Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Slobodná matka s dieťaťom z okolia Prešova

wandam3
1. feb 2016

Ahojte. Som slobodná matka s tri a pol ročným synom.. Radi trávime čas na ihriskách, kúpalisku, radi športujeme..Občas nám je ale dvojke otupno.. Ak by sa našla slobodná matka s podobným osudom 🙂 . rada ťa spoznám.. Mám priateľov väčšinou z úplných rodín a neide skĺbiť záujmy..tak či náhodou... čisto seriózne kamarátsky vzťah...Sme z okolia Prešov

meluzinaaa
13. feb 2016

@wandam3 Ahoj. Nie som slobodna matka, ale nas tatik sa nerad tula a tak sa tulame bez neho.Aj my sme radi vonku. Ak chces, ozvi sa. Ktovie,ci si nesadneme.

wandam3
autor
14. feb 2016

@meluzinaaa ahoj jasne ...mozeme sa dohodnut na stretku ,kludne v nejakom centre pre deti a matky alebo daj navrh rada sa stretnem 🙂

meluzinaaa
14. feb 2016

@wandam3 My sme medzi Presovom a Kosicami. Presov nemame velmi zmapovany. Zajtra ideme na prazdniny, ale keby sme nesli, urcite by sme daco dohodli. Ja sa rada pridam a ked sa slubim, pridem. Ozvem sa Ti. pa

wandam3
autor
15. feb 2016

oki ... tak vy nam ukazete *kosice my vam presov...najdes ma aj na fb.. wanda sofrankova

meluzinaaa
21. feb 2016

@wandam3 To bude super. Dnes sme dosli z vidieka. Juj ale som dorobena. Tam sa malovalo. Cely tyzden. Na fcb si ta pridam, ale nechodim tam casto. pa

wandam3
autor
23. feb 2016

@meluzinaaa oki jasne ale lepsie je komunikovat tam alebo inou cestou ako tu , kde si to moze kazdy citat :D

meluzinaaa
24. feb 2016

ok. Tak cez fcb.Tu uz nie.pa

mishou
2. jan 2019

@wandam3 ahoj, som buduca mamicka a vacsinu casu travim sama, kedze niesom Presovcanka nemam tu ani velmi kamosky, ak ano tak vsetko zadane...priatela mam, ale ten travi vela casu s kamosmi, tak by sme nejake stretko mohli zorganizovat spolu 🙂

milushka41
6. jan 2019

aj ja by som sa pridala do "zoznamky". Tiez som cerstvo slobodna matka a kamoska by sa hodila 🙂

mishou
7. jan 2019

@milushka41 napisala som si sukromnu spravu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli