Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
22. máj 2008

jeeeeeeeeeej som zacala 99 stranu :o)
niekedy fakt nestihacka a niekedy sa mi nechce ani PC zapnut aj ked mam cas. vcera som bola v PO, sme boli s kamoskami pri toryse, dnes mam zapchaty nos, - ta hnusna alergia.......

bznka
22. máj 2008

...no danka apson ty sa nam ozyvas..........no alergiu ti nezavdim 😒 ..dnes je lenivy dnik kedze mame ten sviatok 😀

danuska24
23. máj 2008

dobre ranko :o)

lenrie
23. máj 2008

ahojte,tak napsiem,ked si ma uz Evi,bonzla 😀
mame za sebou strasnu noc,maly sa zobudil okolo polnoci s tym,ze ho starsne boli usko a neprestalplakat celu noc,teraz som totalne mrtva,boli sme u lekrky,poslai ns na krcne,tak krciar,ze vraj zapal ucha ako hrom,nasadili ATB a o tyzden na kontrolu ☹ ☹ ☹ maly odkedy prisiel domov spi,ma horucky,uz aj zvraacal,tak teraz sa musi chudacik vyspat,mala mi tiez kasle ako zosuda ale ona nedostala zatial ATB,tak snad to nebude len horsie,kedze ide vikend,pekny vikend,vraj ma byt konecne pekne tak si ho uzite

lenrie
23. máj 2008

Dani kuk IP

vka
autor
23. máj 2008

Ahojte Leni no toto ved vyzelai deturence zdrave ☹ ☹ ☹ ☹ skore uzdravenie
konečne piatok ten tyžden sa mi vliekol .............prijemný vikend všetkým pa

lenrie
23. máj 2008

to mas pravdu,vcera im nic nebolo 😖

vka
autor
23. máj 2008

ani sa nečuduj raz horuco inokedy fuka vietor spotia sa tak ich ofukne a potom to takto dopadne
😒

vka
autor
24. máj 2008

Ahojte teraz som sa vratila aj s deťmi od selezianskeho strediska boli suťaže deti povyhravali kopec veci grilovali tam klobasky kridielka čapovali kolu no bola som velmi prekvapena super na urovni
idem spraviť detom banany v čokolade .........lebo mam aj ja chuť 😀
Leni ko je deťom ??už lepšie kuk ip

danuska24
25. máj 2008

dobre ranko. Leni taktiez dufam ze drobcom je uz lepsie 😉

danuska24
25. máj 2008

nasa mala herecka ked ju idem kojit si chyti cicku obidvoma rukami a z bradavky si robi mikrofon 😀 a debatiiiiiiiiiii 😀

danuska24
25. máj 2008

dnes mame presne 5 mesiacov 😎

vka
autor
26. máj 2008

Ahojte Danka všetko naj k 5 mesiačikom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ako po vikende ???Dnes vyzera na super 😎 dnik....
Včera sme boli na Domaši deťom sme vzali bicykle bolo velmi dobre aj slniečko hrialo deti pekne na tvaričkach opalilo hlavne Tiana sem tam zafukal vietor vlny ako pri mori 😀
V piatok ma byť 30 stupnou len aby sme o vydržali 😀 😀 😀 😀
Babky zachvilu su tu prazdniny chystate sa na dovolenky?????Kam ???? 😎 😎 😎 😎

vka
autor
26. máj 2008

kuk na foto 😉

bznka
26. máj 2008

....ahojte......tak uz 5 mesiacov?....tak ten cas leti 😉

....evka mi zatial dovolenku neplanujeme 😒 ...aj ked by som niekam chela ist.....no uvidme podla financii.

vka
autor
26. máj 2008

Ahojte Terka my s dovolenkou stojime asi podobne ja by som velmi chcela ....no ked tohoto roku začneme stavať dom tak najbližšie 3 roky nikam nepojdeme ak nie tak hadam ......pre mna je pobyt pri mori niečo zvlaštne niečo krasne ten život po večeroch ten vzduch klima oddych .......no ved uvidime ak by sme šli tak ku koncu augusta -
Mam na predaj odražadlo cena 150sk zachovale nemate niekto zaujem pripadne neviete o niekom???? 🙂

vka
autor
27. máj 2008

Teploooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😎 😎 😎 😎

bznka
27. máj 2008

na ako dlhooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

....no nas chytil poobede dazd ked sme sa vybrali na prechadzku, ale padol vhod 😉

....v sobotu idema na spissky hrad zo skolky 😉

vka
autor
27. máj 2008

Fijha tak idu aj rodičia???
Dianka idu zo školy 3 juna do Starej Lubove a deti zo školky boli už v divadle takže to maju ako za vylet je to o ničom .....bru noc 😵

lenrie
28. máj 2008

ahojte tak sa konecne hlasim,malemu je uz lepsietak uz mam cas aj na nieco ine uz mi z toho aj sibe sediet len doma:::((((dnes sme boli uz aj trosku von,zajtra kontrola na usnom a snad uz bude ok a buduci tyzdne ojde do skolky lebo sa zblaznim 😀 😀 😀 😀
Evi,prepac ja som na ten pondelok zabudla ☹ ☹ ☹ 😨 😨 dohdoneme sa uz snad na buduci tyzden ja sa ti ozvem dobre?

vka
autor
28. máj 2008

Ahoj Leni tak super potom sa ozvi Terka kvety zasadené pridem na kavičku do tvojej zahradky 😀
deťom sa nechce spať lebo je ešte vidno tak maju čas ešte pol h 🙂

bznka
29. máj 2008

....Evka kvety zasadena.....no neviem ci sa to da nazvat kvetmi ale aspon nieco 😀

....no tentokrat je to vylet aj pre rodicov s detmi zo skolky....tak nech je sranda 😉

vka
autor
29. máj 2008

Boli sme v PO tak sme sa zastavili na salaši joj aspon nemusim variť ale na zajtra uvariť musim lebo cely den robim poradte čo ☹

bznka
29. máj 2008

..neviem nebudem varit 😀

vka
autor
30. máj 2008

😎 😎 😎 😎 😎 😎 Ahojte tak slnečný vikend vraj pred nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????,v nedelu sa chystame na den deti do Ružbach
vraj sa čosi deje aj v tu u nas v meste neviem či iba v nedelu alebo aj zajtra
Pekný vikend všetkým 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

vka
autor
1. jún 2008

Krasny den deti všetkým detičkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
1. jún 2008

aj my sa pripajame k zelaniu 😉

danuska24
1. jún 2008

Evi potom daj vediet ako bolo v ruzbachoch. idem ti pisnut IP. 🙂

danuska24
1. jún 2008

v utorok ideme do poradne na ockovanie, 2 davka hexy a prevenaru, tak bude asi trocha plac. minule sme mali trocha zvysenu teplotku tak uvidime ako to dopadne teraz. inac som strasne zvedava na vahu, potom dam vediet 😀
pekny den

vka
autor
1. jún 2008

Nešli sme do Ružbach lebo mužik prišiel dosť neskoro bol točiť prijimanie a bol pozvaný na obed a nakoniec sa prislubila švagrina takže 😒 teeraz chce isť mužik na nejaký koncert do kulturaku nejak sa mi nechce Dani kuk IPkeby niečo radšej zavolaj nebudem mať čas internetovať === tento tyž mam dosť natlačený a v utorok a stredu idem kamoške pomocť do salonu jej manikerka ostala v nemocnici so slepakom - maj sa