Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

iinuska
2. apr 2009

Dobre ranko, dnes to vyzera na pekny slnieckovy den. 😎 Musim uz vybrat tie slnecne okuliare

katka76
2. apr 2009

tak konecne je pekne, doobeda sme stravili 2 hodky vonku a poobede sa chystame na zahradku, hrasok mi stihol vyklicit, tak treba co-to posadit 🙂

mimikyky
2. apr 2009

aj my sme boli 3hodku s krpcom vonu, a poobede si to zopákneme 😉

a na záhradku nabehneme cez víkend,aj s tatinom 😀

greta24
2. apr 2009

Tiez sme blazeni, ze je konecne teplo. Vcera som stuplovi kupila jarne topanky, dnes behal jak raketa po vonku, obavam sa, ze budu velke problemy vozit ho kocikom 😕

katuskak
3. apr 2009

dobré ránko, opäť to vyzerá na krásny slnečný a teplý jarný deň 😀 aj Vás to nabíja energiou tak ako mňa? Ja milujem prvé jarné slnečné lúče, doobeda som bola s malou v parku a tam to nenormálne žilo 🙂 kopec detičiek a normálne som sa zapozerala na dve veveričky ako šantili pod stromom 😅 taká som rozjarená...

katavinka
3. apr 2009

katuskak: my sme včera tiež fotili veverky, sranda, že sa vôbec nebáli. Už sa neviem dočkať, keď dnes zase vybehneme von.

krajcoanka
3. apr 2009

ahojte baby! kooooooooonnnnneeeeečnnnnneeeee sllllnnnnniiiieeeeeččččkkkkoooo!!!! 😀
Čo máte nové? My chystáme v šk§lke brigádu, budeme osádzať 2 nové hojdačky, hrabať lístie z jesene a tošku upraviť terénik. Tak sa teším že sa budu mať kde detičky hrať. Veď tam majú len jednu šmýklavku a staré pieskovisko... ☹

dadka212
3. apr 2009

ahojte 🙂

veru konečne slniečko 😵 😵

aj som malému dnes pančuchy odložila a on normálne plačkal, že ich chce 😅 no nič bude si musieť zvyknúť 😎

ten park ma teší, určite to bude krásne 😵

bola som aj pozerať nejaké tenisky pre Maťka, chcela som také s gumou vpredu aby sa mu neokopali na odrážadle a aby aj pekne vyzerali ale samozrejme tu v PK je to utópia, takže ideme zajtra do BA aj pokukať kočíky aj postel malému a možno aj do ZOO keď krpatý nezaspí v aute 😝

katavinka
3. apr 2009

dadka212: celkovo detské obchody v PK mi radšej ani nespomínaj. To je fakt katastrofa. Všetko som prešla a v jednom jedinom mali jednu jedinú tenkú bundičku, že 33€ a vyzerala strašne. Ja vravím, že sú to ešte komunistické handry. Niečo desné. Už si nebudem ani dávať tú námahu ísť dačo hľadať u nás, rovno pôjdem do BA alebo za hranice.
A aký kočík ideš kupovať? Ja som nechcela žiadne golfáče, ale kúpim nejaký malý šporťák len na cestovanie napr., niečo ako mám v albume.

greta24
3. apr 2009

Baby, ja som dnes po 30 rokoch stala na korculiach !!! To bude svalovica 😝

iinuska
3. apr 2009

Ahojte, to je ale kraaasne . Dnes som si nasadila nejake kvietky, aby som mala este lepsiu naladu 😀

radoslava
3. apr 2009

Ahojte
Gretka tak to teda bude.
Ja som dnes dcerku učila bicyklovat na takej trojkolke. Boli ma strašne chrbát. Lebo som ju vlastne tlačila kedze pedalovat ešte nevie
😀 😀

dadka212
3. apr 2009

Katavinka veru u nás fakt keď niečo nositelné nájdem tak je to skôr náhoda 😝
a kočík som pozerala stránky a z www.o-baby.de som objavila najlacnejší jané slalom pro, vyjde ma za super cenu, takže nie je o čom...len musím niekoho nájsť kto mi pomôže s nemčinou, keďže ja neviem po nemecky ani ceknúť 😅
ja by som už tiež nechcela golfáč 😝

Gretka to teda bude svalovicáááá 😀 ale veď si zvykneš 😉

Radka ani náš krpec nevie pedálovať, ale zatial sme nekúpili bicykel ten mu prinesie baba, keď príde z FR v máji 🙂

Inuška veru aj mne vylepšia náladu rozkvitnuté kvietky 😵

lucia963
3. apr 2009

Joj ako sa tešíme z tej jari, v parku kopu detí a zajtra ma byť vraj ešte krajšie,škoda že moj manžel stale pracuje no v nedelu bude mať voľno tak sa teším..

dadka212
3. apr 2009

Luci aj náš tato stále pracuje, ale som rada, že má robotu, keď teraz je to všelijaké 😝 ale aspoň víkendy má zatial volné 🙂

Katavinka k tým kočíkom ešte ja idem do BA iba okuknúť a vyskúšať a potom objednám lacnejšie 😀 lebo stále ma máta ešte bebe confort high trek tak vyskúšam, či nie je lepší ako jané slalom 😎

katavinka
3. apr 2009

Lucia963: jaj, mi hovor, konečne mal mať manžel voľný víkend a zase musí do roboty, takže budem sa prechádzať zase sama jak trubka.

Dadka212: ten druhý kočík vôbec nepoznám..., my máme teraz šporťák, som max. spokojná, len na prepravu trebárs busom chcem dačo malé. A čo potrebuješ s nemčinou??? My ho pôjdeme asi kúpiť do Rak., je tam lacnejší.

lucia963
3. apr 2009

No Katavinka niekedy by sme sa mohli stretnuť a ísť kočíkovať spolu ak by si chcela..

katavinka
3. apr 2009

lucia: kedykoľvek 😉 My sme v teréne veľmi často, nakoľko drobec spáva iba v kočíku.

lucia963
3. apr 2009

tak to je super teším sa,budúci týždeň sa dúfam uvidíme... 🙂

dadka212
3. apr 2009

Katavinka no je to presne ten 🙂 ten high trek sa mi páči aj v tom, že sa mu dá sedačka otočiť smerom ku mne aby som videla na bábo 🙂 tak uvidíme
a s nemčinou, keby som sa rozhodla pre jané slalom tak potrebujem to objednať a ja neviem fakt nič po nemecky a potrebujem aj vedieť aké majú podmienky atď. a aj či sa dá zaplatiť inak ako paypalom lebo ten nemám...ale predchvílkou mi hovoril tato, že jeho kamarát s frajerkou vedia perfektne nemecky aj tam študovali a robili tak, že mu zavolá nech nám pomôžu 😵

jéj a ty a Lucka máte skoro rovnako staré detičky 😵

ja kočíkujem väčšinou sama aj keď je tato doma 😀 ale teraz mi už viac pomáha lebo sa nemôžem s tým brušiskom tak pohybovať ako by som chcela...už nevládzem 😝

katavinka
3. apr 2009

dadka212: tak potom by som ani nerozmýšľala a vzala tento, keď sa dá otočiť. Fakt. A nechodievate do Viedne? By si len ukázala prstom na kočík a nemusíš vedieť nemecky 😀 Koľko dáš takto za poštovné?
Hej, veru...my sme o trolilinka mladší 🙂 Aj sme krstili v jeden deň.

lucia963
3. apr 2009

Dadka,to máš aspoň dobré že porodíš na začiatku leta ja som sa s tým brušiskom vláčila celé leto a poviem ti tie horúčavy ma tak unavovali že som bola stále unavena a len by som sa celý deň sprchovala a ovlažovala vodou

katavinka
4. apr 2009

Teda...aké ticho tu...ešte ste všetky v parku alebo na kapustnici 😀?
Lucia963, Tvojej polovičke som asi riadne nesympatická, bo vždy majú uzavretú spoločnosť, keď prídem 😀 Ale fakt. Inak mňa teplo dokáže riadne unaviť, a to nemusím byť ani tehu.

dadka212
4. apr 2009

No boli sme pozerať tie kočíky a ešteže som neobjednala len tak z internetu, pri tom bebe conforte som vyzerala ako keby som kočíkovala mladšieho súrodenca 😀 a celkovo sa mi nepozdával ale tam som sa zamilovala do teutonie, len sú velmi dlhé čakacie lehoty cca 10 týždňov aj viac 😝 ale na ten kočík sa oplatí čakať, takže keď sa malinká narodí budeme používať starý po Maťkovi aj keď je to taká hajtra 🤐 a keď príde teutonka tak presedláme to je ako zo škodovky do mercedesu 😀

Luci veru ja som si to tak plánovala, že aby sa mi narodilo miminko na začiatku leta 😵 aj sa podarilo vlastne hneď ako sme sa začali snažiť a aj Maťko...my sme nejakí vélmi plodní 😅

lucia963
4. apr 2009

No v poslednej dobe maju veľa akcii,čo sa nepáči ani mne ked musí byť v robotke...ale neboj určite to nieje naschvál 😉
No dnes som uvarená,mala zaspala v parku tak som tam hodinku sedela na lavičke na slniečku tak som taka vyšťavená,no a kapustnica bola tiež fajn.. 😝

lucia963
4. apr 2009

no dadka tak to sa vám teda darí,my sme sa snažili trošku dlhšie ale hlavne že sa podarilo.. 🙂
ozaj Katavinka chcela som sa ťa spýtať že kedy sa narodil Romanko,kedže v profile su s Biankou rovnako starý..naša je 9.9.

katavinka
4. apr 2009

Lucia, to fakt? Ja keď som zbadala tú radu, tak som povedala, že skôr si ju uvarím, ako vystojím ten rad 😀 Takže nebola kapustnica, ale kebab 😀
Ja viem, že to nie je naschváľ, ale toľko "náhod", xi. A verím Ti, že nie si nadšená, sama to poznám.

Dadka, to poznám. Idem dačo kupovať pomaly naistotu a nakoniec sa mi zapáči dačo úplne iné a zas som na začiatku.

dadka212
4. apr 2009

My sme potom išli ešte na chatu si opekať a tam som sa obžrala špekačiek a tak ma zmohla únava, že som tam skoro zaspala na lavičke 😀

ja som na tú kapustnicu zabudla ☹

Luci no hlavne, že sa podarilo 😉 ja sa niekedy cítim tak nejako previnilo, keď vidím niektoré kamošky alebo známe ako sa snažia niekolko rokov a ja si len zmyslím a som v tom 😝

dadka212
4. apr 2009

Katavinka tak aj dobre, že som tam nešla, ja by som teda v nejakej dlhej rade nečakala 😝