Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

lasonka
21. aug 2006

ahoj kalupinka, ja sice nie som z Pezinka, ale byvame na ciernej vode /chorv.grob/ a mam 30 r. a tiez 3,5 rocnu dcerku a tiet robotkujem, uz dlho - od jej 7 mesiacov.

sylvie
21. aug 2006

ahoj, ja sice nie som z Modry, ale moj manzel je a chceli sme sa tam este tento rok prestahovat, ale asi nam to nevyjde.. chceli sme kupit byt v tej novostavbe na Vajanskeho, aj sme tam mali rezervovany jeden byt, ale ked som minuly tyzden volala do tej firmy co to predava, tak mi povedali, ze ten byt predali niekomu inemu.. ostali tam este nejake byty, ale tie nam moc nevyhovuju.. tak neviem co budeme robit.. skusam aj hladat nejaky pozemok..
a vy kde v Modre byvate ?
inac ja mam jedneho syna, vola sa Erik a presne dnes ma 5 mesiacov.. ale je vidiet v PAS-e.. v nastaveniach si mozes aj ty vyplnit udaje a potom sa ti to bude zobrazovat v PAS-e..

sylvie
21. aug 2006

aj ja mam 30 rokov..a som zatial doma na materskej..

kalupinka
autor
21. aug 2006

sylvie.....byvam blizko Vajanskeho pri policajtoch ten smer 🙂
no skoda ze vam ten bytik vyfukli 😒 a kde byvate v Ba?
aj ja chcem byt na materskej esteeeee

😅 ale vazne

lasonka ako daleko si odo mna ja som taka orientacna az to boli 😀

lasonka
21. aug 2006

od Pezinka to je asi 7 km... pracujes v BA?

kalupinka
autor
21. aug 2006

lasonka....ano pracujem v Ba blizko Mlyns.Niv a ty si na tom ako? 🙂
tak to ste blizucko od nas od Modry 😎

lasonka
21. aug 2006

ja pracujem na Landererovej, to je od Niv asi 1 minutu 🙂

kalupinka
autor
21. aug 2006

no parada inak taku ulicu som nepocula este a to som priamo povodne z BA

ja na kosickej ul.

a ako cestujes do robotky?

sylvie
21. aug 2006

kalupinka, my byvame v Devinskej novej vsi.. a povodne si odkial ? a ako dlho si bola na materskej ?

kalupinka
autor
22. aug 2006

sylvie ........som z Ba byvala som na dlhych dieloch s rodicmi no vsak ako inak 😝 😀
muz je modran a ja uz vlastne tiez...je tam celkom fajn ked to teda beries z toho hladiska kludu rodiny a tak a zase do ba ci pezinka nie je daleko ked cokolvek treba
ja som si uzila plne matersku vlastne uplne presne mala sa narodila 24.3.2003 a do prace som nastupila 24.4.2006
🙂

ale aj tak sladka materska to je tak ze konecne som si nasla nejaky ten spravny system a skoncila sa ...hm 😖 jaj aj na druhu by som celkom rada sla 😅

lasonka..........kde siii???

dadka212
22. aug 2006

ahojte...ja sa k vám pridávam síce ešte nie som mamina, ale už čoskoro budem 🙂....ja bývam priamo v pezinku

kalupinka
autor
22. aug 2006

dadka212.............ahojkaj tak ta teda vitam 🙂
ja byvam priamo v MODRE 😀
a v kolkom mes.si????a co cakas??? 🙂

dadka212
22. aug 2006

ahoj kalupinka....ja som zatiaľ iba v 13 tt a ešte neviem čo čakáme, ale som strašne zvedavá priateľ si praje dievčatko mne je to v podstate jedno len nech je mimi zdravučké 😉
...a inak do modry chodievam gynekologičke

kalupinka
autor
22. aug 2006

dadka212.a ku komu?

a na zmrzku tam nechodis? 🙂

mas pravdu hlavn nech je babatko zdrave
ja mam dcerku ale druhe by mohol byt syn 😉 snad xi

dadka212
22. aug 2006

....k Matušovičovej

a jasné, že chodievame aj na zmrzku...priateľ tam má babku takže do modry chodievame skoro každý týždeň keď nám to vyjde 🙂

kalupinka ja som ťa tuším videla na babetku, ale tam som neprispievala zdalo sa mi to tam také nepriehľadné ja mám radšej také jednoduchšie fóra xi 😀

kalupinka
autor
22. aug 2006

DADKA no vidis a ja mam zase opacny pocit 😀

no fajn tak sa mozno aj na zmrzke stretnemeee 🙂

sylvie
22. aug 2006

kalupinka, prave preto chcem ist do Modry, lebo je tam taky klud.. trochu mi vadi, ze sa tam pomaly kazdy s kazdym pozna a funguje ohovaranie, ale snad si na to zvyknem a budem to ignorovat.. ty si si ako na toto zvykla ?
a zmrzku myslis tu u taliana ? 😉

expertka8
22. aug 2006

..ahojte maminy...je tu niekto z Budmeríc???

kalupinka
autor
22. aug 2006

expertka...ahoj vsak to je kusocek od nas

si priamo z Budmeric?
nas tato tam na ryby chodi 😝

expertka8
22. aug 2006

..ahoj kalupinka 🙂
..mám odtiaľ švagrinú 😅 ...preto tá otázočka 😉

stonozka
22. aug 2006

ahojte maminky, ja síce z Modry nepochádzam, ale máme tam známych a som tam ako doma a ta zmrzka čo spomínate je aj s vonkajším občerstvením, blízko námestia ?! Ak ano je to známi... 🙂

sylvie
22. aug 2006

stonozka, ja som myslela tu druhu co je oproti na druhej strane.. 😉

sylvie
22. aug 2006

z Budmeric je Andy, ale ona sem moc nechodi.. chodila viac na mojasvadba.sk.. ale mohla by sa ozvat.. 😉

dadka212
22. aug 2006

no s tým ohováraním ja neviem, ale ja bývam v pezinku už snáď odjakživa a nie je to o moc väčšie mesto ako modra, ale nie je to až také strašné, možno si to iba nevšímam 😎
ja som tiež myslela zmrzku tú jadranskú

kalupinka
autor
22. aug 2006

STONOZKA ahojkaj ja chodim na druhu stranu na zmrzku pri spoitelni zda sa mi tam najlepsia 🙂

kalupinka
autor
22. aug 2006

dadka tak Modra je klebetenim typicka nuz 😒

na jednej strane si niekto cvrkne a na druhej sa uz posral s prepacenim 😀

ale ja nie som ten vhodny typ na drby mna to nezaujima a skor je nevyhoda ked byvas v bytovke lepsie je v dome mas ako take sukromie aspon
ja yvam v tej bytovke 😠 ale snazim sa mat aj tak ako take sukromie aj ked je to problem ked na teba nic nemaju aspon si vymyslia ale to ja mam na haku 😎

dadka212
22. aug 2006

ja tiež bývam v bytovke nedávno som sa presťahovala k priateľovi, ale tam kde sme bývali predtým nebolo žiadne ohováranie a tiež to bola bytovka a teraz to tiež nepociťujem možno lebo tam bývam iba pol roka 😒 veď uvidíme neskôr...ale ja si také veci ani nevšímam 😎 iba také pekné drby že ten má bábo, ten sa oženil a pod. iné ma nezaujímajú

sylvie
22. aug 2006

dadka, no podla mna Pezinok je o dost vacsi ako Modra..
a o tej zmzke o sporitelni som aj ja pocula, ze je najlepsia..
tie drby asi treba brat jednym uchom dnu a druhym von.. 😉

dadka212
22. aug 2006

najlepšie je ich ani nepustiť tým uchom dnu 😀

kalupinka
autor
22. aug 2006

dadka lebo ta asi nepoznaju...netreba si velmi ludi pripustat ja som bola velmi naivna...ja som taky ten priatelsky typ a moc sa mi to neosvedcilo...hm 😖

ano netreba si to vsimat 😉

sylvie pezinok je urcite lepsi...je tam aspon viac obchodikov parcik pekne detske centrum a taaak mne by mozno aj viac vyhovoval

a ta zmrzka ta je naozaj najlepsia nechapem preco vacsina chodi na druhu stranu je o moc chutnejsia uz inam ani nechodime v Modre okusat skusili sme porovnali a zhodnotili 🙂