Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
15. okt 2007

ahojte všetci tak vonku mame poriadnu jesen ako sa patri br 😖 juj Kati no moc si tym poliakom zarobiť nedala 😀 aspon si sa povozila možno ešte na ukrajine by si šatičky kupila my sa zberame teraz zrejme na nedelu ved sa ešte uvidi ale ked si pomyslim aka bude zima 😖 ani sa mi moc nechce

vka
autor
16. okt 2007

no čo babky nikde nikoho ja som dnes bola na tom doučku a aj zajtra idem rano je ale kosa ☹

lenrie
16. okt 2007

ahojte,nemala som cas ani na net,manzel dosiel vo stvrtok chory ako pes tak som behala raz kolo deti raz okolo neho 😲 a potom sme boli na chate s deckami
evi,ty kam chodis na doucko?

vka
autor
16. okt 2007

doučuje ma jedna naša znama robi učitelku na sukromnom gymnaziu tak ma doučuje kvoli mojej novej robote ktoru sice nemam na 100%inač zahlasila že ja žiadne doučko nepotrebujem vraj anglinu viem dobre len slovička sa musim nabifliť aby som vetu mohla zložiť inač ked som jej odpovedala na vety celkom fajn idem zajtra a potom tyžden nič lebo ma vyučko do obedu a na druhy ma po obede takže do obedu ked odvezie syna do školky ma čas Leni mna zavolala učitelka robiť kavičku pre babky dedkov na to vystupenie idem nejak niesom tym nasšena lebo či malý vobec usta otvori ked ma tam uvidi????!!!! a inač budeš piecť ten kolač dobre rozdelenie no nie malý ti chodi do obedu ale na kolači maš plnu učasť a vobec pridu od vas na to vystupko

lenrie
16. okt 2007

a to chodis tu na doucko?teda v Sabinove?a ten kolac tak nejaky urobim nuz co uz ☹ ale vies ako to s dvoma deckami sma a este pec a ci niekto pride?to tazko,nasi robia do tej 16tej a navyse byvaju v kosiciach tak sotva a svokra,nuz to je ine kafe 😖 tak asi tazko

vka
autor
16. okt 2007

Leni a ako tie čiapočky su už objednane ak nie tak to nechame tak lebo v nedelu pravdepodobne ideme na ukrajinu tak čiapky kupim tam daj mi vedieť vdaka

lenrie
16. okt 2007

uz by mali byt kazdym dnom na sloensku,pisala mi vtedy ze okolo 15teho tak cakam 😖

vka
autor
16. okt 2007

takže budu tak sa teškam potom sa ozvi

grejsy
16. okt 2007

Cauko Evi saticky uz mam z pozicovne.Emka je v nich ako princeznicka. ani nechcela ich dat dole ze ona si ich uz berie.Vo stvrtok idem pone.Bola som pri Smolkovi,samozrejme mam zapal zajtra si idem po lieky.Takze na svadbe budem o suchom a este ktomu hlasia na sobotu zle pocasie ☹ takze zamrzneme 😝 Pa.

danuska24
17. okt 2007

ahojte 🙂

danuska24
17. okt 2007

vcera som bola v poradni, zmenil sa mi termin zo 4.1.2008 na 15.12.2007, sila co?? 😉
ze je velke babo. uz je otocene hlavickou dole. 🙂
potvrdil nam Dr. dievcatko 😉

danuska24
17. okt 2007

aaaaaaaaaaa, pozeram ze na mna vysiel prispevok s poradovym cislom 1000 😀

bznka
17. okt 2007

pekny dnik - no danuska tak to je sila zmena terminu - to podla ultrazvuku ti tak urcili
tak len nech sa drzite a odpocivaj odpocivaj a odpocivaj kym sa da 😉

danuska24
17. okt 2007

ahojky, ano podla UZV, ale som niekde citala ze podla ked sa v jedenastom-dvanastom tt robi NT, tak sa meria dlzka plodu CRL a ze podla toho je to vraj najpresnejsie, no a podla toho mi vtedy vyslo 11.12.07, takze sa k tomu datumu priblizujeme 🙂

danuska24
17. okt 2007

a vy si ako zijete? ako sa ma malinka?

lenrie
17. okt 2007

ahojte,danuska no ozaj sila 😲 ale hlavne ze je vsetko v poriadku 😉

vka
autor
17. okt 2007

Ahojte všetkým no Danuška riadny posun tak to je fajn juj keby sa narodilo babenko tak , vianoce u vas budu vesele tak držim palce Grejsy Emka bude hotova kočka a ty čo na seba?? Bznka a ty ako pospiš si v noci či držš čestnu straž ako Lenka? 😉

grejsy
17. okt 2007

Ahojte.Evi ja nemam nic nove.Zajtra idem Emke po saty tak do soboty sa v nich povytaca.A predsa mi nedal tie lieky ze vysledky su v norme.

vka
autor
18. okt 2007

AHOJ no Grejsy tak je to fajn tak prijemnu zabavu vytancuj sa aj za mna 😉 😉 chystam sa umyť okna v kuchyni a v spalni su dosť špinave tak musim skočič na nakup chladnička zíva prazdnotou a okrem toho neviem či dnes nahodou nedojde švagrina s mužom vratil sa totiž z rakuska tak zvyknu dojsť moc ho nemusim ale pre klud rodiny sa tolko popretvarujem 😠

vka
autor
18. okt 2007

no baby čo je s vami Leni ty čo zlahla si do postele si ešte chora 😢

lenrie
18. okt 2007

ahojte,nie evi nezalahla som len mi je annic ale ako mozem lezat pri dvoch detoch 😢
momentalne vegetim a chystam sa do mesta,na postu a po maleho,aj u nas je chladnicka prazdna 😲

vka
autor
18. okt 2007

no aj ja zachviločku pojdem po dianku kolo 11:45h tak ma prisť segra ideme riešiť jednu vec kolo jej priatela

lenrie
18. okt 2007

tak porieste dobre 😉

vka
autor
18. okt 2007

ok predala som overal po Dianke idem ho baliť zatial pa

danuska24
18. okt 2007

ahoj,
Evi tak vela stastia segre 😉

danuska24
19. okt 2007

dobre ranko
😀

vka
autor
19. okt 2007

dobre ranko no čo Danuška ako už materskuješ či maš volno

danuska24
19. okt 2007

aaaale, este v praaaaci...
do 23.11. 😒

vka
autor
19. okt 2007

no čo narobiš vonku riadna zima najlepšie je sedieť doma konečne piatok aj Dianka sa rano potešila že na zajtra ju nemam budiť rano ju zobudiť je umenie spachtoš jeden aj ked idu spať o 8h rano nie a nie vstať 😠

danuska24
19. okt 2007

ja by som uz rada sedela doma...
a konecne sa vyspala-a nie ako kazde rano 5:45 😢