Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
10. júl 2007

no bznka aj my sa chystame k babke dnes som chcela isť ale skoro celý den prši a mužik je v robote tak by sme šli len busom no uznaj po daždi nabaleny do autobusu sa mi nechcelo ostala by som tam do piatku no uvidim ako moj napad zoberie mužik 😉 😉 😉

bznka
11. júl 2007

vraj hlasia opat horucavy - takze bude teplo ale opat to bude zabijak pre organizmus 😒

vka
autor
14. júl 2007

ahoj tak dnes sme sa vratili od babky konečne som všetko upratala no hlasia horučavy ale až privysoke zajtra chcem isť s deťmi na kupko hadam sa tam pomestime s tolkými ludmi chcela som isť na domašu no mužikovi sa moc nechce no hadam zmeni nazor tam to maš volnejšie

vka
autor
16. júl 2007

no čau tak ja ponocujem pretože pišem životopisi kadejaké žiadosti motivačne listi kvoli jednej praci no neviem či to vyjde ale aspon som preto volačo spravila zajtra idem do PO vybaviť vypis z registra trestov ech a potom k lekarke po potvrdenie tak na mestský urad no je toho vela 😢 vyjde praca nevyjde 😔 no ....budem hladať dalej dnes som bola s deťmi na kupko juj ale sa vyšantili ale dnes bolo velmi silne slnko natierala som ich stale a predsa sa pripiekli dnes spia u babky tak dufam že malý neplače on ma najviac chrbatik spečený mojko krasne 😨 😨 😨 😨 😨 😨 tak idem si lahnuť bznka ako sa maš ty tie horučavy ti zrejme nerobia dobru naladu pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adikasb
17. júl 2007

Ahojte, tak vka teda dobre ponocujes 😕 Aj ked ja som isla spat tiez az pred dvanastou, mala stale mrncala, asi jej bolo horuco, ved aj pre dospeleho je to pocasie zaberak... Ale od polnoci uz dobre spinkala, tak sme sa celkom vyspali 😵 Aj teraz mi Sofi spi, a to uz vyse hodinky, normalne zira 😀 Lebo ona poobede spi vacsinou max. polhodku, ale asi ju znicilo to slniecko - boli sme sa poclapkat na dvore v bazeniku, ona miluje vodicku 😎 Ale predsa je silne slnko, tak som s nou nebola dlho a bezali sme sa schovat dovnutra, tu sa to da vydrzat. Joj, hned by som tiez sla na kupko, ale ked moj muzik kupko zo srdca neznasa - kopa ludi, kazdy spliecha, horuco... 🙄 Takze neviem, ci ho prehovorim, ale hned by som si sla zaplavat - a teda sama s malou moc nepoplavem. A robi teraz poobedne, takze ani to moc nestihame, lebo po jednej uz ide do prace, tak mozno na buduci tyzden, ked pride z robotky,tak sa ku veceru vyberieme, uz nebude tak horuco - len aby sa zas moc neochladilo 😠
Tak pekne slnecne dni 😎

vka
autor
17. júl 2007

adika ved aj ty s malou kludne juj kolko je tam takých mamičiek deti maju plienky do vody maminky sedia na okraji bazena deti močia nožičky su zlate no a samozrejme vela ludi no čo už ja mam radšej taku domašu je tam volnejšie inač adika ja keby som mala zahradu kde by sa mali kde deti močiť tak na kupko by som sa až tak nehrla to maš super tak sa držte

bznka
19. júl 2007

- horucavy zvladam - maly bol dnes tit na kupku s dedkom,tak uvidim co mi povie kedze som ho este nevidela, lebo stava tam aj spat 😉

- ja vyuzivam cas bez neho a doma trochu upratujem, dnes som konecne umyla okna, kledze bolisponave od toho zateplovania bytovky

- ja na slnko teraz prilis nechodim takze kupko je len v myslienkach dobre, ale ja ho mam rada 😉

vka
autor
20. júl 2007

od dnes ma naš tato dovolenku až do konca augusta tak hadam za to obdobie niekam vyrazime teraz sa chystame ku svokrovcom deti sa pokupu v bazene a my volačo pomožeme no dnešnu noc som bola 4 až 5x hore vobec som nemohla spať STRAšNE HORUCO MY MAME V BYTE 26 27 STUPNOV ako teplo mam rada viete si predstaviť aka pride burka po tychto horučavach juj len aby to nebolo nejake nešťastie 😖 😖 😖 😖 tak pekný den

vka
autor
22. júl 2007

No ako babky my mame teraz na prazdninkach Simonku moje krsňa sice je len do utorka ale hadam skočime na kupko možno zajtra alebo v utorok bola by aj dlhšie no v stredu idem s deťmi na očkovanie ved prazdniny ešte nekončia tak ešte pride

danuska24
26. júl 2007

Ahoj, mozem sa pridat? 🙂

vka
autor
27. júl 2007

fijha no mame dalšiu pravdaže ťa tu radi privitame a budeme radi že budeš prispievať a hadam hovorim za všetky V

vka
autor
27. júl 2007

NO TAKTO TO DOPADNE KED PIšEM S MALYM NA RUKACH STLAčA MI KLAVESY A PODSTATNE NENAPIšEM 😖 🙂 Vitaj Danuška

danuska24
27. júl 2007

Dakujem. 🙂

vka
autor
27. júl 2007

no Danuška takže sa v januari budete tešiť babenku tak ti držim palce nech všetko dopadne podla tvojich predstav byvaš priamo v sabinove?

bznka
27. júl 2007

vitam dunusku prinas, jej konecne menej horuco 😉 ja mam este 8 tyzdnov do finisu - takze dufam ze to potiahnem a nebude to skor 🙂

zatial sme v pohode, da sa aj ked doki stale nieco najde no nie je to take strasne 🙂

no a az by som aj veci mala zacat chystat na mne sa tak nechce- ako nic teraz 😉

danuska24
29. júl 2007

Ahojky VKA, nie nebyvame v SB. Ale bliizunko. Ražňa

vka
autor
29. júl 2007

bznka neboj všetko bude ok len sa šetri danuška ja pochadzam z ražnan aj teraz sme sa odtial vratili z hostiny no ale s tej fotky neviem vobec vyčitať o koho ide a možno si sa tam privydala? idem dať deti spať asi v utorok nam pridu robiť okna tak to tu bude ako na bojisku tak malovanie .......... 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 ale už sa aj trocha tešim mam rada zmeny 🙂

danuska24
31. júl 2007

ahoj VKA, mas pravdu, vydala som sa do Raznan. ak chces tak napis cez IP mozno ta bude poznat moj mangel.

vka
autor
1. aug 2007

ok danuška dnes nam mali prisť robiť tie okna vraj pridu až na buduci tyžden no to je sen všetko mame na kope a teraz mam tak vydržať do buduceho tyždna no to nemam rada 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bznka
2. aug 2007

vka to je hroza ked si uz to mala prichystane aoni dojde o tyzden neskor - a to uz si mohla mat veget - proste zodpovednost firmy 😒

vka
autor
3. aug 2007

no čo narobiš na buduci tyžden chceme isť stanovať na širavu na 2 noci tak uvidime ako sa poéhneme s oknami včera sme boli vo vrbovom juj ale bolo fajn teplučka voda horšie ked vyjdeš z vody ale dalo sa nekupite niektora rukavniky na plavanie ?????????????,,včera totiž som všetko zabudla doma aj koleso pre maleho aj rukavniky pre dianku ked maš všetko na hlave tak sa ani nečudujem 😒 doma mam 2pary a tie su navyše a dokonca ležali na deke lebo dianka sa skoro naučila plavať a dostala špičkami na dno

vka
autor
6. aug 2007

ahoj no čo vegetite 😒 nikoho tu niet bznka pozri do ip mam na teba jednu otazočku 😉

adikasb
7. aug 2007

Ahojte 🙂
Tak pozeram, ze mame novu clenku - danuska vitaj 😉 A mas vybrane krasne mena pre babatko 😵
Vka, tak ako, uz Vam robia tie okna - tento tyzden mali prist vsak? Inak mna taki majstri vedia vzdy tak nastvat, to som aj ja neznasala, ked sa nieco na stavbe posuvalo 😠 A este ked to potom brzdilo dalsie veci...
My sa mame super 😵 Sofi je zlatunka, aj ked obcas vymysla so spanim 😅 Ale posledne dni je uz aj s tym lepsie. A este nemame zubky, tak len cakam co bude 😀

vka
autor
7. aug 2007

no adika okna mi stoja oprete v kuchyni o stenu ešte sa nejak nemaju k činu ani nikam isť ani nič robiť no mna raz klofne dnes mame z mužikomm 8 vyročie svadby jujpiiiiiiiiiiiiiiiiii vraj niekam večer pojdeme no 🙂 🙂 🙂

bznka
8. aug 2007

vka gratulujem k vyrociu

vka
autor
8. aug 2007

dakujem boli sme s manželom na šomke na večeru s deťmi bola babka dnes sme boli na nakupoch pre Dianku kupili sme jej tašku do školy a kopec zošitov vykresov ... bznka diky asi zajdem

vka
autor
10. aug 2007

ahojte ako dnešný den mi naladu urobili poliaci ktorým mužik zavolal že kedy uračia prisť urobiť okna tak bud v utorok alebo v piatok-sobotu vraj maju velmi vela roboty ale skor to bude v piatok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no mna snad klofne bznka a ty ako pripravuješ sa pomaly na porod si už pobalena 😕 mam na predaj krasnu perinku do krstu aj nejake obliečky do kočika nemaš zaujem? ale asi maš po malom že adika tvoja slečna je už velka neviem či fotky tak posobia ale vyzera na ročne babo je zlata myslim že sa ti podobá tak pekny dnik 😅

vka
autor
12. aug 2007

no furt musim aspon dačo napisať lebo sa budeme hladať na 3 strane 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

kacenka78
12. aug 2007

ahojte po dlhom case..🙂náš drobec začal chodit, zatial len opatrne, ale ocakavam, ze o tyzden, ked bude oslavovat 1.rok, sa už ku torte rozbehne...-)

bznka
12. aug 2007

vka - dakujem ale obliecky do kocika asi nepotrebujem, ja som ich nepouzivala ani po prvom a perinku do krstu mam z toho prveho 🙂