Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
5. feb 2009

Lucia aha, ja som si stiahla Zooner media je to zadarmo a tam si zmenšujem 😉

lucia963
5. feb 2009

musím už niečo vymyslieť aj ja lebo keď vidim tie vaše krasne ratolesti,chcem sa aj ja pochváliť.. ☹ a inak super že už ste zdravý,pretoto som sa bala ked som bola tehotna že keby to bol chlapček viem že s tým bývaju problémy

lucia963
5. feb 2009

už sa mi podarili 4 fotky tak si pozri... 🙂

radoslava
6. feb 2009

Kati chodime v pondelok na 10,00. Žanetka nas dala k vačšim detom od 2-3.
Sabinke bolo za vami velmi smutno, mne tiež. Prvu hodinku aj tak 10-15 minut bola smutna a poplakavala viditelne jej chybal stary kolektiv. Uz sme si zvykli a chodi tam jedna kočka co s nami obcas chodila na cvičenie nespomeniem si na meno.
A potom tam je jeden chlapček ktoreho si sabinka oblubila tak toho furt spomina je to jej kamarat Kubko 😀
To važne tak to musel byt šok ked sa zrazu zjavila s bruškom a o mesiac porod no tak to teda čumim 🙂

dadka212
6. feb 2009

Jéj Luci krásne fotky, malá je fakt podarená 😵 inak aj mne sa páči meno Bianka ale tato mi ho ofrflal, on chce Alexandru, malý posledné dni vyhukuje, že máme (lebo aj on si myslí, že má v brušku bábo) v bruchu Paulu 😀 mne sa páči viac mien, ale nie natolko aby som ho dala svojej dcére 😀 som strašne nerozhodná, zato keby to bol chlapček tak máme meno hneď 😎

mimikyky
6. feb 2009

dadka,
aj ja som strašne chcela Alexandru, no nemala by som to sdce jej dať také dlhé krstné,
Alexandra Weisenpacherová, to by sa chúďa najprv musela naučiť celú abecedu,aby sa vedela podpísať 😀 takže sme vôbec nemali babské meno, kým sme nevedeli, že bábo má pipíka, potom decká ozhodli,že bude Majki, a bolo 😉

dadka212
6. feb 2009

Mimi jéjda tak to fakt keby bola baba tak by jej ani kolónky vo formulároch nestačili 😀 mne je Alexandra trocha nesympatické lebo poznám jednu a to je taká pekne povedané štetka a vždy keď vyslovím to meno tak si predstavím ju 😅 veď uvidíme, možnože sa tam ešte objaví pipík 😵

lucia963
6. feb 2009

dadka ani my sme sa nevedeli rozhodnúť,pre chclapca sme mali vybrane hneď chceli sme Nikolasa ale potom to všetci ofrflali,tak sme hladali a hladali a rozmýšlali potom nas napadlo meno Liliana,lebo sa nam pačilo Lili ale to mali zasa všetci výhrady tak sme sa z manželom rozhodli že si vzberieme a nikomu nepovieme a hotovo potom sme vybrali Sebastiana a Bianku a bolo,ked sa narodila len sme každemu oznamili ako sa vola a všetci sú spokojný a páči sa im.Netreba nad tým veľa rozmyšlať lebo potom nevieš a aj tak vyberieš meno pri konci tehotenstva..

dadka212
6. feb 2009

Luci ja budem nakoniec ako moja mama, tá nemala pre mňa meno ešte v pôrodnici, až keď prišla matrikárka, tak sa musela rýchlo rozhodnúť tak dala po sebe Dana 😀 no hádam ja budem kreatívnejšia 😀
...ja tiež nikomu nehovorím meno, ale s tatom sa nevieme dohodnúť 😝 a keď malý do toho kričí stále Paula 😀

mimikyky
6. feb 2009

dadka,ani mne nestačia kolónky,ja sim Ľubomíra, a všae sazmestí len Ľubo 😀 😀 😀

anavi85
6. feb 2009

afry - ja som z vinicneho, kde byvas?

dadka212
6. feb 2009

Mimi ja našťastie mám krátke meno a keď sa vezmeme tak aj prezvisko 😉

Anavi je tu aj téma Viničné, tam tiež tuším písala, skús aj tam napísať, alebo jej napíš iP 😉

katka76
6. feb 2009

no radi, tak to bol fakt sok, naposledy bola cvicit v polke novembra a potom o 2 m v strede januara, tak jej to brusko stihlo za tu dobu narast. no a cakaju koncom marca.
niekedy je to tazko rozpoznat, ci je zena pribrata alebo tehu a je blbe spytat sa na prirastok, ked rastu len "zimne zasoby" 😅
my sme tiez nevedeli vybrat dievcenske meno, mali sme dost kriterii, aby bolo stare, krestanske, nemalo meniny a narodky hned po sebe, aby nebolo pricaste v rodine. nakoniec sme mali 4: ema, eva, klara, tereza a kedze sa narodila 15teho a ineho 15teho je tereza, tak si sama vybrala. (mm 11.6 - 11.11, kubik 25.1 - 25.7, teri 15.6 - 15.10)

radoslava
6. feb 2009

No super to maš polročne prestavky medzi narodkami a meninami skoro .
Ja som chcela velmi Valentinku ale moj manzel nechcel. Potom som chcela Saru ani to nie a nakoniec vyhrala Sabinka.
Inak on chcel Veroniku a este jedno meno neviem si spomenut ake ale teda to som povedala ze neda aj keby čo bolo. 😀

krajcoanka
6. feb 2009

no čítam vás, čítam a zrazu som zistila že mi horia gofry 😝 😅 . Ste tu toho popisali babeny. ..

dadka212
6. feb 2009

Katka to máte pekné s tými narodkami a meninami 😉

Radka mne sa tiež páči Valentína 😵 ale o tom ani počuť ☹

lucia963
6. feb 2009

no dadka tak naše maminy su rovnake tiež mama pre mňa nemala nachystané meno a keď som sa narodila a povedali že som dievčatko,bol piatok 13 a matrikárka ju súrila že sa už ponahľa tak sa jej opýtala že ake je dnes meno a bolo Lucie takže som Lucia na Luciu a je to v decembi takže celý rok čakakm a čakam,potom prídu meniny aj narodeniny v jeden den za chvílku vianoce a zasa celý rok nič,ale keby som bola chlapec tak by som to tiež nevyhrala,mamina chcela Silvestra takže by to bol zasa len december

radoslava
7. feb 2009

Dadi to je take krasne meno, moja kamoška žije v Nemecku a muža ma Taliana a oni maju Valentinku a ked počujem ako ju on vola tak to krasne zniel Valentiiiiiiiina oni to taliani tak pekne povedia.
Jej velmi som to meno chcela.
Lucka ty mas dcerku Bianku to je tiez krasne meno 😉

dadka212
7. feb 2009

Luci teda naše mamy sú kreatívne 😀
Inak aj moja sestra má všetko v decembri, tiež je z toho nešťastná, meniny 4.12, narodky 18.12 a potom vianoce 😝 ale už si zvykla, šak už je velká 😀

Radi mne to ofrflal, že je to jak z telenovely 😔 a pritom je to krásne meno a hlavne nie je vôbec časté, vlastne žiadnu Valentínku nepoznám, ale keby to ozaj bola baba tak ho možno nahovorím, zatial aby neboli "hádky" som pristúpila naoko na Alexandru 😅

lucia963
7. feb 2009

Radka ďakujeme za pochvalu..
Dadka veď už aj ja som si zvykla no keď som išla na birmovku tak som si dala birmovne meno Anna Maria,že nech mam troje meniny aby som to dohnala ale to len tak zo srandy... No ja som mala spolužiačku ktorá sa vola Eva a bola narodená na Vianoce tak tomu sa už hovorí úplne šťastie 😒
švagrina ma tiež v máji termín a budú mať dievčatko a tiež sa nevedia dohodnúť,tak už sme všetci nedočkavi ako sa bude volať,ale nech sa vola akokoľvek keď sa to narodí aj tak budú všetco očarení tou maličkou a na meno si zvyknu nech bude akékoľvek..

dadka212
7. feb 2009

Luci presne je jedno ako sa bude bábo volať, hlavne nech je zdravé 😵 len mne sa nepáči, že keď na ihrisku zakričím Matúško tak sa otočia aspoň traja 😖 preto chcem druhé meno také menej časté 🙂

mishka711
9. feb 2009

ahojte tak zevraj aj uvas uz nasnezilo my sme dnes absolvovali ockovanie no este nas caka o mesiac pneumokok...

aida
9. feb 2009

My sme mali vybrate meno pre chlapca Sebastian a pre dievcatko som chcela Vivien ale moja sestranica ma Vivien tak muz nakoniec vybral Vanesska. 🙂

katka76
9. feb 2009

caute, ja som ucila jednu valentinu, to meno je fakt pekne a spoluziaci ju volali val, super to znelo. nas kubko chcel valeriu, ale mm tym nebol nadchnuty

radoslava
9. feb 2009

Ahojte
Kati ty si učitelka? To je krasne povolanie teda mne sa vzdy pačilo a hlavne ta trpezlivost s detmi tak to ja nemam 😀

mishka711
9. feb 2009

stymi menami my sme mali len pre chlapca meno a to aj to co sme dali ine sme ani nemali a aked to bol issty chalan tak len pre nas lepsie ale druhe by sme xceli babu xi MELISU ALEBO ESTE POROZMYSLAME KED UZ BUDE NA CESTE zatial este nie 😀

greta24
9. feb 2009

My sme sa rozhodli pre Alexa, lebo povodne to mal byt Peter, ale potom sme zistili, ze sa tak vola vela nasich znamych 😵

riamim
10. feb 2009

Ahojte, babenky!
Počula som o nejakej dobrej gynekologičke v Modre, ktoré k nej chodíte, mohli by ste mi dať nejaké bližšie info? Kto to je, koľko máva ľudí, či ešte berie nové pacientky, či má aj sono a pod. 😉
Ďakujem. Ja som z Modry, ale doktorku mám dosť od ruky, na opačnom konci BA.

katka76
10. feb 2009

cau radi, ano, som ucka, bavi ma to a hlavne, ked decka maju chut nieco nove robit, zial tej chuti im castokrat chyba. ucila som tu v pk na obchodnej, takze zase az take deti to neboli.

dadka212
10. feb 2009

Riamim ja tam chodím, je super 🙂 volá sa Martina Matušovičová, má aj sono a po stenách aj hocijaké tie atestácie zo sona, sestrička mi hovorila, že predtým než si otvorila prax tak robila na Antolskej 🙂
...neviem či máva vela ludí, lebo ja tam chodím v podstate len na preventívky a teraz na poradňu, a to nebýva také brutálne 😝 a pacientky berie určite nové 😉 skús si zavolať (033/647 5549) a uvidíš, robí:
Pondelok, streda a štvrtok od 8 - 12
a v utorok od 12-18