Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mishka711
23. dec 2008

baby inak mam novinku dnes rano mi vysiel test ze som tehu no parada neviem co skor 😀 a najblissi termin u mojej dr je 13 jan.tak snad prezijem 😀

dadka212
23. dec 2008

Mishka gratulujem 😵 a plánovali ste? či to "samo" 😀
ja mám najbližšiu poradňu 14.1.tak konečne uvidíme mimčo a možno aj čo je to 🙂 už sa teším som strašne nedočkavá 😀

mishka711
24. dec 2008

DAKUJEM NO TROSKU AJ ANO LEN SOM NECAKALA ZE TAK RYCHLO 😀 NO DAJ VEDET ZE CO ja si este chvilu pockam xixi

greta24
26. dec 2008

Mishka, GRATULUJEM !!! 😀 😀 😀

krajcoanka
26. dec 2008

miška 😲 😲 😲 Gratulacia!!!
tak to tu máme dve tehu v PK 😀 😀 😀 😀

mishka711
26. dec 2008

dakujeme 😀 😉

dadka212
27. dec 2008

Mishka my sme to mali podobne v auguste sme si povedali, že začneme so snažením a na konci septembra // 😀 a čo by ste chceli?
Ja neviem ja by som rada asi zasa chalana 😀 aj cítim, že je to chalan no ale uvidíme

a inak ako ste sviatkovali? Matúško sa tešil z hračiek, taký bol zlatý a zaujali ho práveže tie, čo som vôbec nečakala 😀 a papal úplne všetko čo mu prišlo pod ruku, čo je u neho rarita...

mishka711
29. dec 2008

baby to tehu bol plany poplach sice 2testy mi ukazali ale vcera dosli krami sme boli v nemocke a tam mi robili sono a nic takze nabuduce inak maly je chory ma teploty kaslik musime ku dr dadi tak ostavas v tom sama sorry 😀 ale mozno sa pridame neskor

dadka212
29. dec 2008

Mishka 😀 tak nabudúce 😉

mishka711
29. dec 2008

no este pockame trosku kym bude sebko samostatnejsi lebo takto by to bolo namahave ale tak uvidime 😀

krajcoanka
30. dec 2008

miška, ale boli prípady kedy boli baby tehu a maly aj menštruáciu 😕 ...
my sme sviatkovali ok. Bola u nás celá moja famili, deti sa hrali, bolo tu poriadne živo....ale bolo super!!!!!

mimikyky
30. dec 2008

ahojte kočky
k tomu tehu-netehu: mne meškalo nedávno 6týžňov,robila som si testy, dva mi vyšli pozitívne, jeden negat........letela som k dokine, a robila mi vyšetrenie aj krv, a nebola som tehu 😉 veru som si ale užila 😀

krajcoanka
30. dec 2008

mimi, to bolo ale stresu, čo?Ale mne sa inak páči mnohopočetná rodina-aspoň je veselo 😀
My by sme chceli ešte jedno, no uvidime čo nato manžel 😀

mishka711
30. dec 2008

mimikyky no vidis podobny pripad inak je to sranda hlavne ked clovek sa uz pomaly pripravuje 😀 anka este jedno??takze do 3tice dievcatko ci ??? 😀

mishka711
31. dec 2008

babule a deturencam stastny novy rok 2009 prajeme 😉

mimikyky
31. dec 2008

anka, veru bolo kopec stresu 😵
mishka 🙂

aj my prajeme všetkým Šťastný nový rok 🙂

radoslava
31. dec 2008

Vsetkym prajeme
len to naj do noveho roku hlavne zdravičko

mishka711
1. jan 2009

ahojte vitajte v novom roku 2009 😉

aida
1. jan 2009

Stastny novy rok prajem 🙂

krajcoanka
1. jan 2009

aj ja sa pripájam:všetko naj.... do roku 2009 pre nás a pre naše rodiny 🙂 😉

greta24
2. jan 2009

Vsetko naj naj naj v Novom roku, nech vas stastie sprevadza na kazdom kroku !!! 🙂

anickacelistka
2. jan 2009

Ahojte! Stastny novy rocik vsetkym aj ja prajem! Ja sa tiez pripojim k predposlednej teme, mne to tiez meskalo 10 dni, nastastie tehotna nie som. Uff, ale mala som celkom stres. To by som asi potrebovala trojkocik... a mozno obcas nejaku operku. Ale tretie raz urcite chceme mat.

radoslava
4. jan 2009

Ahojte
Anička tak to by bolo zaujimave trojkočik som este nevidela naživo iba vo filme ked mali šestorčata.
Ale tak ešte je čas ako pišes. 😀 😀 😀
Mne to zhodou okolnosti tiež meškalo, 😀 ale vedela som že niesom tehu. Ja sa chystam v septembri do prace a už na mna čakaju takze neplanujeme teraz druhe.
A hlavne sa chceme prestahovat takze treba dvoch zarabajucich na to 😀

greta24
6. jan 2009

Ahojte, kde ste sa vsetky stratili ? 😀

mimikyky
6. jan 2009

ja som tu 😉
aj som sem písala,ale mrzol mi MK nejako moc,a príspevky nikde

mishka711
6. jan 2009

ahojte stym meskanim t je sranda asi bolo nieco vo vzduchu 😀

evita83
7. jan 2009

Ahojte dievčatá. Potrebovala by som poradiť. Hľadám v Modre nejakého dobrého gynekológa, alebo gynekologičku. Na fórach som čítala všeličo, ale neviem sa rozhodnúť. Aké máte skúsenosti?

mishka711
7. jan 2009

evita ja ked som doma vzdy idem Martine MATUSIVICOVEJ JE NA NAMESTI STUROVA 89 TUSIM JE VELM DOBRA TEDA NAJLEPSIA V MODRE 😉 kontakt je 6475549 skus uz som si neni ista

evita83
7. jan 2009

Ďakujem mishka711. Myslíš že berie nové pacientky?

dadka212
7. jan 2009

Evita ja tiež chodím do Modry Mudr. Matušovičovej, je dobrá, a myslím, že berie aj nové pacientky, teda skoro vždy keď som tam tak tam ide niekto nový 😉
a keď chceš tak ordinačné hodiny má:
Pondelok a streda - 8-12 (ale od 11-12 tehotenská poradňa)
utorok - 14-18
štvrtok - 8-12