Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
10. apr 2007

myslela som si to uz skor.ked som si minule citala ze si z juhu,a este som niekde citala ze malej davas pit vodicku nie cajik tak mi to tak pritvrdilo kedze sme sa o tom minule rozpravali a zoja mi to utvrdila uplne.

leva
10. apr 2007

monicca ahoj.aj ja som z ba.ja som sa sem vydala.velmi sa mi tu paci,do blavy by som uz nesla ani za nic.Pezinok je krasne mesto!!

monicca
10. apr 2007

leva..... 😀 tak to mame naopak...... ale fakt mi to tu dost lezie na nervy.... v pezinku je to take utulnejsie.... 🙂 chodievam tam dost casto za rodicmi a kamoskami.... 😉

elliana
10. apr 2007

takze ty ma takto spehujes??? 😀 😀 😀
Idem k malej, sa nejako nestastne zobudila, boli sme na Orave a je nejaka zdivocena, len na rukach by sa nosila, obcas sem kuknem, tak kludne pis...

leva
10. apr 2007

presne tak pezinok je take utulne mestecko.aj do mesta ked ideme v ramci prechadzky na zmrzku ci na zakusok alebo do parku je to fajn.

monicca
10. apr 2007

leva... no ved to mi bude urcite chybat..... my byvame na trnavskom myte, nastastie tu mame pod domom taky dvor aj s detskym ihriskom a lavickami... ale ked vyjdem na ulicu tak je mi spatne same hlavne cesty, ruch, smrad... a kym sa dostanem k nejakemu parciku tak neviem neviem...... no ale sak zbalim rano maleho a pojdeme na cely den k babke a dedkovi do pk..... hehe 😀 😀 😀

leva
10. apr 2007

no idem aj ja nieco porobit.mne zas Romanko konecne zaspal tak sa pustim asi zehlit.aj ked sa mi do toho moc nechce,ale keby sa to same ozehlilo??????

monicca
10. apr 2007

leva.... noooo zehlenie ani ja nemusim..... idem aj ja nieco porobit..... aby som to dovecera stihla..... taka som pomalaaaaa s tym mojim velkym bruskom..... 😀 😀 😀

elliana
10. apr 2007

moni, ja som z malej dedinky a Pk mi je blizsi, ako BA. Mam tu nastastie aj znamych, vela robi aj to, lebo ked je clovek sam, asi mu nebude dobre nikde.

leva
10. apr 2007

Presne tak.neni to tak daleko a vasi budu urcite stastny ze ste spolu.

leva
10. apr 2007

poslednu dobu sa sem stahuje vela blavakov.mam pk velmi rada az na to sidlisko sever to uz neni take utulne.neni to az take hrozne ale predsa ten juh,stary dvor,zahradbami ci mesto je prijatelnejsie.

monicca
10. apr 2007

ved to hej.... a ide aj o kamosky..... dve najlepsie kamosky co mam tiez maju babatka tak mi bude smutno ked nebudeme moct chodit spolu kocikovat, teda iba ak dofrcim do pk.... ale to nie je take ako ked by som tam byvala.... no ale sak nejako to vydrzime.... a mozno najdeme nejake partacky na kocikovanie aj tu v ba..... 😀

leva
10. apr 2007

ano lepsie je mat kamosku na kocikovanie.clovek sa aj porozprava,taktiez si spolu zajde do mesta na prechadzku ci si v lete sadne niekam na kavu ci malinovku,je to fajn.den ujde ako voda.

leva
10. apr 2007

moni a kde budes rodit?

zuz11
11. apr 2007

ahojte pezincanky, taky dotaz viete niektora kde v pezinku su kurzi plavania pre babetka? zevraj niekde pri jednote 😵 dakujem

elliana
11. apr 2007

zuz, kukni www.moko.sk

megie
13. apr 2007

No ved v plavárni na Juhu pri SOU Komenského. Máme tu aj inú plaváreň? 😅

tonicka
13. apr 2007

ahoj zuz, ja s alex tam chodim. je to na severe mozem presne vysvetlit 🙂

megie
13. apr 2007

to fakt? Na Severe? a kde? 😲

kittyna
22. apr 2007

Hallo kde ste sa vytratili???

megie
24. apr 2007

Ahojte, neviete niektorá o cvičení pre tehulky v PEZINKU? nechce sa mi cestovať... 😉 😵

kittyna
24. apr 2007

ahoj megie... ako si dopadla s rodičmi? už si to povedala?

leva
25. apr 2007

Ahojte mamicky.Posunieme nas region hore!

megie
26. apr 2007

jasné, že povedala. Dobre to dopadlo, už sa všetci tešia. Práve chystáme svadbu... 😵

A o tých cvičeniach pre tehulky v PK nikto nevie? 🙂

leva
2. máj 2007

Ahoj mamicky pk okolie.Tusim sem nik nechodi.

elliana
2. máj 2007

ahoj leva, ja som tu 😀

leva
2. máj 2007

Ahoj eli ako sa mate?Mali spi tak si prezeram.Co mala ako?

barja
2. máj 2007

Ahoj levuš, aby ti nebolo smutno pripájam sa 😀 Ozaj , zabudla som sa ťa opýtať ako pokračuje plavecký. Simi ešte chodí?

barja
2. máj 2007

A pozdravujem aj Eli. Aby som to zhrnula: Ty si koníka poradila Levy , Levy mne a ja som tu teraz furt. 😀 😀 Porazí ma 😀 😀

leva
2. máj 2007

Ahoj barja,hned tu je veselsie.Mala stale chodi na plavecky,dnes som ju uz v skolke obliekala do plavok,lebo 8,05 uz odchadzali.Uz je rada ze chodi,ten prvy den bola asi studensia voda tak sa stazovala ale uz je dobre.Ked sa jej pitam ako bolo,tak mi rozprava co po ceste vydela,tusim ta cesta autobusom je pre tie deti vzrusujucejsia ako cely plavecky.