Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

greta24
1. dec 2008

Este netusim, co kupime malemu, velky ma nabuduci tyzden 18, dostane LCD monitor k pocitacu, takze na Vianoce uz moc penazi nebude

krajcoanka
2. dec 2008

dadka, aj naši chalani majú buginu 😀 😀 😀 , ale bez bábik.Takže podľa teba by som to ato na baterku nemala kupovať?Chcem poradiť, lebo vyhodiť za niečo kopu peňazí nechcem v žiadnom prípade.Muž rozmýšla nad týmto:
http://www.pegperego.sk/galeria.php?id=3
V podstate je to pre dvoch,len neviem , tá cena je šialená!!!! 😝 😕 😠 😝 Akože ja by som mu to nekúpila za žiadnu cenu-je to prehnané!!!!No uvidíme ako sa mužíček rozhodne.Ja by som brala takeho šlapacieho plecháča.Však nech posiluje nohy na lyžovanie 😀 😀 😀
Však hoď nieaký link na plecháče 😕 !

dadka212
2. dec 2008

Anka no ja si myslím, že tie na baterku sú naprd, ale každý má na to iný názor 😝 každý deň to nabíjať lebo je to zachvílku vybité mi príde teda na hlavu postavené a zbytočne míňanie peňazí lebo tie autíčka sú dosť drahé aj bez toho a potom ešte zožerú kopu elektriny 😝
tu som našla nejaké šlapacie http://www.hrajmesa.mimishop.sk/detail.php?zboz... potom http://hrajmesa.mimishop.sk/detail.php?zbozi=28... cenou sú strašne drahé, konkurujú baterkovým ale aspoň sa potom nemusia nabíjať a sú nonstop pripravené 😉 len terajšie deti sú pohodlné takže neviem....

Gretka LCD je super 😉 a na Vianoce už mu vela netreba, my keď sme boli takí velkí už sme darčeky ani nepotrebovali už sme sa tešili na hostinu 😀 a malému nejaké hračky a ten bude spokojný veď ešte nevie čo fičí takže nemusia byť z tých predražených...

Ja som malému zatial kúpila takého velkého smetiara auto za 500 korún v tescu a tato ma odhovoril od toho prac. pultíku, takže zasa o niečo menej peňazí miniem 🙂 ešte nejaké knižky, a ten podstavec z ikey na kreslenie a buginu a to je všetko som to rátala bude to okolo 1800 korún takže fajn, načo budem míňať keď ešte aj tak vela dostane od rodiny 😉 a ja teraz musím šetriť na kočár pre druhé 😉

greta24
2. dec 2008

Dadka, velky dostane pod stromcek eurobalicek, nech je in 😀
malemu asi kupim z Ikei taku velku kocku, kde je z kazdej strany nejaky hlavolam, a hore na drotoch sa posuvaju koralky, neviem ako sa to vola 🤐

sylvie
3. dec 2008

ahojte,
no u nas to s vianocnymi darcekmi nebude bohvieco, kedze sme peniaze pominali na byt a rekonstrukciu.. zatial mam pre maleho knizky, co som kupila este v septembri, jedna o Masinke Tomasovi a druha sa vola nejako, ze Kniha pre najmensich, je tam take vselico, taka skor naucna.. este by som chcela nieco z tej serie vlacikov Tomas, len je to strasne drahe, tak budem musiet asi mymysliet nahradny plan..

mishka, nedavno hovorili v tv, ze detom ktore maju kocik otoceny smerom k matke, sa rychlejsie rozvija rec..

mishka711
3. dec 2008

sylvie no hej uz mame novy a zatiAL musim zaklopat je to ok uvidime do kedy 😀 a ja este nema kupene nic ale nestresujem ajked neviem vobec co prckovi lebo totho malo co bavi ale auto este nema mozno nejake take co moze aj sedet aj tlacit a tak inak SYLVI ako mate okrem toho ze ste alebo stale prerabate ?a co dudo kedy to cakaju druhe a ze to bude asi dievcatko???maca nieco spominala a ostavaju stale v irl???

sylvie
3. dec 2008

mishka, mame sa dobre.. Ejko mal vraj 6.chorobu, dnes som bola s nim u doktorky lebo sa vyhadzal po celom tele.. prerabka uz finisuje, takze snad uz tento vikend sa nastahujem.. dudo naposledy spominal, ze by chceli v irl ostat este takych 5 rokov.. druhe cakaju vo februari a tiez som pocula, ze je to asi dievcatko.. reka vybrala meno alabama.. dost divne co?
a tvojmu prckovi nejake odrazadielko by ste mohli kupit.. 🙂

mimikyky
3. dec 2008

ahojte kočky
tak my už máme 90%darčekov kúpených,dnes sme "dorazili" tie pre Dena, muž skúšal rifle,ešte že sú skoro rovnaký 😀 ,baby už mám vybavené,už len maličkosti a aj Majki už má kopec,a dokonca má v pondelok narodky,3roky 😉 ........potom je Lucie.........potom premiéra v SND a potom Vianocééééééééé a dnes volala Lucka,že musí ísť 24.12 do STV na natáčanie,budú vystupovať v nejakom benefičnom programe,takže máme na štedrý deň asi program 😒

dadka212
3. dec 2008

Mimi tak to je super, že už máte nakúpené, inak aj deti jednej babenky z nášho termínu vystupujú teraz cez sviatky v SND v Luskáčikovi 😉

Ja musím ešte porozmýšlať čo sestre tá mi strašne pomáha tak niečo jej treba vymyslieť 😝 tá má zajtra meniny, 18-teho narodky a potom Vianoce 😝

mimikyky
3. dec 2008

hej? no tak sú možno spolužiačky 🙂

ankan
4. dec 2008

nevie niektorá z Vás kedy bude Mikuláš v obci Dubová pri Modre? nemôžem sa to od nikoho dozvedieť a rada by som sa tam išla pozrieť s mojou dcérkou. Ďakujem za odpoveď

mimikyky
4. dec 2008

ankan ja veru netuším

dadka212
4. dec 2008

Ankan bude 6.12. ale čas nie je písaný http://www.dubova.sk/podujatia.html

lumah
4. dec 2008

gretka tak to máš pravdu, ale teraz si to o to viac užívam. 🙂
mishka, jeden sa už pokazil, budí sa v noci okolo tretej štvrtej, ale našťastie druhý prespí pekne celú noc.

mishka711
4. dec 2008

sylvi no to uz coskoro aj to som pocula ze to planovali ze ona xcela dvojicky no sikovna baba hned 2naraz 🙂 a meno no hruza ale ich vec ako xcu no nie??? 😀

krajcoanka
5. dec 2008

Ahojte, tak mi mame Mikuláša dnes o 12,30 v škôlke, takže idem spraviť pár foto a o 17 ideme na námestie, kde Mikuláš zapne vianočný stromček a rozdá deťom nieakú malinkú sladkosť. 🙂
Takže dnes je všade Mikuláš.....A vy ako?

greta24
5. dec 2008

ja som mala perny tyzden, lebo starsi syn bol na Kramaroch, konecne je doma a som rychlo kupila aspon Mikulasa. Darceky este nemam, vyplata je az tyzden pred Vianocami, takze zatial len premyslam, co kupit 🙂

dadka212
5. dec 2008

Anka tak to je super, že máte takto Mikuláša, tu v meste keď je tak väčšinou na balkóne stál, také oničom to bolo 😖 a teraz ani neviem či je dnes či zajtra, ale dnes pršalo teda ešte prší takže by sme aj tak nešli...

a dnes som mala nešťastie jak sviňa, som si vyberala prachy z bankomatu a malý vrieskal jak pavian v kočíku tak som si ich zazipsovala aspoň narýchlo do vačku a rýchlo sme išli a potom neskôr, že reku si ich dám do peňaženky a prachov nikde, niekto mi odopol vaček a zobral mi ich, našťastie aspoň kartu som mala zazipsovanú v druhom vačku ☹ takže vianoce sa nám o niečo ochudobnia, hajzli ako môže mať niekto to srdce zobrať tehotnej ženskej s malým deckom v kočíku skoro celú materskú, prachy som si šetrila na darčeky a teraz hovno z toho 😔

greta24
5. dec 2008

Dadka, tak to je krute. Nam sa tiez stal v piatok problem, syn stratil tasku s vysetreniami od lekara a liekmi a tiez sa nenasiel nikto, kto by to vratil ☹ Bojim sa, ze poctivi ludia uz su len v rozpravkach

greta24
5. dec 2008

Inac, Mikulas je zajtra o 17 h na namesti, bude tam aj nejaky program

dadka212
5. dec 2008

Gretka to je tiež sila 😠 😔
ale zas môj brat mal šťastie, stratil peňažanku a mal tam nejakých 4000 a všetky doklady a nejaký pán zavolal jeho šéfovi (mal tam jeho vizitku), že nech sa mu Marek ozve, že našiel jeho peňaženku a nech sa nebojí má tam aj peniaze aj doklady 😵 takže nájdu sa aj dobrí ludia 😉 aj keď dnes som bola taká vytočená a ešte keď so mnou lomcujú hormóny tak som sa v meste rozrevala jak malé decko 😅

aida
5. dec 2008

Ahojte.
Dadka to je hrozne akurat dnes v ebene boli policajti lebo majitelke zo zadu zmizla cela kabelka aj s tyzdnovou trzbou aj s dokladmi. Teraz kradnu ako besny.

dadka212
5. dec 2008

Aida, len ja som si to nejako neuvedomila, lebo som najprv myslela na malého aby tolko nevrieskal a potom nakoniec zaspal až potom mi došlo že aha daj si prachy do peňaženky 😝 inak ako som ťa dnes stretla tak som bola akurát urevaná 😅
a chudera tá z Ebenu 😔 ja nechápem ako to niekto môže urobiť 😖

aida
5. dec 2008

Dadka ja som ta videla 🙂
A tej z ebenu to bol nejaky 20 rocny chalan.

dadka212
5. dec 2008

som ťa zdravila neviem či si ma počula, lebo som poriadne nevidela cez slzy 😅
aspoňže ho našli a prachy mal???

aida
5. dec 2008

aj ja som ta zdravila ale neviem ci si to vnimala.
Nie nechytili len videla ze sa tam vzadu mota a chcela mu aj tasku skontrolovat ked odchadzal lebo si myslela ze kradol v obchode no a nakoniec ho neskontrolovala a ked isla dozadu tak zistila ze jej zmizla cela taska.

dadka212
5. dec 2008

Veď práveže ja som ťa poriadne ani nevidela cez slzy, tak neviem či si si ma všimla ale asi áno 😉

ja som myslela, že ho chytili 😝 no smraďoch to je sila, ja neviem ako niekto nájde odvahu na niečo také 😒

sylvie
6. dec 2008

dadka, to mi je strasne luto.. viem si predstavit, ako si sa citila.. a hlavne pred vianocami je to take blbe.. mne tiez zaciatkom tohto roka ukradli v auparku kabelku, ked som si skusala topanky.. skoda 30 tis.. kozena kabelka, penaz., 2 telefony, hodinky, gastrace na cely mesiac a pod.. ☹ a samozrejme doklady vsetky.. ☹ to je hrozne ako sa teraz kradne a vsade.. nikde si uz nemozete byt isty.. 😒

mishka, tak tak.. 😉 ja som len zvedava kedy a ci sa vratia na Slovensko..

mishka711
6. dec 2008

Ahojte Dadi to nas mrzi a najhorsie je na tom ze zlodeji su a stale budu 😠 sylvi a co nove inak v modre???inak pekneho Mikulasa 😉

krajcoanka
6. dec 2008

Dadi, keď sa...., tak sa..... ☹ 😠 😠 😠
Ja som tiež raz vo Viedni na Südbahnhofe pristihla jedného ako mi hrabe vo velkej kabeli, ktorú som mala na pleci.Ešte že som tam mala šuchotavý sáčik, tak som ho počula, otočím sa (bolo to o 7 ráno-nikde nikoho iba on sa lepil na mne) a pýtam sa ho že čo sa hrabe v mojej kabeli, že čo tam chce.A on že on nič. 😠 😠 😠 Mali by im sekať ruky, ako kedysi. Aspoň by sme ich rozoznali na prvý pohľad. 🤐