Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
6. dec 2008

...no tak u nas mikluas potesil synatora miriamku,ktora bola podarena a aj mna a muzika...ja ani neviem ci som si taku nadielku zasluzila 😉

...a boli sme na navsteve 😉

vojtecka
6. dec 2008

Pekny vecer mamicky, u nas to bolo uz od vcera vecera len o mikulasovi, umyval si sam cizmicku, isiel spat uz o 19.00 a rano to stalo za to 🙂 🙂 🙂 Krasne detske očka 🙂 🙂 🙂

Inak uz len tazden a pride drahy 😀 😀 😝 😅

vka
autor
6. dec 2008

Takže aj u teba sa budu lesknuť očka za tyžden hej 😉 bude doma až do silvestra

vojtecka
6. dec 2008

Tak to vies ze sa budu lesknut, prave volal a uz je mu velmi smutno, hlavne ze dnes rano nevidel maleho 😒 😒
Dufam ze pojde do roboty az po troch kraloch, tak to sa stihneme aj pohadat 😉 😉

vka
autor
6. dec 2008

😉 no super tak budu krasne vianoce ja si prichadzajuce sviatky vôbec neuvedomujem 😒

vka
autor
6. dec 2008

Pekne fotečky Maji daj aj s malej lebo ked ju vidim furt spinka

vojtecka
6. dec 2008

dam aj malej, len mi blbne mobil, treba ho vymenit 😠 😠 😠
Ja sa zasa na sviatky tesim, ale preto ze budeme vsetci doma a trocha oddychnem 😉 😉

vka
autor
6. dec 2008

Ako aj ja sa tešim na štedru večeru na to pohodlie ale pred tym ten stres nakupy varenie upratovanie je bohužial na mne moj mužik na to nema čas a ked ma isť na nakup tak to asi radšej sama lebo .................................................................................................................................................

vojtecka
6. dec 2008

Na tak u nas je to naopak, ja neznasam nakupy, napisem zoznam a mam pokoj vyberia sa aj s malym a mam pol dna pokoj 🙂 Poupratujem cez tyzden, ked je maly v skolke a varenie 😠 to ma caka uz som aj odvykla 😉
Uz by sme mohli dat aj kavu nie? 😅

vka
autor
6. dec 2008

No to veru ale do vianoc aspon zo mna nič po obede v študiu mam kopec objednavok v stredu 17 mam skušku začina sa dalšie kolo tak sa budem učiť a upratovať neviem kedy budem dnes som myslela že budem kuchynu no zabudla som kupiť savo glanc tak sa hlbkove upratovanie nekonalo

vka
autor
6. dec 2008

maly zaspal pri telke tak musim off ...čože ho tak dnes skoro zlomilo 😒 😒 😒

bznka
6. dec 2008

....mariana pozrela som si fotky?...kde vlastne v Sb byvate...napis do SS ak nehces verejne.......no synatora mas zlateho. No a nech ti ten tyzden ubehne co najrychlejsie a nech maz muzika doma

....ja som sa tesila dnes z malej a jej radosti....a aj zo stevka....a konecne to videl aj muzicek..lebo on nikdy nebol doma rano na mikulasa ..povacsine v praci.

....tak ja si stresy nerobim ...co stihnem to stihnem, nakupy ...to urobi aj muzicek....ale povacsine mam nakupene priebezne....moj muzicek nakup urobi v pohode ale ma napisane a berie to co uvidi nepozera cze to je aj lacnejsie 😉

...no vnovom roku by sme mohli dat nejaku stretavku, lebo vidim ze do knca to bude uz tazke

bznka
6. dec 2008

...baby co na podrazdene dasno pri zube?..mariana rad....ak neprejde tak pojdem k zubarovi.....neboli ma len ked jem tak stipe .....mam pcit ze je take ako doskriabane tam ale neviem z coho 😒

vojtecka
6. dec 2008

Byvame na Sladkovicovej, po sabinovsky "mala hura". A ty ? 😉

Co ti poradit, ak je to podrazdene, umyvaj makkou kefkou a vyplachuj ustnou vodou po 2 dnoch prejde 😉

No ja si uz robim plany, umyjem cez tyzden okna, prezleciem periny, oholim nohy 😉 a potom sa budem venovat len muzickovi 😝 😝 😝 😵

bznka
7. dec 2008

....mala hura?....to kde je?....niekde asi na hure 😀

..my sme na dolnom konci Sb...cize Komenskeho

..no kym spim takje dsasno vpohode ako zacnem jest tak je to o nicom..tak makku kefku pozuvam a vypychujem..tak uvidm ci prejde ale pre istotu uajem k zubarovi za to nic nedam...a spon mi este opravi jeden zub 😉

No ty mas plany..oholit nohy 😀 ..aj mne treba...ale ked v zime sa mi tak drazidia po holeni

vka
autor
7. dec 2008

Ranko,,,,,,,,,, terka vyplachuj s palenkou asi si dasno s niečim podraždila
aj mna nohy neskutočne svrbia po oholeni asi kvoli tomu že mam suchu pokožku mužik išiel toiť do michaloviec a ja s deťmi idem k našim otec ma narodeniny tak trocha pooslavovať ,,, čo dnes varite???

danuska24
7. dec 2008

cafte. my dnes ideme k nasim na obed 😉
ked sme pri tych nohach... aj mne treba... 😅 😅

bznka
7. dec 2008

...ze vyplachuj palenkou....tak to nehrozi....to ju radsej vypijem 😀 ..ale nie am super ustnu vodu a aj salviu mam doma tak radsej tym 😉

...ja som tiez dnes sama doma....muzicek je v praci ma sluzbu....no ale budeme doma kedze malej sa akosi spustilo z nosa.....asi to bude ubkami ale pre istotu.

..evka ty tak vo velkom soferujes?

kingstonka
7. dec 2008

Ahojte... je tu niekto na pokec?...manzel odisiel na sluzobku... mala konecne na chvilu zaspala (dnes ma hrozne nespavy den)

bznka
7. dec 2008

tak manzelik ti tiezchodi prec?....juj ja mam svojho dnes len v praci cely den a uz mi je dlho bez neho

kingstonka
7. dec 2008

len na do stvrtka isiel ...na nejake skolenie ☹ 4 dni to sa este da... si tu niekde pisala ze byvate na komenskeho..tak my tiez... 🙂

bznka
7. dec 2008

tak nech ti to rychlo zbehne..vlastne vam.....no nastastie ten moj nechodi na sluzobky a ked ano tak prilis malo.

kingstonka
7. dec 2008

kocka sa uz zobudila...tak bezim k nej... pekny vecer

vka
autor
7. dec 2008

Terka ja a auto to sme kamarati šoferujem velmi rada akurat ked je poladovica či kopa snehu tak sa vyhybam nikdy nevieš..........................................................babky poradte aký kupiť kvet aby mi pohlcovala vlhkosť v spalni mam velku vlhkosť a dosť mi to vadi a citiť to hlavne v perinači sice tam periny nedavam ale su tam vankuše čo ked dojde navšteva a blbosti ozdoby na stromček čačky ......................... 😒

bznka
7. dec 2008

tak ti neporadim evka s tym kvetom

...no a zajtra volam k zubarovi....dufam ze existuje nieco take ako zaruka na zub....zub ma sice neboli ale kvoli tomu dasnu sa mi to nepaci...radsej nech viem na com som 😉 .....ale bola som aj na dentalnej hygiene...tak dufam ze sa neozyva nieco potom...alebo somchytila zapal....to som uz mala raz pri podrazdenom dasne

danuska24
7. dec 2008

Evi neviem ci je to kvet 😀 😀 😀 😀 ale my mame kvoli vlhkosti kupeny Ceresit - dobra vecicka. mali ho v tescu v akcii aj tablety do neho, neviem ci este maju. ja som s nim spokojna

danuska24
7. dec 2008

takze nakoniec mi muzik zatrhol kociar co som si vyhliadla, ale nieco na tom bude, mal toho celkom dost - a za 3000 - takze asi za vela by nestal, navyse na slovensku som ho ani nenasla a nikto o nom nepocul a este k tomu ho vyrabaju madari. takze sme nakoniec objednali http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=1737&pg=2&... cam flip, dufam ze to nebol krok do ....... 😀

kingstonka
8. dec 2008

dobre ranko...

Evi z vlhkostou sme my mali problem (veeeelky )v Uk- ten ceresit je dobra vec...alebo zatial skus do misky nasypat vacsie mnozstvo kuchynskej soli...

Danka- pekny kocik ste si vybrali...my sme este sice len nedavno presli z hlbokeho do sportoveho - ale uz poskulujem po golfovych- potom daj vediet ako si s nim spokojna...

bznka
8. dec 2008

..no my mame tiez dost vlhy byt...ale odkedy je bytovka zateplena tak je to lepsie....samoska vymenou starych okie n za plastove ....vlhkost vyrazne stupla....peeto stale dookola vetram.......nam normalne o sto sestr pracuju steny ..vsetko puka a oduva sa stara omietka....steny sme si povedali ze opravime ked zateplia bytovku....tak moznot oho leta sa do toho pustime ...aj tak chemem kazdy rok jednu izbu nech nemame vela 😀

danuska24
8. dec 2008

dobre ranko 😀
mala akurat zaspava-v poslednej dobe je to dost velky boj. predtym nebol problem, supla som ju do postielky, pusa a ona bez debat zaspala. teraz este len zbada postielku a uz taky rev... tak ju vzdy len polozim, dam jej hracky-nech sa pohra, poviem jej ze nemusi spinkat nech si len polezi a pohra sa 😀 😀 😀 a az na par chvil to uz zvladame bez placu. 😅 😉 😉
kocik dufam ze bude ok, predsa CAM - tak dufam ze ked je to ,,znacka,, ...... este sa mi pacil jeden - ale muzik po predchadzajucich skusenostiach s predoslym kociarom uz o babypoint nechcel pocut..