Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

samayka
13. nov 2008

no veď zas to nie je až tak ďaleko 😀 tak sa zrejme budeme križovať v parku s kočárikmi 😵

dadka212
13. nov 2008

do parku chodíme asi všetky 😀 😀 šak kam inam 😖

samayka
13. nov 2008

tak ja zatial len zriedka - so synovčekom.. ale už sa neviem dočkať na to naše vlastné 😵

krajcoanka
14. nov 2008

ahojte!
Tak my sme sa vrátili včera večer o 9 z SCS.Minuli sme v hm-ku asi 100 eur 😝 , ale výber sa nedá porovnať s naším HM.Pokupili sme najviac Lubkovi na vianoce.Ale neobišiel ani Davidko na prázdno (aj mne sa niečo ušlo), Len sme nestihli ísť ešte do toys are us.Tam sme chceli tiež ísť, kupiť niečo na vianoce.No keďže sme tam išli ešte na navštevu, bolo málo času.Po ceste späť som sa stihla aj povracať, lebo som bola hlada a na navšteve som si dala pohár pomaranč. džusu a nieako mi nesadool...Ale aj tak dobre, lebo ma strašne hlava bolela(skoro vždy ked mi je zle od žaludka) takže ked so m sa vy...tak ma aj hlava prestala boleť.
Najhoršie to zvladal Davidko.Nechcel byť sedačke a celúúúú cestu späť nám vrešťal.Musela som ho mať od hraníc na kolenách, potom už bolo dobre. 😒

radoslava
14. nov 2008

Ahojte .
Krajčovanka mi sa chystame do Hainburgu na nakupy tak dufam ze tiez vybavim mikulaša a vianoce. Ozaj a kde ste bolo v HaM ? SCS?

krajcoanka
15. nov 2008

ano v SCS.Ja do Heinburgu moc nechodím.Tam skoro nič nieje a v SCS mam všetko pokope.Až teda na ten naval 😖

mishka711
15. nov 2008

ahojky anka no super ze ste nakupili citala som o tej ceste no parada teda nas maly ponovom nechce zase v kociku byt reve vzdy ked idem snim do odchodu takze uz druhy den som ho radsej zobrala pobehat von nebeha sam ale este len za jednu ruku a tiez nechce v choditku byt takze to mame teraz paradne 😀 inak pekne fotky torta ta plienkova 😀

krajcoanka
15. nov 2008

o diki za pochvalu 😀

greta24
18. nov 2008

Caute, velmi ma bolia krize, asi budem musiet ist k doktorovi a nemam kam dat maleho. Ake mate skusenosti s tym, ze mate pri svojom vysetreni aj dieta. Toleruju to lekari ?

dadka212
18. nov 2008

Gretka ja chodievam k lekárovi aj s malým a zatial nikto neprotestoval, dokonca sa s ním bavili a ešte ma aj zobrali prednostne 😀 😀

greta24
18. nov 2008

Ja mam obvodnu lekarku vo Vojenskej nemocnici, takze tam by som sla aj k ortopedovi. Tak dufam, ze sa to bude dat.

mimikyky
18. nov 2008

gretka, aj ja som vždy chodila s deckami k lekárovi, a nikdy nebol problém 😉 držím palčeky 🙂

krajcoanka
18. nov 2008

greti, aj my sme boli dnes u všeobecneho s Lubkom a aj s Davidkom. Dononca mi dado v aute zaspal, tak som ho niesla na rukách do čakarne a potom aj do ošetrovne.Tam si poležal na ležedle, pokial ma dr. neprezrel 😅 😝

anickacelistka
18. nov 2008

Gretka, vrele odporucam ist aj s dietatom. Niekedy to dokonca urychluje dobu cakania. Moj gynekolog to ale nemal rad. No a co, aj tak som tam s prvym dietatom chodila, ked som ho nemala kam dat. Bola som vtedy v Modre cerstvo prestahovana a nikoho som tu nepoznala.

Drzte mi palce. Zacinam od piatka ucit troch ziakov na ZUS-ke v Modre, lebo ucitelka, co ich ucila, ma rizikove tehotenstvo a to celo tu nema iny asi v modre kto ucit. Svokrovci sa podujmu varovat. Dufam, ze moje krpatucke deticky to nejako preziju.

greta24
19. nov 2008

Zajtra si pojdem pre lieky, doktorka vravela, ze ma vezme hned, len si neviem predstavit, kam dam maleho, ked ma budu rontgenovat ☹

krajcoanka
19. nov 2008

Ani, no ešte máš maličké to tvoje babatenko.Kukala som album. Su zlatý.Malý sa od narodenia teda poriadne zmenil-hlavne tie oči 😅 Ešte kojíš? A to ako dlho budeš preč? Vydrží to malá bez teba?
Greti, šak nech postráži dokina 😀

mimikyky
21. nov 2008

ahojte kočky 🙂

tak gretka, ako si to vládla???
ani, tak držím alce 🙂

a ako detičky, zdravé??? u nás v škôke dnes prišlo len 11detí!!! všetko je choré

krajcoanka
21. nov 2008

mimi aj my sme chorí.Už to ani nerátm kolky krát od septembra 😖
teraz je tuším každý chorí, len málokoho to obíde 😒

greta24
21. nov 2008

Maly bol tiez chory, ale uz je dobre. Ja som dnes 3x volala doktorke, ale stale neboli vysledky, tak ma to caka buduci tyzden 😖

greta24
24. nov 2008

takze vysledky uz su, zajtra si cestujem aj s malym pre antibiotika ☹ ☹ ☹

mimikyky
24. nov 2008

gretka, tak to ma mrzí ☹
ak chceš, prines mi ho, postrážim 😉

greta24
24. nov 2008

Lubka, maly sa boji cudzich ludi, takze sa neda, ani keby som chcela. Raz aj tak musim zacat cestovat, nech si na to zvykne.

anickacelistka
24. nov 2008

Takze celkom v pohodke to moje pancelkovanie deticky vraj v piatok zvladli. Anka, ano, kojim, odsavacka nastastie funguje a mliecka dufam bude tiez vzdy, ked bude treba. ALe nie som dlho prec - dvakrat do tyzdna, raz 2 hodky a druhykrat 2,5 hodky.
Greti, ja si myslím, ze to musi byt jednoducho dieta extrovert, ked sa neboji novych ludi. Moj Samko je taky. Oproti nemu Margaretka je uplne ina. Ta sa boji aj vlastnych krstnych, ktori k nam chodia pomerne casto.

greta24
25. nov 2008

No, zvladli sme to celkom dobre, len moje krize dostali zabrat 😝 Na buduci tyzden tam ideme az 3x, tak si to uzijeme do sytosti...

krajcoanka
26. nov 2008

ahojte pezinčanky!
No ja som bola po nákupoch včera s Davidom v avione a tiež som si križe necítila.David nechcel sedieť v kočíku a stale chcel byť na rukách. Samozrejme som nič ohurujuceho nenašla, tak som mu kupila na vianoce taku velku priesvitnu guľu a vnutry pláva kačička s trblietavím.....
Som normal zistila, že všetky hračky sú na baterku-to je teda strašné!!!!! 😲 Kolko bateriek sa musí minúť a potom vyhodiť a kolko odpadu človek tým spôsobí, len aby sa dieťa zahralo ☹ ☹ ☹ Tak som sa rozhodla, že ak budem môcť, budem kupovať bez bateriek.Len neviem či na niečo také natrafím 😕 , keď sme už v 21 storočí..... 🤐
A môj muž je inak pravý opak-všetko musí mať baterky.Aj pre Lubka som chcela take nieake šlapacie auto a on že musí byť na baterku.
Pamätám ako mal náš sused z detstva také plechové, šlapacie auto a zahrali sme sa s nim aj my s bratom.taký plast tolko nevydrží ☹ 🤐 🙄
😠 😠 😠 škoda že už také neni dostať kúpiť ☹ ☹

greta24
28. nov 2008

Ja by som privitala vela hraciek z mojho detstva, a hlavne ich kvalitu

krajcoanka
28. nov 2008

gretka, suhlas 😉 🙂

mishka711
30. nov 2008

ahojte babule tak ako darceky pomaly nakupene?ja dnes idem predat kocik maly v nom nechce sedet iba by behal a to este nebeha sam ale uz mame vybrany novy tak snad v tom to bude lepsie lebo bude otoceny ku mne tvarou takto bol odomna a po chvilke vonku zacal revat revat revat kym som ho nezobrala Anka a Ada este chodi robit do rakuzka pisem im na sjype neodpisuju tak neviem co sa deje snimi 🙂

dadka212
1. dec 2008

ahojte 🙂

Anka my máme také auto na baterku a je to naprd 😝 privítala by som taký šlapací plechový moskvič aký sme mali keď sme boli decká 😵 ale teraz čo som videla plechové šlapacie autá tak sú na spôsob veteránov a ceny hrozné 😠 vyše 6000,- 😕

Ja idem malému kupovať taký pracovný stôl s náradím (nejaká vŕtačka tam je, kladivo, pilka....), potom knižky (ale to ho asi baviť nebude), a nejaké velké autá to on miluje a ešte z ikey ten podstavec kde si môže kresliť z jednej strany na tabulu a z druhej na tú rolku papiera a to bude od nás všetko, ešte kopu hračiek podostáva od rodiny, keďže je to jediné decko...zatial 😀

a dnes sa chystám piecť medovníčky prvý krát tak som zvedavá ako dopadnú 😝

dadka212
1. dec 2008

a ešte som zabudla malému ešte ideme kúpiť buginu a bábiku 😅 strašne ho to baví, ale tato to nevie predýchať 😀