• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
no našej malej to zas až tak neprekáža, spokojne si odfukuje v kočariku zababušená, ona sa vie tak dobre zakukliť a už jej nič neprekáža. To skôr ja som vymrznutá :grinning: aj dnes sa chystáme poobede von
29. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nelinka som z PK, pôvodom z muškátu ale už 4 roky bývame na juhu
29. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naša bambuľka má už 9 mesiacov a keď ideme na prechádzku tak chce mať o všetkom prehľad takže u nás babušenie už nehrozí :grinning: a navyše si v poslednej dobre strašne rada dáva dole rukavičky, takže my sme vymrznutí pravidelne :fearful:
29. jan 2009 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež bývala na muškáte-asi 4 roky, no teraz už 2 roky bývam na severe
29. jan 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pôvodne zo severu a teraz už asi 4 roky bývam na juhu :slight_smile:

a u urologa sme dopadli zatial celkom fajn, vôbec žiadna pleseň, vraj nevedia kde ju tá naša doktorka videla, je to "len" zapálená predkožka, zatial iba vymývať repíkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dadi, aspon ste dobre dopadli. ti dr. vedia niekedy cloveka vystrasit.
katullka, mas pravdu, ste neprehliadnutelni, ale tak v dobrom ti zavidim, ked vidim ako ti rodina kocikuje deturence. niekedy by to bodlo i mne, no oboch mame dost daleko - samo, ze aj to ma urcitu vyhodu
29. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej ahoj Lucia. :slight_smile:
Katuskak aj teba poznam :grinning:
Ja som byvala 17 rokov na muskate a teraz byvam v mesta a na buduci tyzden sa stahujeme na stary dvor :slight_smile:
29. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka to teda áno, ja som sa už obviňovala kde mohol pleseň dostať šak ho umývam každý deň niekedy aj 2-3x lebo aj po stolici mu sprchujem riťulu a hneď umyjem aj vrabca a plienku nosí len na noc, tak som nechápala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a veru aj ja vídavam Katulkine detičky asi s dedkom :dizzy_face: mne občas sestra povaruje, ale to je velmi málo len keď fakt potrebujem, ja ho nerada nechávam s druhými :sweat_smile: aj s tatom keď je tak sa bojím čo a ako, som asi trafená :grinning:
29. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja podla tej pidi fotky v pase nepoznám skoro nikoho :sweat_smile: až keď kuknem album vtedy viem či poznám či nie...
29. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka ja som taka ista tiez malu nikomu nedavam maximalne mojej mame.
29. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, tak ty sa stahujes o 100 6 :sweat_smile:
dadi, myslim, ze teba clovek spozna i podla mini fotky, podla tvojho paradneho hara.
29. jan 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aida tak sme dve :grinning:
ale ja už by som mala začať troška dávať lebo malý je na mňa moc naviazaný stále sa len chce nosiť, bozkávať, hladkať a zachvílku tu bude druhé tak sa bojím aby nežiarlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani s tatom nevydrží ani pol dňa jedine keď idú na chatu, tak to malý je ako v raji, robí oheň, seká drevo, sánkuje sa :grinning: tak musím začať dávať častejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aida tak super už budete vo svojom :wink:

Katka :grinning: ale väčšinou aj tak nosím cop
29. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa skušala fotiť a stale mi tu foto nechce zobrať,vraj veľka fotka ale veď niesom až taký tučko že by som sa nezmestila na jedno foto :slight_smile: ,musim poskušať dalšie režimi našho foťaka..no ja som myslela že som strelena keď nedokažem malu nechať druhemu varovať ale ako vidim niesom sama.. :dizzy_face:
29. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chvíľu som tu nebola,a ako sa nám to tu rozrástlo :grinning: :grinning: :grinning: vítam všetky nové maminky :wink:
29. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vďaka za privítanie mimikyky, trošku sme Vám vbehli do fóra :wink:
Aidi gratulujem k novému bytíku, hovorí sa, že zmena je život alebo opačne? Tak nech sa dobre býva
29. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia veď musíš mať v počítači aj nejaký skicár alebo fotogalériu a tam sa dajú zmenšovať fotky...alebo skúsim pohladať tému tam je o tom popísané...
29. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=34549&vGroupOffset=0

no neni tam nič moc napísané som myslela, že je tam toho viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka212 ďakujem za pomoc,už som našla v našom foťaku možnosť zmenšenia fotiek,ale ďakujem a mimikyky ďakujem za privítanie
29. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia super :wink:
29. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či ma niektora z vas bude poznať,lebo ja som taka ticha šeda myška a ja z vás poznam iba z videnia teba,myslím že maš sestru v mojom veku a vidávala som vás na severe a vždy som obdivovala tvoje vlasy i ked určite s nimi maš veľa starostí.. :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia veru z tej pidi fotky ťa nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no mám sestru má teraz 23...
...a ja s vlasmi nemám starosti, to iba tak vyzerá, umývam a češem raz za týždeň :grinning: a keď umyjem tak dám taký nezmývatelný balzam a nechám volne usušiť :grinning:
29. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam 23.. a chodila som na kupeckeho,mzslím že vás poznám odtiaľ..
29. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno tam sme chodili všetci traja :grinning: veď možno aj ja ťa poznám len fakt tá fotka je na moje oči dosť maličká :sweat_smile:
29. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to maš pravdu,možno aj ja vás poznam viac ale z tých fotiek sa neda..
29. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas si môžeš spraviť album a tam si šuchnúť fotky tam sú už väčšie, že to aj vidím :grinning:
29. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím aj albumček urobiť a vy tu všetky mate albumček,možem sa tam mrknuť??
29. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že môžeš kuknúť :wink: klikni na ten foťák vpravo a si v albumoch :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa lúčim musím ísť spať tak dobrú :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to som ani nevedela trepala som sa cez albumy a podla písmenka autora,maš pekneho syna a krasne tričko s napisom tu bývam ja,fakt peknučke a kedy maš termín??
29. jan 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok