• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
Dadka, držím palce :wink:
27. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Dadi no neboj on sa vytlaci coskoro heh ja som bola vcera na 3D a zevraj to bude tiez dievca no tesime a hlvne ze je vsetko okno nie :wink:
27. máj 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, môj Denis bude mať 1.6 16-te narodky :wink:
27. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, aj ja som Pezincanka, mozem sa k vam pridat??? :slight_smile:
27. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné :wink:
27. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som z juhu, byvame pri plavarni v tych vysokych batovkach...mam syna Martina ma 2 roky 8 mes. a je to riadne sidlo...
27. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Bumbrlicek :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi ďakujem :slight_smile: a to je pekný dátum Deň detí :dizzy_face:

Mishka no super, takže aj vám sa asi zadarila babizňa :dizzy_face: ale máš pravdu je to úplne jedno, lebo najhlavnejšie je aby boli detičky zdravé :slight_smile:

Bumbrlicek ahoj :slight_smile:
27. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, tak drzim palce, nech porod zvladnes co najlepsie. Velke deti sa naozaj rodia tazko, nas Mato mal 4480g ked sa narodil, podla utz mi lekar povedal ze bude mat 3800g, takze sa trosku sekol :slight_smile: ...

Mishka - aj ja blahozelam k dievcatku :slight_smile:
27. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bumbrlicek ďakujem :slight_smile: fúha to sa teda riadne sekol :grinning: ale hlavne, že je OK :slight_smile:
27. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bumbrlicek
aj u jedného môjho "kusu" sa riadne sekol doktor na UZV........vraj uau, bude to 4600 a bolo našťastie len 3600,ale to bolo aj tak moje najmenšie dieťatko :grinning:
27. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bubrlicek :wink:
Dadi držím palce nech to máš už teda čím skôr za sebou a úspešne, ale veď to je dobré, že doki naordinoval veeeeľa sexu horšie by bolo keby zakázal :sweat_smile: i keď s takým brušinom je žena rada, že žije a gúľa sa... a kde budeš rodiť?
27. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi tak ty si teda rodila sloníčatká :grinning: aj mne teraz "hrozí" ale nevadí...

Kati chcela by som na Antolskej ale je tam hrozný nátresk, tak budem dúfať, že budú mať miestečko aj pre mňa :sweat_smile:
a ďakujeme :slight_smile:
27. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je tuším v každej pôrodnici nátresk, nejak sme sa rozrodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj nejaké miestečko sa určite nájde
27. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v to dúfam...lebo teraz sa rodia také "dovolenkové" detičky :grinning:
27. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky nas mal 3650 no a pri porode mi dal riadne zabrat. Vraj taketo velke deti su aj vdaka vytaminom ked mamicka uziva. Pri druhom budem uzivat len prve tri mesiace a dufam ze mimco bude max 3kg.
Dadi prajem lahky porod a nech je to co-by-dub :slight_smile:
Ja som rodila v Ruzinove. v ten den tam bola okrem mna len jedna mamicka. Ta len prisla a za chvilu odysla ze porodila. Ja som skapinala od bolesti a kricala a porodila som skoro az o jednej. O dva dni neskor tam bolo tusim trinast porodov doobeda. Bolo to hrozne na vzdycharni mamicky pomali zakopavali o seba. Ale to neovplyvnis. ked musis tak musis no nie?
bumbrlicek a Matulko vitajte :wink: :wink:
28. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka no tak to ti verím, že ti dal zabrať, mne aj ten môj maličký kmínik a čo potom budem robiť teraz :sweat_smile: ...
ja neužívam žiadne vitamíny, iba keď sme začali plánovať tak kyselinu listovú a to som brala vlastne 3 mesiace...ale ja mám tú tehu cukrovku tak preto mi malá v brušku priberá vela...lebo ja sa proste neviem niekedy ovládnuť a sladkosť si dám :angry:
28. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkab - dakujem :slight_smile: inak ja som neuzivala ziadne vitaminy, len som jedla strasne vela ovocia a hlavne broskyne, bolo leto a to som bola schopna zjest aj kosik broskyn denne. A ked som ja rodila tiez bol v porodnici pekny natresk, este po porode sme dva dni boli na porodnici az potom ked sa uvolnilo nas prelozili.

dadka - no veru pri tehu cukrovke si treba davat fakt pozor a drzat dietu.
28. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, nestresuj sa tým. Vôbec to tak nemusí byť. Mojej sesterke robili tesne pred pôrodom odhad a povedali jej 3600, malá mala presne 4,900 Pekne sa sekli. No a mňa tiež furt strašili, že bude veľké, mala som zakázané ovocie - broskyne a hrozno, ale jedla som denne plnooooo, proste hrozno mi nikto nezakáže :grinning: a drobec mal 3590. Som bola presvedčená, že prekonám sesterku a figu :grinning:
28. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
vsetkym detičkám prajem vsetko najlepšie ku dnu deti.
Škoda len že počasie sa stale nechce polepšit a zase budeme bud doma alebo v nejakom nakupnom centre :grinning:
1. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym detickam krasne MDD !!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru,krásne MDD :wink:

my už sme stihli včera osláviť, aj pubošááááá :wink: dnes už som 16rokov mamááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pisem z porodnice... Danielka sa nam narodila 29.05. o 23:55 mala 3050g a 50cm :slight_smile:
1. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka tak gratulujeeeeeeeeeeem.... :slight_smile:
1. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, vítam babuľku, nech vám robí len a len radosť :slight_smile: Blahoželááám :slight_smile: !
1. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, gratulujem :slight_smile: a prajem všetko dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
2. jún 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, srdecne blahozelam, tak vidis nakoniec vobec nebola velka :slight_smile:
2. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, gratulujem, aj nas Adamko mal podobne miery 3020g, 50cm. :slight_smile:
2. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujeme a zelame obom vela zdravička a skory navrat domov.
2. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok