Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
10. jan 2008

no tak mas toho dost ☹ ja dnes nevarim,poupratovane mam od vecera,akurat dam prat a mam volno,vcera manzel zlozil stromcek tak kus budem musiet povysavat lebo plno ihlicia opadalo ale to az poobede,Evi kedy by som potom mohla dojst aj s malym?kedy by ti to vyhovovalo?aby som ta neobtazovala alebo nieco 😖 ja akurat pozerem nejaky kocik pre malu a malemu oblecenie akosi podrastol a vsetky mikiny ma prikratke ☹

vka
autor
10. jan 2008

Leni niekdy na druhý tyžden asi bude najlepšie utorok, štvrtok lebo Dianka ma 4ha pridem domov tak okolo 12 00h tak aj ty dojdeš zo školky a bude aj pre teba lepšie aspon ich nebudeš musela 2x obliekať zobliekať po ine dni konči o 12 45h a kym dojdem s nou domov je aj 13 00h a tak sa učim lebo ma hned na to kružky a ked tebe nevyhovuje tak pol hodku pred tym než pojdem po maleho do školky skočim k tebe zo strojčekom a strihnem ho ako chceš už mam školačku tak to su normalne dôležite povinnosti 😀

bznka
10. jan 2008

Pekny dnik....no tak ja som si dnes rano polenosila...z postele aj napriek malej vymyslaniu som vyliezla az o 9,30.....no mangel dnes bral maleho do skolky....aj ked viem ze je to trochu nahlavu lebo vtedy usi maly vstavat pred siestou...a je v skolke prvy ale dnes som to fakt potrebovala... uz som dost unavena a keby ho nedal mangel tak ja urcite rano sa neprinutim ist s dvoma detmi 😖 ....no ale maly vedel ze pojde tak skoro tak aj vecer siel o to skor spat.

...no ja navari len asi karfiolovu alebo paradajkovu polievku a na veceru este maju buchty 😉

...a tiez uz mi pracka perie ale to zehlenie sa nejako neche samo urobit...no aspon stvrtinu musm dnes stihnut 😉

lenrie
10. jan 2008

no tak utorok moze byt 😉 ved keby nieco si napiseme 😉 od buduceho tyzdna chodi mngel na tyzdnovky,to zas bude 😠 keby aspon nebola zima,tesim sa uz na jar,to vecne babusenie deti mi lezie na nervy ☹ 😠

vka
autor
10. jan 2008

ok Leni nakoniec som urobila špiz dlho sme nemali mna s toho varenia raz klofne

bznka
10. jan 2008

ja uz varimkarfiolovu polievku, a cely karfil nenecham v polievke...odoberiem a urobim taku omeletu s vajickom mojim chlapom na veceru....nech nemaju len buchty 😀

...spiz a to aky si urobila...no ako vlastne?....

vka
autor
10. jan 2008

špiz= napichuješ kuracie mäsko na kocky pokrajane na špilky a striedaš to s cibulkou klobaskou šampinonmi paprikou paradjkou a potom to podleješ okoreniš ja použivam korenie GYros da tomu lepšiu chuť a daš zapiecť do rury ja to pečiem v mikrovnke a podavaš to s ryžou polievku mam od včera taku mliečnu so zelninou moj mužik ma to velmi rad a zajtra budem musieť robiť ine jedlo ale čo už

bznka
10. jan 2008

no chcela som vedeit cim to striedas...ja velmi nemusim ze mesa s klobaskou ale moj muzik ano a este aj slnainku k tomu...no musim mu to urobit v letel to robime castejsie..lebo mas k tomu kopec zelelniny a salatu 😉

...paradasjku som este neskusala napichovyt ona tam normalne sa udrzi 😀

lenrie
10. jan 2008

no to varenie je najhorsie,kazdy den vymyslaj, co uvaris 😒 ja uz niekedy neviem co varit,a tak chodim n net a tam stale najdem kopec super receptov 😝 aj minule som urobila taky super tvarohovy kolac uplne ako z obchodu a ta plnka,chutila ako pribinacik 🙂 este ze mame net 😉

bznka
10. jan 2008

tak hod recept leni nech nehladam na nete 😉

vka
autor
10. jan 2008

mna od tych receptov z ktorých ti vznikne super jedlo či kolač odradza to neskutočne množstvo surovin ktore stoja nemalo

vka
autor
10. jan 2008

u nas maju radi šlahačkove kolačiky alebo so želatinou tie zvyknem robiť

adikasb
10. jan 2008

ahojte,tak konecne som vas tu stretla 🙂

adikasb
10. jan 2008

joj, ale prave my mala vstala, tak ju pojdem nakrmit. Sme dnes u svokrovcov od rana, manzelova sestra prisla vcera vecer z Anglicka, tak sme ju dosli pozriet. Muzik uz isiel do robotky a my sme ostali, tak este pojdeme na prechadzku. Sofi dostala kociarik pre babiky, tak uz tu kocikuje vo velkom 🙂
Danuska, este raz blahozelame k Linduske, joj aj ja som sa na Sofi tak nevedela vynadivat 😵
V utorok sme boli poobede v materskom centre ale neboli ziadne deturence 😅 Ale snad nabuduce tam nejake stretneme, lebo hlavne preto som sla, nech sa Sofi trosku s detmi pobavi...
A Leni, zas kupujes novy kocik??? 😀 Tamten si predala? Ja tiez asi predam ten nas, mame teraz pliko a uz mam aj zaujemkynu, len jej ho musim poslat postou - snad zajtra, a nejaky novy vybrat 😀 Este aj tu nasu kombinaciu chcem predat, ked sa podari... Ale to az ked bude predany tento a kupeny dalsi 😅

vka
autor
10. jan 2008

adika no konečne si napisala vidim že prehlad maš ale na pisanie si leniva 🙄 Leni ty budeš asi kočikomaniačka nože sa priznaj kolkí je to v poradi ??????????????????????? Sofi povedz mamke že nechceš kočikovať iba obyčajnu babu 😉 😉 😉

lenrie
10. jan 2008

nuz ten kolac je aj so zelatinou a nie je ten z tych najdrahsich 😉 a hlavne je rychly a super 😉 moj mangel ma zas rad len tvarohove a kremese a deti to moc nemusia a ja len rada peciem jest ani nie,nie som kolacovy typ,moje obubene su grilazky a puncovy rez 🙂 a kocik?nuz ano chcem iny tento mam problem vtrepat do kufra mojho auta stale nadavam ako pohan ked ho tam trepem 😠 a chceme ist na dovolenku lietadlom tak chcem len golfky a mala mi aj tak nechce sediet v kociku 😖 adi ty si nebola spokojna s plikom?ja zvazujem pliko ale ruzovy alebo zappik a kolko kocikov som mala?ani neviem musim poratat ale asi 5alebo 6 pri malom len 2 😝

lenrie
10. jan 2008

akurat som objednala malej babiku na narodeniny,nemam chut sa trepat do obchodov 😖 od krstnych dostane kocik tak nech ma co kocikovat.....

vka
autor
10. jan 2008

mal my sme sa akurat doučili no zato im dala kopec toho neviem či dohana prazdniny či čo 😒 mužik a deti su junový medzi nar maju par dni tak oslavy robime naraz tak ked su naraz tak volam na obed a po obede ešte nejaka misa to si človek nič neužije lebo len kmitaš a nič ine ked mužik mal 30 boli sme na chate na Drienici a tam sme zavolali hosti nariadili sme šport oblečko a na ohni sa grilovali kurčata a klobasky sparvila somkopu zel šalatu k tomu chlieb a hotovo žiadne chystačky kto chcel ostal na noc kto nie šiel domov a rozmyšlame že aj toho roku tak urobime aj deti behali kade tade pri chate sme mali šmykalku hojdačky piesok no super

lenrie
10. jan 2008

no tak to mate super,moj muzik je narodeny na den deti a toho roku ma 30,no uz aby som rozmyslala co mu kupim 😲 a malej oslava,to pridu lenkrstni a nasi,nachystam obed,po obede este nejaku misu a upeciem nejake kolace 😖 no a mesiac na to bude mat maly tri roky tak ma to zas bude cakat,najhorsie su tie pripravy 😠 a to aku chatu ste mali Evi?

vka
autor
10. jan 2008

na Drienici po lavej strane do kopca su tam take drevene chatky tak jednu z nich vnutri super vybavene to som vybavovala cez kamošku tie chaty patria mliekarnam a ona tam robi sekretarku tak cez nu no tie pripravy su najhoršie ale zasa je dobre posedieť pokecať

lenrie
10. jan 2008

ved to,ale prichystat a este pri mojich malych 😠 tvoji su uz aspon vacsi ale moja mala je teraz ako moj kliest,ved minule u gynekologa ju musela sestrica drzat na domnou,ked ma lekar vysetroval,lebo robila strasny krik,no este tak som vysetrovana nebola 😲 😀 😝

vka
autor
10. jan 2008

waw zasmiala som sa no to musi byť čislo nezbednica mala

bznka
10. jan 2008

jej aj ja som junova a ajsynator, mangelik je novembrovy...no ja ziadne oslavy nerobim mam stale prichystane kto dojde tka dojde..ale oficialne nikoho nevolam....s kmtorovcami sme sa tokto dohodli ze si gratulovat nebudeme, ved sa vidime stale a stla detom neico kupime a tak, no a svokrovci...no toje zase dlah tema 😀

...j aoslavm stale narodky na jarmoku...kdze stla tak vychadza 😀 , takze mam to o to lahsie....al einak tak chataj e fajn......no ale tak by s todalo vymymsliet en pre mna pretoze v novembnri si to taz take zaujimave neviem predstavit 😉

vka
autor
11. jan 2008

ranko!

lenrie
11. jan 2008

ahojte a krasne ranko 😉

bznka
11. jan 2008

ahojte, tak dnes ste strucne 😉 .....no tak ja som nevyspata ...uz mi to vstavanie v noci zacina liezt na nervy a potom to ranne ked mi treba ist do skolky...a tak dojdes domov stale to iste dookola ze popostelat vyvetrat poupratovat trosku ......a o deviatej som unavena ako kona mam vsetkeho dost vyse hlavy....no ja nechapem ako vydrzim doma na materskej ked uz teraz som z toho paf 😠

lenrie
11. jan 2008

juj Terka nieco mi hovor j ja mam vsetkeho dost 😠 mala sa stale v noci budi,rano sa musim tiez s nimi vytrepat von aby sme odprevadili maleho,prideme domov nieco navarit aj ked dnes neviem co ☹ a hned je tu obed,musim opat utekat po maleho,popratat vyprat,no stale to iste 😠 😠 a dnes som navyse vstala s takou nadchou a bolestami hlavy a hrdla,teda jednej mandle,ze nevladzyem vobec nic 😢 a to som mala ist k zubarke,teraz som zvedava kedy sa tam dostanem ale taka chora tam nemozem,ved by ma neosetrila,uz rozmyslam ze si dam vybrat mandle,vecne ked som chora ma priserne boli lava mandla a mam na nej biely povlak,no ale neviem ci by mi to pomohlo 😒
Tweraka mam napad,zalozme si nejaku firmu,ked sa na materskej ideme scvoknut 😀 😝

komisakpd
11. jan 2008

Ahojte baby,no mate to zaujimavo rusne..ja sa o chvilu chystam varit a potom idem ku kadernicke..dnes si tak oddychujem ale mala by som sa ucit no nechce sa mi..ale isto to mam lahsie ako vy..no rada by som sa k vam mamickam pridala 😉 🙂

bznka
11. jan 2008

no komka takmi ti tie nase deticky hodime a my si vyjdeme na zur 😀

Lenka.....no co ja dufam ze raz to prejde a bude to ine 😉

vka
autor
11. jan 2008

Ahoj ahoj mam doma šatičky no top čo som mala k čiernej sukni sa mojmu mužikovi nepačil tak som si vybrala biely je ozaj krasny a vyzeram v tom lepšie aj mužik si kupil košelu a kravatu sme dobre zladeni po plese ked bude čas pridam fotečky aby ste ma pochvalili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 utekam zarabať pa