Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
22. nov 2008

no ved to, tu tak rychlo zbehne cas.. ten PC je pozierac casu..
aj teraz by som mala zehlit lebo uz sa mi tu zacina rozrastat kopka na mount everest..

lenrie
22. nov 2008

tak veru,ja ked sadnem k pc ,tak sa neodlepim a to uz tu bol muzik,ze co tu robim 😀 😝

vojtecka
22. nov 2008

Lenka uplne ta chapem a viem si to predstavit, este neviem co ma caka ked mala podrastie. Maly si napriklad rad stavi lego, no co bude ked mu do toho bude mala babrat 😒 😀
Mne teraz ten moj volal, laska cez telefon 😅 😅 😅
Rychlo tu zbehne cas, ale som rada, mozno ste prave zachranili moje dusevne zdravie 😀 😀 😀

lenrie
22. nov 2008

vies co potom bude??ak bude ako moja ,bude mu vsetko len burat ale nie 😝 nechcem ta strasit,mala tiez miluje lego ale vie robit napriek tuym,ze vsetko co maly postavi ona zbura 😠 ale strasne sa maju radi,maly ju chrani a neda na nu dopusit a to ako sa mojaju a ked malemu dma po zadku,mla ho pohladka,da si jeho hlavicku na kolienka a tak ho lutuje a naopak,je to krasne ako sa maju surodenci radi,a tvoj je uz starsi,tak je uz aj rozumnejsi 😉
ja som bez mojho dva dni a chyba mi aj ked niekedy lezie na nervy 🤐 🤐
ja uz pomaly pojde do hajan,este trosku k muzikovi a potom spat,rano zas kolotoc povinnosti a poobede idem do kosic k nasim ,v pondelok ma caka odber krvi

lenrie
22. nov 2008

dobru nocku,zajtra sa ozvem 😉 😉 davno som si tak dobre nepokecala baby 😉 😉 😉

vojtecka
22. nov 2008

Tak to si ma potesila co ma asi caka, aj ked by som nepovedala ze maly je rozumnejsi, on je velky sibal a bol prve vnuca tak si zvykol ze sa svet krutil okolo neho 😎 😎
Ja uz idem k dietkam spinkat, rano vstavame

Prajem krasny vecer a uzite si muzikov ak ich mate pri sebe 😉 😉 😉
Bru nocku

bznka
22. nov 2008

dobru nocku a tesim sa ze sme sa tak rozrastli....aspon s evkou alenkou tu nebudeme same 😉

danuska24
22. nov 2008

Teri diky.. :o(
moj teraz zdrhol 😠
dobru nocku

bznka
23. nov 2008

samoska danuska aj s tebou......sorry 😉

vka
autor
23. nov 2008

No nestačim sa čuduvať taka debata 😒 no Maji oživila si to tu 😉 😉 😉 😉 😉 čo mate dnes na obed dobreho??? my ako tradične polievka kuracia a na hlavne mame ryžu a kur stehna mam už navarene no hlad zatial necitime ojedli sme sa kolačikov takže 😉 😉 😉 😉

vojtecka
23. nov 2008

Tak dobre ranko ci co 😉
Ja mam tu vyhodu ze teraz nevarim, navarim si v sobotu a v nedelu mam pokoj, pozerame rozpravky, vegetime ale musime ist von, lebo sa maly ide zblaznit ze napadol sneh
Ako tu tak sledujem kazda zienka v nedelu doobedu travi v kuchyni 🙂 🙂 🙂

vka
autor
23. nov 2008

My sme sa s Diankou akurat doučili

vka
autor
23. nov 2008

Ako bolo vonku ???aspon malinkeho snehuliačika ste postavili??? 😉

Leni po kolko je minuta v solarku už maju po 10sk???

vojtecka
23. nov 2008

No vonku zima prestrasna, zmrzli sme riadne, ani snehuliacik sa nedal, len bol cely spinavy maly, lebo bral sneh aj s blatom. Super 😒 😒 Este teraz rozmrzame 😉 😉

bznka
23. nov 2008

....Ahojte....tak my sme dnes nevarili..obedovali sme u nasich..no ale to mbudem museit navariet nieco zajtra aby sme mali

..vonku dners je fakt kosa, no neviem co ja budem robit ked bude este chladnejsie ked ja mrznem uz teraz

vka
autor
23. nov 2008

Ej tak niekomu sa žije 😉 😉 😉

nemam rada zimu akurat tak na vianoce tak tam to patri zima a sneh......................ale inač nemusim to oblôiekanie deti tak to je prišerne 😒

bznka
23. nov 2008

....no zije a aspon niekedy 😀

....ani ja zimu nemusim, o obliekani deti uz ani nehovrim 😒 ..mne by vyhovovala so snehom fakt len pocas vianoc tiez

danuska24
23. nov 2008

a ja uz o obliekani malej duplom nehovorim.. 😀 😀 😀 😀 😀
my sme ani von neboli, akurat co sme presli do auta, boli sme blahozelat prababke..
a na obed sme mali fasirky a kasu, polievka klasika..

danuska24
23. nov 2008

o mesiac vianoce... pomaly aj darceky treba.. chcem pokupit cez net co sa bude dat a zvysok v kamennych obchodikoch. 😉
babky a dedkov mame poriesene darceky. (aspon nieco)

bznka
24. nov 2008

Ahojte....tak ako ste zvladli zaciatok tyzdna?

vka
autor
24. nov 2008

Ahojte začiatok tyždna??? tak rychlo a aj celý bude taký 😒
Maji rano mužik zobral brčka tak som ti dala korunky do skrinky ja som ich kupila po 7 50sk ale ked tvoje staly viac doplatim..

Chcela som si kupiť nejaku normalnu čiapku taku žeby som aj ku kabatiku mohla no nič normalne nenajdeš ked idem od autobusu do praca omrzaju mi blatniky 😉 😀

bznka
24. nov 2008

...no mne by bolo treba malej ist kupit ciapku.....normlane tu co som jej kupil ajej je mala....a to som jej skusala v obchdode pred mesiacom a bola ok 😉

bznka
24. nov 2008

..baby ja pisem ako tatar 😀 ....som dnes total mimo, sice moj muziek povei ze to som stale 😀

danuska24
24. nov 2008

Teri my ti rozumieme aj tak 😀 😀 😀

danuska24
24. nov 2008

evi ja som si kupila minuly rok v kenvele a som maximalne spoko

kingstonka
25. nov 2008

...dobre rano... ospravedlnujem sa, ze som sa neozvala a nepredstavila, ale az teraz som sa dostala k poriadnemu precitaniu... Volam sa Ivana- som od narodenia Sabinovcanka, len som si na 4 roky odskocila do UK a v marci sme sa vratili, tak zistujem, ze aj ked 4 roky nie su taky dlhy cas ale znamy zo SB sa mi rozutekali do sveta ..tak rada pokecam s novymi ludmi... Mam 6 mesacnu dcerku... prve 3 mesiace som ju vsade chvalila - ze ako super spi, aka je dobra ... potom prisli prve zubky (3.5mes-mohli pockat ) a odvtedy sa kocka budi 4-6 aj 8x za noc... tak ak uvidite polomrtvolu tlacit kocik tak to som ja... ( na fotke pracujem-ale zistila som ze vsetky mam prilis velke,upravim, pridam)...

dnes nas caka ockovanie ☹

pekny den

bznka
25. nov 2008

Ahojte.....tak sneh uz mame

..nas caka ockovanie na druhy tyzden...aj rozmyslam ci nepojdem dnes ......no uvidim

lenrie
25. nov 2008

Ahojte,tak sa k pc dostavam az dnes,stale sme v Ke,tu vcera cely den snezilo a aj celu noc,takm je stu snehu plno,rano ani noviny nedosli a kalamita,elektricky nejkazdili,na Kosice je tu az prilis vela snehu 😀 😝
o chvilu ideme do Sb,deti sice nechcu ale maly uz konecne po 2 tyzdnoch ide zajtra do skolky.......baby ani ja nemam ciapku ale ja si objednam nejaku adidas,pumu,tie mi supwer sedia 😉 darceky pre deti mam,navstivila som aj kamosku,ta caka druhe babo vo februari a brusko ma teraz vacsie ako ja ked som sla rodit 😉 🙂 maju dievcatko ateraz cakaju chlapceka,tak je stastna 😉 😉
ozaj baby,29.12. tu otvaraju HM a CA,tak sa uz strasne tesim 😉 😉 😉
a ockovanie,aj my dnes ideme ,maly proti zltacke a mala este na 18 mesiacov,co mala odlozene kvoli prevenaru

danuska24
25. nov 2008

ahojte
Ivanka cakame na fotecky 😉 😉
Leni ja som rada ze som po 100 rokoch nasla jednu ciapku co v nej nevyzeram jak totalny debil, lebo na moj kalerab daco zohnat....
nas caka poradna 9.12. + ockovanie + prehliadka na rokl
a na to CA a HM sa tesim aj ja - uz mi to kamoska skor spominala len nevedela ze kedy sa otvara.
inac skoda ze az 29.12. - mohla mat si myslim celkom dobru ryzu..

danuska24
25. nov 2008

dnes mame 11 mesiacikov 😵 😵 😎