• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
5. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky;

u nás je to tiež pestré, hlavne ako sa drobec začal o všetko zaujímať, všade sa dostane, všetko dočiahne, včera skoro uchmatol tanier z kuch, linky, roldor má vyprataný do 5min., o obývačke ani nehovorím, všetko moje dekorácie sú fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažíme sa chodiť aj von, ale tam sa mi tak neunaví. Keď sedí v trojkolke, tak aspoň všetko sleduje, včera sme sa hodinu po sídlisku vozili, až ma ruka z toho bolela. Chodievate aj niekam na pieskoviská? Ja akosi nemám na to odvahu, pretože ešte všetko dáva do pusy a hlavne som tu nedávno stretla babku s vnúčikom, ktorý našiel v piesku striekačku. Ani len normálne hojdačky tu nie sú :unamused:
9. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dadi pekne fotecky my dovolenkujeme v poprade neni tu tak teplo ako v modre som umierala ake teplo tu pri tatrach je to lepsie :grinning:
9. aug 2009 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katavinka aj mne sa krpec viac unaví doma ako vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my chodievame na ihrisko tu na juhu, tu je také ohradené, takže je to super, krpec nezdrhne a ani tu nie je žiadny bordel od pubišov...

Mishka ďakujem :slight_smile: a užite si dovču :wink:
11. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak neviem, ako sa mam rozhodnut a kde hladat... ved asi aj keby som chcela, do Senkvic nas nevezme ked nepatrime... pocula som, ze aj so skolkou su strasne problemi
Asi budeme musiet hladat v BA... ani by mi to nevadilo, iba sa bojim, ze keby bolo treba lekara surne, tak je to trosku dalej
S tymi detskymi ihriskami je to asi vsade taka katastrofa... najvacsia istota je mat dajake doma, ale ak byvate v bytoch, tak to je na figu :unamused:
11. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, však si k nej zavolaj...myslím že keď už bývate v šenkviciach, tak by ťa mala zobrať
12. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ako sa volá tá lekárka v Šenkviciach? mohla by som sa Ti na ňu spýtať.
13. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volá sa Koleková....mne sa celkom usvedčila :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som u nebolA ale moc ste nepopisali :grinning: my uz sme tyzden zase v irl uzili sme si tepla tropicke pre nas a zase sme v nasom a vy akos?co nove
22. aug 2009 o 16:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, kedy hodíš foto s bruškom?
29. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka nechce s ai zmensovat nejak ale ak mas facebook tak tam mam aktualne :grinning: najdi si MichaelaGavalierova :wink:
30. aug 2009 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, kde ste?čo máte nové?
Mimi, a teba som tu už dlhšie nevidela....už robíš?
Neviete kedy bude tento rok v Pezinku a v Modre vinobranie?
8. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pezinku je 18-20.9, uz sa tesim, dufam, ze pocasie vyjde. mali by prist nasi, tak bude veselo.
my este vyuzivame teple slnecne pocasie a travime co najviac casu vonku. a samo, zacala skola a urcitym povinnostiam sa nevyhneme.
8. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ale vas tu je. Som tu nova nikoho tu nepoznam. Pristahovali sme sa do Pezinka. Tak snad tu spoznam niekoho na kocikovanie.
9. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Sarra6 ! V ktorej casti byvas ?
10. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sara...ja kočíkovať zatiaľ nebudem, ale keby som, dám vedieť :D
11. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste pezinčaky?Už sa všetky chystáte na vinobranie? :grinning:
16. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som sa chcela opýtať...ako je to s gynekologami v okolí PK? Viete mi nieakého dobrého poradiť? Ja by som chcela moju zmeniť, nakoľko som s ňou nespokojná :frowning2:
16. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

anka,tu som :wink: a ešte nerobím :frowning2: :angry:
16. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby vsak tu vobec nikto nechodi to ste take busy asi co?? :grinning: my sme chori maly ma zapalene hrdielo tak sme na antibiotikach no podcenila som irske pocasie ...
16. sep 2009 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka, ja mam gynekologa v Blave, tychto pezinskych nepoznam
Mishka, aj tu je vraj vela deti chorych, dost sa ochladilo a deti ostali soplave. No snad vam to rychlo prejde a rychlo sa uzdravite :slight_smile:
16. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka, ja chodim ku gynekologovi do BA,tak ako greta ,co sa tyka PK nepoznam. Len viem,ze v poliklinike robi Dr.Meszarosova.Ale aka je, to neviem
16. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

veru, pezinčanky, často padáme doluuuuu, ale myslím, že sa to zmení akonáhle sa vonku ochladí.

krajcoanka a kam teraz chodíš ku gyn.? Ja som k Mesárošovej chcela ísť, keď som ostala tehotná, ale nevzala ma, lebo som mala Všeob. poisťovňu, čo ma viacmenej šokovalo, potom som šla do Budmeríc, 3x a dosť, potom som si radšej rýchlo zháňala druhého v BA a chodila som tam až do pôrodu. Potom už po šestonedelí som začala chodiť do Jura. Keby bola lepšia sestrička, tak sa vôbec nesťažujem.
17. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som chodila ku gaalovi, ten vsak stihol umriet, kym som sa konecne dokopala k tomu, aby som sa objednala. teraz tam ma zastupovanie, bola som tam na preventivke a v poho, ale kedze nemam problemy, tak asi v poho by bola vacsina
17. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak co vsetky ste vonku na vinobrani? Pocasie vyslo pekne,tak to je super :sunglasses:
19. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli na Vinobrani, bolo super, pominali sme kopec penazi, ale malemu sa pacilo - hlavne autodrom :slight_smile:
20. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto z Pezinka?
20. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som :wink:
20. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimikyky a z ktorej casti si?ja som byvala na severe.
20. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pippochiara, ja bývam v centre
20. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok