Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

greta24
5. okt 2009

Aj ja som tu 🙂

krajcoanka
11. okt 2009

Gretka , Alexoovi všetko najlepšie k dvom rôčkom...ale nám to utieklo, čo?
My sme oslavovali narodeniny Dávidka aj manžela spoločne 🙂

katka76
12. okt 2009

ahojte zienky, tak asi zacneme opat viac prispievat do temy, pocasie sa nam totiz riadne zvrtlo. doobeda som len sledovala, ze kedy doprsi, aby sme aspon na pol hodinku vybehli z domu. a ked o 2 tyzdne zmenia cas, to uz len bude...tma pomaly o 5tej ☹
vcera sme vytiahli bicyklik po jakubkovi a tej nasej terezke to na 1x celkom dobre slo 😉 este ju treba naucit sledovat aj cestu, lebo ona sliape do pedalov a obzera sa kade tade

krajcoanka
13. okt 2009

kaatka, to príde-aj my sme tak začínali 😀

katka76
15. okt 2009

nakolko vcerajsie pocasie nam neumoznovalo v poho stravit aspon chvilu vonku, dnes som to predsa len riskla a presunula sa v tomto necase do judo haly. parazol mi vietor stihol zlomit hned za prvou zakrutou, presun sme uspesne zvladli. hoci vsetkym deturencom akoby vcely uleteli, sme si zacvicili a absolvovali cestu spat. poobede to uz riskovat s prechadzkou nebudem.

greta24
16. okt 2009

Anka, dlho som tu nebola, tak trochu oneskorene prajeme Davidkovi vsetko najlepsie k narodeninam, nech z neho vyrastie uzasny a sikovny chlapcek ! 🙂 Leti to paradne, par krat sa vyspime a pojdu do skoly 😀 😀

krajcoanka
21. okt 2009

to ano :D...už sús nich poriadni valibuci :D

greta24
22. okt 2009

Mali ste aj oslavu ? My v sobotu, zaroven sme oslavili aj Lukove meniny. Stupel dostal obrovsku tortu - kamion, babka mu doniesla. A dostal obrovsky bager aj s vleckou, tak uz mame totalne zapratany byt 😅

krajcoanka
23. okt 2009

ano, oslava bola-to musí byť! O darčekoch viem svoje...majú malú izbu a nemajú ich kam dávať 😖
a to sa im toho ešte nazbiera za tie roky...asi budem musieť začať rozdávať niekam kde by boli veľmy vzácne..napr. do nemocníc na detské oddelenie-keď sme boli hospitalizovaní na detskej chyrurgii, nemal sa tam Dávidko s čím hrať-je to tam katastrofálne. Majú síce takú miestnosť s hračkammi, ale tá je otvorená len v určitú hodinu a cez víkendy bola zatvorená. Ale v kuchynke tam mali taký detský kútik a tam mali zopár hračiek na ktorích 30% vecí chýbalo 😠 .

greta24
25. okt 2009

My sme nastastie v nemocnici doteraz neboli, ale viem si to predstavit. Ked bol Luko maly, tiez bol na detskej chirurgii, ale vtedy tam hracky boli, aspon stale spominal, ako sa chodia do herne hrat. Nuz kriza je aj tu, sponzorov je menej, keby nebolo dobrych ludi, tak sa to uplne zosype ☹

krajcoanka
25. okt 2009

Ono tam bola herňa, ale ako som spomla, bola otvorená iba cez týždeň (teraz si to už nepamätám presne) tuším od 8-16. Ale čo keď deti sa chcú hrať aj na večer- hlavne tie moje 😖

iinuska
30. okt 2009

no ale tu to ide dolu vodou...

greta24
31. okt 2009

Asi vsetci palia sviecky na cintorinoch 😨

janka2110
31. okt 2009

ahojte 🙂 asi naozaj vsetci su na cintorinoch.aj my sme sa chystali,ale nakoniec ide muz so synom Chiara dostala teplotu ☹ Babenky vy ste priamo z Pezinka?

iinuska
1. nov 2009

Ahojte, chcem sa opytat, ci ste uz boli pozriet v tej novej Cihicco predajni pri hypernove.Stale sa tam chystam a nejako my to nevychadza.

krajcoanka
2. nov 2009

Janka, ja som zo šenkvíc 🙂

janka2110
2. nov 2009

inuska ja som tam bola ale este v juny....mali tam pekkne veci a aj dobre ceny...
krajcoanka...ja som z Pk,ale teraz momentalne byvam v It.do Pezinka ale chodime casto kedze tam mam rodicov,brata....kamosky...zo Senkvic poznam vlastne iba jedneho chalana 😉

mimikyky
3. nov 2009

to máme ale počko 😝 😠

krajcoanka
3. nov 2009

čo je It? Myslíš Italia?
Mimi, ako sa máte?My sme ráno vstali a deti pišťali, že oni sa chcú ísť sánkovať 😀

mimikyky
3. nov 2009

Anka, krpec je chorý,a aj muž dnes leží,večer mal dvojhodinovú zimnicu 😝
ráno mi Lulu z Ba poslala sms,či aj "u nás" sneží 😀 😀
a krpec sa tiež stále vypytuje,kedy pôjeme von na sniežik 😉

mishka711
3. nov 2009

ahojte anka uz vie ale som zabudla pisnut ze uz mame malu Mellisu na svete sa narodila 26.10.09 53cm 3780g 😀 uz tyzden ako to leti

mimikyky
3. nov 2009

Gratulujem 🙂 🙂 🙂

mishka711
3. nov 2009

dakueme 😉

iinuska
3. nov 2009

mishka, gratulujem a prajem vela zdravicka

katka76
3. nov 2009

mishka, gratulujeme a nech sa dari
tak ten dnesny sniezik potesil nasich, terezka sa nevedela dockat, kedy pojdeme von, pozorovala ho cez okno. skoda len, ze tu sa to hned topi a taku poriadnu zimu si mozno uzit len na horach.

greta24
5. nov 2009

Mishka, gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

krajcoanka
5. nov 2009

miška, gratulácia 🙂 ...aspoň niekomu sa tie baby rodia 😀 ...dúfam že aj nám sa do tretice podarí 😝

iinuska
12. nov 2009

krajcoanka, my sme na tom podobne 😀

snezienka
18. nov 2009

ahojte babulky... je tu v Pezinku nejaký dobrý a citlivý zubár? ..dakujem ☹ ☹ ☹

iinuska
19. nov 2009

snezienka, neviem, ja chodim k zubarovi v BA