidime, tearz niekedy by tam mala doletiet a kym sa presunie do svojho hotela tak to asi bude trvat. Na aj tak je jej fajn, ona tam sla s tym ze tam bude kopa prace ale ze ten jeden den volna v tyzdni si vychutna a aj pracuje klasika 8 hodin denne, a nadcasy robit moze ked bude chciet. ed uvidi chcela vyskusat a tak sla, a chcela aj vypadnut a nie trcat tu a praxovat cele leto - v Grande ju to bavilo a mala to rada, ale chcela jednoducho vypadnut - ja by som tiez urobila to iste.

tie vystupenia v skolke su naozaj super, obdivujem tie ucitelky co dokazu s tymi nasimi deturencami.

vka
autor
17. máj 2007

ranko no bznka to kecame len my dve 😲 😲 😲 nech si to naše sestry užiju aspon budu mať spomienky do konca života dnes rano bolo na markize v telerane ohladom tych autosedačiek to bude no horšie pre tych čo maju viac deti naš maly ma seaču kupili sme ju v polsku minule leto zn NANIA tam stala 1300sk a tu ju maju za 2500sk v sobotu pojdeme do polska ak sa nič nezmeni tam kupim dianke ale len podsedak ved to nebudeš mohla nikoho do auta vziať žiadne druhe deti lebo musia mať sedačku a to nevravim o babke dedkovi ked niekam s nimi pojdeme no čo bezpečnosť je bezpečnosť ja ked šoferujem tak si potrpim aby deti boli priputane manžel ked ide nejak na to nedba ale maly je stale v sedačke