Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mishka711
2. jún 2009

jeee velka gratulacia malej Dnaielke ze si to rozmyslela uz aje vonku pri bracekovi maminke a tatinkovy a vidis ako ta strasili stou vahou a nebolo to take zle co??potom napis aky bol porod rychlejsi ako druhy?

greta24
2. jún 2009

Mimikyky, gratulujem 🙂
Dadka, gratulujem, nech sa dari, vela zdravicka, stasticka a mliecka ! 🙂

petra.s
2. jún 2009

Ahojte

som medzi vami nova a babatko este len cakame koncom juna🙂 Chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s detskymi lekarmi v Pezinku a koho by ste odporucili? Dakujem za radu ...

lucia963
2. jún 2009

petra vitaj medzi nami...a veľa veľa zdravíčka tebe aj babätku,no s tými lekárkami je to tu dosť diskutabilne každa je v niečom dobrá a každá ma svoje chyby..My chodíme Filipovičovej no už by som k nej nešla nieje najhoršia ale mava svoje nálady a pacientov necháva dlho čakať a berie hlavne len objednaných,takže ak sa neobjednaš tak si tam posedíš.. 😒 no a o Orlickej všetci hovoria že tak skoro vôbec nieje,stale meška alebo ju niekto iný zastupuje,tak neviem.. ešte su aj ďalšie ale s tými nemám skúsenosti

katuskak
2. jún 2009

Dadka veľká gratulácia, prajem veľa veľa zdravíčka a véééééééééľa krásnych chvíľ s rodinkou 🙂 No vidíš, že nebola taká veliká ako Ti hovorili 😉

Petra neviem či s tými detskými to nie je podľa lokalít kde bývaš, my chodíme Vargicovej a zatiaľ nemôžem povedať nič zlé nakoľko chodíme len do poradne (zatiaľ sme neboli chorý - klop, klop). Keď som chcela ísť ku Križanovej tak mi povedali, že nie som z ich rajónu tak ma nezoberú lebo majú plné stavy a môžu príjmať len detičky, ktoré im patria podľa bydliska 😒 tak neviem ako je to u iných doktorov

ivkab
2. jún 2009

Dadka gratulujem vela zdravicka obom 😉 😉
Petra.s vitaj medzi nami 😉

dadka212
3. jún 2009

Ďakujeme velmi pekne 🙂

Mishka pôrod bol rýchlejší, ale teraz je to horšie som dosť roztrhaná až po stehno štípe to a bolí ☹

ale najviac ma trápi, že maličká nie je úplne v poriadku, má problémy s obličkou a močovým ústrojenstvom, hovoria, že 80% detí z toho vyrastie tak dúfam, že budeme ten prípad...teraz ju budú sledovať, zatial sa jej netvoria baktérie, takže zatial je v poriadku, najdôležitejšie je aby som kojila, lebo to je pre ňu najlepšie, takže nemôžem myslieť na zlé veci aby som nestratila mliečko, lebo kravské zaťažuje malinkej obličky a to by potom asi nedopadlo dobre....

katavinka
3. jún 2009

Dadka, to ma mrzí. Ale bude to dobré, musíš veriť! Budem držať palčeky.
Petra.s, vitaj 🙂 Dr. Križanová neberie pacientov, pokiaľ tam nepatríš podľa adresy, Orlická - si netrúfam povedať koľkokrát bola v ordinácii, čo k nej chodíme, ale zrátala by som to na jednej ruke 😠 Minulý týždeň sme mali tiež poradňu a nebola tam, ani nasledujúci deň.
Mimochodom, keď už je o tom reč, neviete po akej dobe môžme lekárku zmeniť?

mishka711
3. jún 2009

juj Dadi to nas mrzi ale ked vravia ze s toho vyrastie tak to bude dobre neboj drzime palceky nech ste cim skor ok 😉

mimikyky
3. jún 2009

dadka, aj moja Lulu to mala, a chodili sme na kontroly ani nie rok, a dnes v pohode baletí 😉 😉 😉
držkaj sa, a nech máš véééééééľa mliečka 🙂 😉

petra,
vitaj 🙂
ja chodím s deckami ku Križanovej, ale už to tu písala katavinka, neberie teraz detičky ktoré k nej podľa rajonizácie nepatria 😖 čo je škoda,lebo ja som sňou spokojná 😉
Orlickú ja vôbec nemusím 😠 😠 😠 a ani Gulovú 😠 😠 😠 blé,sadistka 😝 😀

dadka212
3. jún 2009

ďakujeme babulky 🙂 no mliečka mám dosť pred hodinou som dokojila a už sú zas ako kamene 😵

katuskak
3. jún 2009

Dadka držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 neboj treba myslieť pozitívne a inú možnosť ako tú, že všetko bude dobré si nepripúšťať, to je dobré, že máš toľko mliečka.
Takže držím palčeky 😉

greta24
3. jún 2009

Vitaj Petra.s ! 🙂 Ja chodim Orlickej, zatial to ujde.
Katavinka, lekara mozes zmenit po pol roku
Dadka, drzime palce, nech malicka vyzdravie ! 🙂 🙂 🙂

katavinka
3. jún 2009

greta24: takže mi stačí vypýtať si zdravotnú kartu u pôvodnej Dr. alebo sa mám najskôr nahlásiť u novej...?

bumbrlicek
4. jún 2009

dadka - tak drzime palceky aby malicka bola v poriadku a casom sa vsetko dalo do normalu.

Petra.s - my chodime k Vargicovej a som maximalne spokojna, patrime k nej aj podla bydliska. Ale ma strasne vela deticiek tak sa u nej dlho caka, ale ja sa vzdy objednavam.

aida
4. jún 2009

dadka gratulujem a drzim pasticky aby malinka bola v poriadku.

petra.s
4. jún 2009

Dakujem pekne za vase nazory, zajtra tam zajdem osobne a snad sa uz rozhodnem...

greta24
4. jún 2009

Katavinka, ak mas tu novu dr. dohodnutu, tak si vypytaj kartu a s nou ch k novej

dadka212
4. jún 2009

ďakujem 🙂

mimikyky
4. jún 2009

Dadka, malá je kráááááááásna 🙂 🙂 🙂

katavinka
4. jún 2009

Greta, práveže dohodnutú nemám.

Dadka, naozaj krásne fotečky a myslím, že Matúško je tiež vééľmi hrdý na svoju sestričku 😉

dadka212
4. jún 2009

dakujeme babule 😵

katka76
5. jún 2009

dadi, pridavame sa ku gratulantom
akurat sme sa vcera s maminami bavili na ihrisku, ze ci uz mas za tym, alebo si v ocakavani
tak este raz vela zdravicka, nech sa co najskor zotavis a najma vela radosti s deturencami

dadka212
5. jún 2009

ďakujem Katka 🙂 repíkové obklady pomáhajú, takže už je to lepšie 🙂 dnes sme boli aj troška na prechádzke, už budúci týždeň budeme aj na ihrisko chodiť 🙂

mishka711
5. jún 2009

dadi mala je krasna a velky brat si ju pekne bude strazit jeee 😉

dadka212
5. jún 2009

ďakujem Mishka 🙂 a Matúško si ju už stráži, keď sme boli vonku nikomu ju nechcel ukázať, hovoril, že je to mamina Danielka 😀 a on ju vozil povonku ako velký braček dokonca ani mňa nechcel pustiť ku kočíku 😵 ale neskôr už povolil a dokonca ani doma ju nemôže zobrať nikto na ruky okrem mňa a Matúška 😀 on sa k nej stále túli, bozkáva ju, hladká, pozoruje...no nečakala som, že ju bude takto lúbiť 😵 skôr som čakala opak 😝

greta24
6. jún 2009

Dadka, mala je nadherna, velmi sa mi paci, aky k nej ma Matusko uzasny vztah ! 🙂

mishka711
6. jún 2009

no dadi aj ja dufam ze sebko bude taky hihi teraz ked vidi babo je hapy to tak snad mu to vydrzi a este sa xcem spytat ako nato dosli ze ma malinka problemi stou oblickou ?pri takom malom babu?

dadka212
7. jún 2009

Mishka ale bude aj Sebko 🙂
a prišli na to keď jej robili utz...ešte sa pani docetka divila, že ako to, že na to neprišli ešte keď mi robili utz, keď bola ešte v bruchu 😖

mishka711
10. jún 2009

dadi no uvidime zatial je mily k babatkam 😀 a ako sa inak mate?