Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

adikasb
28. jan 2008

Ahojte, tak ja som dnes stravila dost casu pri PC - zhananim kocika 😀 Ale uz je vsetko na najlepsej ceste 😵
Zajtra doobedu asi skocime so Sofi do MC a poobede k nasim, v stredu pojdeme na nakupik do PO a zas pomaly dalsi tyzden za nami.
Kari, ved prid niekedy do MC, otvorene je kazdy den doobedu od 8.00 - 12.00 a v utorky a stvrtky aj poobede, myslim, ze do 16.00, trosku sa rozptylis, Davidko sa zahra a Ty pokecas s inymi maminami 😉
Ale verim, ze to nie je nic moc, ked je manzel prec ☹ Ja si to neviem ani predstavit...

adikasb
28. jan 2008

A dobru nocku vsetkym prajem 😉

vka
autor
29. jan 2008

Ranko?! dnes mame z kurzu volno lebo kopec veci na vybavovanie aj preto som zo školky tak fučala za riaditelkou tak na matriku a na ustav pre zdravotný preukaz aj tak mi v školke nedala všetko po obede zasa Babky chcem sa vas opytať nemate nahodou niekoho kto rano kolo 7h cestuje do prešova zo sabinova autobusom alebo vlakom a po obede naspäť kolo 15 00h preplacaju mi cestovne a kedže chodim autom aspon rano pomohli by ste mi dakujem ak nie nič sa nedeje

bznka
29. jan 2008

evka tak to vybabvovanie ti nezavidim, ale ono ked clovek nieco chce tak aj musi 😒 ...ja neznasam vybavovacky a najma v tomto nasom byrokrtickom state 😒

...evka ja ti nepomozem lebo nikoho takto nepoznam.

...ja som si dnes uz konecne povysavala ...a umyla podlahy...tolko prace je ze az...no ale mne sa nic nechce...asi si nypisem nejaky zoznam co kedy urobim a budem sa toho drzat 😉

...adika, uz sa tesim ked mala povyrastie a aj ja pridem do MC..sak viem ze mi to teraz nic nebrani..ale krpec co by tam robil 😉 ...cestou z MC sa niekedy zastav u mna na kavicku 😉

vka
autor
29. jan 2008

no čo narobime ak dačo chceš tak si vybav...len zvlaštne je že kolko potrebuješ na to papierov akonahle maju ti dať dake koruny tak koniec....to aj riaditelka v školke sa čudovala Dobre že aspon dačo v tom sabinove ako to MC je lebo ozaj na SABINOV???? okresne mesto??? poriadne ihrisko alebo si zober za bytovkami je čo rozbite asvalstove ihrisko preliezka -tak ešte ta jedina je v dobrom stave a pieskovisko fuj klde psov chodia venčiť ešte ked my sme v tom byte byvali ked sme sa nasťahovali tak vzadu ihrisko hojdačky kolotoč šmykalka kosili travu každe 2 tyždne no ozaj udržiavalo sa a teraz???? primator sa može hanbiť 🙄

bznka
29. jan 2008

nsa mesto je zakapane...nic tu nie je ani poriadne pre dospelych a nehovoriac pre deti...este ze mc, ale take poriadne ihrisko to fakt chyba....je to skor smutne za sme okresne mesto a to nehovirac tiez o uradoch..taka socialka....ak neico potrebujes tak vacisa cast sa da vybavit len v presove....a mamicky s detmi nech si cestuju tam ☹

vka
autor
29. jan 2008

tak tak robim Dianke masku na karneval na lad bude kvetinka aj malý ma zajtra mam dnes isť do tety skusiť masku princa ale bude velka no pre pokoj jeho duše mali sme isť k nim včera no mužik došiel až o 19 00h a tak sa už neoplatilo terka vaši maju tiež karneval?

lenrie
29. jan 2008

ahojte 😉 tak ja som bola po maleho a akurat varim polievku a drueh mame buchty 😉 juj tak sa nudim 🙂 keby tu bola aspon nejaka restika ako ma MCdonald vypustis tam deti do kutika a ty si ides na kavicku ☹ bola som zvyknuta si tak chodit v kosiciach a tu je to bieda,chyba mi spolocernsky zigvot,kazdy den pretelefonujem s kamoskami z Kosic ale co ked su tak daleko a tu musim vecne doma trcat,tesila som sa ze ked otvoria MC tak spozname kopu mamicciek s detickami ale ked tam ideme nik tam nie je 😒 skoda
a zajtra karneval 😠 nasi mi doniesli este po na masku kdesi z ameriky,je to indian,ma to taku dlhu celenku s pierkami inac ta celnkea je suepr ale u je to take stare ☹ nuz co bude indian a basta,len mi nechce obliect ani nohavky ani triko

adikasb
29. jan 2008

Ahojte, tak ja som teraz u nasich, aj ked tu nikto nie je doma, ale mam kluce 😎 Isla som rovno z MC, potom asi skocim s mamkou na nejake nakupy, az pride z roboty a muzik tu ostane s malou. Mala spinka, zaspala mi cestou tu, no kym som vytrepala kocik s nou na 1. poschodie 😝 Ale zvladla som to 😀
Dnes nas bolo 5 mamiciek v MC, takze tak akurat, a jedna mamina bola s dvoma dievcatkami, takou 2-rocnou a takou malilinkatou 6-tyzdnovou, joj take krasne babulko 😵 A len papakalo a spinkalo 😵
Evi, ja tiez nikoho nepoznam, nasi vsetci robia tu v SB.
Terka niekedy sa zastavim 😉 Ked pojdeme z MC v takom normalnom case, lebo vacsinou chodievame tam okolo deviatej a okolo tej dvanastej domkov, a to mi mala zaspi uz v kociku a potom hned obed treba a tak. Alebo pridem len tak - rovno k Tebe na kavicku 😎 Ved co budeme stale doma daco robit, kavickovat treba 😀 Ked uz sme na tej materskej DOVOLENKE 😎

lenrie
29. jan 2008

Adi kavickovat treba,tomas pravdu,len kby bolo s kym 😖 v Kosiciach mam take super mamicky co sme chodili na kafe kazdy den a tu idem maximalne tak ku kmotre a to je vsetko,a uz mi to lezie na nervy 😠

adikasb
29. jan 2008

Leni ved dojdi k nam 😉 Zajtra sme doobedu doma, potom sa chystame poobede s muzikom do PO na nakupy, ale doobedu sme volne 😉

adikasb
29. jan 2008

A Terka mozes prist aj TY, dame take mini stretko 🙂 Alebo kto ma este cas, nech sa prida 😉

lenrie
29. jan 2008

juj Adi urcite dojdem len dodobeda je to blbe ,mala akurat spinka a potom musim po maleho a zajtra snad sa mi podari poslat kocik,musim volat kuriera,ale ja pridem neboj 😉 😉 😉 tak budeme kavickovat spolu 😉 co ty na to???ale nie raz za mesiac 😲 😲 😲 castejsie 😉 😉

adikasb
29. jan 2008

joj, tak to mas toho zajtra vela 😨 Takze uz si predala kociarik? A uz mas doma aj novy? Som ja ale zvedava 😀
A jasne ze pokavickujeme castejsie ako raz za mesiac 😉

adikasb
29. jan 2008

A male nam spia asi akurat tak na striedacku - lebo Sofi davam spat prave tak cez obed okolo dvanastej, no neva, ved niekedy aj poobede si mozeme kavicku dat.

lenrie
29. jan 2008

ano predala a novy nemam chcem len ruzovy a na ten musim cakat a aj tak ho u nas nemaju,zohnala som ho len v CR,taze tak ale ked si zmysklim ruzovy musi byt ruzovy 😀 😝

lenrie
29. jan 2008

juj dnes mi dosli asi 4 baliky vcera 3 a este mam nejake na psote,zas som objednavala ako nenormalna 😀 😝 chytila ma kitty mania a tak uz mame takmer vsetko s kitty co existuje od HM 😲 😲 no ale aspon som predala kopu veci po drobcoch tak som zarobila na nove 😉 😉 a vytesujem sa ako mala,to je skratka moja uchylka 😀

adikasb
29. jan 2008

Tak Ty si teda fakt narocna 😀 Takze budete bez kocika? Ale ved mas auto 😉

lenrie
29. jan 2008

mne tak vyhovuje nakupovat 😀 nerada chodim po obchodoch a vyhovuje mi NEXT a HM,tak len take nakupujem 😉 a bez kocika budeme mozno aj tri tyzdne ale to nevadi,doobchodu tolko skocim s malou na rukach a ked dalej tak autom,ona prechadzky aj tak neuznava 😠 videla si minule 😝

adikasb
29. jan 2008

hej, videla, ved ked pojdes do Lidlu na nakup, tak ju mozes dat aj do kosika sediet, ja som bola vcera u nas na nakup v nasom malom obchode a mala lietala po obchode a vsetko chcela brat 😅 Tak som mala co robit - nakupit a aj ju stale nahanat, ulovila si 2 rohliky 😀

adikasb
29. jan 2008

A co sa nextu a HM tyka, tak znacka je znacka, a tie veci su fakt kvalitne, ja sice neobjednavam nic takto cez net, ale ked sme boli vo Svajci, tak sme co to pokupili z HM a CandA, nieco aj po malom sme podedili a mam tie veci rada. Joj, skoda, ze tu ziaden taky nablizko nie je... Ale co by sme este nechceli, nie? 😅 😅 😅

lenrie
29. jan 2008

ju mi nezobralo prispevok,no to ano veci su kvalitne a este sa ich potom aj zbavim za slusne peniaze 😝 a co som mala par veci z kenvela ,nebola som spokojna ☹ a Hm mi dost nosi aj bracha z Prahy ale next objednavam ,to mi nosi jedna baba z anglicka,u nas je Next oredrazeny 😠 a mala mi nechce sediet ani vo voziku,minule sustila strasny rev na cely Lidla 😲 😲

adikasb
29. jan 2008

Tak to s tou Tvojou malou nie je moc sranda 😨 Nakupovat a popritom nahanat dieta po obchode je teda fakt o drzku 😝 Teda aspon Sofi lieta vzdy po celom obchode, odkedy jej to chodenie uz celkom ide a nepada uz tak casto, tak uz si trufa. Dnes ked sme odchadzali z MC, ja som sa este obuvala, Sofi uz bola oblecena, tak som ju postavila na tu chodbu von a ona mi stihla ujst az na schody, kym som sa obula 😅

lenrie
29. jan 2008

no to veru ziadna sranda,dnes sa jej zas nechce spinkat ☹

adikasb
29. jan 2008

Inak sa normalne divim - Sofi este stale spiii 😲 😲 😲 😵 To sa jej casto nestava, zeby spala 2 hodky, normalne vykon a to som si myslela, ze sa skoro zobudi, lebo je naobliekana v kociku a vovnutri, tak jej isto je dost teplo... O chvilu pride uz muzik z robotky, tak asi opustim PC.

lenrie
29. jan 2008

ok moja,aspon sme super pokecali,pozdrav Sofi 😉 no mala uz zaspala 😉

bznka
29. jan 2008

no ale ste sa rozkecali adika a lenka 😉

...juj aj my mame uajtra karneval, prevo sem dorobila masku saska jaska....no tiez si komlikujem zivot ale ked mne sa tie urobene v obchode nepacia a mam pocit ze kadzy ich kupuje 😒

...no ja budem tiez potrebovat asi golfac...no uvidim ako sa rozhodnem, ked pojdem niekedy do KE tak skoncim bazarov s kamoskou ..hovroila ze jej ich tam dostatok 😉

...ja tiez kupujem dostatok veci pre malu cez net....no nie dostatok ale to co sa mi paci a potrebuje...a je to lacnejsie.....a prave vcera mi dosla hrazdicka ....sice mam na taku kupon na zlavu, ale aj tak by stale nieco okolo 600 Sk tak som nasla taku za 40O a nakoniec ju mam este ovela lacnejsie lebo predavajuca si nevsimla ze je prasknuta tak mi v obalke poslala naspat par penazi..takze super zena ze nieco take urobila...a mne netraba uplne novu a drahu hrazdicku 😉 .

lenrie
29. jan 2008

No vidis Terka,keby si bola napisala mam tu hrazdicku a len mi zavadzia,ved ked nieco potrebujes kludne pisni,mam kopu veci po malej ved vies 😉
a stymi korunkami to sa aj mne stalo,ze mi jedna maminka vratila korunky v obalke,lebo medzitym danu vec zlacnila 😉

bznka
29. jan 2008

no lenika vidis a mna by to ani nepadlo...druhykrat budem mysliet na teba ze ci nieco nemas 😉

bznka
29. jan 2008

adika dik za pozvanie...niekdy dojdem na kavu, ale to sa dohodneme 😉