Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

anaxamon
14. nov 2006

dievcence z Pk poradte mi nejaku fajn pedikerku....
dakujem mockrat

kalupinka
autor
21. nov 2006

fuuuha vy ste tto tu teda rozbehli poriadne a to prave ked nemam na net taky casty pristuphmmm

vsetky vas zdraviiim a prajem vsetko dobreee 😉

jj2202
21. nov 2006

ahoj kalupinka, davno som ta nevidela
ako sa mas?

barbulka
6. dec 2006

Ahojte, tak aj sa sa pridavam 🙂 Byvame v Castej a radi by sme chodili do nejakeho materskeho centra na cvicenie alebo len tak pokecat s inymi mamickami a babetkami, poradi nam niekto ?

kalupinka
autor
14. dec 2006

AHOJKAJTE,ja viem som tu strasne malo odkedy nemam pristup na net je to take prilezitostne

sylvie
5. jan 2007

ja som tu tiez dlho nebola, nejak nestiham..

kittyna
18. jan 2007

ahojte... som z Častej ale momentálne z Modry..

sylvie
18. feb 2007

ahoj kittyna a kde v Modre byvas?
ozaj kocky co ste z Modry neviete o niekom kto predava 3-4 izbovy byt v Modre?

kittyna
27. feb 2007

ahoj sylvie, dlho som tu nebola tak píšem až teraz.. Čo ti poviem že bývam tam, kde mám výhlad rovno na cintorín 🙂

elliana
10. mar 2007

zdravim PK a okolie a pridavam sa k vam.

kittyna
14. mar 2007

ahoj eliana.. Aspoň ťa ja privítam, nejako to tu vymrelo.... 😢

elliana
14. mar 2007

aj ja mam pocit, ze je tu ticho...
Si mamina?

kittyna
14. mar 2007

som mamina skoro ročnej Miški. A ty??

elliana
14. mar 2007

ja mam polrocnu Zoju. Chodis niekedy do PK? Tusim si pisala, ze zijes v modre a pochadzas s Castej. To mas super, ze mas blizko rodicov

kittyna
14. mar 2007

Do Pk ani nechodím, iba ak tak na nákupy, alebo keď niečo treba. Ako sa to vezme rodičov - mama minulý rok zomrela a otec býva na bytovke o poschodie vyšie ako moja babka v Častej 🙂 Tak to nemám ďaleko ani jednému 🙂 a ty si odkiaľ?

kalupinka
autor
14. mar 2007

jaaaj skoda ze ja sem tak malo chodim....coskoro mi uz nainstaluju net tak to bude lepsie.....ja byvam priamo v Modre.....a pre sylvik....predavat budeme ale este nejke 2 rocky to potrva akurat dnes nasa suseda predala svoj byt jednej rodinke ...skoda ze som to nevedela ze sa cosi take deje mohla som vam to dojednat...fajn prerobeny byt...hm...neskoro som sem kukla...

elliana
14. mar 2007

kit, ja som povodom z Oravy, manzel od Lucenca, tak to mame trocha dalej...
A v PK sme preto, ze je tu krajsie, ako v BA

kittyna
15. mar 2007

V Ba by som sa bála bývať. Už len preto by som sa bála že ma tam nejaký feťak zbije kvôli nejaký peniazom... ja radšej zostávam v kľudnej oblasti.

megie
28. mar 2007

Ahojte dievčatá, aj ja som z Pezinka 🙂 😉

megie
28. mar 2007

Nikto tu nie je??? ☹

kittyna
28. mar 2007

ahoj megie... to tu je už dlllho vymreté... 🙂

megie
28. mar 2007

no...naposledy sa tu kecalo 15 marca, čo nie je až také strašné.... ale vidím že okrem nás dvoch tu nikto nie je, asi su všetci vo svojich termínoch, že? 🙂

megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittyna
28. mar 2007

no tak ja niesom tehulka.. ja už mám ročnú dcérku.. a že by som bola stará sa nedá povedať... 😀

megie
29. mar 2007

kittyna 😀

elliana
29. mar 2007

ahoj megie

megie
29. mar 2007

jéého elli, ty si z Pezinka? No toto... A kde bývaš? 🙂

elliana
29. mar 2007

na juhu

megie
29. mar 2007

Aha...Ja na Zámockej (pri trhu). Ale do okt. minulého roka som bývala na Muškáte... A ako sa darí, bývaš aj s priateľom/manželom? Ja sama - zatial...

elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz