Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
23. okt 2007

to az teraz danka???? 😲 ved uz je dost dlho zima....a super uz sa ti krati cas v praci,tak potom si tu matersku v stave 2v1 poriadne uzi a hlavne si poriadne oddychni 😉

danuska24
23. okt 2007

leni az teraz lebo kamarat co nam zacal robit kurenie bol v Holandsku a prisiel az teraz domov - po 2 mesiacoch

danuska24
23. okt 2007

dakujem 😉

danuska24
23. okt 2007

inac v stvrok idem do Sace 😉
na ,,pokec,, 😀

vka
autor
23. okt 2007

Dani a ku komu chodiš tu do prešova ku akej gynekol ja mam ochtinsku sice chvala bohu nemam problemy ale kartu by som brala preč a aj sestra by chcela isť nevieš mi povedať nejaku dobru milu gynekologičku Inač leni aj ja tiško dufam že na buduci rok bude chodiť maly niekam inam 😔 bru noc

lenrie
23. okt 2007

a za kym ides dani?ci este nemas nikoho vybrateho?a ked uz budes na materskej prid k nam mrknut tie vecicky 😉
no uvidime evi ale este sme len druhy mesiac v skolke tak to budeme musiet vydrzat ale ved hlavne ze detom je tam dobre,co tam po nas 😀
dobru noc evi 😉

danuska24
23. okt 2007

Evi doktorku ti neviem povedat, ale ak nemas problem s chlapom - tak Ligus

danuska24
23. okt 2007

viem ze niektore baby by ani za nic nesli k chlapovi. pocula som ze dobry je aj Frankovsky

danuska24
23. okt 2007

Lenka - za Linkeschom

lenrie
23. okt 2007

dani potom pisni,on je vraj tiez zlaty 😉 tusim ma prijimal ked som sla rodit malu a bol so mnou kym neprisiel moj doktor,ak to bol on tak je fakt strasne super ale nie som si ista 😖

grejsy
23. okt 2007

cauko Evi.Nemala som cas ani len mrknut sem.inac na svadbe bolo fajn.Emka sa poriadne vytancovala ani domov nechcela ist.V sobotu bola riadna kosa takze sme poriadne zmrzli.V nedelu boli este dozvuky(vyžirky/.Takze v pondelok som dospavala.Dnes sme trochu oslavovali oco ma narodky.Emka už kriči ze chce kakauko tak
letim pa.

danuska24
24. okt 2007

dobre ranko.
ok Leni, dam vediet 😉

vka
autor
24. okt 2007

Ranko jej Grejsy dufam že si vypila aj za mna danuška ja neviem asi k chlapovi by som nešla o žiadnej gynekologičke v po nevieš

lenrie
24. okt 2007

ahojte a pekne ranko,ci skor uz doobeda 😉
moje deti si dnes pospali troska dlhsie,tak aj ja s nimi 😝
vcera som totiz pratala asi do polnoci tak som bola totalne grogy 😢
Evi,ako je vonku?musim napostu a tak neviem ci mam cakat kym mi zaspi mala a tak ist len s malym alebo tahat oboch 😲

vka
autor
24. okt 2007

akurat som šla vypnuť počitač ked tu zrazu 😕 vonku je celkom fajn nieje až taka kosa ako bola včera celkom prijemne na pračke mi odišiel filter maju mi ho priniesť len kedy vo vani mam veci čo som vytahovala včera z pračky treba ich doprať no bez filtra to neide keby to boli male veci ale mam tam postelne pradlo 😒 a na čo ideš na poštu

lenrie
24. okt 2007

tak asi sa s nimi potom prejdem ,su zli kao certi 😠 len sa natahuju,maly vsetko malej berie nemoze si ani jednu hracku vziat lebo vsetko je len jeho 😠 a co potrebujem na poste?odniest dva balicky 😒 no evi nezavidim ti,my sa prave chysrame kupovat novu pracku,ta staa nam tak zmyka,ze z pradla potom kvapka ☹ a potom to schne aj 3dni

vka
autor
24. okt 2007

no pračku novu nekupujem len ten filter mne tiež ked slabo žmykalo stači len vymeniť filter alebo ho vyčistiť juj tak to by ma kloflo keby som mala kupovať novu sice pračku mame poistenu ale .....tebe by bola fajn keby si si davala maleho do školky na cely den aj ty by si si odychla ved ked dojdeš domov ani sa nenazdaš a musiš isť nazad prenho a aj s malou by si boli vzacnejši a možno by sa nenatahovali až tak aha aj slniečko vyšlo celkom fajn prechadzka no nie

lenrie
24. okt 2007

no my pracku novu potrewbujeme,mame len taku starsiu 😲
a maly v skolke na cely den?no neviem,on mi ani doma nespi poobede a ked nahodou,tak potom vecer desat hodin a on nie a nie zaspat,moji su obaja zvlastni co sa tyka spinkania,od mala moc cez den nespinkali

vka
autor
24. okt 2007

no možno by si upravil režim spanku ja tiež potrebujem isť do mesta včera jedna pani pytala svokra aby jej odfotil vnuka a objednala si 2x fotky tak jej ich pojdem dať vyvolať dosť sa zlostim lebo moj mužik fotky napaluje na dvd a nevyvolavame a okrem toho čo som pozerala fotil ju s malym v spalničke a tam bola dosť tma anieje to velmi dobra fotka joj len starosti s tym 😠

danuska24
24. okt 2007

Evi skusim ti nieco dnes vysondovat na predporodnej priprave - ktore baby kam chodia a ako su spokojne. inak jedna ma napadla - robi v Presove v starej - Dr. Horanska - kamoska k nej chodi, je fajn. Ja som chodila predtym k Dr. Minarikovej-bola dobra, ale mna odradzalo to dlheeeeeeeee cakanie...

vka
autor
24. okt 2007

aj telefon ked sa bude dať dakujem Danuš a čo robite na takej priprave kto ju tam vedie

danuska24
24. okt 2007

telefon neviem ci sa mi podari zistit, ta Horanska je momentalne na mesiac odcestovana, takze teraz budeme mat s Dr. Palovou.
ale skusim ti nieco pozistovat - ked pojdem- lebo akurat sa to vsetko tak vyvija ze neviem kedy pojdem do Sace, ci dnes, ci zajtra, no proste...
co sa moze komplikovat sa komplikuje... 😒

vka
autor
24. okt 2007

Danuška mne to nejak nesuri

lenrie
24. okt 2007

Tak co dani,vela prace?
a v saci sa teda nacakas,ked ta posle napr ,na utz alebo prietoky,ja som tam vecne stvrdla pol dna 😢

danuska24
24. okt 2007

ok Evi
😉

danuska24
24. okt 2007

Leni ja sa dnes mam ist iba ukazat, mam to vybavovane cez dalsich ludkov, tak aby Dr. Linkesch vedel vlastne o koho ide. no a asi sa hned objednam na CTG - dufam ze to potom pojde rychlo (ked budem VIP 😀 😀 😀 😀 )
hahahahahahahahahahaha

lenrie
24. okt 2007

ja som tam tiez bola VIP a aj tak som cakala,ibe vtedy nie ked som za nim sla v nedelu 😢

lenrie
24. okt 2007

To som mu dokoncca stalôe zavolala na mobil ze som tam a aj tak som csakala ale za nim chodilo dost ludi a ked maju napr.vizitu,tak ci tak musis cakat 😠 vies oni tam maju jednu miestnost kde vysetruju a je tam viac lekarov,takze tak ☹ sice moj mal uz vtedy sam ambulanciu ale bol zastupcom primara tak vecne mal nieco dolezite 😠

lenrie
24. okt 2007

a najhorsie je tam ist doobeda 😠 ale ved uvidis ja len pisem svoje skusenosti 😉

vka
autor
24. okt 2007

Danuška a nebojiš sa porodu ja aka prvorodička som sa dosť bala ked som šla po druhykrat juj to som bola profesionalka 😉 😉