Slobodný otecko - zoznamka?

jeestenadej
1. jan 2019

Ahojte... Vie mi niekto poradiť nejakú zoznamku pre slobodných oteckov? Mám 6r. synčeka ktorý žije v mojej opatere. Vopred ďakujem za odpoveď.

liaka
2. jan 2019

@jeestenadej a dcerka?

jeestenadej
autor
7. jan 2019

@liaka čo dcérka??? Písal som že žijem sám so svojím synom... ( Takže nechápem čo s tým má tvoja otázka spoločne ??? )

liaka
7. jan 2019

@jeestenadej pisete ze mate 6 rocneho syna. A dcera Vasa nie je, ktoru mate?

0silvia0
7. jan 2019

@liaka odkiaľ vieš, že dotyčný má dcéru?

liaka
7. jan 2019

@0silvia0 poznam ho.

klarissa25
7. jan 2019

@liaka tak to je pruser ze dceru zamlcal 😂😂😂

jeestenadej
autor
8. jan 2019

@liaka je lahke skovavat sa za pseudonym a mat mudre reci. Ja zijem so synom a to je realita! Dcerka zije s matkou. Stretavame sa ale nemam preco riesit ich stav. Ja riesim svoju rodinnu situaciu.

kiwi3
8. jan 2019

@klarissa25 on napisal len, ze syn zije v jeho opatere. tym chcel asi povedat, ze "zaujemkyna" bude pripadne zit aj s jeho synom. nepisal kolko a ake ma deti. tak neviem, aky je problem

jeestenadej
autor
8. jan 2019

@liaka A okrem toho ze ma poznas... Vies kolko penazi dlzi synova matka na vyzivnom od roku 2014? Viem kto si... No teraz odpovedz. Vies aj o tom ze jeho matka opustila svoje dieta ked mal 1.5 roka?! Vies kvoli comu? Vies preco opustila jeho matka svoje dieta o rok na to? Tak Sa chova matka k svojmu dietatu??? Odpovedz ked ma poznas... Vies preco jej vlastne dieta nechce s nou zit?! Ja poznam na vsetko odpovede !

jeestenadej
autor
8. jan 2019

@kiwi3 dakujem. Aspon jedna osoba to pochopila.😃

liaka
9. jan 2019

@jeestenadej to zas ja tolko do toho nevidim...Poznam len z videnia a z internetu. Len mi prislo luto, ze si dceru zatajil. Ale mozno som to ozaj len zle pochopila.

siska1313
9. jan 2019

@jeestenadej ahoj, myslím, že nejaká špeci zoznamka pre slobodných oteckov nie je. V každej podľa mňa uvedies svoj stav, s kym žiješ a podobne. Podľa miery tvojej uprimnosti sa ti potom prípadne ozve druhá strana. Ja mám dobré skúsenosti so zoznamkou partneri.sk. spoznala som tak manžela, už sme spolu 10rokov a máme dve detičky. Držím palce🍀🍀

jeestenadej
autor
9. jan 2019

@liaka Naozaj si to zle pochopila. Ja som už napísal že riešim svoj vzťah a budúcnosť. A taktiež malému chýba mama a ak nie mama tak aspoň kamarátka.Este aby som uviedol vec na pravú mieru: Svoju dcérku som nezatajil a ani to nikdy nemienim urobiť.!!! Chcem začať odznova a mať rodinu a aj moja dcérka ktorá nežije so mnou do nej bude vždy patriť. Môžete si komentovať čo chcete a hlavne ak niečo viete len s počutia 😀 Občas sú veci úplne inak ako počujete.

jeestenadej
autor
9. jan 2019

@siska1313 Ďakujem a aj ja držím palce vám a prajem všetko dobré v novom roku.

liaka
9. jan 2019

@jeestenadej Tak len z prveho prispevku to vyznelo tak, ze ju chcete zatajit. Zelam nech si najdete nejakú novu "mamicku". Vsetko dobre.

jeestenadej
autor
9. jan 2019

@liaka Ďakuem. Ale už som to spomínal. Pre pochopenie: dcérka žije s matkou. Ja hľadám nový vzťah a preto som napísal že mám 6r. syna ktorý žije v mojej opatere. Nebol v tom úmysel niekoho zatajovat. Mrzí ma že som napísal určité vecí ktoré mali zostať len medzi mnou a ex ale vytočilo ma to že má niekto pozná a odsúdi má hneď na základe reči.