Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katavinka
12. máj 2009

Dadka, jasné. Môj manžel býva na Severe 28 rokov a nešiel by inam. Jediné, čo by ho odtiaľto dostalo, by bol iba rodinný dom 🙂 Ja som tu zas krátko a tiež by som nemenila. Našťastie so žiadnymi feťákmi sa nestretávam, ani nemám žiadnu zlú skúsenosť. Ale ak by šlo o to, takí sa nájdu kdekoľvek. Dnes je všetko ok, zajtra môžeš mať takých susedov 🙄 Pre mňa je dôležité, aby som tu mala všetko "základné", dokonca aj ihrisko tu opravili, žiaľ zatiaľ len jedno, ale bez toho sa dá existovať, vybehnúť mimo.

dadka212
12. máj 2009

Katavinka volakedy cca 10 rokov dozadu bola zas najhoršia časť Pezinka Juh a Starý dvor 😀 mení sa to, to je pravda 😉
...tiež by som najradšej šla do rodinného domu....možno časom 😝

katka76
12. máj 2009

co sa mne paci na juhu je to, ze to nie je typicka sidliskova stvrt, same vyskove bytovky...je tu dost zelene a spojenie do BA rychle v suvislosti s vecne zapchatym PK. samo, ze centrum je super

greta24
12. máj 2009

Myslim, ze vacsina Pk je OK, aj mne vadi, ze na Severe je problem so skolkou - chceli sme maleho prihlasit, ale riaditelka nam povedala, ze prihlasky skor neberu, az v den zapisu, ked bude mat 2,5 roka. takze neviem, kde bude stupel chodit do skolky. Mne sa tiez na Severe byva dobre. Hlavne by som nesla niekam blizko ku smetisku, tam je strasny smrad 😝 😝 😝

katuskak
12. máj 2009

Tiež si myslím, že všeobecne v PK je fajn, z každého sídliska sa človek v pohode aj peši prejde do mesta, netreba žiadny autobus alebo elinu ako v BA 😅. Ja osobne by som vyberala medzi sídliskami Muškát (tam som vyrastala a bývala 24 rokov), Juh (tu bývam teraz) alebo centrum. Čo sa týka tých feťošov tak tí sú všade, ako sa hovorí rodinu a susedov si nevyberieme ☹

zuzka88
12. máj 2009

Inuska!!! Aj ja ti gratulujem a Adamkovi do vienka vsetko naj a hlavne zdravicko!!!!!!!

anaxamon
12. máj 2009

jej tu som este asik nebola okukat🙂))

zuzka88
12. máj 2009

K tomu PK, ja viem, len kde je centrum 🙂 A segra planuje do novostavby kusok od Cajlanskej, ale neviem, ci to je sever, ci juh, ci co a tam to vyzera fajn! len este nestavaju, az od leta

anaxamon
12. máj 2009

zuzka cajlanska je skor blizsie k severu, ale ty asik myslis tie byty co idu stavat na konci severu, teraz tam su uz postavene nejake nove myslim...

krajcoanka
14. máj 2009

ahojte babenky!
Tak náš Lubko mal včera narodky, ale oslavu chystame na sobotu-uf. chystam sa mu robiť marcipanovu tortu-mc quina 😝 takže mam trošku stresik, ale nie moc velky. Taktiž chystam nieake hry-ak nebude pršať, v zahrade, tak som bola pokupovať včera v tescu medaile, poháre a nieake nesladke odmeny (male prkotiny-hry, za par centikov), aby sa ušlo každemu, nielen výťazom 😉
Lubko mal včera strašnu hnačku, tak som ho dnes nechala doma(asi chytil zase nieaky vírus v školke) 😒
A čo vy máte nove?
Dadi ešte si sa nerozpadla? 😀

dadka212
14. máj 2009

ahojte 🙂

Anka Lubkovi všetko najlepšie 🙂 a nech mu hnačka rýchlo prejde 😉 určite potom nafoť tortičku, aby sme sa pokochali 😵

a ja som ešte vcelku 😝 ale chcela som rodiť v piatok teda zajtra, ale pochybujem lebo nič sa nedeje 😅 ale šak aj to príde

mimikyky
14. máj 2009

Anka,

gratulujem,a držím palčeky nech všetko vyjde ako má 😉
a ja hnačkujem od pondelka,ale príšerne!!!

Daka, držkaj sa 🙂 🙂 🙂



idem sa Vám "pochváliť" aká som "šikovná"

ako som otvárala dvere na aute, treskla som si celou silou s nimi do hlavy, mám rozrazené obočie, krvácala som ako na zabíjačke, volala som mužovi,pustili ho na chvíľu odbehnúť z roboty, šéf mu aj auto žičal........

chirurg samozko v Pk ako vždy neordinoval, že treba dospelí ísť k milosrdným do Ba, tak sme skúsili v novej klinike nejakej estetickej a plastickej chirurgie, akurát v utorok sme študovali letáčik že nech mi to tam zašijú, a robia až od 13hod
tak som povedala že ser... na to,že kúpim si sťahovacie mašličky na rany....v 5lekárňach nemali,v zdrav. potrebách tiež,a v jedných zdravotníckych potrebách som to nakoniec zohnala, a muž ma doma odoperoval, a letel do roboty

mám to asi 3cm dlhé, a zahnuté ako č 1 tá menšia časť je tak 3mm a široké a hlboké asi 3-4mm
som zvedavá,koľko obočia mi zostane na hlave keď to budem odlepovať
už to mám napuchnuté,a začína to modrieť, fasa

mám 4deti, 99%bez akýchkoľvek úrazov,a ja aký expert

na obed si doprajem bolestné-pizzu so 4druhmi syra!!!!!!!!!!!

katuskak
14. máj 2009

ahojte, Dadi tak už sa Ti to pekne kráti 😉 neboj možno to do zajtra stihneš nikdy nevieš, ani u mňa to celý deň nevyzeralo na pôrod a večer o 21.00 sme štartovali do pôrodnice 😀

Lubkovi všetko najlepšie a nech ste čím skôr v poriadku 🙂

dadka212
14. máj 2009

Mimi tak na teba sa toho teda nasypalo 😖 hnačka a teraz to obočko...ale hádam sa ti to pekne zrastie 😉 a k nášmu zdravotníctvu nemám slov 😔

Kati na dúfam, že to príde čoskoro už sa cítim hrozne a hlavne mám chuť na čokoládu, tak už si aj musím nakúpiť aby som hneď ako bábo vytlačím ju celú zožrala 😀

ale teraz sme sa rozhodli prerábať 😅 všetko na poslednú chvílu ale začalo sa nám rúcať umakartové jadro 😝 záchod trocha tečie a aj v kuchyni niečo tečie suseda sa stále chodí sťažovať, tak sme sa rozhodli takto narýchlo naposlednú chvílku to porobiť 😝

katuskak
14. máj 2009

tiež mi tečú slinky na čokinu, tiež musím kúpiť lebo sme všetku popapkali 😉 tak možno to tým pohybom pri prerábke popoženieš, hlavne opatrne, už to máš aj tak za pár. Držím palčeky 😉

greta24
14. máj 2009

Anka, Luboskovi vsetko naj !
Mimi, dufam, ze sa ti to zahoji a budes v poriadku 🙂
Dadka, verim, ze uz by si to mala najradsej za sebou, tak snad sa rychlo dockas. Jaaaj, cokolada 😵

zuzka88
14. máj 2009

Aj ja sa pripajam a vsetko naj k narodkam!!!

krajcoanka
14. máj 2009

dakujeme za blahoželania 🙂
dadi, však termín máš ako tak pozerám až 5.6., tak to máš ešte čas, nie? No to ti verím že ťa to už neba..
mimi, tak to je teda smola....prosím ťa, nabudúce tie dvere radšej nech zavrie niekto iny...ja som si tiež tak na favaku švihla dverami...nemala som odhad....ale nič sa nešilo našťastie..oni tie dvere vyrábajú šikmé aby bol disagne, ale asi to nikto pred schválením neskúšal 😒

mishka711
15. máj 2009

anka aj my sa pripajame k blahozelaiu hlavne vela vela zdravicka prajeme 😉

krajcoanka
15. máj 2009

miška, dakujeme. No stihla som urobiť tortu-uf...až teraz som si od rána sadla ☹ Hodim fotečky

mishka711
16. máj 2009

anka torta je paradna 😉

katavinka
16. máj 2009

Ahojte;

teda sa nám zase to počasie po..... 😢 Krajcoanka, to si sama robila, tú tortičku? Kúsoček neostal 😀 ?
Ja som malého odstavila jedným razom. Takže som teraz pre mnohých krkavčia mater. Zásadne mu to nevadí a hneď druhú noc prespal celú. Len sa teraz mordujem s odsávaním. Strašne to neznášam 😝

dadka212
16. máj 2009

Anka torta je perfektná 😉

Katavinka vôbec nie si krkavčia mater, myslím si, že ak si chcela odstaviť malého "bezbolestne" tak práve teraz je ten správny čas 😉 aj ja tak plánujem druhé odstaviť do toho 9-teho mesiaca 🙂 teda ak budem tak dlho kojiť 😅

dadka212
16. máj 2009

ozik a dávaš si aj tie homeopatiká na zastavenie tvorby mliečka?

mishka711
16. máj 2009

k tomu mlieku ja som dobrovolne odstavila 2hy tyzd takze a vobec nemam vycitky svedomia keby bol maly chorlavy alebo tak nepoviem ale neni to o tom kojeni len dadka uz mozes rodit kedy kolvek uz 38tt no som zvedava ci preahnes termin alebo sa Danielka narodi skor 😀

dadka212
16. máj 2009

Mishka no ja som odstavila až v 13.mesiacoch ale to bol des 😖 a býval často chorý, keď sme potom používali sunar, tak nebol choručký ale neprespal celú noc a poriadne nejedol stále ten sunar chcel a teraz dávam asi mesiac plnotučné mlieko a malý krásne jedáva cez deň až moc by som povedala a prespí celú noc 😵

a veru už by som aj prijala aby som rodila 😀 ale tato to naplánoval na pondelok, to mám poradňu tak ráta s tým, že si ma tam nechajú 😀

katavinka
16. máj 2009

Dadka, nedávam si nič, vraj najlepšia cesta je prirodzená, tak zatiaľ neskúšam žiadne tabletky.

dadka212
16. máj 2009

Katavinka veĎ homeopatiká nie sú tabletky, to môžu aj novorodenci, to je prírodná cesta 😉 mne to velmi pomohlo aspoň som nemala zapálené prsníky 🙂

katavinka
17. máj 2009

jéj, dadka, som, to prekukla, že homeopatiká... myslela som lieky čo dávajú akési hormonálne; a ako sa volajú...vieš?

mishka711
17. máj 2009

ja maleho odnaucam od mlieka v noci ten este neprespal celu noc ani raz najviac 4hodky teraxz mu davam caj a to moc sa mu nepaci nervaci sadnesi a reve no hruza tato noc bola hrozna ale je uz od vcera poobedia nejaky upistany ked pil mlieko tak kusal na pravje strane dudel ci sa mu netlacia stolicky ale neni nic vidiet sakra neviiem ja idem na 3d 26maja ak pride dovtedy mama a bude varovat no uvidime som zvedava uz sa neviem dockat co to bude aj ked myslim ze chlapec no .......... 😉