Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
22. nov 2008

No vidiš ja tak presne kašlem a rozpravam ako zo studne teploty nemam tak ani u lekara som nebola no len dufam že sa polepši .....deti maš zdrave chodi malý do školky?

bznka
22. nov 2008

....no evka penazenka bola na narodky a este vianoce ma cakaju a ten moj musi mat ja meniny vtedy 😉 ..o ar dni neskor

..tak stevko ma v darcekoch jasny pehlad len pridava ked dojdu nove letaky 😀 ....miramke to bude asi tak jedno.....

..a mangelik je uz velky tak aj ked kupim hlupost mal by sa radovat nie? 🙂

bznka
22. nov 2008

Tak len sa chorbky pekne vyzdravte, a Lenka to akoze teraz ides az na krv s malou?....no je sila.....mne sa to zda neskro , ked to nahodou neolo z ATB tak potom na co mozu prist? 😒

...ja som mala podobne vyrazky a flaky....skoro viacako 2 mesiace....toko krvy kolke mne vtedy stale brali..aj tak na nic neprisli....len na alergologiu ma objednali neskoro..bo skor sa nedalo vraj...a potom mi doktorka povedla ze naco som rpisla ked uz nema tie flaky

lenrie
22. nov 2008

no tak ja som mala strasne bolesti v hrdle asi dva tyzdne ale tuto nedelu to uz bolo hrozne,ani polknut som nemohla a mandle napuchnute,ze hroza,a tak mi to zislo az dole.....a deti,no mammaleho doma,mne s v tom stave nechcelo s nim trepat kazde rano do skolky,tak hrozne som sa uz davno necitila 😠 a deti?asi to chytaju odomna,mala ma hrdlo cervene,zachripnuta,v noci sa mi budi a maly trosku pokasliava,.....

vka
autor
22. nov 2008

😒 😒 😒 😒 Tian by mal v pondelok už nastupiť vlastne ešte vykašlieva no musi lebo nema ani s kým ostať mužik ma od pondelka službu v Jojke a mamka tak ten tyžden bude chodiť na rehabilitacie ja do prace takže ...ale jemu je už celkom dobre

vka
autor
22. nov 2008

tepovala som koberec v obyvačke inač som kupila ten prašok vanish a o ničom ako 3 dni krasny ako novy no potom všetko nazad a ešte viac lebo ako keby bol takey ako polepeny neviem či mi ježiško neprinesie nový 😀 no už v inej farbe 😀

lenrie
22. nov 2008

Terka,nam brali uz krv ale na nic neprisli,bola to vraj alergicka reakcia a najskor z atb a preto mame odjst az 12teho,lbo z krvi ti alergiu na atb zistia az 6 tyzdnov po dobrani liekov,tak mi to bolo vysvetlene 😒

vka
autor
22. nov 2008

inač na sabinov jedna alergologia je dosť slabe 😒

lenrie
22. nov 2008

no ale na alergo vysetrenie sa vsade caka dlho,aj ja som chodila vKe a tiez sa muselo objednavat ked si sla prvykrat a potom dlho cakat 😠 je to vraj tym,ze vela ludi ma teraz rozne alergie,co doteraz tak enbolo,je tpo skrataka sposobene stylom zivota a dobou v akej zijeme,skratka dan,ved aj ake vselijake nove choroby su 😲

vka
autor
22. nov 2008

veru doba prinaša klady ale aj zapory 😒

bznka
22. nov 2008

..ale aj tak na sobinov aokolie je jedna alergologia malo.......no ale je pravda ze teraz su alergie rozsirenen ejdna radost..no co cheme ked mame Ecka a rozne ine neduhy.

vka
autor
22. nov 2008

😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 idem do lidlu Terka kupim vinko za 69sk a večer ho spolu vipijeme 😉 ok???aj Lenka dojde a bude party 😉 😉 😉

kingstonka
22. nov 2008

...ahojte..dnes ste sa tu nejak rozrozpravali- vidiet, ze je vonku zima a za pc asi lepsie... do toho MC uz asi naozaj zajdem...pocula som ze nechodi vela mamiciek..tak vy co ste doma pridite....

bznka
22. nov 2008

ja som vcera robila punc...spali u nas svokrovci dnes nasi robia zabijacku tak su u nich.....ale nevypila som ani jedne pohar bo mi nechutilo.....ale apson pekne to vonalo....ale dnes si s vami dam

lenrie
22. nov 2008

no stym materskym centrom,niekedy tam sme len my a ta co otvara a minule bolo strasne vela deti ani zahrrat sa nedalo bez bitiek 😀 😝

bznka
22. nov 2008

no nechcem tym povedat ze punc bol zly to nie mam ho velmi rada...len mne akosi vcera nebra

bznka
22. nov 2008

kingstonka sak sa nam predstav?..si sabinovcanka?......pozram ze mas malu dcerku....tak co zubky uz mate?

lenrie
22. nov 2008

no vinko dala by som si,uz som dnes mala pozvanie na vecer od kamosky,ci niekam nevypadneme ale deti su take vselijake a mala sa dost tuto noc budila ,tak neriskujem,skoda ☹

vka
autor
22. nov 2008

Už som doma v lidli ludi a ja myslela že ku večeru menej ako do obeda no to si mysli asi každy a preto to tak vyzera Terka nahodou ti nechutilo lebo bola u teba svokra?? 😉 io na vianoce musim spraviť aj punč Teri chuti to sladko?
Leni ani by sme piť nemohli bo ja taka nadopovana liekmi že až .....
Kingstonka ak to nieje nejake tajomstvo predstav sa nam alebo ako by sme ťa mali oslovovať dosť si si dala dlhý nick žeby Tonka??

vojtecka
22. nov 2008

Caute, ste si tu pisali o vinku, vecer si dam s vami aspon od pocitaca, vonku je hnusne, sama doma s detmi, tak aby mi nesvihlo 😉 😉 😉

lenrie
22. nov 2008

no tak sneh dorazil aj kl nam 😠 😠

vka
autor
22. nov 2008

Ja odbehujem od žehličky a vonku som ani len nepozrela no dorazil .....deti už vyskaju

vka
autor
22. nov 2008

Vojtečka o kolkej budeš popijať vinko????budem ti tiško zavidieť inač malý už nepije na flašku ked som ju vyhadzovala do koša tak maly mi vravel že ju mam dať Vilkovej sestričke no ja mu na to že Paulinka taku s cumlom ako svet nechce 😀 😀 😀 😀 tak to zabralo aj bčka nakupene ale rychlo sa minaju pri jeho pití 😉

vojtecka
22. nov 2008

Brcka som vam nechala v skrinke v skolke, a kde si ich kupila? Nikde v SB som ich nenasla zatial, mohli by ich niekde mat! Dufam ze okolo 20.00 bude maly v posteli, tak potom si dam sama ako alkoholik, ale niekedy sa citim uz na maslu! 😀 Tak si radsej dam vinko 😉 pripoj sa

vka
autor
22. nov 2008

😉 😉 😉 a kolko si mi nechala aby som sa stebou vyrovnala trošku blba otazka ale nezoznamime sa lebo si zdravime dobrý den a kedže si tu pišeme tak Ja som Eva 😉

vojtecka
22. nov 2008

Velmi rada, ja som Mariana, ale prepac idem dat malu do poriadku trocha neskor 🙂 🙂 🙂

vka
autor
22. nov 2008

Teši ma ,,,Dobre moja ja ti tie brčka dam nazad do skrinky som v po každý den a ja malemu kupim (kupila som v tescu) ved aj ked by si nemala kupim aj vam v sb ich nemaju aspon cba a milk agro nikam inam nechodim ........

vka
autor
22. nov 2008

inač Paulinka sa velmi na Vilka podoba aspon s tej malej fotky je to tak vidieť zlata je 🙂

vojtecka
22. nov 2008

Zatial brcka mame, nakupili sme do zasoby, vedela som ze tak skoro sa do PO nedostanem, ale vdaka. Mala je uplne cisto ako Viliam v jej veku, ako cez kopirak 😀 😀 😀 to sa mojmu muzovi podarilo!!! Tianko bol chory?

vka
autor
22. nov 2008

soplil a kašľal tak som ho celý tyž nechala doma ale v pondelok ideme inač ta Magda je už v školke či ani nenastupi