Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

dioliana1
9. jan 2009

vka: chcela som ho tam dat skor ako v septembri , mame 2 skolky a ta plnsia je 3 minuty od domu tá druhá 30 minut pešo.

danuska24
9. jan 2009

akurat som dozehlila. isla som nakojit malu, herecka uz ma cakala-sedela v postielke 😀

danuska24
9. jan 2009

malej idu dalsie 2 zubky, takze teplotuje a tak jej tecie chudatku z nosteka.. ☹

vojtecka
10. jan 2009

Caute kocky, no tak to vyzera ze plyn tak skoro nebude, ked vam bude zima pridte k nam, zakurime do kozuba 😉 😉

Nasej krasavici tiez idu zubky prve, tak slinta, kuse atd 🙂

vka
autor
11. jan 2009

dobre dojdeme aj s vinečkom 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 pozdravujem bezuzbe deturence 😀

bznka
11. jan 2009

Ahojte.....a peknu nedelu

danuska24
11. jan 2009

ahoj. teploty uz nemame ale z nosa este stale potocik ☹
Dr. vravela ze ak do utorka nebude lepsie tak mame prist.. pekny vecer

dioliana1
11. jan 2009

pekný aj Tebe....... 😉

prosimodpoved
11. jan 2009

Chcela by som sa Vas opytat ci neviete kedy ma ordinacne hodiny Mudr. Strýčková.Chcela by som k nej zacat chodit ale som z Kosic takze jej musim zavolat.no ani rano nezdvihali telefon.neviete ci nema nahodou dovolenku?

danuska24
12. jan 2009

caute, co nove?

vojtecka
12. jan 2009

Caute, caute, nic nove, stale zima, plyn nepustili, a doma kolotoč ako vzdy. 😉
No o tej MUDr. Strýčkovej som ani nepočula 😖

bznka
12. jan 2009

a k tomu hori elektraren ..alebo uz dohorela

...no a kto pocul o gynokologicke Kleinovej?

lenrie
12. jan 2009

ahojte,tak veru nic nove,akurat som bola po maleho v skolke a uz sa hraju s legom,som zvedava dokedy 😕 😨
a ani o jednej gynekologicke som nepocula ale vlastne ja poznam len lekarov v Ke,v presove nikoho ani som tam nikdy u lekarov nebola ,len na pohotovosti raz,takze nepomozem 😖 ale tusim k jednej z tych dvoch chodi kmotra ale nie som si ista

janazuza
12. jan 2009

Ahojte. Strýčkovú nepoznám a Klainová je super( ak sa nezmenila) 🙂

danuska24
12. jan 2009

trosku sa malej polepsilo, ale este to nie je ok, no hlavne ze uz jej netecie tolko z nosa.

kingstonka
13. jan 2009

dobre rano... u mna sa vela nezmenilo okrem toho ze sa male nebudi kazdu hodinu v noci ale uz aj kazdu polhodinu ☹ dnes sme pat uz hore od 6h... du 😒 fam, ze to ry 😒 chlo prejde.....pekny den

bznka
13. jan 2009

JAnazuza..a mas s nou osobne skusenosti,...ja som tiez pocula je ze super..ale pre istotu zistujem

danuska24
13. jan 2009

my od 7.00, tatik dal malej taku pusu az sa prebrala 😅 😅
vojtecka videla som ta v meste 😉

vojtecka
13. jan 2009

Caute kocky 😉 😉
No super Danuska, ja teba asi nie lebo chodim ako tlk, furt sa dakde ponahlam, treba ma prepadnut 🙂
Bola som s malou na poradni, mame 7200g, sucharik moj, ale popapa toho dost vela az sa cudujem 😉 😉 😅
Chodim ku Bujňakovej, ked som dnes nahodou niekoho predbehla tak prepacte, ale bolo tam tolko ludi ze az, ziadny system kto je na rade, volali dalej, nikto nic, tak som isla ja 😀 😅

danuska24
13. jan 2009

ja som isla na aute

vojtecka
13. jan 2009

tak si ma mala asi obehnut alebo co 😉

danuska24
13. jan 2009

😀 😀
dnes som bola v sekaci v a-cku pri grande - malej som kupila celkom sikovne vecicky, ale bolo tam dost tmavych spoluobcanov, tak to bolo dost na nervy...
mali vsetko po 9,-- sk 😅 😀 😀

kingstonka
14. jan 2009

dobre rano.... pozeram, ze ak chcem s niekym pokec tak by som sem mala prist vecer a nie takto rano 🙂

vojtecka
14. jan 2009

Dobre ranko, som hore uz od 5.30, mala bola vyspata, uz som stihla dnes vselico. Dokedy maju akci V A-cku? Musim ist pozriet aj ja. Ako inak dievcata? 😀

lenrie
14. jan 2009

ahojte,tak my sme hore od 7dmej,zobudili sme sa na budik,trebalo maleho vychystat do skolky,nastastie ho bral vcera a dnes tatik,takze som obliekla len maleho 😉 😉 no v sekaci som uz davno nebola,ked bol Niko maly chodila som dost ale cisto do detskych a tam mali vazne super veci,teraz nakupujem uz len cez net

danuska24
14. jan 2009

mariani myslim ze sekac rusia tak asi kym vsetko nepredaju (aspon tak som pocula, tak neviem co je na tom pravdy)

dioliana1
14. jan 2009

su tu nejaké lipiancanky? prihlaste sa v teme Lipany 🙂

kingstonka
14. jan 2009

ahojte....nechodite nahodou niektora cvicit pilates do cvc?.... by ma zaujimalo, ze kolko ludi tam chodi...ci nemaju plno... neviem ci sa mi sice podari tam dostat v najblizsej dobe ale uz by som raz mala zacat...

lenrie
14. jan 2009

no moja kmotra bola parkrat cvicit ale nic blizsie neviem aj nejake baby co chodia do MC tam chodia cvicit