Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
29. mar 2007

ja som teda tiez otehotnela neplanovane, aj ked som uz bola vydata. Ja som prvy mesiac ani nevedela, ze som tehu, som to zistila az v 5 tyzdni. A ani mi nebyvalo zle. Vlastne cele tehu bolo ok, aj ked ja som to az tak neprezivala, mali sme kopu starosti s HU a bytom. Ale ked sa narodila mala, vsetko islo bokom. Teraz si to uzivam

megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
29. mar 2007

hypotekarny uver
A ty si sama, ci s priatelom?

megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittyna
29. mar 2007

megie, poznáš Mirjamskú???alebo Kleskeňovú???

megie
29. mar 2007

meno Mirjamská mi niečo hovorí....A krstné meno??? 🙂

kittyna
29. mar 2007

Andrea.. môže mať teraz tak okolo 20 rokov

megie
29. mar 2007

ak chodila na kupeckého, tak poznám... len si teraz neviem vybaviť ako vyzerá... ale fakt mi to niečo hovorí, a prečo sa pýtaš??? 😉

kittyna
29. mar 2007

len tak lebo býva na severe... a je to moja bývala spolužiačka zo strednej. a Bašová Michaela???

megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
29. mar 2007

baby, info o menach si vymienajte v IP, keby nahodou 😀

kittyna
29. mar 2007

mňa určite nepoznáš... 🙂 lebo ja som z Častej.

megie
29. mar 2007

aha, elli, tak dobre... 🙂

kitty, nuž tak nič... 😉 🙂

kittyna
29. mar 2007

ahoj elliana.. prosím ťa náhodou nevieš či niekde v Pezinku predávajú madlo na chicco??

kittyna
29. mar 2007

meggie držím ti palce.. ja som to mala skoro bez hádok.. mamina vydela že pribíram a už myslela o čo ide... ale nechcela som povedať pravdu že som tehotná. Až si ma raz zavolala a opítala sa ma to priamo a v tedy som jej musela povedať pravdu že som už v 3 mesiaci. Mala pochopenie lebo ma mala v 19 ako ja moju malú. Ale nezaobešlo sa to bez tých viet, že som zahodila celú mladosť za seba a tak podobne...
Maj strpenie pri takýchto vetách..... 😵

elliana
29. mar 2007

kittyna, rada by som poradila, ale neviem. My v podstate skoro vsetko kupujeme bud v BA, alebo cez internet. Skus pohladat na nete.
Ake velke mas babo?

kittyna
29. mar 2007

eli, taraz 3 apríla bude mať rok.... cez net je všetko vypredané vraj až v júni. Dokonca som dala inzerát a ozvala sa mi jedna pani, a hned mi dala č.ú. aby som jej tam poslala peniaze a že ona mi pošle madlo. Dosť drzé nemyslíš?

elliana
29. mar 2007

ja ked nakupujem, tak cez mimibazar, alebo cez bazar, kde maju baby aspon nejake kontaktne udaje. A povacsine chcu tiez najskor peniaze, lebo ze vraj si niektore dobierku vobec nepreberu a ze tym su stratove. Skus sa s nou dohodnut inac, neviem, ci sa da takto niekomu verit.
A je z daleka? Neda sa dohodnut osobny odber?

kittyna
29. mar 2007

odniekal z Hlohovca....skúsim v blave či sa nedá zohnať niekde...

markas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz