• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
katka76: vieš mi povedať, ako sa volá tá kožná? By som tam zavolala. Fakt by som tam nerada strávila mladosť :fearful:
24. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na meno si teraz nespomeniem ale tel: 033 641 2101
24. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka
meno kožnej ma nenapadá momentálne,ale je to tam na číselká pri dverách, ale maličké deti berie dopredu,alebo sa aj dá telefonicky objednať za korunky :wink:
24. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším sa volá Zelenayová
24. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super kočky, moc Vám ďakujem:slight_smile:
24. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky,kde stale ste? už vas nebaví písať,čo mate nového? My sme boli zaviesť svokrovcov do Dudiniec cestovali sme vyše 6 hodín a ani som nedúfala že naše zlatíčko prespí celu cestu, bola taka poslušná.. :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak to je super, že ti tak prespala cestu :wink: ja som mala s malým vždy problém, on ani v kočíku, ani v sedačke nikde len na rukách (poprípade v nosiči) alebo na cecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi pozerala som včera foto na azete,krasne foto maleho, no aj kamoška maju problem s malou v aute plače celu cestu, som rada že naša je taka dobručka lebo často chodíme svokrovcom a je to hodinu cesty. :slight_smile:
To naša mala sa pestovať nechce,ked ju mam na rukach tak sa kruti a naťahuje len aby som ju položila
26. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaaau, že 6 hodín; ale snáď by aj náš malý vydržal, v kočíku nemá problém a v aute si tiež vždy pospí, ale takú diaľku sme ešte nikdy nešli.
26. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas v aute zaspi tiez le este neprespal 6hodin v kuse takze tak :slight_smile:
26. feb 2009 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 hodin ? To mas zazracne dieta :slight_smile: Aj ja chceeem !
26. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by stačilo,keby krpec spal v noci v kuse 6hodín :grinning:
26. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj my sme boli prekvapený,že dola taka dobručka,bala som sa že bude mrnčať a kedže som u nas šoférom ja tak by sa mi to hrozne zle počúvalo,keby som ju nemohla zobrať na ruky,no a ešte ta snehová kalamita do toho,išli sme skoro ráno a neodhrnuté cestz ho hrúúza :frowning2: stale sme sa šmíkali a nemohli sme sa miestami ani pohnuť kde bolo veľa snehu tak manžel so svokrovcom museli roztlačať,tak som sa aj bála aby sme dobre došli ale našťastie som to zvládla :slight_smile:
26. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimikyky a toti synček ešte nespáva celú noc?
26. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík Luci :slight_smile:
to je super, že je taká prispôsobivá :slight_smile: a veru ja by som sa bála ísť po takej ceste....

Mne spinká celkom fajn cez noc, teda keď je zdravý alebo mu nejdú zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy robí caviky keď má ísť poobede spať, ale to už nejako zvládam...
26. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi ani mi nehovor,ešte teraz sa mi trase žalúdok ked si na to spomeniem,ešte na dialnici sa dalo ale po dedinach neodhrnaju a do kopca nechcelo ťahať a prešmikovalo a rozbehnuť sa nechcelo,na nervy som bola ale tvarila som sa že nič aby sa svokrovci nebali.. :unamused:
26. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme sa vrátili z karnevalu v škôlke :grinning: :grinning:

lucia---no, ako sa to vezme: sme radi,ak zaspí skôr ako o 23hod, priemer je tak 23:15 a najneskôr je to o 1:00 :angry: a o 6:30 je už hore a čerstvý ako rybička :confused:
a sem tam v noci dojde za mnou o 1,alebo o 4hod!!!!
nechápem to, lebo starší traja spali od 20-8hod !!!!!!!!!!!!! a spali aj poobede, a Majki spí poobede len v škôlke, doma nie už od 2rokov :frowning2:
26. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi tak to by šlak trafil, keby mi malý hentak "spal" ako tvoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: síce ten môj ide spať okolo 22-23 ale budí sa o 8-9 ráno...

No a krpatý je asi chorý :frowning2: kašle, má zachrípnutý hlas, sopel sa mu ťahá až po kolená a má trošku zvýšenú teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že to rýchlo prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéjda Mimi Majky aký podarený jak Pipina :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, díííííííík :wink:
27. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečene prišla jaaar!
Dufam že ešte na lyžovačke budeme mať sneh na lyžovanie
28. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, Majky je naozaj peknučký,keď som stretavala tvojho manžela v meste tak som si myslela že ake pekne dievčatko a ono to je pekný chlapček :wink:
28. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby poradíte niektorá kde sa dá kúpiť pršiplášť pre dieťa? :slight_smile:
28. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankan no to ja ti neporadim prepac ale mozno ostatne maminy len su tu teraz neni :grinning:
28. feb 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi neni zač :wink:

Ankam ja som kúpila pršiplášť aj gumáky v Tatiane, kamoška kúpila tam, kde volakedy bola Tatiana čo je tam teraz kníhkupectvo tak vedla je ten detský obchod...
1. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka212 ďakujem skúsim manžela vyhnať nech tam ide pozrieť. :grinning:
2. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiež kúpili pršiplášť v tom textile vedľa kníhkupectva :wink:
2. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ten obchod vedla knihkupectva je super tam maju vzdy všetko.
Ja som kupila pršiplašt cez internet , chcela som zatepleny ale uz nam bude maly tak budem musiet sa tiez po nejakom pozriet.
Radka
4. mar 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zeny, ak niektora davate deturencom sunar, tak v tescu ho maju za 7, 19 (216 sk)
budem sa musiet aj ja pozriet po prsiplasti ale aj gumakoch
4. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok