Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
17. jan 2008

presne ochtinska bola velmi chladna ...na otazky neodpovedla a vsetko bolo OK.... 🙄
...sestricky sa u nej menili jedna radost...aj jedna co tu pise do fora u nej robila a povedala ako ju dobabrala ☹ ...
...vysetrenie u nej bolo dost neprijemne... u ligusa som nevedela ze ma vysetruje a teraz sice o tom viem ale preto lebo mam tam nejaku inu pozicu maternice tak o to je to bolestivejsie 🙄

...no evka ked budes tam volat tak volaj az tak pred obedom sice zajtra je piatok.....lebo sestricka nema rada ked jej volaju rano....aspon to si pamatam, a viem ze tam ma ani neobjednala ...ale vtedy vyzadovla papier u ukoncens terajsim doktorom..a ked si mla problemy alebo nieco vaznejsie tak aj vypis zo zdrvotnej dokumentacie...ten papier ti da aj sestricka ale vypis len lekarka 🙄 ....no asle to bolo tak pred 4 rokmi skoro

bznka
17. jan 2008

danka mala je ...no fhuj fhuj fhuj..nech sa jej z oci nestane 😉 😉

vka
autor
17. jan 2008

a ja som počula že vraj do ruky kartu neda vraj sa to posiela no neviem 😒

bznka
17. jan 2008

...noé vlastne ten vypis ona posle ....a samoska jej za to zaplatis neviemkolko berie za vypis zo zdravotnej dokumentacie 😉

vka
autor
17. jan 2008

no ako aj čakam že bude dačo pytať no som zvedava kolko........................od rana mam zalahnute v uchu som ako nachluchla

bznka
18. jan 2008

ahojte, no tak kukak tak kukam tak este spite 😉 😀 ....no ja mam tolko veci na praci ze ani neviem kde zacat tak som isla na net a mam pokoj....sak praca neutecie 😉

...vonku pocasicko je na trafenie...no nech uz je teplo

bznka
18. jan 2008

Ak by som Vám mohla doporučiť, navštívte MUDr. Zuzana Strýčková (po druhom manželovi neviem ako sa volá), ale má gyn.poradňu na Levočskej ulici na Poliklinike na I. poschodí vpravo.
Nepoznám MUDr.Ligusa, ale zo stredy na štvrtok zomrelo dievčatko menom Kristínka mojej vzácnej priateľke. Narodilo sa v 6. mesiaci, lekár ju (matku) z počiatku dával na rizikové, ale potom už nie. Až v nemocnici zistili, že už je najmenej 2 mesiace otvorená a lekár na to neprišiel. Áno je pravda, že mnohé ženy si ho chvália, ale táto skúsenosť vo mne narušila moju nedôveru voči tomu lekárovi, pretože keby zistil príčinu skôr, malé dievčatko menom Kristínka mohlo žiť a prinášať radosť svojim rodičom.

...no babky urcite vas nechem vystrasit, ale to som nasla na ligusa....no ale aj to stava a aj lekar je neomylny...skor prosim o modlitby pre tu mamicku co prisla o babetko ☹

vka
autor
18. jan 2008

😲 😲 😲 😲 terka určite sa pomodlim za mamičku a dušičku babetka .. no stava sa všeličo....terka ved si vravela že si ho mala ako gynekologa či nie? volala som tam a objednala ma na pondelok 9 30h -sestrička je ozaj mila vysvetlila mi všetko či mam daky problem ja som že asi my bude treba lieky tak ma radšej objednala ==predtým musim skočiť k ochtinskej po potvrdenie o vyradeni z evidencie normalne mam strach čo ta potvora bude pripomienkovať ,,,,,,,,,,,bola som u kamošky na kavičke a vonku je celkom prijemne povedala by som ako v jari v školke minimum deti ech dufam že malý to vydrži

bznka
18. jan 2008

..mne to potvrdenie dala vtedy len sestricka 😉
.. ja som ho ako gynekologa mala, dnes som vsak na jednom fore nasla to ohladom ligusa....tak som to tu hodila, mne sa zdal fakt mily ale mne nepomohol ked som to potrebovala 🙄
.. sestricka je mila taka fiflenka...uz sa tam objednava, lebo vtedy bol len poradovnik 😉 ...sak napises nam ty svoje dojmy...priprav sa na to ze ked budes vo vnutri pri sestricke s viacerymi zenami tak sa ta bude pytat vsetky tie otazky ohladom kramov porodov atd pred nimi...ale to je asi vsade tak.

... verim ze niekedy skocis aj ku mne na kavicku, das maleho doskolky a dojed a potom pojdes rovno po dianku..urobis si taky lenivy dnik 😉

vka
autor
18. jan 2008

ok Terka niekedy určite dojdem na buduci tyžden 😉 sice v pondelok idem ku gyn v utorok mam vyberove konanie ohladom toho kurzu v stredu ma Dianka isť na klzisko zo školy chcela by som isť aby som ju pofotila maju totiž karneval tak pripada do uvahy štvrtok alebo piatok ved ešte dohodneme ja si lenive dničky robim hocikedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale v nedelu ma Sebastian meniny tak sa musim prekonať poupratovať urobiť nakup a niečo napiecť asi urobim želatinovy kolačik rychly a chutný tak ku kavičke a isť volačo kupiť myslim darček ale čo 😒 😒

vka
autor
18. jan 2008

nejako viazneme ja mam trocha času o 14 45h idem pre Dianku na subor tak ju aj jej spolužiaka odprevadzam na hudobnu ale dnes Dianka neide lebo sa kralovna rozhodla že nebude chodiť nutiť nebudem a aj tak ked nastupim do robotky tak ako?ked bude väčšia možno sa umudry

danuska24
18. jan 2008

baby dik 😉
sme boli troska von ,ale zatial len na balkone, lebo tie nase uzasne cesty a chodniky.... len co zaspinis kociar, a na 1/2 hodky sa mi aj tak neoplati nikam tahat.

vka
autor
18. jan 2008

keby primrzlo tak lepšie už ste mali aj krstiny?....idem po Dianku nakuknem neskor pri kavičke pa

vka
autor
18. jan 2008

Dani pozeram na fotky vašho drobčeka prva fotka v druhom rade je super ROCKERKA mala 😀 😀 😀

bznka
18. jan 2008

no to blato a spina na chodnikoch a cestach mi lezie na nervy, maly dojde zo skolky ufulany jedna radost...ja ma kazde rifle tiez spinave 😒 ...neznasam taketo pocasicko 😉

...evka dojdi vo stvrtok...lebo vpiatok nebudeme doma, cestujeme do tatier na vikend 😉....aspon dufam ze to vyjde a nepochorieme alebo to neico nenarusi 😒

vka
autor
18. jan 2008

ok dojdem aj z flašou vina 😀 😀 😀 😀 urobime žurku 😀 😀 ==============to provokuješ s Tatrami 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bznka
18. jan 2008

nie neprovokujem.....len sa tesim a podavam radost dalej 😉

bznka
18. jan 2008

inak prijemnu sobotu vam prajem 😉

komisakpd
19. jan 2008

terez ty co si nespala..peknu sobotu

bznka
19. jan 2008

nie chatovala som 😉 ....a ckala kym sa uz miriamka zobudi 😉

...trosku sme keceli na jednom chate....vcera na radiu lumen o pol 9 isla relacia a hovorili o nej o planovaom rodicovstve - konkretne Symptotermálna metóda a bola tam nasa kamoska tak sme ju pocuvali a kritizovali 😀

...ona je v tej organizacia liga par paru.....www.lpp.sk

...na druhy tyzdnem budu rozpravat o bilingsovej metode 😒

vka
autor
19. jan 2008

Ahoj tak my sme po obede mali sme dukatove buchtičky na žiadosť deti do obedu sme boli u našich mamka nas volala na mačanku juj ale bola vynikajuca a potrebovala som aj zemiaky na zajtra chcem urobiť šalat nie vela iba tak na chuť doma som palcom nepohla tak ma čaka upratovanie .....Terka tak na bilingsovu metodu mam tiež svoj nazor 😉 😉 😉 niekto sa ju snaži dodržiavať a doma po 5 -6 deti 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tak pa nakuknem večer

bznka
19. jan 2008

...ja mam na to tiez svoj nazor..no ale ti co to prednasaju tak by neboli so mnou spokojni...bilingsova tvrdia ze nie je take spolahliva ako ta symptotermalna...ale ta sa mi zda napriek je prirodzenostri velmi neprirodzena 😀

...hlien ...moze zmenit hocico - staci kusok nadchy ci vacsieho stresu 😉

... uz sme sa raz bavili s kamoskami na tu temu...zer ked zomrieme tak urcite prva otazka nebude tam hore a aku metodu ste pouzivali....ale milovali ste ludi 😉 .

komisakpd
19. jan 2008

asi tak..ale ked mozno niekto chce otehotniet a nemoze, rsp. nedari sa, alebo uz nechce..tak vyskusa prirodzene metody

bznka
19. jan 2008

pocasie nam dnes praje ☹

vka
autor
19. jan 2008

no to veru hej....mužik na toči na plese my sme si s deťmi o 7h objednali pizzu došla asi okolo8h vraj maju toho plno teraz pozeraju piratov

vka
autor
19. jan 2008

no čo Dani fotky pozeram že pridavaš a par riadkov nehodiš???

vka
autor
20. jan 2008

Peknu nedelu 🙂

danuska24
20. jan 2008

ahoj Evi, nestihacka. vcera som chcela napisat lenze fotky som pridavala tiez na etapy, malu vcera bolelo brusko, tak sme bojovali od 21.30 asi do 1.00..... ale potom pohodicka, spala do 4,30 😉

vka
autor
20. jan 2008

no najhoršie je ked drobček plače a ty nevieš čo chudatku je Neporadi mi niekto ake čislo busu chodi z mesta na Sidlisko 3 dakujem

bznka
20. jan 2008

ahojte, peknu nedelu...my mae doma ataku husta atmosferu...no ale aj to treba 😉

...evka ide 8, 4 ...tie idu tam najcastejsie 😉