Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
16. jún 2009

ahojte 🙂

Mishka no máme sa už ťažko 😀 no ale hádam to nejak vydržíme a bude lepšie 😝
stala sa zo mňa ohulákaná mater 😔 ale hádam sa čoskoro všetci nejako zabehneme a bude lepšie...

mishka711
16. jún 2009

neboj aj nas to caka hihi lebo ja hulakam aj bez toho 😀

dadka212
16. jún 2009

😀 tak to aj ja, ale teraz je to ešte horšie 😅

greta24
16. jún 2009

Dadka, nestracaj hlavu, casom to bude len lepsie 🙂

lucia963
18. jún 2009

Ahojte,a kde ste všetky???? 😒

greta24
19. jún 2009

Ja som tuuu ! 🙂

lucia963
19. jún 2009

Ahoj gretka, 🙂

dadka212
20. jún 2009

ahojte

aj ja som tu, ale iba občas 😀 už ma zamestnávajú 2 čertíci 😅

katullka
21. jún 2009

baby, neviete mi nahodou dat kontakt na gynekologicku v Modre? Potrebovala by som zmenit lekara a vraj ona je dobra. Len neviem, ci ma zoberie. 😒

Dadi, pozerala som fotky, drobci su strasne zlati spolu 😵 😵 😵 Krasne fotecky 😅

dadka212
22. jún 2009

Ďakujeme Kati 🙂
a kontakt máš v IP 😉

dadka212
22. jún 2009

Kati Paulínke prajeme všetko najlepšie k meninkám 😵

katinovaj
23. jún 2009

Ahojte mamičky z Modry. Som rada, že som našla túto stránku. Sme tu v Modre noví. Pred 2 mesiacmi sa mi narodilo dieťaťko a rada by som sa s Vami zoznámila a poradila. Ešte tu v Modre nikoho nepoznám....

krajcoanka
24. jún 2009

ahoj Zuzka! Aj ja som som zo šenkvíc, napíš ip kde byvaš, môžme hodiť stretko 🙂 😉

krajcoanka
24. jún 2009

vitajte nové maminy...katinovAJ, Zuzi88,atď.... 🙂

No ja som tu dlho nebola, som nieaka bizi, vybavujem sponzorov na naše ihrisko v MŠ. Máme tu síce dve školky , ale tá naša je iba pre 25 detí, takže tu nič neni a väčšinou staré, železné preliezky.

V nedeľu pred týždňom sa naám narodilo 7 šteniatok. Jedno fena prilahla.Inak som bola pri nich cely deň...bola som sama s deťmi a to som musela ešte variť obed.Takže som mu dávala umelé dýchanie a masáž srdca. To bolo 1x čo som niekoho priviedla k životu...takže už to mám odskúšané, hoci len na psovi. 😝
Boli sme aj na dovče a ešte v septembri sa chystáme do angl., len dúfam že dovtedy nezrušia slovakairlines 😖

Dadi srdečná gratulácia k dcerke, aj ked neskorej 🙂 .
Taktiež gratulujem všetkím maminkám, ktoré porodili miminka.

baby, prezraďte, ako ste robili tie bbaby? Ale vážne! 😅

katka76
24. jún 2009

krajcoanka: spermie X su pomalsie, ale dlhsie vydrzia, tak treba sexovat pred ovu, no a chlapi, co pracuju blizko alebo s el. zdrojmi, maju vo vacsej miere baby - vplyva na nich elektromagneticke pole - takze posli draheho poprechadzat sa popod vedenie a mozno to vyjde 😉

krajcoanka
24. jún 2009

to viem že baby sú "pomalšie" (počula som to od jedného gynekologa zo zahraničia), ale ako zistím kedy je tá ovu? 😕 To magneticke pole...no to bude asi len povera, či?

katka76
24. jún 2009

krajcoanka: to zo skusenosti, kamosi elektrotechnici v blizkosti el. zdrojov maju v prevaznej vacsine baby

krajcoanka
25. jún 2009

😀 😀 😀

katinovaj
25. jún 2009

No, musím oponovať. Mám brata elektrikára a on má chlapca.

katinovaj
25. jún 2009

Chcem sa Vás spýtať, ktorá detská lekárka je tu najlepšia???

lucia963
25. jún 2009

katinovaj,najlepšia je asi vargicová ale ta ťa nevezme ak k nej nepatríš podľa obvodu,lebo má hrooooozne veľa pacientov,, 😒

jamulienka
26. jún 2009

Ahojte baby! Uvazujeme o prestahovani sa do PK (konkretne Grinava).
Avsak priatelia nas od toho odhovaraju kvoli dochadzaniu do BA a PK. Mame malicku1,5-rocnu princeznu a cakame dalsi prirastok v oktobri. Teraz byvame v SC a sme tu spokojni, ale radi by sme isli do vacsieho, no hlavne do domu.

Chcem sa Vas preto opytat: na akej urovni su skolky, skoly, ako je to s kruzkami pre deti v Pezinku?
Aki su tu pediatri?
Ako prebieha zivot v Pezinku, ci je mozne sa stretnut s mamickami niekde na namesti apod.?
Je velmi hrozne dochadzanie do BA? Ako dlho asi trva cesta?

Dakujem.

katinovaj
26. jún 2009

Ahoj Jamulienka, ja na Pezinok nedám dopustiť. Bývali sme tam 1 rok a bol to môj najlepší rok. Je to veľmi živé, pekné mesto. Nájdeš tam všetko, čo potrebuješ - pre dospelých, deti aj starších.
Škôlku ti neporadím, lebo máme až teraz babätko.... Centrum pre mamičky tam je určite! S dochádzaním je to fakt hrozné, cesta PK - BA busom trvá hodinu. Bývajú tam vždy zápchy, keď nie v Pk tak potom v Rači. Z Grinavy do Pezinka tiež nič moc, sú tam 2 zastávky, ale nestoja tam zrýchlené busy, takže tam stojí málo busov.

greta24
27. jún 2009

Ahoj Jamulienka ! Aj mne sa v Pk paci, niekolko rokov som cestovala do Ba, tak to poznam, no je to trosku dlhsie, zalezi kam az do Ba cestujes. Planuje sa obchvat Pk, ale zatial je len na papieri. Je tu materske centrum, Kruzky pre deti, aj mesto robi vselijake aktivity, napr. Vinobranie, Keramicke trhy, Cibulak, divadielka, koncerty, MDD .... Skolky su dost obsadene - rodi sa vela deti, so skolami je to lepsie . Pediatrov je tu dost, vyberes si 🙂

katka76
30. jún 2009

my sme prisli do PK pred 7mimi rokmi a asi tak rychlo neodideme. v meste sa toho ozaj vela udeje, je tu MC, hudobka yamaha, plavanie babatiek, cvicenie deti na fit loptach, v septembri sa bude prerabat park - rozsiria sa moznosti , kde by sa hrali deti a stretavali znami...

dadka212
1. júl 2009

ahojte 🙂

Anka ďakujem 🙂
no my sme babu robili asi tak, že som si pozerala v tom čínskom kalendári, kedy by som mala počať dievča a vtedy sme sa začali snažiť 😀 takže sme vlastne nerobili dieťa, ale dcérku 😎 len som od začiatku tomu neverila, že to bude dievča stále som myslela, že chlapček...

Jamulienka no ja žijem v PK od 5 rokov a nikdy by som nešla nikam inam 😀
a to dochádzanie do BA záleží aj od toho, kde by ste sa nasťahovali a či budeš cestovať busom, vlakom alebo autom...

mishka711
1. júl 2009

dadi a kde mas album 😀 inak ja v pk nebyvam tak sa nemozem pridat ale urcite tam musi byt fajne a viac vsetkeho ako v modre to viem isto 😉

dadka212
2. júl 2009

Mishka som zmazala albumy, že si urobím nové, ale nejako na to nemám čas 😅

jamulienka
4. júl 2009

Dakujem dievcata za info o PK. Uvazujeme nad kupou domceka v Grinave. Uz sa pracuje na zmluvach, ale vyzera to trosku komplikovane, tak uvidime este, co z toho bude. No zatial to stale vidime, ako najlepsiu lokalitu pre deti. Dufam, ze vsetko vyjde a coskoro sa stretneme v meste 🙂

krajcoanka
7. júl 2009

ahojte babeny! Včera sme dávali deti spať 1x do detskej izby. Zvládli to celkom fajn, až na plač keď sme ich ukladali, ale potom sme ich nieako utíšili, tak dúfam že dnes to už bude bez plaču 😨