• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
ja sa volam Jana...teraz uz nebyvam v Pk,ale chodim tam mam tam rodicov,kamosky...
a byvas tam dlho?mozno sa pozname z videnia....
20. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. sep 2009 o 07:40 • flirtana
ja 12a pol roka :wink:
22. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak mi sme boli včera v Märchenparku a bolo skvele! Vyšlo nám počko a nebolo veľa ľudí, lebo sme boli cez týždeň. Neviem či ste tam niektorá bola, je to cca 70 km od BA (hodina cesty autom). Platí sa od 3 rokov 16 e/os, ale oplatí sa vykolootočujete sa na nezvyčajních kolotočoch(traktoroch, prasatách :sweat_smile: , nafukovačkách...) ale stojí to zato. Vrelo odporúčam.Je to detský raj. Hádžem link, kto chce viac info.
http://www.familypark.at/sl/start.html

Mimy, som myslela že už robíš keď ťa tu nevidieť :D

Inak v pondelok sme boli na filmovačke reklamy. Už sme chceli ísť do rakúska, naložený v aute a vtom mi zavolali z agentury že či nemôže Lubko prísť na filmovačku, že im tam chlapček odmieta hrať-chudiatko, asi mal stres.
Tak sme zmenili program a fujáz-matiáz na natáčanie. Davidko bol s nami, takže som mala čo robiť-ufff.Došli sme celý zmorený až o 8 večer :confounded: .
Ešte nevieme či si vyberú Lubka, lebo filmoval s nami ešte jeden chlapec (podľa mňa má veľké šance, lebo bol zlatý. Ale nepredbieham!). Takže zatim je to na režovi. Takže držte palčaky :D!
23. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka, a co to bude za reklamu ? Nech sme v obraze, kde Luboska uvidime :wink: :wink:
23. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no ja sem nechodím často, mám toho teraz nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matúš je jak 100 čertov zlý :frowning2: stále sa mi plieska o zem, za VŠETKO reve od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už neviem čo s ním...našťastie Danielka je pravý opak, ona je ako anjelik, stále sa smeje, "rozpráva" , plačká iba keď je unavená :slight_smile:

na vinobraní sme tiež minuli majland na kolotočoch :zipper_mouth: no do Modry už teda nejdeme :sweat_smile:

ja si veselo priberám, som jak prasnica, namiesto chudnutia po pôrode priberám :stuck_out_tongue_closed_eyes: no musím sa už nejako dokopať k cvičeniu a obmädzeniu sladkostí, lebo zachvílku sa už ani do vane nevtrepem...

Anka to je paráda, dúfam, že Lubka vyberú, potom daj vedieť čo a ako :wink:

Mishka ty ako sa cítiš? už sa ti to blíži :dizzy_face:
23. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka,
ja som rozbehla vybavovačky, a podarilo sa mi brávame si domov dievčatko, vlastne slečnu z detského domova-Luckinu spolužiačku a spolubývajúcu z intráku...som veľmi rada, že sa to podarilo, tento víkend bola u nás prvý krát, a bolo to krásne ...
takže sa teraz starám o 5detí +MM a 6nemých tvárí vedúci na intráku ma v nedeľu nazval "matkou terezou"

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Miške v piatok zomrel spolužiak bol jej prvá veľká láska, od prvej triedy......ťažko to znáša...mal leukémiu, s ktorou 3roky statočne bojoval, transplantovali mu dokonca aj kostnú dreň, no.....mal 10rokov...

dnes mal pohreb, bála som sa, ako to Mimi zvládne, a veru mi tam odpadla :frowning2:
a plačeme ešte stále, je to strašné :frowning2:
23. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, to mi je ľúto.Je to srdce rvúce keď taký malý chlapec zomrie na takú zákernú chorobu. Viem čo to všetko obnáša, máme v rodine taký prípad, našťastie sa operácia podarila.
To máš asi fakt dobrý vzťah k deťom :slight_smile: , keď si si zobrala ešte jedno domov. A to na akú školu chodia, keĎ sú ako 10-ročné na intráku?-ak som to teda správne pochoplia...

Inak Lubka nevybrali-smola. Potvrdili sa moje predpoklady. Ale ževraj režo bol milý a sľúbil, že mu nahrá dvd z natáčania shotu.
25. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka,
na tanečné konzervatorium do Ba, už sú 12ročné tretiačky :slight_smile: a zatiaľ bude chodiť tak dva krát do mesiaca na víkend,uvidíme,ako ona sama bude chcieť

a držím palce, nabudúce vyberú :wink: a môjho Dena tiež raz nevybrali,a potom zmenili názor :grinning:
25. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
rozmyslame nad nastahovanim sa do Pezinka.Pracovat budeme v BA.Mozte mi poradit, ako sa vam v Pezinku byva?Ako vyzera dochadzanie do BA dopravou? Su vlaky plne alebo sa da zmestit v pohode,pripadne aj sadnut? Ako je to v autobusoch?Trva cesta naozaj tych 20-30 min ako uvadzaju v cest. proiadkoch?Ovplyvnuje bezny zivot nejako ta skladka - napr. horsi vzduch, voda?Mate kam chodit s detmi?Prepacte mi tolko otazok:frowning2:Dakujem!
25. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pele, v Pezinku sa byva vyborne, vsetko sa da obehat peso, doprava do Blavy nozaj trva dlhsie, ale s vlakmi nie je problem, tie chodia presne.Ja som horsi vzduch nezaznamenala, byvam na opacnom konci, tak tu je vzduch dobry. Pre deti je materske centrum, v Pk sa robi vela podujati - Vinobranie, Keramicke trhy, Cibulak, Fyzulnacka, kopa koncertov...
25. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Gretka.Doprava dlhsie trva busom, ci aj vlakom?A nie su spoje preplnene?Ci ty chodis autom?
25. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pele, ono záleží aj od toho, kedy cestuješ. Vlakom vždy prídem načas, s autobusom mám takú skúsenosť, že okolo 9:00 je cesta nekonečná, to sa mi stalo párkrát, večne pred BA zácpy. Zase keď cestuješ príliš skoro, tak za tých 25min. si isto v BA, lebo cesty sú ešte voľné.
25. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka Katavinka. Chpaem, cize v spicke je to o zivot:slight_smile: No bohuzial prave v takom case budeme cestovat. A vo vlaku/v buse si aj sadnes? Oplati sa z busu vystupit na zaciatku BA a ist elektrickou? Skrati to cestu, ci zapchy su este skor ako sa dorazi k el.trati?
26. sep 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pele, v spicke je lepsi vlak, ten zrychleny je za 15 min na Hlavnej stanici. Autobusom to trva, hlavne pondelky su o hubu. Vlakom sa tomu celemu vyhnes, preto by som volila ten. Ja teraz do Blavy necestujem, ale vyskusala som vsetko, autobus je najpomalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,som tu dnes nova a som z Modry, inak este pred 4 rokmi rodena pezincanka. Rada by som si s vami pisala, pripadne aj stretla a pokecala osobne. Cakam babo, som este len v 1.trimestri, tak si tymto hladam aj kamaratku na zdielanie tychto krasnych chvil. :slight_smile: Martina
29. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daia, vítam ťa tu medzi nami :slight_smile: ....a to máš 4 roky, ked si bola pred 4 rokmi rodená pezinčanka? či ako?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daia :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Dala :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,myslela som to tak ze uz 4 roky som neni z PK :wink:
30. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daia :slight_smile: :wink: , jasan!
30. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak Jasan,tak sa vola moj kon.... :grinning:
1. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejaka manina z Vinicneho?
cau daia, tak ako?
1. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nechcete si niekto adoptovať môjho syna :grinning: ja ho už normálne nezvládam :stuck_out_tongue_closed_eyes: odkedy ráno rozdrapí oči dokým ich večer nezavre len reve, huláka, všetko CHCE už ma z neho poráža a dnes to bol vrchol, on CHCEL ísť na kolotoč hovorím, že nie lebo ide spať, ale samozrejme keďže on chce tak sa rozbehol a ja za ním aby ho nezrazilo auto (bolo to cez cestu) nechala som kočík na chodníku, ale ten sa pohol a išiel zadným kolesom z obrubníka a prekotil sa mi, našťastie som Danielku zachytila už asi v poslednej sekunde...chudatenko ona spinkala a ani nevedela prečo ju zrazu držím na rukách, ona sa normálne skotúlala po streche kočíka znútra...ale mladý pán stále reval, tak som mu z tých nervov vylepila facku potom zas hulákal, že som zlá mamina lebo som mu dala po hube :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už neviem čo mám s ním robiť nič nepomáha ani dohováranie, ani bitka, ani ignorovanie, ani hulákanie...dúfam, že ho to čoskoro prejde lebo ma odvezú na pinelku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daia jasné pridaj sa :slight_smile: ale teraz tu tuším nie je žiadna tehulka, asi sme už všetky porodili :grinning:
ja som tiež bývala na severe asi 6 rokov dozadu, ale už som na juhu :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jaj dadka to ti nezavidim...aj moja mala mala take stavy...musim si zaklopat nastastie to uz preslo :grinning:
takze budes asi musiet cakat kym to prejde aj u vas :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dadka, tak to mate vesele
2. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, tak to máš o zábavu postarané :grinning: .No nepozerala si či mu neide zúbky, lebo môj Dávid, keď sa mu prerezáva zub je strašne nervozny, plače a plieska zo sebou...už som to odpozorovala
a možno chce len upútať pozornosť aby si si aj jeho všimla, no neviem...deti sú nevyspitateľné :confounded:
2. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, mas to tazke. A neskusila by si sa poradit s nejakym detskym psychologom, ja s tym mam dobre skusenosti
3. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko Pezinok a okolie, nejako to tu zanedbavame :slight_smile:
5. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...aj ja to tu trosku zanedbavam,ale dnes som sem stihla nakuknut a popriat pekny dnik
5. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok