• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
ahoj cmeliacik, vitaj medzi nami, tiez som od prievidze, no tu byvame uz 7 rokov
19. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nova. Rada tu spoznam nejake kamosky.Nikoho tu nepoznam, prestahovali sme sa do PK. Tak na kocikovanie
20. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ak máte záujem tak teraz som čítala o zápise do škôlky http://pezincan.pezinok.sk/index.php?yggid=article&cat=2010-01&article=8533

Sarra keď bude krajšie počasie tak by sme mohli ísť kočíkovať :wink:
30. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky. :slight_smile:
Po dlhej dobe prichádzam s prosbou, či neviete o nejakom podnájme 2 alebo 3 izbový byt v Modre? Alebo Pezinok 400 Eur vrátane energií?? Nakoľko sa nám minulý rok rozrástla rodinka o jednu slečnu, chceli by sme ísť do niečoho väčšieho. IP prosím
Vopred ďakujem
31. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, dakujeme za link :slight_smile: ale z tohto mam dost:

...dieťa v kalendárnom roku prijatia dovŕši najmenej 3 roky..

a co mam robit, ked sa moja dcera narodila v januari? to mam byt do septemra bez prijmu???? sila... :angry: :angry: :angry:
1. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l.lara ja mám dosť z viacerých požiadaviek :confounded:
ale budem dúfať, že mi ho vezmú, veď doma sa hrozne nudí potom len vymýšla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka aj ja by som sa k vam pridala na to kocikovanie .-)
1. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretty super a kde bývaš???
1. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte, že Vám mením tému ale nepozná niekto Dr.Karlíka- zubár? Včera som s dcérkou mala ísť prvý krát a objednal nás na 8:00 a keď sme tam prišli zistila som že ordinuje od 11:00. Volala som mu a zdvihla mi to nejaká žena(možno manželka) a povedal vraj nech prídem okolo 13 to ma vraj zobral aj bez objednania keď ma zle objednal. Napíšte prosím či je spoľahlivý. potrebujem pre dcéru zubára...
2. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, je tu niektora aj z Modry? Neviete, ci je v Modre materske centrum? A ci sa tam da chodit aj s malickymi detmi (2 mesiace)?
2. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka na starom dvore.-)
4. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmeliacik my sme skoro všetky z Pezinka tak ti neviem poradiť

Pretty to sme blízko ja som na juhu :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka no super, tak niekedy mozeme ist von spolu.-)
5. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto? aj ja chodim na MK zriedka ale nechce sa mi pisat sama so sebou .-( :unamused:
8. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kedze uplne tapam a neviem kde mam este zhanat informacie skusim sa vas popytat... neviete niekto cislo na dr. Palkovu fyziatricku...mala by mat ordinaciu v poliklinike ale tam som to dnes nenasla a cislo neviem ani po hodine na googli vydolovat...jedina spojitost je jej muz ortoped a to teda neviem teraz ze ci mam jemu volat nech mi da informaciu kde jeho zena ordinuje ci co...dakujem za kazdu infosku co ma nasmeruje spravne :dizzy_face:
12. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretty no ja sem popravde zabudam chodiť lebo tu sa skoro vôbec nikto nezdrzuje v tejto téme...

Anax ja ti neporadim ale skús zavolať na polikliniku na spojovatelku a vypytat si jej číslo ak je v poliklinike tak ťa spoja a popripade aj poradia ja som tak zhanala diabetologicku...číslo na polikliniku je 033/641 3445
12. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry 033/641 2445
12. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dadka skusim to teda cez spojovatelku...diabetologicku si zohnala?
12. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neni zaco hádam ti to pomôže... No a diabetologicku som zohnala práve tá spojovatelka mi poradila kde je lebo je mimo budovy a dala mi aj číslo na ňu :slight_smile:
12. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon, ona bola kedysi vedľa pohotovosti
12. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, stahujeme sa do PK a chcela by som sa opytat na vase skusenosti (dufam ze nejake su :slight_smile:) so ZS Kupeckeho, prip. Na bielenisku .. mala nastupuje v septembri do prvej a neviem kam ju nahlasit - nikoho v PK nepoznam , nemam sa s kym poradit .. a stranky su na nete su sice fajn, ale napisat si mozu cokolvek ..
13. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamina
mne chodil na ZŠ Kupeckého syn, 4-9ročník, dcéra prvý stupeň (teraz je na konzervatóriu) a ďaľšia dcéra je tam v piatom ročníku, a krpec tam pôjde tiež keď dorastie :wink:
13. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff :slight_smile: .. dik. tak snad sa bude pacit aj nam - skusime to dnes vybavit. mne sa pacila kupeckeho najviac , aj je to od nas celkom blizko -- nevies nahodou ako je to so skolkami , odkedy vedia zobrat dieta ? citala som len taku vseobecnu info ze 18.3. beru prihlasky , ale ze v kalendarnom roku nastupu musi dieta dovrsit 3 roky - cize , ked moj maly bude mat v septembri 2,5 ,tak mi ho nevezmu ? resp. potom v priebehu roka ak bude volne miesto? da sa dohodnut s riaditelkami ? - u nas to fungovalo inak , ziadne az taketo oficiality, a do skolky vzali aj 2rocne ak sa aspon pytalo na zachod atd. - aj ked boli plni, celkom vychadzali v ustrety.

viem ze si to musim obehat, ale este fyzicky nie som v PK , doklepavame akurat byt, a uz kvoli tomu neviem spavat :slight_smile:
15. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najdu sa tu nejake baby na pokec popripade na kocikovanie?? :hearts::hearts:
15. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznáte zubára alebo zubárku v Modre pre dcérku?
15. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Pezinku je plavanie s babetkami??? a ak ano tak chodite tam niekto?
16. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crievicka v pezinku je plavanie pre deti, je to moko.sk chodila tam kamaratka s dcerkou ale to je uz par rokov dozadu, teda dva:slight_smile:
16. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny....stavila som sa po dlhej dobe.....čo máte nové?
Ideme na ďalší týždeň prihlásiť malého do škôlky, ale vidím to blede...zase nátresk a neviem či mi ho zoberú. Chcela som aby boli spolu s Lubkom v jednej triede (my máme elokovanú triedu), ale asi to nestihneme, bo na rok už ide starí do školy :frowning2:
17. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Crievicka ako hovorí Anax je to moko a je to na severe chodila som tam s malým ale mna to moc neoslovilo tam sa kladie velky doraz na potapanie čo mne osobne sa veľmi nepáči...

A v ktorej časti PK byvas?
18. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina, moj drahy manzel by Ti odporucil Kupeckeho, pretoze aj on tam chodil, ja neviem, pretoze som z BA ale jednoznacne odpoved, ked nas krpec pojde do skoly je KUpeckeho, manzel o inej ani nechce pocut.-)
crievicka, no podme podme kocikovat .-) aj my sa inak chystame do moka na plavanie ale az asi od aprila, v tejto zimem mam strach kvoli malemu aby neprechladol
19. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok