Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

janaliptakova
3. dec 2007

Ahojte ja len tak na rychjlo Evka je Dianke už fajn ja som našej dnes privrela prsty do dveri 😖 zastavili sme sa u svokrovcou po chladničku tak pišem z ich pc my neviem kedy budeme mať na vianoce malej kupim babiku čo plače a kočiarik len taký obyčajný na drahe darčeky nemame peniaze moj manžel chce isť do rakuska so svojim kamaratom on tam robi kuchara tak manžel by na pomocne prace aspon by sme si polepšili a splatili dlhy trošku sa bojim a budme mi velmi smutno lebo potrebuju teraz na vianocce ☹ ale kolko krat idem do obchodu peniaze sa minaju a niekedy je mi luto že nemožem kupiť DI to čo ine deti maju bežne každý den ja korunku obratim aj 3x tak sa držte

bznka
3. dec 2007

Ahoj Jani, tak si uz sabinovcanka 😉 ?

vka
autor
4. dec 2007

Ahojte Jani tak vitaj v sabinove ked budeš môcť ozvi sa ked je
nas tu už TOLKO dame volakedy stretko 😉 😉 😉 😉 Janka všetko treba brať pozitivne a ked sa naskytla možnosť že si može tvoj mužik isť privyrobiť tak nech ide najhoršie to bude cez sviatky ale to vydržiš Jani mam nejake vecičky aj dievčenske niesu sice najnovšie ale poslužia je mi to luto len tak vyhodiť pozri do IP to musiš kliknuť na obalku so šipkou 😉 Dnes ide mužik do prace až o 17h chce sa ešte pozrieť na počitač doma lebo neide ako by mal isť sem tam vypne sam ideme si dať kavičku tak sa zatial majte 😉 😉 😉 😉

lenrie
4. dec 2007

ahojte,
evi nevies cislo ku detskej lekarke?potrebujem sa opytat ci mam ist s malo na ockovanie ked len vcera dobrala atb,a neviem ho nikde najst.... 😠

vka
autor
4. dec 2007

Leni neviem či si si už volačo vybavila no celý den som konika nemohla zapnuť až teraz 051452257 pytaj si nech ťa prepoja k tvojej lekarke neviem ku ktorej chodiš

danuska24
4. dec 2007

ahojte,
takze vsetko je ok, Peto bol so mnou na UZV, videl malinku, Dr. mu ukazal srdiecko, zaludok, mocovy mechur. prietoky v poriadku. Sirka hlavicky je 94 mm a podla rozmerov mame 3450 g. ak neporodim do 15.12. tak 17.12 mam ist do poradne. ze sa este neotvaram, takze pohodicka.

vka
autor
4. dec 2007

no tak to je fajn že je všetko ok tak to vyzera na presný termin čo??????len nevravme hop a celkom pekna vaha 😉

danuska24
4. dec 2007

no zatial vyzera na presny termin, ale vravel ze keby nieco tak okamzite mu mam volat. 😉

vka
autor
4. dec 2007

a čo davaš mu present

vka
autor
4. dec 2007

aka nalada vladne u vas doma tešia sa všetci???

bznka
4. dec 2007

Ahojte, dnes som si dale den bez netu..... aby som stihla urobit nieco doma 😀 , no dnes bolo krasne teplo, normalne som sa vyhrievala na balkone 😉
... boli mse trosku u nasich a den je za nami, no som spokojna lebo som stihla dtoho dnes dost 😉

Dani - tak to je dobre, dufam ze vsetko pojde v pohode... odpocivaj co najviac 😉 , ....my ked sme boli s mangelikom na 3D/4D ultrazvuku tak bol nadseny, ked videl nasu malu ....a najma ked mu doki vlastne nampovedal ze tam vidi sisulku 😉 .. a ked povedal ze vsetko je v pohode 😉

janaliptakova
5. dec 2007

Vka ja nepotrebujem milodary niesom žiaden žobrak čo je odkazaný na tvoje obnosene veci určene do koša aj ked nemam možno peniaze ako mate vy ale nepotrebujem milodary možno tebe by vyhovovalo keby si muža mala v zahraniči no mne nie hoci žijeme z vyplaty do vyplaty a niekedy mam 50sk na den nepotrebujem almužnu ani od teba ani od iných!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vka
autor
5. dec 2007

😲 😲 😲 to snad nieje ani pravda 😲 😲 😲 😲 za dobre nečakaj dobre´=== aby som dostala ostatne holky do obrazu 😠 vzhladom na prispevky do našho fora............ som ponukla Janke nosene veci ako su pyžamka ktore maju sem tam fliačik od kakavka či su zašite medzi nohami trička na rukavoch žmolky nie take strašne či nohavičky teplačiky na ktorých treba opraviť zips odžmolkovať či zašiť všetko podotýkam v nositelnom stave kolo domu mne to doma zabera miesto a len tak ich vyhodiť je mi to luto hoci mam na mmb stranku tak tam davam iba veci 100%... zrejme som ťa tým urazila že som ti veci ponukla fajn beriem to prepač ale myslela som že ked tu neustale opisuješ finančnu situaciu tak ťa hadam potešia no mylila som sa 😒 😒 😒 Moje manželstvo je super tešim sa z každej pritomnosti mužika doma ja i moje deti nie nebola by som rada keby bol preč ale nedosiahol by to čim je teraz bez pobytu tam a ver nebolo mi tu lahko sama s 2 deťmi a pritom Tian bol 5 mes babo ===nepochopim ludi ktorý bedakaju že nemaju z čoho žiť a pritom su doma aj napriek šance,mať sa lepšie z vlastnej pohodlnosti Prepač no bola som uprimna 😒

bznka
5. dec 2007

Janka Evka to myslela dobre,chcela ti pomoct a chapem ju...ja tiez som dala veci znamym ktore uz tiez neboli sice najnovsie ale dali sa nosit.... a bolo mi ich luto vyhodit, tak aj ja nechavam take veci a ked mozem tak niekomu ich dam....urcite by som niekomu nedala veci ktore by rovno mohol hodit do kosa 😒 , a aj teraz som vdacna ludom ktory to tak urobili pre mna, mala ma dostatok veci vdaka nim, a velmi ich znosime ci vonku alebo len tak po dome.
To nebola almuzna od evky ale pomoc - no asi si to zle pochopila 😒 ,

---- ja by som k tejto teme mohla napisat par slov, ale necmozem clovek nikdy nevie kto to cita 😉

--- evka z tebou uplne suhlasim 😉

bznka
5. dec 2007

- no musim skusit aj ja potom nieco predat cez mmb, ale bude mi to luto... tak asi necham sak niekomu dam a po dalsie mam este slobodnu sestru 😀

vka
autor
5. dec 2007

aspon jedna čo logicky uvažuje 😒

vka
autor
5. dec 2007

😒 nejdete niektora dnes na rozsvietenie jedličky????

bznka
5. dec 2007

evka maly pojde ale neviem ci so mnou alebo s dedkom, ked tam dojdem tak sa poobzeram po tebe 😉

vka
autor
5. dec 2007

ja pojdem s obama určite ale len na rozsvietenie je niečo predtým v kulturaku no tam nie po ine roky sme chodili na mikulašsku slavnosť no to sa potom zmenilo na cigansku show tak iba ku kostolu na rozsvietenie je to myslim o 16 30h hadam sa uvidime odbehujem od žehlenia a zachvilku mi treba isť po Dianku tak nakuknem neskor pa

kingstonka
5. dec 2007

Ahojte.... tak si tu citam ako si zijete v SB pred Vianocami a musim povedat ze zom bola velmi pekvapena z reakcie Janky nad ponukou oblecenia pre deti.... ☹
nevidm na tom nic nezvycajne a ponizujuce ked sa niekomu ponuknu veci pre male deti... ved tie tak rychlo rastu a veacsinou to ani nestihnu znicit.... a ak clovek moze trochu ucetrit tak preco nie... ( mne uz teraz ponukli znamy veci po svojich detoch tu v UK a preco by som sa mala urazit -len som sa potesila... a urcite sa necitim ze by to robili preto, ze si to nemozem dovolit ).... inac v Uk ludia maju uplne iny pristup k second hand oblecenie... napr. v takych Charity shop-och (kde vacsinou predavvaju stare babky bez naroku na peniaze) tak tam by ste ocakavali nakupovat vacsinou menej a opak je pravdou.... ani ti bohati s tym nemaju problem...ved prispeju na charitu a beru to aj ako recyklaciu textlu...ked sa uz dnes tolko hovori o enviro .... tak konec filizofovania a peknu predvianocnu naladu prajem....

danuska24
5. dec 2007

ja sa tiez pripajam - som z toho na ,,větvy,,.
Ja mam kupenych par veci pre uplne malinke mimco, zvysok mi podavali kamosky - niektore veci su ako nove, niektore su ,,okolo,, domu, ale aby som sa preto certila....
ved ja som bola len rada, ze nemusim kupovat... ale Evi co narobis...
zo sekaca mam tiez plno veci, ved niektore veci zo sekaca su ovela krajsie ako z klasickeho obchodu...

vka
autor
5. dec 2007

no čo narobim ponadavala som si dosť to ja neviem mam taku asi zlu povahu že na svoje dobro furt doplatim aj by som toho veeeeeeeeeeellllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaa vedela popisať no pišeme tu 4 a čita nas kopec====== kingstonka si byvala sabinovčanka? tak sme boli na rozsvietenie bznka bola si ????väčšie odflaknutie programu som nevidela Mikulaš?????ako keby mal v sebe 5 pol deci ani sa nevedel prihovoriť primator mesta to nevedel nakupiť lizatka a žeby to mikulaš porozdaval deťom????kolko deti by sa potešili a pofotili no ubohe 😒 😒 😒 😒 Dianka chcela ešte ostať no malemu bola zima ja vetrovka okopana ruky mam v ťahu čo som ho celý čas držala na rukach 😨 deti teraz pojedaju sladkosti čo im tato priniesol z prace akože od Mikulaška podarený je Tian ponadhryzovala skoro so všetkych keksov čokolad a skúpy neda ani jeden 😠 Dani 40 držim palce 😉 😉 😉

danuska24
5. dec 2007

Evi dik. 😉

bznka
5. dec 2007

Evka ... na mikulas som ja nebola, maleho vzali nasi 😉 ... no nechcel ist lebo sa ho bal uz z kina 😉 , ale aj otec vravel ze mikulas o nicom, ale ono je to stale tak mikulas poveie jednu vetu a svieti mesto a koniec 😒 je to smutne ze nevedia nic lepsie a krajsie vymysliet - je to hamba na okresne mesto a celkovo hamba je ze tu skoro nic pre deti nie je take nejake fakt dobre ihrisko ☹ .... no asi zacnem pisat na mestsky urad, nech sa konecne spamataju lebo nase deti sa nemaju kde hrat a nic sa pre nich nedeje...... na pieskoviska chodia vencit psikov, aj tak su zanedbane, preliezky...no to uz pomlcim...proste na figu 😒

... babky u nas uz cizmy v okne a pekne kazdy dal miriamka ma tam sice malu papucku ale to staci 🙂 , aj ja som svoju cizmu tam vteperila...sice somnepocuvala ale clovek niekdy nevie 😀

... tak vam prajem peknu miklassku nocku a nezabudnite a najma nzlaknite sa mikulasa 😀

bznka
5. dec 2007

dani tak uz je tu tvoj cas pomaly...tak len nam daj vediet ak to pride na svet 😉 ... budem drzat paluhy 😉

danuska24
5. dec 2007

bznka - jasnacka ze dam 😉
ja uz ,,svojho,, mikulasa postupne likvidujem 😀 😀

danuska24
5. dec 2007

dobru nocku, idem spinkat kym este ako-tak mozem 😀

lenrie
6. dec 2007

ahojte 😉 dufam,ze kazdeho navstivil v noci mikulas tak ako aj nas,mali maju tolko sladkosti,ze som to musela poskryvat maly sa dnestesil doskolky ma meniny tak niesol detom sladkosti a ucitelkam kavu a cokoladku 😉
este k tym veciam ja mam vela veci zdedenych alebo zoi sekaca a som za to vdacna,na doma a na chatu superrrr 😉
danka odpocivaj este kym mozes a nezabudni napisat ked sa mlicka narodi 😉

bznka
6. dec 2007

Ahojte, tak mikulas chodil aj u nas - no ja som dnes prezmenu maleho do skoky nedavala aby si vychutnal rozbalovanie balicka...samoska potesil sa aj pohariku co dostal, len mal zmatok a potom sa pytal a preco mu mikulas nedoniesol aj stolik do izby. A ja na to, ze ale ved to ti ma doniest jezisko a poharik ti doniesol asi preto lebo jezisko uz ho mal tak poslal po mikulasovi aby si dlho nemusel cakat 🙂 ... sladkosti ma dostatok, a aj ja... tiez som ich odlozila a budu na pridel 😉 ...ale len pre stevka 😀
... no a stevko skontroloval aj miriamkin balicke a este ho stve ockov ale ten sme nechali este v topanke - ved ocko si ho musi rozbalit alebo dat povolenie stevkovi. 😉 .... muz musel vdaka balicku v topanke vziat ine topanky do prace 😀

bznka
6. dec 2007

evi a u vas ako? 😉 ... isla si kupit novu skrinku nechmas kede tie slaadkosti odlozit 😉