Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
15. mar 2009

ahojte babenky, čo mate nove? Ja som robila u nas doma oslavu pre kamoškinu malu, tak som bola dosť vyťažena...piekla som aj tortu 😉
Dadi, akosa sítiš, všetko je v poriadku?

greta24
16. mar 2009

Dadka, v tomto case sa oplati byt v Zoo od 10 - 14 h, vtedy uz su zvieratka vonku, lebo sa cistia mastale. Mala by byt vonku vacsina zvierat, predpokladam, ze len nejake vtaky budu schovane, ale to hlavne, ako su opice, levy, zirafa, ... sa daju vidiet. Tiez som tam uz dlho nebola, tak dufam, ze sa tam coskoro so stuplom dostaneme, ma velmi rad zvieratka 🙂

dadka212
16. mar 2009

ahojte 🙂

Anka téda mne stačí oslava pre malého aj s tortou, nie ešte pre iné deti, by ma to skolilo 😀 a malý mi ešte vyparatil takú vec, že som mu urobila tortu, s ktorou som sa piplala skoro 2 dni aby bola podla mojich predstáv a on mi ju v deň oslavy ráno zhodil na zem zo stola, skoro ma šlak trafil, tak som improvizovala a urobila narýchlo druhú, síce sa páčila, ale ja som nebola spokojná 😝 mám ju aj v albume...
a ďakujem za opýtanie, mám sa celkom fajn, len ma trápi zápcha, a dosť mi tvrdne brucho a bolí ma podbruško ☹ na kontrolu idem až 1.4. takže hádam budem v poriadku...

Gretka ďakujem za opdoveď 😵 aj Matúško má hrozne rád zvieratá, v telke pozeráme dosť prírodopisné filmy a hrozne to žere 😀 tak sme chceli zájsť do ZOO aby ich videl aj naživo, lebo minulý rok ho to moc nebavilo, iba zebry a podobné, lebo si myslel, že sú to koníky 😀

greta24
17. mar 2009

Dadka, pre tortu sa netrap 😉 Ja som raz synovi spravila tortu, a on ochorel, a bolo mu tak zle, ze z nej zjedol iba jedneho gumeneho medvedika 😒

krajcoanka
18. mar 2009

dadi, tak to je nočná mora. Ja som tiež striehla aby sa niečo nestalo 😝

krajcoanka
18. mar 2009

inak Lubko má teraz teploty až cez 39, takže som stale pri ňom. Teraz konečne po 3 dňoch nemá horúčku.
Dávala som mu aj brufen, ale po pár hodinách ju mal opäť , takže bol stále v horúčkach. Ešte sa k tomu pridal aj kašel.
Inak my sme boli na 4 dni v čičmanoch na dovče. Ked sme prišli domov, deti sa nemohli dohrať, bolo im všetko tak vzácne 🙂 . Na niečo bola dobrá tá dovča. Počasie nám moc nevyšlo, väčšinou nám pršalo, ale inak bolo dobre. Lubko nám už lyžuje, takže fajn. Inak je tam superny detský svah, takže odporúčam malým lyžiarom 😉

nana237
18. mar 2009

cawte baby.za par mesiacov sa stahujem do pk tak hladam nejaku tehulku,tehulky na kratenie volnych chvil

dadka212
18. mar 2009

veď kašlem na to, šak torta sa aj tak páčila 🙂 a hlavne chutila 😵

Anka skoré uzdravenie Lubkovi, chudiatko ☹
a super, že sa vám na dovče páčilo 😉 a teraz je počasie otrasné hádam všade na SK 😝

Nana tuším som tu jediná tehula z PK čo sem chodieva 😀 ale za pár mesiacov keď sa presťahuješ už budem asi mamina 😵

katka76
18. mar 2009

dadi, tak si macherka, ze si zvladla este upiect dalsiu. ja pri mojich schopnostiach by som stihla len tu 5 minutovu, ale ta chuti, takze sa vytesujem a robim rozne obmeny...
no a ako ste na tom pri vyberani mena, hoci casu este mate

dadka212
18. mar 2009

Kati 😀 ja tiež robievam tú 5-minútovú, ale na malého narodky kde bola celá rodina som chcela niečo lepšie, tak som urobila normálne korpus do toho banány a parížsky krém 🙂

a mená, no asi dáme podla toho čo vybral Matúško 😀 lebo my dvaja by sme sa asi nedohodli tak Maťo to vyriešil už zo 3 mesiace opakuje, že čakáme Paulu, tak asi bude Paula 🙂 veď sa predsa nebudeme hádať kvôli menu s 2 ročným 😀

nana237
18. mar 2009

dadka,stiham sa prestahovat este pred porodom aby som sa aspon ako tak zabyvala 🙂

dadka212
18. mar 2009

Nana, som myslela, že ja už budem mamina 😵 ale veď sa potom môžeme stretnúť niekde v parku alebo aj inde 😉

Baby dnes sa mi stalo niečo hrozné 😀 boli sme s kamoškou a krpcami v parku a ten môj sa rozbehol za kačičkami kamoška ho nestihla zachytiť a zrazu bol po pás v rybníku 😅 skoro ma šlak trafil tak som zvreskla, že ma musel celý park počuť 😝 no tak som tam sa ním skočila vytiahla ho a rýchlo povyzliekala nech neochorie a zabalila do mojej bundy, a rýchlo sme utekali do auta a domov 😝 to bol zážiťok 😅 chudatko on sa tak zlakol tej studenej vody a tak plačkal, zlatko moje, ale poslúchať nebude 😝 a po ceste domov mi hovorí, že sa kúpal vo vode s kačičkami 😀 😅

katavinka
18. mar 2009

Jaj, ako vám závidím, že rozoberáte ZOO; by sme šli, ale náš drobec tomu ešte nebude rozumieť.

dadka212
18. mar 2009

Katavinka ja som bola s malým minulý rok a to mal niečo vyše roka a tiež ho to moc nebavilo 😝 iba zebry, jelene a zvieratá podobné koníkom a opice, jedna ho aj oplula 😀 a ten dinopark, inak sa tam viacmenej nudil, ale tento rok sa tam určite vyjaší 😵

mimikyky
18. mar 2009

dadka, aj ja už som sa kúpala pred 10timi rokmi v parku s kačičkami, kvoly Lucke 😀 😀

krajcoanka
19. mar 2009

no to je super dadi, čo ho to napadlo? 😀 😀 😀 ach tie detičky...aká by bola bez nich nuda, že? Aspoň nám ten život zpestria a budeme na takéto zábavné veci na dôchodku spomínať 😅
nana vitaj a z kade sa sťahujete?

dadka212
19. mar 2009

Mimi to tiež musela byť sranda 😀 😀

Anka to ho napáda stále, len som ho vždy zadržala, len teraz som nestihla ani ja ani kamoška čo bola pri brehu 😀 no čo už, ale stále rozpráva, že už sa nechce kúpať s kačičkami lebo nevie plávať ako oni, lebo on sa tam v tej vode aj potkol a "sadol" si tam 😅 tak hádam sa aspoň poučí 😝

nana237
19. mar 2009

dadka,to by bolo super 🙂 🙂

krajcoanka,dakujem za privitanie 🙂 stahujem sa z viedne,priatel je z pk a ma stalu pracu v ba a byvat par dni v pk a par dni vo viedni je narocne 😒 tak sa stane so mna pezincanka 😀

katavinka
19. mar 2009

krajcoanka, len aby sme sa toho dôchodku dožili 😀

greta24
19. mar 2009

Vitaj Nana, urcite sa ti bude v PK pacit 🙂
Dadka, ta torta vyzera super ! To kupanie s kackami musel byt fakt zazitok, keby sa to stalo mne, tak asi dostanem infarkt 😨
Anka, Lubkovi prajeme skore uzdravenie 😀

krajcoanka
19. mar 2009

nana, tak to je super!!!

lucia963
20. mar 2009

Ahojte všetky,dlho som vás nebola pozrieť,sme doma tiež všetci chorí,mame taku nádchu že ledva dýchame,no naštastie to malu chytilo najmenej (klop klop klop) dufame ža nam to skoro prejde,, 😝

Nana,vitaj a tešíme sa že budeme mať nových pezinčanov.. 🙂

Dadka no neviem si to ani predstaviť taký studený kupeľ a ako mi všade chodíme pešo tak by sme asi zmrzli a poriadne prechladli kým by sme prišli domov.. 😒

mishka711
20. mar 2009

lucia prajeme skore uzdravenie nam uz sa robia chrasticky tak tiez lepsie ale von si este radsej pockame aj ked je u nas pekne jarne pocasie ale preistotu tusim sa ma byt doma 2tyzd s kiahnami?neviete presne?

aida
20. mar 2009

Ahojte.
Nana vitaj 🙂

krajcoanka
20. mar 2009

Miška, kiahne? 😕 To som prekukla 😨 Aspoň to bude mať za sebou. Lubko mal kiahne na vianoce, ked mal 7 mesiacov, ale davidko ich ešte nemal.Čim skorej, tým lepšie aj by som ho dala k niekomu kto ich už má, lebo ževraj veľké deti toho majú viacej a odškrabuju si to. Taketo malé pri hre nato aj zabudnu.

mishka711
20. mar 2009

ANKA PRESNE NAS SI TO neskrabal aj ked aj sa snazil ale mal to vsade aj spolupracoval ked mal dobru naladu a natieral aj on a cez den sa zahral no v noci plackal kazdu pol hodinku asi ale uz nikdy viac teda caka ma to este pri druhom 😀

iinuska
21. mar 2009

Ahojte PK a okolie,

Miska, Petko mal kiahne ked mal 10 rokov, bol vysypany vsade. Ale drzal sa statocne, nema ani jednu jazvu. Mal pritom aj vysoke horucky. Cim neskor dieta kiahne dostane, tym horsi priebeh.

danullinnka
21. mar 2009

Ahojky holky,já trošku mimo téma,jestli tu některá z Modry,pisněte mi,prosím do IP,mooc děkuji. 😵

krajcoanka
23. mar 2009

ale nám fučí, čo? Dúfam že ten vietor prinesie jarné teplé počasíčko! 🙂

mimikyky
23. mar 2009

anka, veru veru ten vietor je strašný.........a volala mi Lulu ráno,že ako išli z intráku do školy,skoro ich odfuklo 😀 😀