Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
7. mar 2007

dakujem za privitanie..🙂
vka, no postovne je samozrejme dost, teda od 69,-Sk..a odkial si? ved osobny odber v racmi SB nie je problem..🙂

vka
autor
7. mar 2007

ja som priamo zo sabinova do velkej noci by som chcela pomalovať aspon obyvačku a chodbu tak potom ku tomu by som dačo dopasovala ešte sa ozvem no pokecať možme že? mojho mužika musim trocha posuriť moc sa mu do malovania nechce ja by som chcela jednu stenu taku bordovu a druhu taku smotanovu to na chodbu sice chcela som aj do obyv no polovička nechce ta budeš sa vadiť 😖 a do obyv dačo oranžovo a tiež asi tu smotanovu ešte neviem

andrea.m
7. mar 2007

no kačenka tie kvetináče sú nadherne.pošlem ti cez ip môj mail tak mi pošli vzory rozmery aj ceny.ja cestujem cez sabinov k rodičom,chystám sa na veľkú noc tak by som potom po nich prišla.dakujem krásne 😉

vka
autor
7. mar 2007

no idem rychle urobiť niečo na obed a idem s malym von je vonku velmi a aj celkom teplo majte sa krasne poobede nakuknem 😎

adikasb
7. mar 2007

Dobre ranko, aj ja som nakukla, ale len tak na skok. Idem nakrmit malu, lebo uz tam pomrnciava a sup sup von... Je naozaj nadherne 🙂 A ked pride muzik z robotky, tak ideme do Presovika, tak uz sa tesiiim 🙂 A Kacenka odkial presne si?

kacenka78
7. mar 2007

dakujem za uznanie..🙂..idem ti hned poslat info na mail...a este jedna vec, som z Lipian, nie zo SB, takze snad sa dohodneme ..🙂

vka
autor
7. mar 2007

dnes som kupila do detskej taku sieťku na hračky visiacu natrepala som tam kopec plyšakou juj to bolo prachu ešte idem pozoradzovať zbytok upratať poličky po dianku šiel mužik ona ma jednu poličku do ktorej si uklada obaly od cukrikou čokolad lizatiek počkam na nu a uvidim ako zareaguje ked to budem chcieť vyhodiť 🤐 🤐 🤐 babky nosia vaše deti do školky ešte zimušne vetrovky či už take jarne ??

melory
7. mar 2007

ja davam zimnu vesticku, cize pod tym ma sveter a je to tepla bunda ale bez rukavov, u nas bolo dnes 15 stupnov a ked vonku behaju a lietaju, aby sa zas nespotili.

vka
autor
7. mar 2007

ja som vyprala taku jarnu bundu je aj oteplena tak jej ju zajtra dam no konečne mame po zime len aby nas volačo neprekvapilo pa 😅

lasenka
7. mar 2007

ahojte 😉
dnes bolo naozaj krasne... konecne jar 😉

andrea.m
7. mar 2007

Filipko ešte nosí zateplené nohavice a zimnú bundu,ale už to zmením podľa počasia.V šatni som videla aj snehule povykladane 😒 .

kačenka šak to ešte lepšie ja som rodáčka z vysokej možno si počula o takom valale 😀 idem kuknúť maila.

prajem dobrú noc a sladké sny 😔

andrea.m
7. mar 2007

no pekne,porozmýšľam,pozisťujem aké by mi bodli a dám ti vedieť.len ťa ešte chcem poprosiť či mi nevieš povedať aj priemer kvetináča.

vka
autor
8. mar 2007

dobre ranko dievčata ako ste sa vyspali ?Adika čo si pokupila v prešove? včera moj mužik kupil Dianke z kenvela vetrovku bez rukavov mali ju v akcii namiesto 799sk teraz stoji 299sk je ozaj pekna no dnes ju zobral lebo je jej mala ako na tenke tričko je dobra no na svetrik ju tlači pod pazuchami tak dufam že budu ešte mať joj treba mi žehliť žehlenie nemam rada 😒 😒 😒 idem si urobiť kafe pa

kacenka78
8. mar 2007

andrea, nenapisala som ti v mailiku priemer? idem to hned napravit..🙂

adikasb
8. mar 2007

vka, ze co sme kupili v Presove? Joj, nic take velke sme nesli kupovat - muzik len isiel zrusit ucet a brali sme aj moju mamu, chcela ist kupit zachod... No zasli sme do TESCA, vcera mali 50-percentne zlavy, hlavne na elektro a oblecenie, a nakoniec sme kupili televizor 😕 Tak som aj rada, lebo velky 72 cm priemer nas vysiel na 5 990,- Sk, co je super cena, ale akosi to nebolo v plane... Ine veci boli v plane - napr. urobit zabradlie okolo schodiska a tak okolo domu, lebo mala ked zacne lozit... 😨 Ale snad to este nejak vyde. Ale televizor sme aj potrebovali, lebo ten stary... Len sme cakali, kedy skonci, mali sme taky este od rodicov... Tak muzik sa vytesuje z noveho 🙂 Aj viac veciciek by sme mozno pokupili, ale nakupovat s malou... To clovek len mysli na to, kedy jej treba dat papat a tak. Ale musim ju pochvalit, bola dobrucka.
No ale najhorsie bolo, ze sa nam cestou domov pred V. Sarisom pokazilo auto 😠 A dost neskoro sme odchadzali z Presova, lebo si viete predstavit tu kopu ludi v TESCU a este sme boli u znamych na navstevu a potom to auto... No domov sme prisli az pred desiatou a to uz malinka bola dost nervozna, no ked sa dari, tak sa dari...Ale v noci nastastie pekne spinkala 😉

vka
autor
8. mar 2007

no Adika včera tiež kupil mužik telku plazmu a davame si ju na stenu do spalne teraz všetko vrta v spalni je kopec prachu juj asi budem pratať do noci dufam že v skriniach bnebude pohroma na to som nemyslela pa

vka
autor
9. mar 2007

ahojte tak sme to včera zvladli telka na stene vyzera suuuuuppeerr joj tešim sa ešte je to potrebne zasadrovať a omalovať viete vrtať do panelu da poriadne zabrať nasledky toho je kopec prachu v byte včera sme z mužičkom upratali poriadne spalnu hadam taka čistučka bola iba pred prichodom našich deti z porodnice 🙂 😉 teraz som vzala z balkona veci a vonku no poriadna zima a moja dcerka v jarnej vetrovke na hlave iba čelenka botasky joj chudatko dufam že nepojdu von 😕 ale ta vetrovka je oteplena tak dufam nezmrzne ved cigančatka len tak v triku a nič im nieje 😝 tak babulky majte sa krasne možno sa ešte ozvem no idem pratať umyt okna aspon dve 😖

adikasb
9. mar 2007

vka, takze uz si uzivate novu plazmu 🙂 A mozem sa spytat kolko vas vysla a aku ma uhlopriecku? Lebo my sme boli v TESCU az poobede a to uz mali skoro vsetky plazmy vypredane... Jedna tam este bola, ale uz bola aj ta rezervovana... Ale aj tak dobre, lebo obycajny TV stal samozrejme menej a zatial postaci 😅
A dnes mas Ty upratovaciu naladu? No ale s tymi oknami, neviem neviem, dnes na to nie je prave najlepsie pocasie, fakt sa veeelmi ochladilo a aj sem tam prsi - aspon tu u nas.
Prajem pekny dnik 😉

andrea.m
9. mar 2007

ahojte
v KE ešte neprší-zatiaľ 😉

kacenka78
9. mar 2007

Ahojte...poslala som ti mail, andrea...🙂

vka
autor
9. mar 2007

ahoj Adika telka stala 8000sk ma uhl 51 takže nieje take velke a okno som umyla iba v spalni aby som mohla zavesiť zaclonu zachvilu idem dcerku odprevadiť na subor maly spi no čo stym počasim jar je už taka ☹ ☹ ☹

vka
autor
11. mar 2007

no čo babky každa ste na vylete ,,???? my ideme k svokrovi mal narodeniny vyzera to na pekny dnik majte sa krasne

kacenka78
11. mar 2007

Ahojte, no my v taky krasny den sme na prechadzke, teraz mame medzipristatie u mojich rodicoch a pokracujeme dalej...-)

nutka
11. mar 2007

Ahoj kacenka,pozdravujem Lipany a rodinku.Ja sa nudim,manzelik siel do BA do sluzby a sama sa "bzikat"po dedine nebudem 😠 ....ale taka prechadzka ku kamenici s nasimi by bodla......jaj krasny vychod........ 🙂 ........cmuk Matejkovi

andrea.m
11. mar 2007

kačenka si predstav že včera aj dnes som išla cez lipany a zabudla som doma rozpis tých kvetináčov že aký priemer potrebujem.spomenula som si na teba až v lipanoch.a to sme tam mali nútenu prestávku,lebo sa nám pokazilo auto a čakali sme na ocka kým nás príde odtiahnúť.

vka
autor
12. mar 2007

ahoj tak ako vidim každa z vas mala naplnenie toho vikendu a teraz tyžden joj u mna je najhorši ten pondelok kym sa ja rozbehnem 😒 dala som prať ale čo budem dnes robiť??????juj roboty by bolo no včera sme sa boli prejsť všetci v lese švagrina aj s deťmi aj svokor natrhala som si bažičky každy to nazyva inač no my tak niesu nejako krasne ale da sa ked dam do nich vody rozviju sa mi ešte pupčeky či to čo je rozvite odkvitne neviete mi poradiť???

adikasb
12. mar 2007

Dobre ranko, tak vikend za nami a je tu zase novy tyzden 😉 Joj, ale to pocasie je nadherne, ja si to tak uzivam, lebo ja nemam rada zimu 😀 Este keby tak nefukalo...
A pomaly robime pokroky - Sofi sa v sobotu podarilo pretocit z bruska na chrbatik 2x za sebou, a vcera sa pekne pretocila z chrbatika na bok 🙂
My mame dnes navarene, aj celkom poupratovane, takze dnes vegetim 🙂 Aj ked okna by bolo dobre poumyvat, ale to sa mi este moc nechce... Ale niekedy sa na to uz musim odhodlat 😀
Pekny den 😉

kacenka78
12. mar 2007

Ahoooj anetka, zdravi ta vychod a lipany..🙂
prave som sa bola trosku poprechadzat, teda hlavne uspat maleho,lebo zase vymysla..poobede idem zase, hlavne odniest tvojej mamke kvetinaciky..🙂 sa mi celkom podarili, sa pozri potom na www.kacenka.weblahko.sk, tie 3 kvetinace so slnecnicami su pre nu...🙂

kacenka78
12. mar 2007

andrea, vidis, som ti mala dat cislo na mobil, si mohla prist na cafe.. 😉

andrea.m
12. mar 2007

veru by sme prišli bola fajna kosa v sobotu 😒