Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

evita83
7. jan 2009

Ďakujem Dadka. Manžel sa tam bol dnes spýtať, tak ma zoberie od Februára. 🙂

mishka711
8. jan 2009

ahojte dadi aj ty martine ona je fajn ze??a ozaj uz vies co cakate??evita 83 ty si s modry priamo??a planovane tehu ci nahoda???hod fotky nech vieme viac 😉

dadka212
8. jan 2009

ahoj Mishka 🙂

no je fajn, len jej to občas dlho trvá s niektorými pacientkami 😀 ale šak vydržím...a ešte neviem v stredu idem na velký utz tak hádam sa drobec ukáže 🙂

Evita super, možno sa tam stretneme 😎

mishka711
9. jan 2009

no tak daj vedet no to hej trva ale sa nediv ked ich tolko ma 😀

krajcoanka
10. jan 2009

ahojte!
Dnes sme sa boli lyžovať na zoške. Lubkovi sme boli kúpiť na burze v rakusku lyžiarky a poobede sme ich už išli skúšať.
Včera som mu hovorila že ked sa vyspí a naraňajkuje, tak potom prídeme s novými lyžami. Segra hovorila že od ráne tu behal s helmou na hlave a čakal už len na lyže 😀 . Tréning na koberci zvládol, aj obúvanie lyžiarok , ktoré si obuval niekolko krat sám zvládol super 😎
Tak sa z toho vytešujem... 🙂 Dúfam že mu to nadšenie vydrží! 😉

mimikyky
11. jan 2009

mali sme super noc!!!
od 19:30 sme boli bez elektriny až do rána 7:14!!!!!!!!!! muž išiel na noc s kamarátom na chatu,asi nám vybavil zábavu...už po hodine prestali kúriť,teraz máme v byte 17stupňov!!

dadka212
11. jan 2009

Mishka dám 😉

Anka super musel byť podarený, my ako nelyžiari to asi nezažijeme 😀 ale zato budeme sánkovať 😀 😎

Mimi to je ako možné, že nekúrili??? u nás zasa kúria až moc musím mať radiator na 2-ke lebo inak je strašne horúci jak vrelá voda keby tam bola 😝

mimikyky
11. jan 2009

dadka, neviem 😠 12rokov čo tu bývame,sme toto ešte nezažili!!!
tiež mám radiátory v izbách na 2 a v kuchyni vypnutý,nechápem čo sa pos... myslela som si,že barák kúri na plyn, asi nee...alebo nás pripravujú na najhoršie? 😀 ........ajasom vtedy akurát vyliezla z vane,adomasme našli len 3zápalky 😒 takže mi lepilo,aby vystačili

krajcoanka
12. jan 2009

mimi to sa im asi niečo pokazilo, či? Lebo nám plyn zatial ide. Jedine že by bol správca šetný a šetril na horšie časy, aby ostatný vydržali 😀 .(inak my v noci tiež nekúrime. Zápína sa námkúrenie okolo 5-6 ráno)
No, ešte že máme krb! Treraz sa nám asi zíde. 😝

krajcoanka
12. jan 2009

baby a neviete čo sa stalo zo Zochovou Chatou? Je to tam všetko poničené, okná tam niesú.....
Som normalne nechápala v akom stave to je ☹ . Veď to bolo super že tam bola nieaka chata kam sa dalo rovno z vleku ísť najesť 😖 🤐

dadka212
12. jan 2009

Mimi asi si vás cvičia 😀 ale nie možno sa len niečo pos.alo 😝

Anka veruže neviem, ja som na Zoške nebola roky...a teda krb sa zíde 😉 my pôjdeme prinajhoršom na chatu 😀

Inak bola som u gyndošky a nie je to na 100% ale malo by to byť dievčatko 😀

radoslava
12. jan 2009

Ahojte tak mi sme boli na tom presne tak isto ako Mimi. Od 19,30 do 7,14
tu rannu hodinu kedy to nabehlo si budem dlho pamatat. Malicka nam este aj v noci grcala a nevieme z čoho takze noc to bola prišerná. A susede vrieskal alarm takze vzdy ked som uz uz zaspavala sa to spustilo.
A o tej 7,14 som bola taka štastna az plakat sa mi chcelo rychlo som isla varit a pustit pracku v ktorej som mala 12 hodin pradlo 😠

radoslava
12. jan 2009

A aj som telefonovala co sa deje na ZEZ ,vraj nieco s vysokym napatim. Volala som asi 6 krát, sprvu nevedeli čo je len že je porucha a o o 22,00 mi povedala ze to o 23-24 spustia a potom o tretej ze to spustia o 7,00

krajcoanka
12. jan 2009

dadi,tak super!!Budete to mať vyrovnané 😀
Radka, no presne to je najhoršie ked su deti malé a nekuri sa.Ešte že to bolo len na pár hodín. Si predstav že by sme boli ako teraz v Bulharsku 😖 .Dúfam že sa to zajtra spustí a bude všetko ok.

greta24
13. jan 2009

Ja som takyto vypadok elektriny zazila pred rokom, maly mal mesiac, v byte kosa a este nam vytapalo strechu - voda tiekla prudom v celej izbe !!! Vysledkom bolo, ze so celu noc kojila a vylievala vodu z lavorov, misiek , vaniciek.... a vsetko sama, lebo muz bol vo Francuzsku

radoslava
13. jan 2009

Bozinku Gretka to musel byt horor tak to my sme začili len slaby odvar oproti tebe. Dufam ze muz sa cim skor vratil

greta24
13. jan 2009

Radka, bolo to dost krute, muz dosiel az za niekolko dni, museli nam opravovat strechu, co tiez odflakli, lebo este par krat sme mali mokry strop, ale chvalabohu, uz to nebolo v takom rozsahu. A najlepsie bolo, ze v poistovni mi oznamili, ze na vytopenu strechu od dazda sa poistka nevztahuje !

mimikyky
15. jan 2009

Radka, nás zase včera večer trénovali 😀
najprv odišl elektrina,ale len v pár bytoch,došli do hodiny a vyliezli na stlp,niečo nahodili a išla..........lenže kúrenie nám nejde vôbec!!!!!!!!!!!!je tu kosa ☹ ☹ ☹

krajcoanka
15. jan 2009

ešte stále vám to kúrenie neide? 😨 tak to nechápem.Zavolajte Markízu a hneď pôjde! 😀 😀 😀

mimikyky
15. jan 2009

no, teraz došiel ten dilino kúrenár, vraj veď už som to ráno nahodil,som mu povedala,že asi u seba doma, že mi máme kosu,tak som zvedavá,či to konečne naskočí naozaj 😀

mimikyky
15. jan 2009

anka, ja a do telky? to ee 😀

mishka711
15. jan 2009

ahojte no ako citam to kurnie hruza snad fico uz nieco poriesil 😀

greta24
17. jan 2009

Vraj uz plyn konecne bude, tak verim, ze nam tie nase ratolesti nepomrznu 😀

katka76
18. jan 2009

ahoj maminy, my sme sa dnes vyteperili do parku korculovat. sice ten lad nie je hladky, ale bolo len par ludi, tak sme sa fajn vysantili. minule sme chceli ist lyzovat na zosku, no ludi ako keby zadara davali, rad do polky zjazdovky, tak sme sa len sanili. asi budeme musiet vyzckat na jarne prazdniny a vybehnut do hor

krajcoanka
19. jan 2009

katka, netreba čakať na prázdniny. My sme boli v sobotu v čičmanoch, vrátili sme sa o 19. Je tam super svah, Lubko sa na ňom naučil lyžovať.Bolo tam krásne slnečno.Len škoda že sme došli na záverečnú-boli sme ešte lyžovať v Rajeckej Lesnej , kde sme sa boli pozrieť na pohyblivy betlehem-je to krasne dielko!! 🙂 Doporučujem pre detičky 😉

radoslava
22. jan 2009

Ahojte inak dnes nam zase nešla elektrina. Od 8,30 do 11,15. A kedze sme nemali čo jest a ja vlasy ako totalne strašidlo tak sme si objednali z restauracie Gurman jedlo a bolo vynikajuce polievka a hlavne jedlo len za 3,32
SUPER

mimikyky
22. jan 2009

Radka, ani my sme zase nemali elektrinu 😠 ..........a už ma to teda riadne serie 😠

mimikyky
23. jan 2009

Radka,
Sabinke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

greta24
23. jan 2009

Radka, tiez prajeme Sabinke vsetko naj naj naj ! Aj moja neter ma dnes narodeniny, 9 rokov 🙂
Vcera som bola nakupovat vo Viedni v SCS, lebo tata ma hned vedla robotu, tak sme mali zaujimavy den 😀

krajcoanka
23. jan 2009

gretka a zlavy ešte majú ? Ako sa ti páčilo SCS?