Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
24. sep 2007

dobre leni takže by tie čiapočky mali byť ešte lacnejšie ako sme kecali??? aj mne treba pratať ale hlavne v skriniach cigani budu mať radosť 🙂

vka
autor
25. sep 2007

no ako babkz leni vy dnes hostinkujete že? ideš na kafe? rano som utekala lebo mužik my v šatni telefonoval že kde som šla som Dianku do školy odviezť lebo by sme peši len tak tak stihali

lenrie
25. sep 2007

ahojte ano hostinkujeme...uz vcera som dala ovocie nech nemusim dnes vlacit 😢 😢 ja som sla do skolky a mala ma tak dokonale pokakala ze hroza az bundu mamclu spinavu 😲 😲 😲 a teraz si spinka opica jedna,dnes vstala uz o 5,30ahojte aj by som k tebe sla ale neviem kedy vstane ked ona mi spinka len doobeda ked maly je prec lebo potom sa neda:::((((( a to som chcela skocit do Tesca kym je maly v skolke bo s dvoma sa neda a potrebujem nejake veci:::(((co dnes varis?inspiruj ma ja som fakt zufala uz som rozmyslala ze vezmem obedar a pojdem si do restiky po obed

vka
autor
25. sep 2007

ja dnes asi urobim vypražany syr inač sa mi nechce do ničoho pustiť dufam že raz dame rannu kavičku leni ešte jedna otazočka tričko mi kupila švagrina z ukrajiny značkove to puma je bavlnene je ozaj krasne ale včera som ho mala oblečene ked som šla po maleho je mi male na ramenach ma tlači aj brucho mam hole nechceš alebo porad za kolko by som ho mohla predať je mi to luto lebo vyzera super aj mne pristalo ☹

lenrie
25. sep 2007

a akej farby je?ja som si teraz naobjednavala plno veci z netu:::((((ale kedby bolo pekne vezmem ale musim ho vidiet....a ten vyprazany syr skvely napad dik za radu.....

vka
autor
25. sep 2007

je to taka tmavo oranžova farba kombinovana s čiernymi napismi puma a tou mačkou a na teba bude akurat som aj trochu naštvana lebo švagrine som kazala skušať a ona ho určite neskušala lebo by sa do toho trika ani nevtrepala ma dosť široke ramena a väčšie prsia tak vidiš možeš sa spolahnuť .tak akurat na seba a kedy sa zberaš do prešova

lenrie
25. sep 2007

to neviem ci dnes budem stihat mala stale spinka....chcela som ist na vukov ale s oboma nie mala mi zvykne spinkat v aute aked je tam aj Niko tak mi mju len budi a robi to naschval...a triko musim fakt vidiet nie som totiz moc na oranzovu,skor pastelove farby.....a teraz som si objdenala tolko veci,bo nemam nic na seba,ked som tak triedila skrinu:::((((a uz rozmyslam aj nad darcekmi na vianoce nech sa potom nezblaznim 😝

vka
autor
25. sep 2007

pozri ved ja som popisala dake inzeraty a ked sa mi volakto ozve tak predam a ked nie dojdeš ked sa bude pačiť vezmeš ked nie tak nič sa nedeje potom skusim ešte popytať švagrinu aby mi to dala na mimibazar ja nad darčekmi ešte ani nerozmyšlam pre Dianku vieme určtite cd prehravač s radiom lebo mame doma vežu v obyvačke a deti maju rozpravky na cd tak nemaju kde počuvať lebo mali sme starši prehravač a ten ma mužik v študiu a malemu to vobec netušim nejak hračky nechcem ved ich maju plnu izbu a velky koš u mojich rodičov ani sa nenazdame a budu tu vianoce 😒 😒 😒 aj sa tešimmmmmmmmmmmmmm

lenrie
25. sep 2007

tak fajn moja 😉 ved to ze neviem co malej chcem babiku malemu neviem ,manzel mu chce normalnu mmotorku alebo maotokaru ale neviem mne sa to moc nezda ☹ ☹

vka
autor
25. sep 2007

fijha ked mate kde jazdiť vraviš že chodievate na chatu ale možno by si tu motorku uvedomoval ked bude väčši pozerala som na babetku že predavaš maly stolik prečo ved to maš v izbičke velmi pekne zariadene

lenrie
25. sep 2007

to hej len to je moc vely stolik a brat mi nesie ten mensi.....a vies aku mame malu izbicku....a lanujem kupit aj novy nabytok asi na vianoce ako prekvapko no uvidim podla peniazkov teraz som sa klepla po vrecku sebe plno veci drobcom next za strasne vela koruniek 😲 😲 ale ja som do next blazon a potom to aj tak predam tak sa budem aspon vytesovat 😝 😝 no a ta motorka maly bude nadseny manzel maju doma 2 crossky a maly by len jazdil ale im to zakazujem tak najnovsie nas uz nechcu bravat so sebou aby sa mohli vozit ☹ ☹

vka
autor
25. sep 2007

no fajn ty len vynovuješ 🙂 my zasa tužime a mame taky tajný sen domček na ktorý je treba šetriť a aj na dovolenku myslim ku moru na druhe leto chceme isť to ťa tiež niečo stoji tak z čoho sa da šetrime nič lenuška idem žehliť pekne sme pokecali kecala by ešte dlhšie ale kopa veci na žehlenie druhe sa mi peru v pračke o 11 30h mi treba isť pre dianku potom ma hudobnu večer ma prisť mužikov kamarat aj s priatelkou nemam ich moc v laske on ešte tak ujde ale jeho kočka si o sebe mysli že je miss tak pekny dnik

lenrie
25. sep 2007

tak to ti nezavidim,nejako to prezijes 😝 😝 a tej kocke ukaz ,ved aj ty si kocka 😉 😉 a zehlenie ja len vecer zehlim ked drobci spia ☹ a k moru sa aj ja chstam ale len sama s drobcami,no uvidime a domcek ajmy chcemem ale nie na uver 😒 😒 tak uvidime mozno o rok-dva to bude realne...papa a pekny dnik

vka
autor
26. sep 2007

dobre ranko tak čo len mi tu pišeme ani danuška niekedy tu pisala aj kacenka adika ta ma sice ine starosti vo švajci tak aspon mi včera bol mužikov kamarat ale bez svojej holky aj som rada že nedošla urobila som im kavičku ponukla mala som urobene očka posedela asi 15min a moja suseda zachranca zavolala tak som šla aj s deťmi hore a bavil sa snim len mužik ved napokon to bola jeho našteva potom mi Jožko vravel že sa čosi pohnevali tak preto nedošla a aj to medzi nimi škrype včera som zaspala na malom vankušiku a teraz ma krk neskutočne boli ☹ konečne mi mužik ukazoval ako sa davaju a sťahuju fotky tak so konečne po dlhom čase pridala 🙄no včera nam kamarat priniesol taku velku čokoladu no ale lahodna podobne chuti ako študentska ale je to taky hrubý trojuholnik dianke som odrezala do školy kusok a pevne verim že desita zjedena nebude maly si do školky bral mužik do prace a ja si to dam ku kavičke na pribratie 😖 leni a ty ako bola si včera v PO či ideš dnes?????

danuska24
26. sep 2007

dobre ranko, uz som tu

danuska24
26. sep 2007

Evi momentalne nestihacka, mam novu kolegynu, tak ,,nam,, to trva vsetko troska dlhsie, a nemam sa ani kedy pripojit 😉

vka
autor
26. sep 2007

no aha a kde pracuješ ked to nieje tajomstvo???

danuska24
26. sep 2007

V PO, zdrav. zasobovanie

danuska24
26. sep 2007

Leni nemas nahodou nejaky zoznam veci co treba do porodnice a tak - mna uz beru stresy 😅

vka
autor
26. sep 2007

fijha ale vy ste poriadne narastli a pozeram že sa už pomaličky zasobuješ moj maly ma tiež umbro mikinku sice bez teplakov

danuska24
26. sep 2007

to mi brasko doniesol, len je to na 12 mesiacov, takze si troska pockame. (alebo to dostane buduci rok na vianoce ako darcek 😀 )

vka
autor
26. sep 2007

neviem naša mikinka ma dosť velkz strih povedala bz som že na 5rokov a cez hlavu mu tak tak prejde a minule si bola aj tz na tom hrade že vieš že som bola ja

danuska24
26. sep 2007

nie, len ty si pisala ze muzik isiel natacat, tak preto som sa pytala ci ste boli aj vy.
mne vravel kamarat ze sa tam nieco deje, lenze s mojou pamätou to je teraz horsie, a som si na to spomenula neskoro a uz sa nam nechcelo potom nikde ist

vka
autor
26. sep 2007

no vidiš s tou pamätou sme na tom asi rovnako konečne som popridavala fotky deti mam aj niečo zo školy ale nejak sa mi to nedari zmenšiť chcela som dnes umyť okno v detskej aj som bola normalne odhodlana no zistila som že nemam okenu 🙄 chcem si vyzdobiť balkon jesenne tak sa patri aj okno umyť 😉 😉

bznka
26. sep 2007

danuska ty sa uz balis do pordnice - ja som to robila az v 37 tyzdni 😀 a v 38 sme sa narodili - lebo inak pri prvom som s balila az v den terminu 😕

vka
autor
26. sep 2007

LENI žiješ??????????????????????????????????????????????, 😕 😕 😕 😕

lenrie
26. sep 2007

ahojteeee,ano evi zijem 😉 len dnes lietam od rana 🙂 juj zajtra mi dojde balik z anglicka z nextu sa vytesujem ako mala,dufam,ze akurat nebudem cakat na maleho v skolke bo tahat z posty 10kg velke vrece sa mi nechce:::((((dnes som troska zabehavala auto ale v Presove som nebola az cez vikend lebo aj maly chce ist a som mu slubila 😉

vka
autor
27. sep 2007

leni a v tom baliku pridu aj tie čiapočky či nie

lenrie
27. sep 2007

nie to bolo objednane predtym ako si mi vravela:::((((pridu take ale na 3-5rokov,cize nam velke a hned ich aj predam...popripade ked chces moze maly vyskusat co porabas?akosi sa zmraka 😠

lenrie
27. sep 2007

danuska tak do porodnice???ja som mala 3nocne kosele,nejake gatky,tie vlozky po porode,potom balik plienok pre drobca,mala som pampersky,tie pre novorodenca,potom utierky na zadok a nejaky kremik na zadocek,dalej zupan,papuce,kozmetiku pre teba,uteraky aspon 2 jeden na telo a jeden na tvar,to ti staci maly,potom toalteny papier,tampony do podprsenky,podprsenku na kojenie,odsavacku,ked mas,na porod si vezmi aj pomadu ja som mala tak suche pery ☹ a pre babo si nachystaj veci doma nech ti to manzelik vezme ,ked po vas pride...ak mieste nieco napadne pisnem ti